שניים ממגן שמאלי

אחרי טוטנהאם - במקום גרייזס

זה מסוג המשחקים שאפשר היה לנצח. ביותר מדי דקות טוטנהם היו לא מסודרים וקוטיניו החמיץ שתי הזדמנויות טובות מאוד. מצד שני, עד לפני שלוש שנים שמחנו לחזור מצפון לונדון עם נקודה כך שאני בסדר עם התוצאה.

מילנר הוא איש המשחק שלי ומיד אחריו פירמינו. לוברן היה טוב ומיניולה מצוין. בצד הקצת בעייתי אני רושם לפני כי בשתי עמדות חשובות מאוד, בלם וקשר התקפי, שיחקו שני שחקנים חסרי ניסיון בליגה האנגלית, ווינאלדום ומאטיפ, אבל אני ממש לא מודאג בקשר להמשך, הפוטנציאל קיים.

עוד רשמתי לפני  מחשבה שעברה בראשי כשאוריגי נכנס, סטארידג' בסדרת חינוך. הזכירו לי את הראיון של סטארידג' השבוע בו אמר שהוא לא אוהב לשחק בכנף אבל הוא מחויב לכל משימה שתוטל עליו. גם מילנר אמר בראיון שהוא לא אוהב להיות מגן וגם הוא מחויב, כך שאני לא רואה את זה כסיבה מספיק משמעותית. מצד שני, עברו בי מחשבות נוגות בקשר לסטארידג' שאותו אני מאוד אוהב, אולי הוא כבר לא יחזור לעצמו. ימים יגידו.

***

וזה נכתב לפני:

שמע, כותב לי גרייזס, אני בחו"ל וצריך עזרה. 

אין בעיה, אני כותב בחזרה, לשמור לך על הכסף?

לא, הוא אומר, אני צריך שתכתוב על ליברפול טוטנהם.

מה? לא מספיק לא ישנתי לילה שלם מהבושה בברנלי?

לא נורא, תתרגל, הוא מסכם. תכתוב.

ככה חנכו אותו בציונות הדתית.

לכתוב על ליברפול כיום זה לכתוב על פרויקט בתחילתו. אני לא אוהב את זה. אני צריך להבין מה עומד לנגד עיני, לראות את ההתפתחות וההתקדמות, אם בכלל, ואחר כך לסכם. כל מה שיש לי לומר על ליברפול כיום לא מבוסס על עובדות אלא על ניחושים. מצד שני, אני גם לא אכתוב על משאלות לב. קצת טיפשי לכתוב את המובן מאליו.

גייסתי כמה תובנות והריהן לפניכם. ואנא זכרו, התובנות של היום טובות רק להיום:

