ליברפול – ל (Fucking) גמרי

מדובר בדרבי של אנגליה, ויסלחו לי כל אוהדי הקבוצות שלא ישתתפו במשחק הזה. מדובר בשני המועדונים המשמעותיים ביותר שיצאו מהאי הבריטי אי פעם ולא רק בזכות ההישגים על הדשא, אלא גם במיתוסים שנקשרו בשמם. שני המועדונים האנגלים המוכרים (כף דגושה בפתח) ביותר בעולם והמוכרים (כף בשווא) ביותר בעולם.

אין לי אוויר לכן זה יהיה קצר:

במילה אחת, קאוט. בשתי מילים, קאוט וסוארז, ולכן סיום החגיגות נדחה למחר בבוקר.

 בסופו של דבר נושא ההרכבים החסרים לא היה פקטור. ליברפול ניצחו למרות הרכב חסר וחילוף כפוי. ליברפול ניצחו כי הם היו טובים בהרבה מהאלופה המיועדת.  ליברפול ניצחו כי ככל הנראה יש דבר כזה שנקרא כבוד סקאוזרי.  ליברפול ניצחו למרות יתרון ברור בפאב אחד בקלן.

________________________________________________________________

וזה לפני:

אני רוצה לומר משהו ותרשמו לפניכם: עכשיו זה כבר ביזנס. נגמרו החגיגות, נגמרה ההתרגשות. זה לא שאני מחפש תירוצים להפסד שלנו נגד היונייטד בגביע כשקני עמד בפעם הראשונה על הקווים. אבל אז ההתרגשות באמת שיחקה תפקיד מרכזי אצל כל סקאוזר על הדשא, ביציע ומול הטלביזיה ולכן גם ההפסד התקבל, אצלי לפחות, בצורה קצת רומנטית. גם ווב הושפע, אבל בעניין הזה אני רוצה לומר שני דברים.

אחד, זו פעם ראשונה ואחרונה שאתם שומעים ממני איזו התייחסות לשיפוט. לא שמעתם ממני מילה בנוגע לכך גם אחרי אותו משחק. זה חסר טעם להתעסק במשהו שממילא אין לנו כל שליטה עליו, וממילא לאלה שיש את היכולת לשנות, מסרבים בעקשנות לעשות עם זה משהו. שתיים, הרי לא יתכן שיונייטד מנצחים תמיד בגלל שהם טובים ומפסידים תמיד בגלל השופט, נכון? החשיבה הזו מובילה לדיונים משעשעים חסרי משמעות וריקים מתוכן, ולכן, מוסד השפיטה לא יוזכר כאן בכל אופן וצורה ואפילו אימו של הבנזונה לא תזכה אפילו לאזכור קליל הנוגע למקצוע בו היא בוודאי עוסקת. טוב? טוב.

ורק בשוליים, באמת רק עוד הערה קטנטנה. השופט החמישי או השישי, תלוי מאיפה מסתכלים על זה במשחק התבוסה של ליברפול לגרנט בתחילת השבוע, התעלם משום מה מנגיעת יד ברורה של מגן ווסטהאמי שהתרחשה שמונה מטרים ממנו ושחייבה פנדל. במחצית המשחק היה תשדיר של אופ"א שבו סיפר לנו קולינה הנערץ כי תוספת שופטים היא תוספת עיניים למען שיפור יכולת השפיטה והצדק. תגדירו אירוניה.

***

נחזור לעניין. ביום ראשון הם ייפגשו שוב, ליברפול ומנצ'סטר יונייטד (היונייטד מכאן ואילך כי יש גבול ואני לא אשם בחוסר היצירתיות בעיר ההיא), ושוב יובילו את שתי הקבוצות שני המנג'רים הסקוטים המעוטרים ביותר בכדורגל האנגלי שעדיין פעילים. מאפיין נוסף קשור לעובדה ששתי הקבוצות מגיעות אחרי הפסדים והניצחון הפעם חשוב הרבה מעבר ליוקרה.

