יומן האליפות של גולסטאר

אם אתם קוראים את הפוסט הזה, כנראה שהמאיה עבדו עלינו בעיניים.

 

משחק הגמר החשוב בין קבוצת גולסטאר לבין יריב שזהותו עלומה עומד להתרחש מיד לאחר סוף העולם וקץ האנושות. אם אתם קוראים את הפוסט הזה, כנראה שהמאיה עבדו עלינו בעיניים.

לקראת הגמר, הנה לכם סיכום ביניים של העונה עד כה וגיליון ציונים והערכות של השחקנים, בסולם של 10 הכי טוב, 0 הכי לא:

*

תום "אורן זריף מנותק מכל רבב" קשתי – אחותי אומרת שהוא נורא יפה, אשתי לא סובלת אותו עוד מניו זילנד, אני חושב שהוא הדבר שהכי קרוב לכדורגל בסגל הקבוצה, וזה לא רק בגלל שלבש בעבר את המדים של הפועל פתח תקווה. באמת רואים שיש לו את זה. כמה הצלות רשימות בתוספת כוח הבקעה משמעותי – מלך השערים של הקבוצה, מעניקים לו ציון גבוה. קשתי גם מאיים באופן מרשים על מעמדו של אב"י כמחייה השפה העברית. חוץ מזה הוא ילד טוב ורגיש. הקטע עם אבא שלו קרע אותי.

בונוס: לטעמי, הפסנתרן הטוב מכולם.

ציון: 8.

 הראל "THE HATTER" סלוצקי – אין לו הרבה כדורגל ברגליים, אבל יש לו הבנה והוא אוהד אמיתי, וזה המון בניגוד לאחרים בסגל שבכלל לא מבינים מה זה העניין הזה של לרוץ אחרי כדור ולבעוט. הוא בחור נבון. הסכסוך המבוים היטב עם וואליד באדיר, מעיד על המון נשמה שהוא מביא למגרש. הקוקו קצת אייטיז'.

בונוס: איזו משפחה מדליקה.

ציון: 7.

 עופר "אם לא הטלביזיה הייתי מפרק לו את התחת" דומינגז – דומינגז זה סוג של חידה. בהתחלה הוא היה מועמד טבעי להיות מבוגר אחראי, אבל היציאה על שייע הרסה לו. פיזית הוא בנוי הכי טוב מכולם ויש לו קצת כדורגל, אבל הוא מביא למגרש, מלבד רצון לנצח, גם סוג של פיגור שלפעמים יכול להיות חינני ולפעמים מביא חשק לדפוק לו נעל בראש. הוא גם צריך לדעת שעד שריקת הסיום לא מעבירים ביקורת על אף אחד מהחברים. אטיטיוד של ילד.

בונוס: גמר אותי הסיפור האישי שלו.

ציון: 7 +.

 נירו "תגיד, מאיפה הביאו אותך, מהאינטרנט?" לוי –  נירו לוי לא יודע כדורגל ומחפף אימונים סדרתי, אבל יש לו רגליים ארוכות ולפעמים כדורים פוגעים בו ובגלל זה הוא נחשב למגן טוב. כשהוא מדבר, כדאי להקשיב כי הוא בחור נבון. כשהוא אוכל, מומלץ להרחיק ילדים קטנים ונשים הרות מהמסך. מישהו צריך להזכיר לו ששפתיים זו להקה מרוקאית, לא משהו לאכסן עליו גבינה לבנה וחומוס בעת האכילה. גם לא כל החיים זה אודישן.

בונוס: שירת בגולני וקארין.

ציון: 4.

 רון "עשרים שנה על הבמה, שלוש עשרה אלבומים, אני אעשה לך?" שובל – שובל הוא קלישאה מהלכת. יש בו את כל המרכיבים שעושים את התימנים לטובים כל כך, חוץ מכדורגל. הוא חמוד, שר נפלא, קצת טמבל ויש לו חוש הומור פנטסטי, אבל כדורגל זה לא הצד החזק שלו. שובל הוא נקודת שפל ספורטיבית בתולדות העדה שהוציאה מקרבה את זכריה רצאבי וגלילי דרחי.