  1. קלופ הוא בנאי. אם טוב או לא, נדע רק מאוחר יותר במהלך העונה, וודאי לא לפני תום לפחות מחציתה של העונה בה הוא משתמש בסגל שהוא הרכיב. לאלה שיכולים להוציא מסקנות ממשחק אחד או שניים אני לא יכול להתייחס ברצינות. כך או כך, הוא בונה קבוצה שתתאים לשיטת המשחק שלו. את דעתו על קניות נוצצות הוא הביע באופן הכי ברור שאפשר. קלופ חתום בליברפול למספר שנים. הוא לא ממהר ונראה כי אם לא יקרו דברים בלתי צפויים, הוא כאן להישאר. מודל שבע השנים של מיינץ ואחר כך דורטמונד, בהחלט מוצא חן בעיני.
  2. ליברפול ביצעה רכש סביר פלוס ולדעתי נבון. לרשות קלופ עומד כיום סגל לא נוצץ, אבל עם כמה אפשרויות כמעט בכל עמדה על המגרש. חוליות ההתקפה והקישור של ליברפול מונות כמה שחקנים היכולים לתת לקלופ את האלמנט ההתקפי הרצחני שהוא כל כך אוהב. יש לו אפשרות לבצע התאמות ושינויי מערכים בהתאם ליריב, ועדיין לא לוותר על השאיפות למשחק לחץ שמטרתו לגרום ליריב להפסיד את הכדור כבר בחצי שלו. יש לליברפול היום אפשרויות התקפיות גם מהקו השני, מה שלא היה לה מאז העונה האחרונה שג'רארד מילא את התפקיד, וזה לא היה בעונה האחרונה שלו בקבוצה. אגב, אחרי המכירה של בנטקה, שמבחינתי בהחלט מעידה על כוונות נכונות ובלוטלי שעדיין מחפש קבוצה, יש מצב שליברפול תסיים את עסקאות הקיץ במצב של איזון תקציבי, אולי אפילו רווח קטנטן. זה לבד מוצא חן בעיני מאוד מאוד מאוד.
  1. בהגנה טרם נסגרו החורים הידועים. יש לנו בעיה בעמדת המגן השמאלי והמועמדים לאייש את תפקידי הבלמים באופן קבוע, פצועים עדיין. קלופ מנסה את מילנר ובמקביל מתעקש שמורנו חרוץ מאוד ולומד במרץ את התפקיד. אני אופטימי. שווה לחכות ולראות מה יביא לנו גומז הצעיר שנתן כמה משחקים לא רעים בכלל בעמדת המגן השמאלי בעונה שעברה עד שאיבדנו אותו ל ACL  ימ"ש. גומז הבנוי לתלפיות והעשוי ללא חת מוזכר גם כמי שיכול להשתלב בעמדת הבלם וזה בהחלט מעורר תקוות.
  1. עמדת השוער שנויה במחלוקת עזה. באופן אישי אני סבור שמיניולה שוער טוב מאוד שמיד כשתינתן לו האפשרות לשחק עם הגנה יציבה וקבועה לאורך זמן, יוכל להיות טוב יותר. עם זאת, הובא שוער נוסף עם שם של חיידק, שיש אומרים שהוא הוא האיש לתפקיד, אבל פציעה מונעת ממנו להוכיח זאת בינתיים ולכן קשה לי להתייחס.
  2. מאנה. מאנה מאנה מאנה. שואו מי דה מאנה. באחריותו הישירה עברה ליברפול מ 1:0 לחובתה, ל 1:4 לטובתה בעשרים דקות, אצל ארסנל באמירויות. מאנה מביא ניחוח של סוארז במובן של שחקן שיכול לבשל ולהבקיע באותו קור רוח ובאותה מידה של חלקיק הזדמנות. האם אנחנו בתחילתה של המאנה-מניה? ימים יגידו.
  3. ווינאלדום. מה תגידו על הבחור שבגיל תשע עשרה הוביל כקפטן את פיינורד לאליפות? גבוה, בנוי טוב, מתקל טוב, יודע ללכת עם כדור ויש לו כבר שני בישולים. אני אופטימי. וראיתם איך אוריגי נהייה סוס ממשחק למשחק?וסטארידג'  שאמר לBBC  שהוא לא אוהב לשחק בצד אבל יעשה כל מה שהמאמן ידרוש ממנו והבקיע שני שערים בגביע? וגרויץ' (היחיד שאין לי מושג איך מבטאים את שמו), הכי גבוה בסגל שנתן גולים במשחקי אימון עם הרגל והראש וגם בישל? בקיצור, אני אופטימי.
  4. פעם המועמד להחליף את צ'אבי אלונזו היה לוקאס. אלונזו כבר היה כמה שנים במדריד ועכשיו פותח שנה שלישית במינכן ולוקאס עדיין כאן. איכשהו זה כבר פחות מפריע לי מסיבה פשוטה אחת: אם קלופ, שעצר את עסקת מכירתו לטורקים, החליט להשאיר אותו, אני תומך. למה? כי תפקידי העיקרי כאוהד הוא לתמוך בקבוצה ובכלל זה בהחלטות של הבוס. זה כמובן לא יעצור אותי מלהעביר עליו ביקורת על ניהול משחק שערורייתי כמו נגד ברנלי, אבל גם לאימא שלי שמאוד אהבתי אמרתי פעם שהמרק שעועית של סבתא יותר טוב.
  5. לגבי טוטנהם יש לי רק שני דברים להגיד. האחד, קבוצה מצוינת עם מאמן מצוין וכמעט נטולת חולשות עם הארי קיין ודלה עלי וכאלה ומתישהו זה יישא דיבידנדים. השני, היא הייתה כזאת גם במשחק בו נכחתי בעונה שעברה שנגמר 3:2 לנו.

