הכל דיבורים. בינתיים.

רונן דורפן סיים את התייחסותו לכל נושא חלון ההעברות במילים הבאות: "ובכל זאת, אנדי קארול ב- 35 מליון לירות שטרלינג?? 35 מליון?", ובכן, זה תלוי. מי שצריך להפוך את סימני השאלה לסימני קריאה הם אנדי קארול. ודלגליש. בואו נכנס לפרופורציות ונחכה בסבלנות.

הבית של גלנט 0cal - cc license

כשפורסם ברבים צילום ביתו של האלוף יואב גלנט במושב עמיקם, עסקו כל אזרחי מדינת ישראל בשאלות כמו, מאיפה יש לו כסף ולמה הוא בכלל צריך כזה בית גדול. אוסי, מעשית כדרכה, שאלה אותי אם אני יכול להשיג לה את הטלפון של מי שעושה לו חלונות ופנלים.

אתם מבינים לאן אני הולך? גישה מעשית. חבל על בזבוזי זמן ודיבורי סרק. פרופורציות. מה זה משנה כמה מטרים רבועים יש לו. השאלה הרלוונטית היא מה אני יכול להרוויח מכך ואם הוא יכול למלא את הציפיות. זה לא קשור כמובן לשאלת התנהלותו הציבורית, אני מדבר עכשיו רק על יכולת מקצועית.

בדיוק כמו בדיון בגובה הסכום אותו שילמה ליברפול עבור אנדי קארול. גם כאן נדרשת התייחסות מעשית, אפשר לגחך עד מחר על הסכום ששולם, אבל אי אפשר לומר שהוא לא שווה את המחיר כי הוא מסתבך לפעמים בקטטות ועושה שטויות אחרות. הצדקת המחיר נכונה רק בכפוף להצלחה על הדשא שהרי צריך רק כמה שערים כדי שהדיון במחיר יהפוך ללא רלוונטי.

צריך להודות שגם אצלי השמחה על עסקת הרכש של קארול מעורבת בתהייה לגבי כדאיותה הכלכלית. זה בהחלט נשמע הזוי הסיפור הזה. אבל לא נכון לדון בכך עכשיו, כשרק חלק מהעסקה הושלם. קארול הגיע, הכסף תמורתו שולם, אך לקבלת תוצאות, נדרש עוד זמן. אי אפשר אפילו להשוות את המקרה הזה למקרים אחרים של הצלחה מדהימה כמו ה"גניבה" של צ'יצ'יריטו שנותן תפוקה או ההצלחה של ברבאטוב, שנקנה אמנם בסכום נמוך לא בהרבה מקארול, אבל בהחלט מצדיק את ההשקעה. קארול עוד לא קיבל זמן להוכיח. חוץ מזה, אני סומך על קני. הוא המלך, לא?

חובת ההוכחה

בתחילת שנות השבעים, שיחק בהפועל פתח תקווה בחור בשם גלילי דרחי שהגיע משמשון. קשר אחורי רע במובן הטוב של המילה. חיים שדמי כותב עליו כאן.

באחד הימים הגיע עם דרחי לאימון הקבוצה נער צעיר ממנו בשנתיים שלוש. דרחי פנה לאורי קרני, המזכיר הכול יכול של הפועל פ"ת אז, והמליץ  לו לקבל את הבחור לשורות הקבוצה.

קרני שהיה לו ברור איך הוא רוצה ששחקניו ייראו, ואולי בגין שהייה מוקדמת על ראשו בתוך מכונית הפוכה, בחן קצרות את הנער ופלט משהו כמו, לא מתאים לנו, הוא רזה מידי.

לנער קראו גידי דמתי.

במקרה הזה כבר ידוע שקרני יצא טמבל. במקרה של קארול, גם דלגליש  יכול לצאת טמבל אבל הוא יכול גם לצאת גאון. אם נכניס את שאלת מחירו של קארול למשפט שיסתיים במילים  "…עד שיוכח אחרת", אזי אנחנו בהחלט שומרים על פרופורציות נכונות  לדיון כזה.

