בא לי באלו

עוד עונה של סבלנות מצד ליברפול כלפי באלוטלי עשויה להתברר כנבונה

האקו של ליברפול שאל השבוע לדעתם של אוהדים בנוגע לשחקני הסגל הנוכחי, האם למכור או שמא להשאיר.

כמאה ושבעים אלף אוהדים נענו לאתגר. התוצאות די חד משמעיות וההסכמות גורפות למעט לגבי שני שחקנים. קראתי, התרשמתי והחלטתי לא לעסוק בתוצאותיו אלא באחת מהן.

משום שתי סיבות אלה אני מעדיף לא לעסוק בתוצאות הסקר. האחת, אילו קיבל ביבי תמיכה כה גורפת כמו שקיבל לוקאס, היה מרכיב ממשלה תוך שעתיים, בלי שום דבר שמאלי יותר ממירי רגב או חכם יותר מישראל כץ. הסיבה השנייה נוגעת למה שכולנו יודעים על סקרים ואפילו כאלה ששמה של הצמח לא מתנוסס על כותרתם.

*

משנודע דבר הגיעו של מריו באלוטלי לליברפול, קידמתי את פניו בפוסט חגיגי, אך חמצמץ משהו. בתפקידי כאוהד, דבקתי בעקרון שעל פיו יהא זה בלתי מוסרי מצדי להטיל ספק בהחלטות המועדון בו מושקע הוני הרגשי כבר למעלה מארבעים שנים, אך לא יכולתי שלא לתהות לפשר ההיגיון בהחלפת אחד משלושת השחקנים הטובים בעולם, בשחקן טוב פחות ודפוק יותר.

*

אין לי סבלנות לחפור ולהיכנס לדיונים סטטיסטיים ומדדים בנוגע להצלחתו – כישלונו אצלנו,  אך לאלה מכם המתקשים לדחות סיפוקים, אציין כי בארבעה עשר משחקים בהם שותף במסגרת הליגה, בעט באלוטלי שלושים וארבע פעמים לעבר שער היריב, מתוכן תשע עשרה למסגרת ומהן אחת בפנים, נגד טוטנהאם. הייתי שם. בין לבין הוא צייץ שטויות, חלה במחלות משונות בזמנים לא נוחים, עשה פרצופים, זקר אצבעות ועדיין לא למד ללבוש את הווסט הכתום.

על פניו נראה כי חבל על הזמן. באלו לא יכול להיות מוגדר כהצלחה. הוא לא תרם יותר מדי והאטיטיוד שלו נותר כשל ילד כאפות מעצבן. עם זאת, התאהבתי.

*

הפאן האמוציו-אינפאנטילי והמנותק מעובדות המאפיין אותי, אשר נחשף בעיקר בעיתות מצוקה – וכאוהד ליברפול מצוקה אינה זרה לי – בצירוף התקפה מתוכננת ומרושעת מצידו של רונן דורפן, גרמו לי לעקוב בסבלנות אחר מריו בעונה האחרונה ולפתח כלפיו רגשות חיבה עזים. רגשות אלה זכו לתמיכה משמעותית כאשר ראיתי שבאלו סיים את הסקר כמעט בתיקו. רק חמישים וארבעה אחוזים מהנשאלים סבורים כי הוא צריך להימכר.  המשמעות החיובית מבחינתי היא שאני לא לבד.

*

אני לא יודע לפענח את מה שמתרחש לבאלו בראש. אין לי מושג מהם מניעיו והשדים הטורדים את מנוחתו. סיפור חייו וחוויותיו לאורו ידועים. אני רק חושב שבאלו לא קיבל את ההזדמנות הראויה.

באלו הגיע לליברפול מצויד בשני אלמנטים ידועים. הכישרון שלו מחד והשגעת מאידך. אף אחד בליברפול לא יכול היום לתפוס את ראשו בתדהמה ולומר לא לדבר הזה פיללנו. התוצאות לא מדברות בשבחו, אבל קשה גם להתאכזב משחקן שלא קיבל מספיק זמן דשא.