מדובר בדרבי של אנגליה, ויסלחו לי כל אוהדי הקבוצות שלא ישתתפו במשחק הזה. מדובר בשני המועדונים המשמעותיים ביותר שיצאו מהאי הבריטי אי פעם ולא רק בזכות ההישגים על הדשא, אלא גם במיתוסים שנקשרו בשמם. שני המועדונים האנגלים המוכרים (כף דגושה בפתח) ביותר בעולם והמוכרים (כף בשווא) ביותר בעולם.

ניצחון במשחק הזה יקרב את יונייטד לתואר האליפות, ולא שאני חושב שמישהו באמת עומד בדרכה אל התואר הזה, ואת ליברפול ישמור במרחק חלום סביר מהגשמת השאיפה לסיים במקום הרביעי, התואר היחיד שנותר לה, המוביל לליגת האלופות.

במילים אחרות, דם ואש ותמרות עשן ומכות ושריטות ונשיכות ואני באמת לא רואה את דורפן מוצא שיר מתאים למה שיתחולל שם על הדשא. זה לא יהיה פיצוץ גשר, זה יהיה קרב חפירות מתוכנן ומתוזמן היטב, מקבילו הספורטיבי של קרב יער טאוטובורג בו הובסו הלגיונות הרומיים על ידי שבטים גרמאניים בשנת תשע לספירה. מארב, עקיצה, מארב עקיצה. ככה זה יהיה.

שתי הקבוצות יופיעו בהרכבים חסרים באופן משמעותי ביותר. אצל היונייטד מדובר בוידיץ', לטעמי הבלם הטוב בעולם וככל הנראה גם פרדיננד הטוב והמנוסה מאוד. אצל ליברפול יבהה מהיציע מרטין קלי המגן הימני שבהחלט קנה מקום בזכות, כנראה גם מיירליש, המניה הבטוחה שלנו בחודשיים האחרונים, שלא לדבר על אגר הפצוע.

לשתי הקבוצות יש שחקנים שיכולים לעשות משהו. אצל היונייטד נאני, רוני שבטח יתעורר מהקללות מהיציע, ברבטוב שמגיע עם זיכרונות טובים מהמפגש הקודם בליגה והמקסיקני חמוד לאללה. לליברפול יש את סוארז שיודעים מה הוא יודע לעשות באופן עקרוני, קאוט שכבר אין לו הרבה אבל תמיד תקבל ממנו השקעה, ולך תדע, אולי פתאום ג'רארד יבעט לשער, משהו שהוא לא עשה כבר זמן רב.

לאור חולשת ההגנות, עמדת השוער הופכת להיות סופר קריטית. ואן דר סאר נגד ריינה. אני לא מבין מספיק ולא יכול לנתח יתרונות וחסרונות, אז אשתמש במשפט שדורפן אמר לי השבוע: "ריינה יודע להשתמש ברגליים, שזה חובה, אבל ואן דר סאר רואה דברים מקילומטרים". אשכרה נכון. ריינה זריז מאוד, אבל מתחיל להזכיר בחוסר היציבות שלו בזמן האחרון את גרובלאר. הוא יכול לתת איזו יציאה מטורפת ולקחת פצצה ממטר, הוא ענק באחד על אחד, אבל יכול גם לחטוף גול משפיץ ברווח של עשרים ס"מ בינו לבין הקורה, פרטים אצל קרלטון קול. ואן דר סאר הוא סוג של קווטרבק. הוא קר רוח ומרבית המסירות שלו הן מונטנאיות ברמת הדיוק והתזמון. יהיה מעניין.

***

שאלו פעם את צ'ו אן לאי, ראש הממשלה הסיני והסייד קיק של מאו דזה דונג, מה הוא חושב על המהפכה הצרפתית. עדיין מוקדם מידי מכדי לדעת, הוא ענה. תשובה מדהימה לאור העובדה שזו התרחשה בערך מאה וחמישים שנה לפני שנשאל…

זו בערך תהיה גם התשובה שלי למי שמתעניין לגבי התוצאה במשחק הזה. ברמת הפנטזיה אני רואה את נגוג/לוקאס משחילים את הרביעי כשיונייטד בעשרה שחקנים וליברפול רוקדת, וברמת חלומות הזוועה, עדיין השלישייה של ברבאטוב והנגיחה בגחינה של פארק מבעתות אותי.