בונוס: הסנאי.

ציון:  5.

 דן "אני אוהב מלחמות" שפירא – שפירא הגיע ככוכב, בעיני עצמו לפחות, ורצה להמשיך ולבצר את מעמדו גם על הדשא. הפציעה מנעה ממנו ולכן הוא התעסק בלחפש גבולות. יש לו כדורגל ותנועה יפה, אבל יש בו גם ילד שמחפש הכרה ואהבה והוא חי בתחושה שאם הוא לא יעשה, אף אחד לא יעשה במקומו. לפעמים זה מעצבן, לפעמים זה טוב, כמו בזמן הפציעות נגד הנשים.

בונוס: ג'ימי.

ציון: 6 +.

 דור "איך כתבת ערסל?" דניאל – אשכרה ילד טוב, נחמד ומוכשר. מהאינטליגנטים בסגל. הבחירה בו כקפטן נכונה במיוחד לאור הגישה החברתית שלו. רואים את זה ביחס למעמדו של שייע, ששם הוא בוכה, מצד אחד, ולמכמני הלשון של תום קשתי, ששם הוא כמעט נופח את נשמתו מצחוק. בשני המקרים הוא מגלה רגישות ראויה ותגובה הולמת. הוא גם משחק לא רע והקטעים שלו על הפסנתר טובים.

בונוס: נשמה.

ציון: 7.

 קובי "אני לא מטר ארבעים, אני מטר שישים" אוז – אחד המוזיקאים האהובים עלי בדרך כלל, במיוחד בשל הטקסטים שלו. הנה דוגמא:

 "אבא, הוי אב הרחמן

היֶה לי ידיד נפש נאמן
רפד ליבי באמונתך
תן בי יראה למשמע שמך

לא עשיתי לי רב וחוקותיי הן אלתור
כשאני במצוקה אני לוקח כדור
מאוד התקדמתי (מוצאי מקופים)
ובכל חולשותיי אשמים ההורים
ואין איזה תלם
רק כביש מהיר רב מסלולי
המוביל לקניון הכללי
ואם נס מתרחש זה לגמרי לגמרי סתמי
לא נגרם בגללי

אבא הוי אב הרחמן
היֶה לי ידיד נפש נאמן
רפד ליבי באמונתך
תן בי יראה למשמע שמך

כך התפללתי במניין יהודים
לצידי חרדי רעד געש פחדים
כי למען השם הוא רובוט שיטתי
מיוזע כמותי, מבורך ילדים
לידנו דתי לאומי שסוגד לעפר
ומרוב התפלשות בעבר
מתהלל החוגר כמשיל חגורו
וכולנו חיים על חרבו
עולה ושמש מעוטר חטוטרת
רפורמי בשינוי האדרת או בשינוי הגברת
מסורתי ונערו, חתן גיל המצוות
כוזרים חשוכי ממתקים

מאחור יש רחש ולחש חופשי
מטפחות ופאות ועיצוב מספרות
כי מעבר פרגוד רם הקול החושי
קם הקול הנשי
של הלא נספרות

רבן יוחנן בן זכאי בכה מלמעלה מצער, אולי משמחה
והגשם ירד או דמעה הוא מחה.
מליבי נפלטה אנחה,
כולם תלמידיך פטיש החזק, נר ישראל, עמוד הימיני
ברך את בניך מכל הגוונים גם דתי גם חילוני!

אבא הוי אב הרחמן
היֶה לי ידיד נפש נאמן
רפד ליבי באמונתך
תן בי יראה למשמע שמך"

מבינים? כשמישהו כותב ככה, אני מעלה אותו בהרכב גם אם הוא לא יודע לקשור שרוכים.

 בונוס: שדרות, הסיאטל שלנו.

 ציון: 6.