היכולות המקצועיות של באלו מוכרות. לא מדובר בהצלחה קונסיסטנטית, אך אין ספק באשר ליכולותיו. הוא יודע את המקצוע ויש לו קבלות. הוא צריך זמן להוכיח אותן ואני לא רואה סיבות מקצועיות למה לא יקבל את הזמן הזה.

ליברפול נהנתה בשנים האחרונות משירותיו של אחד מבועטי הפנדלים הטובים בעולם. נכון להיום, אני לא רואה בסגל הנוכחי מחליף ראוי לג'רארד בנקודה זו, מלבד באלו.

*

מצבו של באלו כרגע אינו מזהיר. מצד אחד, אף אחד לא קופץ על המציאה ונדמה לי כי נכון להיום רק פיורנטינה הביעה בו התעניינות מסויגת. מנגד, ליברפול זקוקה מאוד לשיוף רציני של חוד ההתקפה שלה, ובשקלול (חוסר) יכולותיה להתמודד עם מועדונים אחרים כבעלת אפיל מושך שחקנים מצוינים, השארתו של באלו בסגל עשויה להתברר כמוצלחת מאוד. עדיף להתרכז ברכש של בלם טוב ומוכח ומגן ימני רציני.

צריך גם לזכור שבאלו לא מצטיין ביצירת מצבים אלא דווקא בהוצאה לפועל, ובניגוד לעונה הנוכחית, הוא יוכל להתחיל את העונה הבאה עם סטארידג' לצידו, ואת המפקפקים ביכולותיו של סטארידג' כטבח, אפשר לשלוח לשיחה עם סוארז.

לא אימנתי כדורגל אפילו יום אחד בחיי, אבל חינכתי במסגרות שונות נוער שחלקו מסובך מאוד. אחד הדברים שלמדתי הוא שלא תמיד לב האדם רע מנעוריו, ולעיתים קרובות מדי, הוא קרבן של נסיבות הניתנות לשינוי. יש ראיות לכך שבאלו אינו אדם רע. אני יודע כי את האישיות של באלו אולי אי אפשר לתקן, אבל אני מאמין שבעבודה נכונה ניתן ליצור אצלו מחויבות ומסירות שישתלמו. אין תוצאות מיידיות בחינוך. חינוך הוא סוג של ריצה למרחקים ארוכים, ועוד עונה של באלו בליברפול עשויה להעניק לתהליך את התועלת הרצויה.

*

בקליפ המצורף ניתן ללמוד איך גורמים למישהו שכבר ראה הכול, להתרגש נורא.

 

 

הניצחון על בלקבורן (גביע)
הקונצ׳רטו בדרבי

55 Comments

אריק 9 באפריל 2015

ווין ווין. באלוטלי הוא מהדמויות שצריך במשחק האנגלי ומצד שני הוא די גרוע בליברפול. מושלם. ואני מציע גם לפנות לו מקום על ידי מכירת סטרלינג וסטאריג' הם מפריעים לו לפרוח.

ריצ'י מקאו 9 באפריל 2015

חחח

ריצ'י מקאו 9 באפריל 2015

בני, בעצם אתה אומר, שלא למכור אותו תהיה הבעת אמון כזאת, שאולי (רק אולי) הכלבלב המוכה שבו ייפתח ויתחיל להאמין שבאמת אוהבים אותו ואו אז כמו בסרט הוליוודי טוב, כולם ייקצרו את הפירות. אולי. אני קצת בספק. מצד שני, אני חושב שכמו שאמרת, המחיר על נסיון הזה הוא לא גבוה ולכן אולי כדאי להשתתף בניסוי.

D! פה ועכשיו 9 באפריל 2015

לגבי לוקאס – הוא מאד מאד אהוב בליברפול. יש דברים שרואים רק משם. אני לא מחסידיו אבל סטטיסטית הקבוצה לאורך השנים זוכה ביותר נקודות משמעותית איתו מאשר בלעדיו.