רונן דורפן סיים את התייחסותו לכל נושא חלון ההעברות במילים הבאות: "ובכל זאת, אנדי קארול ב- 35 מליון לירות שטרלינג?? 35 מליון?",  ובכן, זה תלוי. מי שצריך להפוך את סימני השאלה לסימני קריאה הם אנדי קארול. ודלגליש. בואו נכנס לפרופורציות ונחכה בסבלנות.

**

בעניין טורס, לעומת זאת, אני קורא ליציאה פרועה מהפרופורציות. זה תפקידי כאוהד, וכל גישה אחרת היא לא מוסרית. תפסיקו לספר לי שהוא רוצה להתקדם אחרי שנתן מספיק. טורס, מרגע שעבר לצ'לסי, הוא האויב המר, הבוגד, מרעיל הבארות ותוקע סכין בגב האומה. אין לי כל התחייבות אחרת כלפיו. למה? ככה.

ככה אני רוצה אותו

טורס עשה מה שנכון לו כשחקן, אני עושה מה שנכון לי כאוהד.

באותה נון שלנטיות בה ישב טורס אל מול מצלמות הטלביזיה ואמר כי סוף סוף הגיע למועדון גדול, ובאותה מידה של כוונה, אני אומר ששום דבר לא ישמח אותי כמו בקבוק אפטר שייב שייפול על רגלו, קליפת בננה שיחליק עליה בכניסה למגרש או שלולית מים על רצפת המקלחת, אשר יביאו לשבירת אחת או יותר מעצמותיו והפסקת פעילותו לפחות עד תחילת הקמפיין הבא של נבחרת ספרד.

הנחמה שלי כאוהד ליברפול היא, כי בניגוד לעבר, משימת סתימת החלל שטורס משאיר אחריו, מוטלת עכשיו על כתפי שניים אחרים. קארול וסוארז. הם אמורים לספק את הסחורה. אם יצליחו, אז ליברפול מתחילה את המסע לעתיד טוב יותר ברגל הנכונה. זה בטח לא יקרה מחר, מנצ'סטר יונייטד ככל הנראה תזכה באליפות התשע עשרה שלה עוד לפני כן, אבל היי, מה בוער? אפילו רמטכ"ל לא ממנים ביום אחד.

ובינתיים סוארז כבר מתאקלם.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

מכבי של בלאט
מילון הסופרבול השלם

39 Comments

אסף 4 בפברואר 2011

שאלת המחיר די מצחיקה. בשורה התחתונה ליברפול הוציאה 8 מיליון פאונד וקיבלה שני חלוצים ונפתרה מהקדוש המיוסר שנוטה להיפצע.

בני תבורי 4 בפברואר 2011

גם זו דרך נכונה לראות את העניין.

טל 12 4 בפברואר 2011

אם עוד ארבע שנים קארול ימכר ב 70 מיליון,אז זו עסקה כדאית.אני באופן אישי רוצה אליפות של ליברפול,אם אפשר בשנים הקרובות, או לפחות חזרה לכדורגל טוב,שכבר אפשר לראות ממנו קצת במשחקים האחרונים.

למשל שמתי לב למסירות עם כתובת,פס לאחור לשחקן עם הפנים,כאשר תנועה ללא כדור של שחקנים מצליחה ליצור הזדמנויות ששוברות את קו הנבדל בדיוק בזמן- השחקן עם הפנים להתקפה מוסר את כדור העומק ושולח שחקן למצב של שער.

הסיפור עם דמתי מדהים.אגב הפוסט הזה מזכיר לי שבאחד באפריל באמצע שונת ה 80 ניר לוין הגיע לאימון הקבוצה עם גבס על רגלו…

אריאל 4 בפברואר 2011

גם רמטכ"ל לא ממנים ביום אחד – חזק!

באבא ימים 4 בפברואר 2011

אני חושב שהעובדה שמדובר בשחקן לא מוכח, הביאה גם לניפוח ההתייחסות למחירו. כשאתה מביא בחשבון את האינפלציה קארול עלה פחות מברבאטוב,פחות מפרדיננד, פחות מוורון.

נדמה לי שווין רוני הבקיע 15 שערים כשחקן בבוגרים של אברטון. יונייטד עדיין הימרה עליו בסכום שאם תביא בחשבון את האינפלציה קרוב מאוד לסכום ששולם על רוני.