ליברפול לא תראה כמו נגד ווסטהאם. דלגליש כבר דיבר על כך. מוצאת חן בעיני הדרך בה הוא מסביר – לא מתרץ, הפסדים, ולא מתלהם אחרי ניצחונות. יונייטד לעומת זאת יכולה להיראות כמו בכל משחק שהשתתפה בו העונה. גם כשהם נראים רע הם בדרך כלל עושים את העבודה. פרגוסון הוא אניגמה וכך גם ההרכב שהוא יעמיד על המגרש. אני לא חושב שיש מישהו כיום שיכול לומר שהוא למד את פרגוסון ויכול למצוא לו תשובות, בטח לא כשהסוציאליסט הזה לא מאמין בקביעות. מצד שני, אני גם לא חושב שדלגליש הוא מאלה שמחליקים פעמיים על אותה קליפת בננה. ושוב אני אומר בקול רם וצלול, את השיעור שהוא קיבל השבוע מגרנט, הוא לא ישכח.

בעצם, כשחושבים על זה, מסתבר שחשיבותם של המנג'רים במשחק הזה תהיה לא פחות משמעותית מזו של השוערים במשחק הזה, ולכן אני אומר, הראשון שיטעה, יפסיד.

0:1 לאחד הצדדים. עדיף לנו.

ובינתיים, זה ההרכב שלי לפני המשחק: פראן היילי, דאגי פיין, אנדי דאנלופ וניל פרימרוז.

 

 

 

 

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

המלך פרנקו הראשון
קן לציפור, לא לאלימות

34 Comments

עמית פרוס 4 במרץ 2011

טור מצוין.
אני חושב שאני אקל את התחזית שלך על 1-0 לנו…

בכל מקרה יש לנו בעייה חמורה ביותר בצד שמאל בהגנה מול הקיצוני של יונייטד.

גפן 4 במרץ 2011

לא שאני חסיד הכדורגל האנגלי,אפילו יש לי קצת סימפטיה לארסנל לזכר ימי תיירי הנרי

אבללללל

תזכירו לי מתי ליברפול לקחה אליפות בפעם אחרונה ?!?!

moby 4 במרץ 2011

לגפן
רוזי רוזי רוזי
היינו צעירים וזה היה מזמן, אבל לקחנו את הגביע ההוא…. נו…. של האלופות.
חוץ מזה …… בשנה הבאה אנחנו זוכים.

גפן 4 במרץ 2011

בשנה הבאה..אני שומע את זה כבר 21 (!) שנים..

ליברפול תנצח 2 : 1

טל 12 4 במרץ 2011

ליברפול – מנצ'סטר יונייטד 18 – 18.משחק חשוב.

אנגוג חייב לנו שער.

דביר 4 במרץ 2011

רק אחד??

הבחור פחות מוכשר מרועי דיין עוד כשהיה במכבי…

זוהר בר-נצר 4 במרץ 2011

אני לא רוצה להתייחס לשיפוט… אבל היו שתי נגיעות ביד. מוכר מהכדורגל הישראלי

יונייטד 1-3

בני תבורי 4 במרץ 2011

זוהר,
אתה לא רוצה לחשוב שוב על ההימור שלך? אשרף פנוי ביום שני?

רועי מונדר 7 במרץ 2011

זוהר מאמן מכבי כדורעף?
יש כבלים במעפיל.
טוב זה היה קצת הפוך ניצחנו בעצם.

אסף 4 במרץ 2011

כמו שכתבתי בחדר הנעליים 0-1 לליברפול. טור מצויין – תודה!

איציק אלפסי 4 במרץ 2011

תיסלם על הבחירה המוזיקלית הנהדרת, בני!
שיהיה לנו בהצלחה ביום ראשון.