 

וזה שיר ענק שאני מקווה שגרייזס לא אוהב:

תנו לדה באזר כתף 

 

 

ניאו קולוניאליזם
השער הנקי מול ברנלי

119 Comments

חיים הצהוב 26 באוגוסט 2016

אוריגי נראה טוב, רואים שהוא מתפתח ממשחק למשחק.
לגבי מניולה, לדעתי הוא לא מתאים להיות שוער ראשון, הוא שוער לא רע אבל מאוד לא יציב, הוא מקבל המון שערים שאסור לשוער לספוג ושאתה משווה אותו לשוערים של לסטר, טוטנהאם, צלסי, יונייטד, ארסנל ועכשיו גם סיטי אז אתה רואה שיש הבדל רמות מאוד גדול בינו לבינם ואסור לקבוצה כמו ליברפול להיות בנחיתות כזו.

משה 26 באוגוסט 2016

עם כל הכבוד לשמייכל ג'וניור, הוא לא יותר טוב ממינולה למרות האליפות בלסטר.

משה 26 באוגוסט 2016

או מהארט.

חיים הצהוב 26 באוגוסט 2016

לדעתי העונה האחרונה שמה אותו בטופ של השוערים אחרי בופון בראבו קורטואה ודה חאה

משה 26 באוגוסט 2016

וואו, אנחנו חלוקים.

ניב 26 באוגוסט 2016

שיהיה לכם המון בהצלחה בני.

יוני (המקורי, מפעם) 26 באוגוסט 2016

אהבתי מה שפרסמת בערוץ חמש. אלגנטי, ודי אמיץ.

לגבי ליברפול, בוז אחרי שניצחתם באמירויות. נקווה לתיקו.

Matipool 26 באוגוסט 2016

על מה מדובר ( ערוץ 5 ) ?

חיים הצהוב 26 באוגוסט 2016

על מאיר שמיר ואחריותו בקריסת הפועל פ"ת

בני תבורי 26 באוגוסט 2016

יהיה היום גם במלאבס… במילים אחרות כמובן :)

גיא זהר 26 באוגוסט 2016

אח, האייטיז העליזים. ולמה שלושה משחקים חוץ? בגלל השיפוצים באנפילד?

Matipool 26 באוגוסט 2016

כן .

ניינר / ווריור 26 באוגוסט 2016

נפרק אותכם!

ד"ר רזי הופמן 26 באוגוסט 2016

זה באמת שיר אדיר!
עם קפטן סנסיבל על הגיטרה.

Every night i'm there
I'm always there,she knows i'm there
And heaven knows
I hope she goes

יפה שהם מופיעים גם היום

צור שפי 26 באוגוסט 2016

הביצוע המקורי (ולטעמי גם היותר טוב) של "אלואיז" הוא של בארי רייאן מ-1969. ואם נקשור את זה לקלאסיקות של הכדורגל האנגלי אז רייאן הוא יליד לידס.

בני תבורי 26 באוגוסט 2016

מסכים לגמרי לגבי ראיין

ערן (המקורי) 26 באוגוסט 2016

Damned היו מעולים בקאברים (וגם בחומר מקורי).
למשל הביצוע האדיר שלהם ל Alone again or של להקת Love…

ד"ר רזי הופמן 27 באוגוסט 2016

אני מעדיף דווקא את ה Love song הוא קצת יותר פאנקיסטי ופחות גלאמי.
אם מדברים פאנק, בדצמבר תנחת פה בישראל אחת מאגדות הפאנק הטובות ביותר, הלהקה הכי מצחיקה בעולם ה Toy Dolls
חוויה אמיתית לחובבי הפילים…

בני תבורי 27 באוגוסט 2016

הייתה התלבטות קשה בנוגע לבחירת השיר והוחלט ש Alone Again יישמר לפוסט הבא.