באבא ימים 4 בפברואר 2011

לדעתי אסור למנות את גלנט מטעמים מבצעיים. זה נראה לי מאוד מסוכן שהרמטכל מדווח בקשר שהוא "בתנועה לארמון" ולא יודעים אם הוא נוסע לפיקוד צפון או הולך הביתה.

בני תבורי 4 בפברואר 2011

LOL

גמל (סתם גמל) 4 בפברואר 2011

אתה חושף קודים ברשת?! אותך למחלקת ביטחון מידע…

גמל (סתם גמל) 4 בפברואר 2011

בני, אני לא יודע בקשר למבקרים אחרים אז אני אסביר את הזוית שלי. הבעיה שלי עם הקנייה של קארול היא לא בגלל שהיא לא נכונה מבחינה כלכלית. ליברפול השנה היא קבוצה כבויה, סגל לא מאוזן ולא מוכשר מספיק. קני מצא את עצמו במצב שבו הוא היה חייב לשחרר את טורס, אחד משני השחקנים היחידים שיש לליברפול שמפרידים ביניכם לקבוצות הדרג השלישי באנגליה.
היו לו שתי אפשרויות והוא בחר באפשרות שמשדרת היסטריה וחשיבה לטווח הקצר. הבאתם את סוארס במחיר שפוי, אז או שמביאים חלוץ נוסף במקרה שיש הזדמנות טובה או שמחכים לקיץ ובונים את הקבוצה מחדש. ההחתמה הזאת מזכירה לי יותר מדי את ההחתמה של רובי קין. מביאים חלוץ בריטי ומשלמים עליו הרבה יותר ממה שהוא שווה בגלל לחץ של זמן וניסיון לשדר שמשדרגים את הקבוצה במקום באמת לשדרג את הקבוצה.
יכול להיות שקארול יבקיע בשנה הבאה 20 שערים, יהיה לו חיבור מטורף עם האוהדים וכולם ישבחו את קני. אבל במצב המאוד עדין של ליברפול היה חכם יותר עם הם היו בוחרים בדרך הפחות מסוכנת, לפי דעתי יש מצבים מסוימים שעדיף לבחור בסיכון הנמוך יותר גם אם הרווח האפשרי קטן יותר

גמל (סתם גמל) 4 בפברואר 2011

מה שאני מנסה להגיד שלא צריך להסתכל רק על התוצאה העתידית אלא גם על הדרך. הרי לא באמת אכפת לי כמה חדרים יש בבית של אלוף בצבא, ובאיזה עומק הבריכה שלו, אבל אם הוא עבר על החוק זאת הנקודה שתפריע לי…

בני תבורי 4 בפברואר 2011

גמל,
בבסיסה של כל עסקה עומד סיכון, ואיזה סיכון לקחת זו שאלה המבוססת על ניחוש. יתכן מאוד ובתום העונה יסתבר שהכסף הושלך לפח, אבל יכול להיות גם אחרת. נניח שעסקת קין היתה מצליחה וליברפול היתה מקבלת באותה עונה ממנו עשרה שערים והיתה זוכה באליפות, אז טורס ומאסצ'רנו לא היו עוזבים ועכשיו היינו מדברים על משהו אחר. בניית קבוצה, כמו בנית בית, אינה מחייבת עיסוק בחומרים זולים בהכרח. ליברפול היא קבוצה שהסגל שלה לא מאוזן וחסרים בו שחקנים מוכשרים מספיק, אבל לא הייתי אומר שבחודש האחרון מדובר בקבוצה כבויה. מי שאחראי לכך, לקח על עצמו סיכון ברור ונדרש זמן בכדי לדעת אם הצליח. זו הנקודה שלי.

בני תבורי 4 בפברואר 2011

…ובאשר לסיפור על גלנט, הדוגמא שלי באה להלל את הגישה המעשית של אשתי, לא את ההתנהלות האווילית שלו.

old timer 4 בפברואר 2011

לקני דווקא יש רקורד לא רע בסיטואציות הללו: פעמים בעבר הוא שבר את שיא ההעברות באנגליה עם פיטר בירדסלי שהגיע בגיל 26 כשחקן מוכח אבל יותר מענין, עם אלאן שירר, שהגיע כהבטחה גדולה בגיל 22 ואחרי 13 שערים בעונה הקודמת.