אני לא בטוח שהמחיר של החזקת בלו לא יקר מדי אבל אני לא נמצא במלווד ולא יודע איך הוא מתנהל בתוך המערך הקבוצתי. אם הוא מסוגל לשרוד עוד עונה שכזו, אם מעט מאד צ'אנסים או לא.
אישית, אם יש מישהו שמוכן לקחת אותו הייתי נותן בכיף. יש מספיק פרוייקטים אפשריים בעולם, לא צריך את הפגום מכולם. בעיקר הוא לא מתאים לשיטת המשחק שלנו. לא לזו של העונה ולא לזו של העונה שעברה ואני לא רואה את BR בונה סביבו את העונה הבאה.

רועי מונדר 9 באפריל 2015

בני היקר
5ת הרגשות שלך ללוקאס וגלן כולנו יודעים.
גם אני חושב שלוקאס צריך להשאר, אני מסכים שבאלו לא קיבל מספיק הזדמנויות,
אני גם ל5רואה שנצליח לראות כוכבי על מגחעים לאחר עונת הכישלון הנוכחית.
מקום 4 לא ניקח אלא אם שיטי יפשלו , יוניטד לא יפלו הם בכושר.

דרך אגב ראיתי את הטקס המלא הזה.
גם ג'ק בלק נתן בראש שם
באמת היה מרגש לראות את הדמעות בעיניו של רוברט פלאנט, את הבן של…והתנ7עותשלהגיטריסט שחיכה את ג'ימי פ'ייג.

סימנטוב 9 באפריל 2015

בטח דומע וולברהמפטון וונדררס שלו כבר לא משהו שנים ופייג' מנג'ס רוצה להתאחד

cookie-monster 9 באפריל 2015

יש מקרים שאני תוהה עד כמה סטטיסטיקות בכדורגל רלוונטיות בכלל

באבא ימים 9 באפריל 2015

באמת מרגש.

מה שמדהים זה שהאופן שבו היא שרה זה חיקוי סופר מדויק של רוברט פלאנט.אם אתה עוצם עינים (ניסיתי) אתה יכול לחשוב שזה רוברט פלאנט עצמו שמבצע עיבוד שונה של השיר המקורי.

ואם כבר מדברים על ריגוש – אני מודה שאין לי סבלנות לדרמה שקרויה באלוטלי. אני רוצה קבוצה נטולת דרמות, ביחוד אחרי העונה האחרונה של סדרת הדרמה ״סטיבי״. מישהו יכול להחזיר את ליברפול של פעם? של בני הזונות קרי הרוח שלא ראו היה אכפת להם מכלום? נמאס לי מסדרות הדרמה. רוצה סרט אקשן.

אבי גלברט 9 באפריל 2015

באבא ,ממליץ על ההזנה חוזרת ללז"פ …שום דבר לא ישווה למקור (בצעירותו ) במקרה דנן . ביצוע מרגש כן ,מאד אפילו אבל לא פלאנט ,פייג',בונהאם ,ג'ונס בכל מקרה .
בני ,לא מסכים איתך ,החיה לא ניתנת לאילוף לשחרר ומהר לפני שיהרוס לנו את הילדים ….לא ,לא בא לו טלי …

באבא ימים 9 באפריל 2015

אבי, אני לא חולק עליך. הביצוע מוזיקלית איננו זהה ורמת האנרגיה שונה (וכמובן שהתזמור והמקהלה הגדולה עושים את זה שונה), אבל תתמקד בקול של הזמרת ותגיד לא שזה לא נשמע (רוב הזמן) כמו פלאנט.

אבי גלברט 9 באפריל 2015

סורי באבא לא דומה אבל נחמד . קול גדול זה האני האסלם מרנסאנס ,אבל זה כבר סרט אחר …

בני תבורי 9 באפריל 2015

אני האסלם

אביי גלברט 10 באפריל 2015

בא נתפשר על Annie Haslam ובכול מקרה אחת הגדולות אם לא הא …

בני תבורי 9 באפריל 2015

באבא, לפעמים יצירה מוסיקאלית ראויה לכבוד, לא לפרשנות.