פאקו 4 במרץ 2011

יהיה משחק מכוער עם תוצאה מכוערת. 1-0 ליונייטד.

D! 4 במרץ 2011

הרבה שערים.
לצערי אני כבר כוסס ציפרוניים.
אני אם אני שוב רואה את נגוג בחולצה אדומה אני כנראה אאלץ להוריד לעצמי אצבע. אני שמח שאני לא היחיד שהוא מזכיר לו את רועי דיין.

בני תבורי 4 במרץ 2011

רועי דיין כל כך גרוע?

D! 4 במרץ 2011

הוא גמלוני באותה המידה.

D! במולדת 6 במרץ 2011

שערים אמרתי?
רק לא תיארתי לעצמי כמה ולאיזה צד

יוסי מזרחי 4 במרץ 2011

בני.
"זו הפעם האחרונה שאני מתיחס לשיפוט…" ומיד משפט מבריק כמו,"כשהיונייטד מנצחת זה בזכות וכשהיא מפסיד אלה הם השופטים."
זה מזכיר לי את הבוחן שהנבחן שאל אותו במבחן אמריקאי מה התשובה, וזה ענה לו, "אסור לי לעזור, אבל תחשוב על תשובה ג."
.
כתבתי אחרי ההפסד בסטמפורד ברידג, שהפסדנו בכוחות עצמנו.
כך אני מבין את מה שראיתי, ועדיין, הייתי רוצה לראות קיזוז של טעויות שיפוט כמו אלו שהתרחשו שלוש רצופות במשחקים נגד צלסי, ושבעונה שעברה השפיעו ישירות על זהות האלופה, אלא שאין קיזוזים כאלה במשחקי אליפות.
ונשארנו עם קטסטרופות כמו אטקינסון הפחדן והעלוב.
.
ולענין האמיתי.
יש לי הרגשה שההפסד שלנו יהיה בעל השפעה רבה יותר ביום ראשון,מפני שהוא בעל משמעות רבה יותר מהפיאסקו אצל אברם, ולכן יתמרץ אותנו יותר. אבל כמו שאתה יודע, זו דעה של אוהד אובייקטיבי לחלוטין….
מצד שני,החוסרים במרכז ההגנה שלנו,יאזנו במשהו.
בכל מקרה, נפגש בשש אחרי המלחמה.

בני תבורי 4 במרץ 2011

יוסי,
חשוב לצטט גם את סימני הפיסוק, בסוף המשפט שלי יש סימן שאלה, ובכלל חשוב לשים לב לקונטקסט בו נאמר המשפט. זו לא היתה קביעה שלי, זו הנימה החוזרת ונשמעת בדיונים עקרים על תוצאות המשחקים בבלוג זה ובאחרים ולטעמי זה מיותר. לא תשמע ממני כל תלונה על השיפוט אם נפסיד בגלל טעות שופט ובוודאי לא אם ננצח. שתי נקודות חשובות שאני רוצה להדגיש הן חוסר הטעם בויכוחים עם שופטים והתסכול המתמשך בעקבות חוסר ההיענות להכנסת עזרים נוספים כסיוע לשיפוט. מועדונים משקיעים הון עתק ומאמצים מרובים כדי להגיע להישגים ואלה נמנעים מהם בעקבות החלטה אומללה. לא חראם?

יוסי מזרחי 4 במרץ 2011

בני.
אתה יודע, תגובה פבלובית משהו.
ואכן קראתי שנית.
צדקת.

אביאל 4 במרץ 2011

אני חושב שמה שצריך להיות מול העיינים של שחקני ליברפול הוא העובדה שאם הם ינצחו את יונייטד, הם יורידו להם את הסיכוי לקחת את האליפות שתהפוך אותם לקבוצה הכי מעוטרת באנגליה, דבר שבהחלט יכול להוסיף למוטיבציה.

אם ליברפול תשחק, כמו שהיא שיחקה מול צ'לסי, יונייטד ועוד במשחק חוץ תתקשה מאוד.