בשני המקרים זה הצליח לא רע. אני חושב שזה מצביע על הנטיה של קני לקחת סיכונים יותר מאשר על פאניקה. אני גם אוהב את העובדה שבגדול קני עושה את מה שהוא יודע ולא עסוק בלהמציא את עצמו מחדש. יתכן שבעתיד אני לא אוהב את זה אבל כרגע אנינהנה.

טל 12 5 בפברואר 2011

זוכר את ריי האטון? קני אמר אז משהו כמו – שיש לי אפשרות לרכוש שחקן כזה אני עושה את זה.אם אני לא טועה זה היה באמצע העונה,או אחרי כמה מחזורים,שאולדריג' ברנס ובירדסלי כבר היו שם והובילו את ליברפול לראשות הטבלה בעונת 1987/88.זה בצד המקצועי שמענין אותי כאוהד כדורגל.

בנוסף לכך,אני גם מניח שהבעלים של ליברפול שהוא איש עסקים,יודע על מה לשים את הכסף שלו,בדרך כלל.בבנק,נדל"ן,מניות,או על שחקן כדורגל צעיר עם פוטנציאל

גמל (סתם גמל) 4 בפברואר 2011

אני לא מתנגד ללקיחת סיכונים. ברור שאם רובי קין היה מתאקלם ומצליח מקצועית אולי הכל היה נראה אחרת. אני רק אומר שברוב המקרים הדרך משפיעה על התוצאה (וואו, איזה משפט דני נוימני). כשקונים שחקן בפניקה, ליברפול רדפה באותו הקיץ אחרי איזה 20 שחקנים שסירבו להגיע או שהקבוצות לא הסכימו לשחרר, וכתוצאה מכך הם נאלצו לשלם סכום מופרך על חלוץ שלא התאים להם ולשחרר אותו בפרוטות אחרי חצי עונה. כשדברים נעשים במחשבה לעתיד ולא בפניקה אז מלכתחילה לא מגיעים לעמדת נחיתות במשא ומתן מול הקבוצות והשחקנים. מתי ראית את פרגוסון בעמדת נחיתות בתהליך של קניית או מכירת שחקן? הלך בקהאם יבוא רונאלדו. הלך רונלדו לא יבוא אף אחד כי הסגל מאוזן יחסית ואין צורך במילוי חורים.

לא היה קורה כלום אם בליברפול היו מחכים לקיץ ומנסים להביא שני שחקנים במחיר של קרול, אולי אפילו את קרול עצמו ועוד חיזוק. לעזאזל, אני אפסיק לדבר לרגע כאילו אני משחק במשחק מחשב, בליברפול יכלו לשדר לכל הקבוצות בליגה האנגלית שהם קונים שחקנים בתנאים שלהם. בכל פעם שבליברפול מחפשים חיזוק איזו קבוצה אנגלית אחרת עושה עליהם קופה. בגלל זה לא הצלחתם לקנות את בארי ובגלל זה הסכומים המופרכים על קרול וקין

בני תבורי 4 בפברואר 2011

וטביעת עין טובה.

בני תבורי 4 בפברואר 2011

גמל,
הפניקה של ליברפול היא פרשנות שלך. אנחנו לא באמת יודעים את השיקולים שהביאו לעסקה. כך גם הציאור שלך לגבי ההתנהלות של ליברפול. אנחנו הרי לא באמת יודעים מה הלך שם בשלבי התכנון, נכנסנו לתמונה רק בשלב האחרון. בהחלט יתכן ולא היה קורה כלום אם היו מחכים לקיץ, אבל גם את זה אנחנו לא יכולים לדעת. הנקודה שלי היא שאין לנו מספיק מידע כדי לבנות תיאוריה.
לגבי הפספוסים שלנו ברכש, אתה צודק. בארי אכן הגיע למועדון ששילם עליו פי שניים וככל הנראה גם צ'ארלי אדם יגיע בקיץ ליונייטד ולא אלינו. למה? כי איך שלא תסתכל על זה, הכסף מדבר וגם כשחקן אומר שהוא רוצה ללכת לקבוצה גדולה כדי לזכות בתארים, הוא בעצם מתכוון לכסף.