  אבי "נאד נפוח" מלר –  מופע אימים מיותר. פשוט מיותר. מצד אחד לא בניתי עליו כשחקן. מעולם לא חשבתי שידע תיאורטי מגיע עם יכולות באותו תחום, אבל אני מוכרח לומר שזה קצת מתסכל אותי. איכשהו יוצא כי עולם הספורט בתקשורת מכוסה גם על ידי שלומיאלים גמורים. לא תמצא דבר דומה בקרב אלה שכותבים על ביטחון, כלכלה וחברה. אין עיתונאי שעוסק בביטחון שלא יודע לפחות לירות. אבי מלר, איש חכם וידען גדול, לא יודע כלום על כדורגל כי הוא לא בעט בחייו בעיטה אחת ראויה. זה שהוא זוכר תאריכים, שמות, הרכבים, לא הופך אותו ראוי לחולצת ההרכב. חשבתי שיביא ערך מוסף אינטלקטואלי למקום שסובב סביב תחום ההתמחות שלו. קדחת. חוץ מזה התנהגותו דוחה, החל מחוסר הרצון להשתלב ולעמוד על דעתו, ממשיך בצעקנות וצדקנות מתנשאות וכלה בשכנוע העצמי העמוק שהזין החשוף שלו הוא הדבר שהכי נחוץ לכולם בג'אקוזי. ילד כאפות.

בונוס: כי כל כפר צריך שוטה.

 ציון: 2, וגם זה רק בגלל שהשתתף במחווה לשייע, שאפילו אותה כמעט קלקל עם הצווחות שלו.

  אורן "לדעתי שחר פאר הרבה יותר יפה מבר רפאלי" זריף אני מודה שאני מת עליו ואסביר למה. אין לי עניין באמונות שלו וגם לא בפונדמנטליסטיות המוחצנת שלו. הוא גם בכלל לא יודע כדורגל ולפעמים הוא חתיכת חרא פרימיטיבי שלא יודע להתנהג בחברה ויעידו על כך היציאות נגד חברים שערערו על קביעותיו בתחומים שונים. מצד שני, למרות הרצינות התהומית בה הוא מציג את מרכולתו, יש לו המון חוש הומור שמאפשר לו ליהנות גם מדאחקות על חשבונו, והוא הכי לא פוליטיקלי קורקט בחבורה, שאלה שתי תכונות נחשבות בעיני במיוחד. החיוך הזה שיושב קבע על פרצופו כשהוא מתאר את פועלו למען האנושות והקבוצה, יכול להעיד על אמונה עמוקה בצדקת דרכו מחד, או שהכול בוינגייט, מבוים, מאידך. עם כל הכבוד לזמרים שם, אין על המאוולים שלו וגם ביטלתי חברות בקבוצת פייסבוק שקראה לאשפז אותו.

 בונוס: פייפנבוים.

 ציון: 3 +.

  שייע "אולי שמישהו כבר יחתים אותי" פיינגנבאום – נשמה. מה עוד יש לומר.

 בונוס: למרות הפועל תל אביב.

 ציון: 9 +.

   גול "זה לא נורמאלי מה שאת עושה לי" סטאר: רעיון אדיר, הריאליטי היחיד שאני צופה בו והיחיד שהייתי הורג בשביל להשתתף בו. בחירת קאסט גאונית, בית ספר לבימוי ועריכה. שיר הנושא והאימפרוביזציות על חשבונו, הכי טובים שיש.

 בונוס: שוביניסטית, סקסיסטית, אבל לא מדיחים שם.

 ציון: 10!

  *

 סוף עולם שמח לכם.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

 

אני בטוח ששחר מתחרטת
נו, מה יהיה? (עם מארק בלינדר)

35 Comments

יואב דובינסקי 21 בדצמבר 2012

אהבתי את ההתמכרות שלך. לא ראיתי אף פרק (יש לי יס). אני יכול לראות פרקים באינטרנט איפשהו?

בני תבורי 21 בדצמבר 2012

נסה יוטיוב

יואב דובינסקי 21 בדצמבר 2012

תודה רבה

טימי 21 בדצמבר 2012

באפליקציה של הוט vod

wazza 21 בדצמבר 2012

גולסטאר זאת סידרה מטומטמת ומפוברקת ואחרי שאמרתי את זה אני אגיד שאני לא מפסיד אף פרק, הניתוח שלך של הקאסט מדויק ולגבי טום קשתי לי יש כל הזמן הרגשה כאילו הוא מתאמץ להיראות יותר מטומטם ממה שהוא דן שפירא מתנהג בדיוק כמו הדמות שלו בעספור, קובי אוז לא קשור לכדורגל בשום צורה אבל הוא הכי בן אדם שם, נירו מלך ואבי מלר הוא פשוט פדיחה ונותן לי עוד סיבה לא לרצות לראות את הערוץ שלו, אפרופו אבי מלר אף אחד לא כותב על ההגרלה של ליגת האלופות?