אביאל 4 במרץ 2011

יוסי – שאלה קטנה, מה בדיוק הפך את אטקינסון ל"פחדן ועלוב" ? ממי הוא בדיוק מפחד ? הפחד הגדול של השופטים באנגליה הוא פרגסון, מספיק שראיתי היום בספורט 2 את התגובה של פרגסון, כל כך החלטתי שרוני לא נתן מפרק לשחקן של וויגאן, בכל כך הרבה בטחון ושהוא סומך על השופט ושבוע לאחר מכן הוא מתלונן על טעות של שופט (לואיז) ועל פנדל שלפי רבים היה וגם אם לא, מדובר בהחלטה מאוד מאוד גבולית, כי אכן היה מגע.

יוסי מזרחי 4 במרץ 2011

אביאל.
פחדן ועלוב זה אצלי כינוי לשופט שמרחיק את ווידיץ בצדק מוחלט אבל בדרך מתעלם משלוש הרחקות שהיו צריכות על פי כל קנה מידה לבוא בצד השני,אתה יודע מה, רק שתיים.
פחדן ועלוב הוא מי ששורק לפנדל כזה אבל לא לנגיעת יד ברורה של טרי במחצית הראשונה.
פחדן עלוב זה מי שמביש את המקצוע שלו וכדאי לקרא את ביקורות השיפוט ומה אומרים עליו עמיתיו.
אבל יותר מכל, פחדן עלוב הוא מי שעוד לפני המשחק, ברור מה יקרה איתו וכתוצאה ממנו.
.
ועוד שתי הערות.
1. התגובה של פרגוסון נכונה ושקולה, ויותר משני אלה, היא אמת צרופה. אז אולי הפוליטיקלי קורקט המזויף של ההתאחדות יעניש את פרגוסון אבל לא ישנה את האמת שבדברים.
2. במקרה של רוני בוויגן, ראה השופט את האירוע ופסק על עבירה. אם היה שולף צהוב לא היה טועה בהרבה אבל הוא החליט כך, ולפי מה שנאמר אח"כ הוא אמר לרוני שלתפיסתו מדובר במאבק על מיקום.יתכן שטעה, אבל לפחות הוא ידע להסביר את החלטתו.

והעיקר: הפסדנו בברידג,בגללנו. בגלל שבמקום לעלות על צלסי ולנצל את יציאתם קדימה כדי להבקיע עוד אחד, נתנו להם להכנס למשחק,ולזה לא קשור אטקינסון, ולשחק משחק פיזי ואפילו פראי ושם לא היה מי שיכניס סדר שזה תפקיד השופט.

אביאל 5 במרץ 2011

יוסי – אתה סותר את עצמך, רוני בהחלט היה ראוי להרחקה במשחק מול וויגאן, הוא הוריד מרפק לפנים של שחקן, מרפק, בלי שהכדור באזור.

איזה שלוש הרחקות ?! נכון לואיז עשה עבירה ללא כדור על רוני שבהחלט היה שווה לו צהוב שני ואדום וזאת טעות, אבל כמה טעויות יש כאלה במשחקים ? בלי סוף.

בקשר לפנדל, לדעתי ולדעת רבים (לא מדבר על Ynet), לפחות ממה שקראתי בטלגארף היה פנדל, היה מגע בין סמולינג לז'ירקוב, יש שופטים שהיו נותנים ויש כאלה שלא, אבל היה פנדל, לא היה שום פנדל של טרי, זה פגע בכתף, ראיתי את זה עשרים פעם בשידור חוזר, אם תרצה אני יביא לינק.