גמל (סתם גמל) 4 בפברואר 2011

לגמרי פרשנות שלי. לרגע לא אמרתי אחרת. זאת דיעה בלבד ולא עובדה

שודד 5 בפברואר 2011

את החלונות הבלגים והפרגולה המערבית בנינו יחד, אני ועוד בחור מנחל-עוז
אני חי בחו"ל והוא דפק את הגב ועזב את המקצוע
אז תמסור לאשתך שכנראה נגמרו היהודים שמבצעים עבודות כאלו בישראל

בני תבורי 5 בפברואר 2011

שודד,
זה סיפור ששווה פוסט. לגבי פרגולנים, באיזור שלי לפחות היהודים עדיין שולטים.

גלעד בלום 5 בפברואר 2011

בני,

הסיפור על דמתי מעניין,עם דמתי הייתם יכולים להיות אימפריה גם בשנות השבעים,אגב יש סיפור דומה עם עוד ילד שניסה להתקבל לחוג לטניס במכבי צפון כשהיה בן 9,המאמן המתולוגי קטוע היד איציק פרמט אמר לו שהוא לא מתאים ושיחפש ספורט אחר,לילד קראו עמוס מנסדורף,שאחרי שנה החל לשחק ברמת השרון והשאר הסטוריה.

גלעד בלום 5 בפברואר 2011

לגבי קרול,זה הכל היצע וביקוש וגם מזל,הוא הצליח להרשים בחצי עונה טובה בדיוק בטיימינג הנכון שבו ליברפול איבדה את טורס והיו לה 35 מליון לשחק איתם והיה לחץ של דדליין,תוסיפו לזה שהוא אנגלי ונראה טוב ויכול להיות הדלגליש הבא בתסריט הוורוד של קני,יכול להיות שרק ממרצ'נדייס קרול יצדיק את הרכישה אבל רק במידה ויחזיר את האדומים למעמד של קונטנדרית,ממה שראיתי אותו הוא שחקן גדול,השאלה אם הוא יכול לעשות את זה ערב ערב עם לחץ של קבוצה (שמתימרת להיות) גדולה בלי להיפצע או להסתבך עם קטינות ולאורך שנים,זה מה שמצופה משחקן של 35 מליון,כמה כאלה כבר יש שמצדיקים את המשכורת שלהם?מסי,רונאלדו,קסיאס,כל ברצלונה,ברבטוב(של העונה),איך בכלל מחשבים אם שחקן מחזיר את ההשקעה?

במקרה של בקהאם הסכום היה אסטרונומי אבל הוא כיסה את ההשקעה לפני ששיחק דקה עבור המועדון,ממכירת מינויים ומרצ'נדייז.

אגב אם הייתי אוהד ליברפול הייתי יותר שמח על הקניה של סוארז,הוא שחקן ענק,לא בטוח שאני לא לוקח את סוארז על פני קרול,סטטיסטית סוארז עולה על קרול,וותיק ממנו אבל לא זקן ויש לו גם נסיון בינלאומי,אין הגיון בזה שהוא עלה פחות מקרול באיזה 12 מליון.

בני תבורי 5 בפברואר 2011

גלעד,
חשבתי על מה שאתה כותב ואני באמת לא יכול להסביר את הפער במחירים בין סוארז לקארול. אולי בגלל שקארול צעיר יותר, אולי בגלל הנסיון שלו בכדורגל אנגלי, לך תדע. אני חושב ששחקן נחשב כמחזיר השקעה אם התרומה שלו לוקחת את המועדון לשלבים הגבוהים של לג"א, שם מחכה כסף גדול.

עופר פרוסנר 5 בפברואר 2011

קודם כל, בעיני סוארז שחקן יותר טוב מטורס, ומבקיע שערים יותר טוב ממנו גם כן. אבל זה לא משנה.
ההחתמה של קארול חשובה, כי זו הדרך של דאלגליש. הוא צריך את השניים האלה, כמו שהיו לו בזמנו עם סאטון ושירר, בעונה האדירה של בלאקבורן. שוב, באמת צריך לחכות ולראות, אבל אח שלי הגדול, אוהד ליברפול הקרוב ביותר אלי, אמר לי שהוא לא היה אופטימי ככה כבר שנים. ואת זה, את זה אי אפשר לכמת במיליוני פאונדים.