ניינר 21 בדצמבר 2012

לא ראיתי את התכנית אבל מזדהה עם מה שכתבת על אבי מלר, האיש הכי אוברייטד ומיותר על מסך ערוצי הספורט. אדם צעקן, חסר כל הבנה בכדורגל, עם בדיחות קרש מחרידות שלא ברור איך מישהו חשב לעשות ממנו שדר. הצרחות שלו המשולבות בחוסר הבנה הן פשוט מופע אימים. אז נכון שזה פופולארי להגיד שאבי מלר נורא אוהב כדורל אבל הי-ששה מיליארד איש חולים על כדורגל ולא מקבלים במה בערוץ הספורט.

בני תבורי 21 בדצמבר 2012

נדמה לי שהוא התחיל כעיתונאי והמעבר לטלביזיה היה די טבעי.

ניינר 21 בדצמבר 2012

ממש לא טבעי. לא כל עיתונאי (והוא היה עיתונאי סתמי שיש מאות טובים ממנו) שיודע לשפוך מילים ע"י המקלדת בהכרח גם יודע להתבטא באופן ורבאלי. הא גם לא יודע להתבטא (יודע רק לצרוח) וגם מה שהוא אומר זה בד"כ אידיוטי או מביך

בני תבורי 21 בדצמבר 2012

בערוץ הספורט התפתחה מגמה שאני לא מזהה בערוצי ספורט אחרים של צעקנות ובומבסטיות מיותרות. אולי זה כי הם מנסים להתחרות זה בזה. אני יכול להבין התרגשות של שדר ופרשן בשידור חי, אבל למה צריך לצעוק כשמשדרים תקצירים מוקלטים? למה אי אפשר לדבר על ספורט בניחותא, למה להביא את תרבות היציעים לאולפן?

ניינר 21 בדצמבר 2012

בני, כשאין לך מה להגיד בגלל שאתה לא מבין כלום בתחום שבו אתה עוסק, אבל עדיין אתה חייב לומר משהו כדי לשמור על הג'וב, הכי פשוט זה לצעוק או לספר בדיחות קרש שכואב לשמוע אותן

D! בארץ הקודש 21 בדצמבר 2012

מאחר ולא ראיתי אפילו שנייה מהעניין הזה אני מודה לך על תמצות מבריק שיאפשר לי להשתלב במעגלים שונים של שיחות סרק בלי להראות אדיוט.

בני תבורי 21 בדצמבר 2012

What are freinds for…

D! בארץ הקודש 21 בדצמבר 2012

:)

רועי 21 בדצמבר 2012

גאוני. רעיון גדול לסדרה ממכרת וגאונית

גיל מזימבבואה 21 בדצמבר 2012

סידרה גאונית, אני לא חושב שיש לה העתק בעולם. מעניין אותי לפי מה ליהקו את האנשים לסידרה.
אבי מלר ישב שורה לפנינו באחד ממשחקי הגביע העולמי והיה אמור לדווח על המשחק, אם אנחנו לא אומרים לו מי נגד מי ומי השחקנים הוא עד היום לא יודע שיפן שיחקו נגד צ'ילי.
לדעתי קשתי שחקן גדול, לא יכול פסנתרן ואהבל, לא מיסתדר לי.
סלוצקי כמו שהוא אנטי כישרון לספורט אישתו נעמה היתה אלופת ישראל בשחייה לנוער.

בני תבורי 21 בדצמבר 2012

גיל,
מסתדר או לא, כשהבחור מתיישב ליד הפסנתר ומאלתר, אתה שומע משהו טוב. יש לו כנראה הרבה כשרון ושעות תרגול.