תעשה לי טוב עם הבכיינות של פרגסון, איך זה בדיוק ברור שיונייטד תפסיד עם אטקניסון ? מה זאת ההמצאה הזאת ? האם הוא ידוע בתור שונא יונייטד ? האם יונייטד הפסידו איתו משחקים בצורה יוצאת דופן ? לא, אז די עם הבלבולי שכל האלה על זה שהיה ידוע שיונייטד יפסידו את המשחק, כמו שכבר כתבתי בכל מקום כאן באתר, אבל לאף אחד זה לא משנה, לצ'לסי היו הרבה יותר מצבים, יותר בעיטות וגם יותר למסגרת, יותר החזקת כדור והרבה יותר קרנות, הם ממש לא היו צריכים את השופט בשביל לנצח כאן.

איך מה שפרגסון אומר אמת צרופה ? אתה עושה צחוק ? לומר שרוני לא עשה כלום בכזה בטחון, שבכל זויות רואים את רוני מוריד מרפק לשחקן ? להגיד שהשופט עושה את העבודה שלו שזה בצד שלך ואז להתהפך ששורקים נגדך ? זאת בכיינות, זאת השיטה של פרגסון במשך שנים וכנראה זה גם עובד, אבל לקרוא לזה אמת צרופה זאת שטות ממדרגה ראשונה.

איזה משחק פראי ? יונייטד עשו יותר עבירות מצ'לסי, בגלל שתי עבירות של איבנוביץ' ולואיז צ'לסי פתאום הפכו לפראים, וזה עוד מאנשים שהליגה הספרדית מוזכרת הם מדברים על הפיזיות של הליגה האנגלית בכזאת גאווה, צ'לסי היא אולי הקבוצה הכי פיזית בעולם וזה היתרון שלה, נכון היו עבירות, כמו בכל משחק ושום דבר יוצא דופן היה כאן, פתאום מאשימים אחרים ושוכחים ששחקן כמו וידיץ' משחק בקבוצה שלכם, אפשר להיות קצת אובייקטיבי בנושאים כאלה.

ואני עדיין לא רואה במה שכתבת למה אטקינסון פחדן ועלוב, ואני ישמח לראות איפה נכתבו ביקורות עליו (משופטים ולא מבלוגים של אוהדי יונייטד), כי אני פשוט לא מצאתי כאלה, גם לא שמעתי תגובה שלו, ואם פרגסון כל כך בטוח שהוא יפסיד נגדו, למה הוא לא טוען את זה לפני המשחק ? למה הוא לא מתנגד להצבה שלו, הרי יש אפשרות כזאת, אני מוכן להתערב שהוא לא שונה משום שופט באנגליה בכל הנוגע ליונייטד.

יוסי מזרחי 5 במרץ 2011

אביאל.
הוויכוח הזה חסר תוחלת לא בגלל שמישהו משנינו צודק או טועה.אנחנו מאוד "אובייקטיביים", כל אחד כלפי הקבוצה שלו ויש הבדלים בפרוש מעמדים שונים.
אבל כשיש רצף של טעויות במשחק נתון וכולן כלפי צד אחד וכאשר השופט נהיה הדמות המרכזית יש בעיה.
כל זה לא משנה את העובדה שמנקודת מבטי, יונייטד הפסידה יותר מאשר צלסי ניצחה. כאן מצויה הבעיה שלי.

matipool 6 במרץ 2011

מקווה שמיירלאש ואגר יהיו בכל זאת כשירים . עדיין לא הוחלט לגביהם . הייתה שמועה על פציעה של ג'רארד באימון האחרון ושלא בטוח שהוא ישחק . מקווה שזה לא נכון . בנוסף , יהיה טוב לראות את קארול היום מול המחסור בבלמים של יונייטד .
ההגנה שלנו "שווה" שער ולכן צריך להבקיע שניים ( אורליו וג'ונסון מגינים ביחד עם הבלמים הלא משהו שלנו = פחד ) .
הבעיה היא שגם אם ננצח , לא בטח שיש קבוצה שתוכל לקטוף את הפירות ( ארסנל ? ) .
יש היום משחק שמהווה "אמירה" לשתי הקבוצות . אכן , משחק של קרב חפירות .

D! במולדת 6 במרץ 2011

כן.