סימנטוב 9 באפריל 2015

אהבתי

באבא ימים 10 באפריל 2015

לא אמרתי את זה כביקורת. זה היה מרגש ככה.

Matipool 10 באפריל 2015

מצטרף לבאבא וברור שמה שהוא אמר זו לא ביקורת אלא להיפך .
מרגש ועמדו לי דמעות בעיניים .

סימנטוב 10 באפריל 2015

העניין מזכיר לי ויכוח שהיה בשעתו בעקבות הגנבות המוזיקליות של זפלין. לטעמי למרות שהם לקחו מיצירות של אחרים הרווחנו מוזיקה טובה יותר ויצאנו נזכרים. ברור שהעניין לא מוסרי אבל היי מעדיף להיות מרוגש.

ירושלמי 9 באפריל 2015

חייב להישאר.
העונה נראינו גרוע גם עם באלוטלי וגם בלעדיו.
משמע הוא לא הסיבה.
גם אני חושב שהחיבור עם סטארידג' יכול לעבוד, אבל חייבים עוד שחקן רציני במרכז השדה שיחבר את כל החלקים ויעשה סדר.
בכלל, הסיכוי שחלוץ צעיר וטוב סטייל לאקאזט/וייטו/פירמינו/איקארדי/איטורבה וכו' יבוא בשנה הבאה ומיד יתחיל לכבוש בצרורות הוא לא סביר.
כמעט תמיד דרוש זמן הסתגלות, במיוחד בליגה האנגלית. ע"ע ג'ירו, סוארז, גומיס.
אולי אופציה כמו בנטקה שכבר מכיר בגדול את הסגנון יכול לעשות את המעבר עם זמן התאקלמות קצר יותר.
בכל מקרה על באלוטלי כבר שילמנו את שכר הלימוד, להעיף אותו עכשיו בלי לתת לו עוד עונה זה יהיה טיפשי.

משה 9 באפריל 2015

אני חושב שהדיון סביב האופי וההתנהגות של באלו מסיט את הנושא מהבעיה העיקרית איתו, הוא לא מתאים לסגנון המשחק של הקבוצה, הוא לא פותח שטחים, הוא לא רואה משחק ולא מבין את המשחק ברמות הגבוהות באמת. לא בכדי הספסול שלו היה בין הגורמים להתאוששות של הקבוצה בחצי השני.
ההתעסקות בדרמה סביבו היא רומנטית, סוג של אילוף הסוררת. מאחר וחוץ מארץ המוצא ג׳ורג׳ ברנרד שואו ורוג׳רס לא חולקים הרבה אני מעדיף שייקח את הדרמות שלו למקום אחר.

אריאל גרייזס 9 באפריל 2015

לגמרי. הוא פשוט לא מתאים

ירושלמי 9 באפריל 2015

אז תהפוך אותו למתאים.
לשנות שיטת משחק ל-3 בלמים זה אפשרי? אז תשנה משהו גם בהתקפה ותשחק בשבילו.

D! פה ועכשיו 9 באפריל 2015

הוא לא מספיק טוב כדי לשנות את השיטה בשבילו
+
זה ידרוש שינויים פרסונליים גדולים בשחקנים שמסביב

משה 9 באפריל 2015

למה ? הוא כזה טוב שצריך להפוך את הקבוצה בשבילו ? ואם המהפכה היא להחליט בינו לבין סטארידג׳ או קוטיניו זה שווה את זה ? כמו רובי קין שנקנה בכסף גדול בתקופת בניטז, הוא היה צריך ללכת בינואר. לא עובד, לא מתאים, להתראות ותודה על הדגים.