ואיך זה שאף אחד לא כותב על השוער והבלם שארסנל קנו?

בני תבורי 5 בפברואר 2011

עופר,
לשמחתי אתה לא צריך ללכת רחוק בכדי להבין אותי. אני עם עמית לגמרי. אגב, איך אתם מסתדרים עם אהדה לקבוצות אחרות? הייתי משלם כדי לראות אתכם ב 4:4 לפני שנתיים…

עמית פרוס 5 בפברואר 2011

לא לא .
אתה היית משלם כדי לראות את גמר הגביע ההוא שהם שחטו אותנו
ובעשר דקות אחרונות אואן הבקיע פעמיים ,השני ממסירה של הגרוי מכולם פטריק ברגר….
אוי
זה היה אחד המשחקים הנפלאים ביותר מאז ומעולם…

אלעד 5 בפברואר 2011

יש את עניין כובד המשכורת על הכתפיים. שחקן שלא קיבל הרבה והעברתו לא עשתה הרבה רעש, יהיה פחות לחוץ להוכיח את עצמו, ייקח את הזמן, ויביא תוצאות. שחקן שהגיע בתנאים שקארול הגיע לליברפול, יודע שמהר מאוד יוציאו את הפנקסים ויבדקו כל תנועה וכל תרומה שלו, וההשפעה על הקבוצה. מהבחינה הזאת סכום ההעברה כן עשוי להשפיע על היכולת המקצועית, וכן יש לו משקל מעבר ל"מה איכפת לי כמה ליברפול שילמו עליו".

באבא ימים 5 בפברואר 2011

אוהדי ליברפול עוברים את שלבי האבל:

שלב הכעס:

His armband lied, he was no red, Torres, Torres.
He's just a rent boy like the rest, Torres, Torres.
In our backs he plunged his knife,
……………I hope John Terry shags his wife,
fernando torres chelseas plastic chav.

שלב ההשלמה:

מס 1 –

'you'll never walk alone' we said carroll, carroll,
He's got a mop upon his head carroll, carroll,
we hope he doesn't go to jail,
but if he does we'll pay the bail,
Andy carroll Liverpool's number 9

We always knew he was a red Carroll, Carroll.
He's got a dirty greasy head Carroll, Carroll.
He punched his bird, he burnt his house.
But we don't care cos' now he's scouse.
Andy Carroll, Liverpool's number 9.

בלינדר 5 בפברואר 2011

לפחות לא איבדנו את חוש ההומור :)

מנחם לס 5 בפברואר 2011

בני
אם תבוא לבקר בפלורידה מתישהוא, אקח אותך לראות את האחוזה החדשה שטייגר וודס בונה כבר 3 שנים. השטח הוא חתיכת אדמה המתחילה בצד המזרחי בחוף האוקיאנוס, וצידה המערבי הוא חוף האינטרקוסטל (הייתי אומר מעל קילומטר ממזרח למערב, ואיזה 400 מטרים רוחב), וכשהגן מגיע לכביש A1A החוצה מדרום לצפון, כל הגן "יורד" למתחת האדמה לגן טרופי שלא דורש שמש. האחוזה שבתמונה שלך היא בערך בגודל הבית שהוא בנה לגנני החצר שלו!
אגב, השכנה שלו היא סלין דיון.

בני תבורי 5 בפברואר 2011

מנחם,
אתה חושב שטייגר יוכל להיות רמטכ"ל טוב? בית גדול כבר יש לו …
מעניין אותי אם יש שם איזכור לפרשת גלנט בתקשורת, אחרי הכל מדובר בתפקיד מגה בכיר.

טל 12 5 בפברואר 2011

גדול!

אפשר לסגור חוזה עם ראש ממלשה זר,כולל סעיף מענק אליפות,סליחה מענק שלום.חוזה לארבע שנים עם ביל קלינטון?