באבא ימים 6 במרץ 2011

בני יש לך טעות כתיב בכותרת (או לבקרמן, אם אני מבין נכון הוא אחראי לכותרות):

צ"ל

ל (fooking) גמרי.

בני תבורי 6 במרץ 2011

באבא,
הכותרת היא שלי, ונכון ל(fucking) גמרי, אין לי מילה להגן על המבטא האיום שלי…

סימנטוב 7 במרץ 2011

טוב אז נגיעת היד של בסווארז במודיאל היתה מגעילה…
מברוק בני אבל אל תשכח שהכדור לא היה עגול היום

מנחם לס 7 במרץ 2011

אני עומד בתור שעה ל-5 דקות אינטרנט. אז מהר: כתבתי גם בטור של דורפן, אני שמחל על ה-3-1. אפילו חסזיתי בו במחנה אוהלים. אבל בינינו, לכל 3 השערים לא היה שום קשר למשחק, לשיטה, למנג'רים, למאמנים, ומלבד סטארז אפילו לשחקנים:
הראשון ג'ניוס של שחקן, אבל עם הרבה מזל בכדרור על בלטה
השני שגיאה חמורה בראשייה של מגן
השלישי שמיטה של שוער ממכת עונשין וריבאונד.

זה היה בקלות יכול להיות הכל מהצד השני.
לכן אני אוהב כדורגל: המון פעמים אין קשר בין השערים לבין המשחק.

מנחם לס 7 במרץ 2011

כתבתי "שמח" כי אני שמח שיונייטד הפסידה, אבל אנא, לא לעשות כאן דיסרטיישיונס לדוקטורט. כדורגל זה 75% מזל.

יוסי מזרחי 8 במרץ 2011

בני יקירי.
מאחר ואתה אדם עסוק, ולא מצאת זמן לחלק שני של הפוסט הזה שיעסוק במה שקוראים, "אחרי המשחק", אנ אעשה את זה במקומך.
לא ציפיתי למשחק כזה של ליברפול. אפשר להניח שבא לביטוי איזה שהוא לחץ פנימי שנצבר והתפוצץ בזמן מבחינתכם.
בהזדמנות קודמת אמרתי שקאוט, שווה יותר מהרבה אחרים ויקרים פי כמה ממנו, ולצערי העמוק הוא תמך בתפיסתי. לדעתי, הצמד סוארז וקארול עולה בשני סדרי גודל על הדוגמנית מספרד, שעבר לצלסי ויש לכם עתיד במחלקה הזו.
מצד שני אין רע בלי טוב, ובאפילד נזרעו הזרעים לאליפות העשרים שלנו כבר בעונה הקרובה.
ההסבר הוא שגם פרגוסון שהבין מזמן ממי הוא צריך להפרד ומה חסר לו כדי להחזיר את הסדר הישן למקומו כנראה שגם הפנים….
סחתיין,תהנה אבל שמע ממני, אל תפתח ציפיות מוגזמות.

בני תבורי 8 במרץ 2011

יוסי,
התנצלותי, לא עסוק הייתי אלא שלא נותרה נשמה באפי אחרי המשחק ואף על פי כן כתבתי משהו קצרצר.
אתה צריך לראות אותי פעם רואה משחק מול הטלביזיה בועט באוויר נוגח בכדור דמיוני שואג ומילל כחתול מיוחם ואפילו מקלל (רק את לוקאס…), אני מוציא כל כך הרבה אנרגיות שקשה לי לאסוף את עצמי.
פרט לכך, אמרתי פעם ואני נוכח בזה בכל פעם מחדש, בעיקר אחרי הפסדים אני במיטיבי…

בני תבורי 8 במרץ 2011

…והכי חשוב, נכון לגבי קאוט ונכונה מאוד קביעתך כי סגלי שתי הקבוצות לא יראו אותו דבר כבר בעונה הבאה. אין לי מושג מהן תוכניותיו של פרגוסון, אבל אני מאוד מקווה שדלגליש ישתכנע להשאר עוד שנתיים לפחות, בינתיים רק טוב יוצא לנו מנוכחותו.

Comments closed