D! פה ועכשיו 10 באפריל 2015

לגמרי רובי קין

ald3 9 באפריל 2015

בתור אוהד יונייטד שמתעסק בצרות שלנו השנה, אני אתייחס לחלק החשוב ביותר ממה שכתבת, וזה השיר… שאיכשהו לא השאיר אותי מרוגש יותר מאשר הביצוע המקורי, אבל זה כן גרם לי להוציא מהבוידם (של המחשב) את האלבום המופתי של ג'ימי פייג' ורוברט פלאנט מ94' "No Quarter", ולשמוע שם שירים שעד היום מרגשים (ואף מנענעים – כמו gallows pole)
אבל כאן אני שם קישור ל"קשמיר" בסגנון מרוקאי….מומלץ
https://www.youtube.com/watch?v=EEA3VUTdXmY

המכבייה 9 באפריל 2015

מת עליו.

יוסי מזרחי 9 באפריל 2015

כצופה מהצד שנהנה מחיבוטי הנפש השנתיים שלכם, אני לא יכול שלא להתרשם מהעובדה שיש לו אצלכם , שם חיבה…..

גורביץ' 9 באפריל 2015

יש רק בעיה אחת –
הבנאדם לא מסוגל להכניס את הכדור לרשת.

גיסנו 9 באפריל 2015

מנצ׳יני האמין בבאלוטלי, חינך וליטף, במשך כצה שנים טובות באינטר ואז בסיטי.
ליברפול צריכה מישהו יציב. אם לא בנפשו אז לפחות על המגרש (ע״ע סוארז).
כי באלוטלי הוא כמו סופו בכדורסל – אתה יודע שבמשחק נתון הכשרון יכול להתפרץ ותקבל 20 נק׳ ב 12 דקות או לחילופין צמד מבריק בחצי גמר היורו. אבל הוא דורש המון המון השקעה ובכל מקרה אי אפשר לבנות עליו. ליברפול צריכה מישהו להשעם עליו, על אחת כמה וכמה בתקופה שאחרי ג׳רארד.

גיסנו 9 באפריל 2015

שכחתי את הפאנץ׳ לגבי מנצ׳יני – בסוף הם הלכו מכות ובאלוטלי נזרק מהקבוצה.

Kirma Der Faux 9 באפריל 2015

דעתי לגבי באלוטלי היא שהאיש פשוט לא אוהב להיות שחקן כדורגל. ההתנהלות על המגרש, שפת הגוף וההסתבכויות בכל דבר שלא קשור למשחק עצמו נראות לי שייכות לאדם שמקום העבודה שלו מפרנס אותו יוצא מן הכלל, אבל הוא די סובל מעצם ביצוע העבודה, ומחפש דרכים לברוח בלי שזה יהיה באשמתו. לפעמים נראה שהוא יושב על הספסל או אפילו ביציע רגוע וטוב לב, ורק חושש מהרגע שהוא עלול לילות על המגרש.
אם רודג'רס בדרך פלא יצליח לגרום לו להרגיש קצת חדוה בעבודה שלו אולי באמת נראה שחקן אחר פתאום, אבל קשה לי לראות את זה קורה כרגע.

יואב בורוביץ׳ 9 באפריל 2015

בני, אני לגמרי מסכים. אני עוד אהבתי אותו זמן רב לפני שהגיע לנו ולמרות שבינתיים הוא רחוק מאוד מלהיות הצלחה באנפילד- אני חושב שצריך לתת לו עוד עונה לניסיון.
חוץ מזה לפי הבנתי באלו סובל מהפרעת קשב חמורה למדי- ממנה סובל מאז ילדותו. זה יוצר בעיות התנהגות וזה גם יוצר לעתים בעיות עם תרופות (שהוא לוקח או לא). על זה יש להוסיף נסיבות לא פשוטות של ילד מאומץ שחור באיטליה הדי גזענית.
מנגד, כולם אומרים על באלו שהוא אינטיליגנטי מאוד ושיש לו "לב טוב".
שורה תחתונה- יש לו טאלנט משמעותי מאוד, שלא נמצא אצלנו, ולכן כדאי- כבר לאחר שרכשנו אותו- לתת לו עוד זמן ניסיון. אפשר להרוויח בגדול. מנגד, אי אפשר יותר מדי להפסיד. מקסימום הוא לא פוגע (או שהוא בעייתי מדי מחוץ למגרש) ומוכרים אותו במחיר הפסד בעונה הבאה.