מנחם לס 5 בפברואר 2011

כן, בעתון פאלם ביץ' פוסט היתה כתבה עם תמונת האחוזה, והיה כתוב שזה מזכיר בית על רצועת החוף של האי קי-ביסקיין (שם גר הנשיא ניקסון בזמנו). אבל המחוז שלנו מלא יהודים וישראלים, והרבה חומר מישראל מוזכר בעתון המקומי. לא יודע בקשר לשאר ארה"ב

מאשקה 5 בפברואר 2011

בני, אם באמת אלוף בני גנץ יהיה הרמטכ"ל ה – 20 של צה"ל, אני יכולה להעיד עליו ועל בית הוריו. הוא שכן ממושב כפר אחים לידנו, ואני מכירה את בית הוריו בגלל קשרים חקלאיים שיש לי איתם.
אחוזה זה לא ולא.

בני תבורי 5 בפברואר 2011

מאשקה, הפועל פ"ת ניצחו את מכבי בדרבי, אז מצידי שלוזון יהיה רמטכ"ל (:

עמית פרוס 5 בפברואר 2011

דלגליש לכשאמן בזמנו,שיחק כדורגל מאוד אטרקטיבי שלא נאמר שליברפול אז הייתה אחת הקבוצות הכי מהנות מאז ומעולם….
חלק גדול מהשיטה שלו תמיד הייתה חלוץ גבוה ונוגח באמצע ראש סטייל,אבל שגם עושה עבודה שחורה ופותח דרך לקישור
אז חלוץ גבוה עם משחק ראש מצוין ומשחק עם הגב לשער יש,
חלוץ מהיא סקורר ותחבולן -בירדסלי סטייל-יש
קשרים באמצע שיודעים לבעוט ולמסור וללכת לשטח מת ג'רארד ומיראלש-יש
מה שבאמת צריך -ואני מקווה שיגיע בקיץ,יהיה ווינגר שידע להרים כמו שצריך ולעבור שחקנים על הקו,איפה מקמנמן שצריך אותו באמת…..
ואז יקרו שני דברים
אחד-ליברפול תחזור להיות גורם אמיתי בצמרת
שני-והרבה יותר חשוב-סוף סוף נראה כדורגל אטרקטיבי ולא כדורגל ציני ומגעיל אם כי יעיל כמו אצל הוייה ובניטז

טל 12 6 בפברואר 2011

עמית,כל מילה בסלע.
אגב,דריק קויט יכול לשחק ווינגר לא רע ,אבל אני מסכים שצריך חיזוק נוסף.

עמית פרוס 6 בפברואר 2011

טל
אין לי מילה רעה על קויט
שחקן שהראה שעם מוסר עבודה והשקעה אין קץ אפשר להגיע לרמות הגבוהות ביותר גם בלי כשרון על
ולדעתי צריך להחזיק אותו עד שירצה ללכת לבד
הוא נכס לחדר הלבשה
אבל
ההרגשה שלי שבשיטת המשחק של דלגליש אין לו מקום בהרכב הראשון
הוא יכול להיות חלוץ מרכזי מחליף כי הוא לוחץ כמו מטורף וחזק כדי לשחק עם הגב לשער,ואולי גם להיות החלוץ המחליף של סוארז במערך,אבל לצערי הוא לא מסוגל לנהל משחק מהקו.
אם זה היה תלוי בי הוא היה בכלל הופך לקשר אחורי…..

טל 12 6 בפברואר 2011

מסכים לגבי קויט.גם אני סברתי כך עוד לפני כל הסיפור עם הרכש החדש.

ראה תגובה שלי מ.18.1 לפוסט של תבורי "ללמד בני יהודה קשת" ינו', 2011

השאלה אם קני יכול להביא שחקנים כמו בימים ההם בשנות ה 80. ב1988 קני הביא את בירדסלי וברנס.זה היה אחרי שליברפול הפסידה את האליפות לאברטון ב 1987 ואיאן ראש עזב ליובנטוס.(חזר בעונת 1989 )בעונת 1988 ליברפול לקחו אליפות בקלות.

ליברפול צרכים לפחות שחקן טכני אחד רצוי יותר,לקישור.מגן טוב וחלוץ מרכזי.כרגע אפשר לשחק עם קאוט קשר אחורי,כדי שיהיה שחקן עם קצת כדורגל בקישור ביחד עם סטיבי. אם רק היה אפשרי להביא איזה יאן מולבי…

Comments closed