אלעד 21 בדצמבר 2012

באחד הפרקים הייתה לקובי אוז הבחנה, שה"טמבליות" של קשתי זה משחק, ושהוא לא כזה טמבל כמו שהוא מנסה להצטייר. עכשיו, השאלה היא למה הוא מנסה להיראות טמבל? זה כבר גדול עליי…

trailblazer 21 בדצמבר 2012

לדעתי הוא בכלל שחקן, שתול של ההפקה.

גיל מזימבבואה 21 בדצמבר 2012

צ'ילי = צ'ילה

יוני (המקורי, מפעם) 21 בדצמבר 2012

ומה עם שחר בלילטי ואלי מחפוד? תכלס, מחפוד יכול להיות העוזר של שייע. רק שיעזוב אותנו במנוחה… ועוד פחות משעה משחק צמרת ברעננה.

matipool 21 בדצמבר 2012

אני רק בפרק העשירי ולכן עוד אין לי הבחנות ברורות לגבי הציונים בטור אבל עם האבחנה לגבי תום קשתי אני מסכים לגמרי .
מה סיפור החיים של דומינגז ?

בני תבורי 21 בדצמבר 2012

משהו שצ'ארלס דיקנס היה יכול לכתוב

צור שפי 21 בדצמבר 2012

לא ראיתי אף פרק. זה לא הם, זה אני.

רבלינו 21 בדצמבר 2012

תודה על טור נהדר
זו ללא ספק התוכנית הכי טובה בטלוויזיה,חיבור גאוני של ריאלתי וכדורגל
הכי מצחיק אותי רון שובל-איש מיוחד
טום קשתי -מצחיק מאוד
דומינגז-חוש הומור על רמה,מעולה
זריף-סתם מציק
שפירא-דפוק
מלר-מיותר
נירו-פרימדונה

שלו 21 בדצמבר 2012

אין לי מושג על מה אתה כותב ועדיין כיף לקרוא.

ברמן 21 בדצמבר 2012

בני, בגללך התחלתי לראות את הסדרה, פרק אחד והתמכרתי! זריף אדיר- אני יכול לשבת 24/7 ולצפות רק בו. כמעט טוב כמו פוטבול. אם הוא יכול לרפא אותי מנחירות, מחר אשתי קונה לי כרטיס טיסה לארץ.

יואב דובינסקי 21 בדצמבר 2012

בעקבות הטור התחלתי לראות כמה פרקים. בינתיים חיבבתי את רון שובל עד שיצא סוציומט ולא עזר לקובי עוז לבנות את הארון מאיקאה.

יש בסדרה הזאת פרסומת מאוד יפה לוינגייט. ומגיע להם.

פאקו 23 בדצמבר 2012

מסוג הדברים שגם פוסט של בני תבורי לא יכול לגרום לי לראות (חוץ מזה שיש לי יס).

אזי 23 בדצמבר 2012

תגידו…
מה זה אומר שהם ניצחו את נבחרת ישראל נשים?
קצת מביך.. לא?

בני תבורי 23 בדצמבר 2012

מה מביך אזי, במשחק הראשון הנשים קרעו אותם.

אזי 23 בדצמבר 2012

בדיוק
קרעו אותם במשחק הראשון
אחרי חודשיים (או לא יודע כמה) של אימונים, פתאום חבורה של אנשים שלא ראו בחיהם כדור (למעט פרוזאק) משתווים ברמתם לנשים שרוב חייהם עוסקות בכדורגל!?

wazza, את המשחק מול הפועל לא ראיתי. הפועל שיחקו ברצינות?
כי נראה היה שהבנות משחקות ברצינות, היו שם עצבים רציניים בקרב חלק מהשחקניות שהן מפסידות להם.

wazza 23 בדצמבר 2012

והם עשו 2:2 עם הפועל ת"א, זאת אחת התוכניות הכי מפוברקות על המסך כרגע

khti 11 בינואר 2013

מי זכה בגולסטאר הגמר

ירין 27 באוקטובר 2014

דומינגז הוא דוגמא לכל מה שמכוער אצלנו במדינה, בחור אלים ולא חכם במיוחד, מחפש אנשים להתנשא עליהם כדי שחלילה לא יזכר בכמה שהוא קטן.

Comments closed