ניתאי 9 באפריל 2015

רודרגס לא הצליח להפיק ממנו כלום העונה. יותר מזה, את ההצלחה היחסית של ליברפול היא עשתה כשהוא אפילו לא באזור. לכן, אם כל הרומנטיקה והאהבה אני חייב לשאול למה אתה חושב שזה ישתנה?

יואב בורוביץ׳ 9 באפריל 2015

ראשית, המציאות משתנה. שחקנים משתפרים, או שהמצב הנפשי שלהם משתפר, או ששחקנים מתדרדרים מהר- וקשה לחזות דברים כאלה עד הסוף. דבר שני, באלו ברמת כשרון הרבה מעל הממוצע בליברפול. צריך אותו- אם הוא יכול להיות במיטבו. והוא כבר הוכיח בעבר שהוא מסוגל לספק יכולת טובה מאוד (מילאן, סיטי לפרקים, נבחרת איטליה..ברור שיש בעיה של יציבות ובעיקר של התנהגות- אבל לדעתי אם באלו ירגיש נוח באנפילד, ובעיקר ירגיש אהוב וכשחקן שהמאמן נותן לו קרדיט נרחב- מה שלא ממש קרה עד עכשיו- אז הוא יכול לספק סחורה שמאוד תעזור לקבוצה).

דני נויימן 10 באפריל 2015

טבע האוהד העיוור הוא לחתוך את הקבוצה שלו כשהיא עושה תיקו ומשחקת גרוע
אך לשבח ולראות את הנקודות החיוביות כאשר הקבוצה שלו מובסת 6-0.

העונה של באלוטלי שקולה להפסד 6-0.

אתה בסך הכל לוקה בתסמונת האוהד העיוור…

בני תבורי 10 באפריל 2015

וואו, תודה על התובנה המעמיקה.

Vered s 10 באפריל 2015

בלוטלי שחקן גדול. הכדורגל שלו מרגש. ברנדון רוג׳רס מאמן אפור של קבוצה אפורה. ברנדון רוג׳רס הוא מאמן של בנים.מאמן על הנייר. זה נכון שליברפול שיחקה בכמה מישחקים את הכדורגל הכי חד מהיר ואפקטיבי בפרמייר ליג
I get that
רק שזה בדיוק הקטע מהירות שליטה בשחקנים צעירים ואין לו את הדבר הזה של מאמנים גדולים פנטזיה. המישחקים האחרונים בפרמייר ליג היו מישחקים גדולים לשחקנים גדולים ברגע שהוא לא עלה איתו ידעתי שליברפול לא גומרת בפנים. לא בתוך ה4. אישיות לא ווינרית של מאמן. שם בפרונט חברות ערכים בלה בלה כזה אתה פאקן תשים שחקן איטי עם הגב לשער עם הפנים לשער שבא לקבל כדור מאחורה מה איכפת לך מטומטם? זה שחקן גדול כל נגינה שלו בכדור הראתה את זה. מיסכן בלוטלי שנפל לידיים של ברנדון רוג׳רס. וכמה זה קל כולם שונאים אותו. ודרך אגב באנגליה כבר כותבים שבלו כבר ניזרק מהקבוצה שלברנדון נימאס ממנו. או קיי. העיקר שברנדון רוג׳רס מוכן למישחק הקל בסופש במישחקים קטנים הוא אלוף. יש משהו ששחקני כדורגל ממורמרים לא יודעים בחדרי הלבשה צדקניים שמדברים כל הזמן על בלוטלי שלא מבצע את ההוראות של המאמן ולא מגיע לו לשחק והוא פוגע באווירה של הקבוצה אז זהו שפה צריך להגיע מאמן גדול ולהכניס למיגרש את מי שהוא רוצה כדי ללמד את הכדורגלנים שלו שיש עבודה קשה ויש רגעים גדולים ויש שחקנים גדולים וזה מיקס. בדיוק כמו בפנדל יש לך בועט הכי טוב באירופה ויש לך פוליטרוק תיתן לפוליטרוק אבל הבועט לוקח ושם גול והקפטן נוזף בו וגוער בו כפרשן באולפן. היו לו עכשיו כמה מישחקים שהיה חייב לשחק בלוטלי ושיחק בלי. מסקנה כל עוד ברנדון רוג׳רס מאמן של ליברפול היא לא תהיה קבוצה גדולה. הוא מאמן של בנים מאמן על הנייר. זה תמיד יהיה כימעט ותמיד מאד הגיוני. תמיד זה ייצא שהוא בסדר ולכן ליברפול תהיה בסדר

משה 11 באפריל 2015

ממה שאני מבין ממך סוארז וקוטיניו הם פוליטרוקים ובאלו שחקן אדיר. מעניין שכל המאמנים שלו התייאשו ממנו בסוף, תמשיכו לקשור לו כתרים כי הוא נראה מגניב ומורד ושאר חארטה בארטה. שחקן עם שני משחקים לרזומה אחרי כמעט 10 שנות קריירה וגם הם בנבחרת.

Vered s 11 באפריל 2015

היי משה קוטיניו שחקן משובח. סוארז כבר לא בליברפול. המגניבות של בלוטלי מיחוץ למיגרש די משעממת במקרה הטוב. לי הוא גורם להיתרגש רק על הדשא.

משה 11 באפריל 2015

מאחר ואותי הוא ממש לא, מוכן להחליף אותו על כל שחקן שתציעי לי מהקבוצה שאת אוהדת.

vered s 11 באפריל 2015

אני לא אציע לך את צ׳רלי אוסטין וגם לא את מתיו פיליפס. אבל משערת שלפחות את אוסטין היית לוקח.

vered s 11 באפריל 2015

אגב אוסטין לדעתי מתאים מאד מאד לליברפול הנוכחית מהקטע היותר טוב של המישוואה- מהירות – חדות בלי פוזה. והוא גולר מטורף.

משה 12 באפריל 2015

על אוסטין אני לוקח בכיף ומוכן לתת בחבילת שי גם את גלן ג׳ונסון, גם ככה אתם היחידים שמקושרים אליו מדי פעם.

Matipool 11 באפריל 2015

מה זה ״מאמן של בנים״ ?

יותם 11 באפריל 2015

אני מנחש שזה גוגל טרנסלייט של boys?

Vered s 11 באפריל 2015

יותם לא זה מהגירסא האנגלית של לפידומטר אצלם זה סטיבי ג׳י קומנטור.

משה 11 באפריל 2015

תגידו לי טמבלים, מתי תצאו מזה ?

בני תבורי 11 באפריל 2015

משה
DFTT בבקשה

משה 11 באפריל 2015

גם לא שאריות של מצות שנותרו לי מהחג ?

איאן ראש 11 באפריל 2015

עוד קבוצה אהודה עליי בעולם היא אינטר (כן, אני סבלתי הרבה:) ) וממש לא הייתי שמח עם הגעתו של בלוטלי לאור העבר שלו שזה אי יכולת ובמגרש והרבה יכולת מחוץ למגרש. הוא לא מתאים לנו באופי שלנו. אומרים גם שהשכר הגבוה שלו תרם למשבר במומ עם סטרלינג(זה נכון? ) .
חבל על הזמן והכסף איתו. גם הגיע הזמן שלא תמיד נחיה על מציאות ותיקון דברים שבורים.
אגב. למה לא מוחקים תגובות לא ראויות?

רומן 18 במאי 2015

למרות העונה המאכזבת, אני עדיין חושב שהוא חלוץ נהדר.

Comments closed