ערן (המקורי) 27 באוגוסט 2016

יפה יפה מה שקורה פה מוזיקלית כשגרייזס איננו

ערן (המקורי) 27 באוגוסט 2016

מקווה שכאשר יחזור, גרייזס יזרום עם הקו החתרני הזה :)

Matipool 26 באוגוסט 2016

המסקנה שאני הגעתי אליה אחרי הזמן הקצר מתחילת העונה היא שמאנה הוא האיש לשבור קבוצות מתגוננות ( הבעיה הידועה והחוזרת שלנו ) . אין לי ספק שאיתו היינו כובשים מול ברנלי .

לא מסכים עם הסוף של פסקה 2 . זה ממש לא מעניין אותי להיות רווחיים במאזן מכירה / קנייה אחרי העונה שעברה ולאור הפערים שצריך לסגור , מה עוד שהשנואים התחזקו מאד בנקודות החלשות שלהם וגם צ׳לסי במגמת שיפור ולא תחווה עונה נוספת כמו עונה שעברה .
כל העולם ואריק יודעים שאנחנו צריכים מגן שמאלי אז פאק אוף – תקנו כבר מגן שמאלי . לא מבין גם את האובססיה להשאיל את סאקו ולהישאר עם 3 בלמים בתפקיד שנפצעים בו הרבה ( לא יודע איך גומז יחזור והוא גם לא שיחק אצלנו כבלם ) . אתה לא מסתדר עם סאקו – סבבה , תביא בלם במקומו . יש לך ים של כסף .

אוריגי וצ׳אן בספק למחר וגם אם יהיו כשירים , כנראה לא יהיו בהרכב . מניח שנראה חלק קדמי כמו נגד ארסנל – הנדרסון , ווינדלום , לאלאנה , מאנה , קוטיניו ופירמינו . שער אחד לפחות נספוג . מקווה שנבקיע שניים .

בני תבורי 26 באוגוסט 2016

מתי,
להיות מאוזן זה לא המטרה. אם הסגל מתאים, זה בהחלט טוב שעשית את זה ונשארת מאוזן כלכלית. אם לא, תוציא עוד כסף ומהר. העובדה שסיימנו את החלון באיזון תאפשר להיות מוכנים לחלון הבא.

Matipool 27 באוגוסט 2016

כמעט צדקתי .
שער אחד ספגנו , שניים הבקענו רק שהקוון לקח אחד מהם .

בני תבורי 27 באוגוסט 2016

אני מתעקש לא להתייחס לעניין השיפוט, זה קצף על המים.

cookie-monster 26 באוגוסט 2016

כל הבילבולי שכל על המגן השמאלי ועל כן סאקו לא סאקו ועל סטארידג' גם (בכללי בתקשורת) מתחילים להעלות לי את הסעיף.
לא הבאנו איזה מתלמד באימון לבנות את הקבוצה. הבאנו מאמן עם שם עולמי מהטופ בתחומו. הוא יעשה מה שנראה לו לנכון בכל שלב ושלב ויעשה את זה עד הסוף בלי פיקפוק. מכל הדברים שהוא הבהיר זה נמצא בראש הרשימה.

אי לכך ובהתאם לזאת כל הסעיפים מעלה בפוסט – אני איתם.
גו גו בני.

בני תבורי 26 באוגוסט 2016

Hear hear

אבי ערך מוסף 26 באוגוסט 2016

בני, ווינאלדום הוליך את איינדהובן לאליפות ולא את פיינורד.

dmc 26 באוגוסט 2016

נכון, גדל בפיינורד ולקח אליפות עם פ.ס.וו

בני תבורי 26 באוגוסט 2016

אוי ואבוי איזו פאדיחה… צודקים לגמרי

משה 26 באוגוסט 2016

בניית קבוצה אומר גם רכבת ההרים בין המשחק נגד ארסנל למשחק נגד בארנלי, זה עדיין לא מפריע לקלל את כל העולם ואשתו באחרון.
בניגוד לקוקי אני חש חופשי לבקר, עם כל הכבוד לקלופ (ויש המון ) נושא המגן השמאלי הוא שערורייה. מילנר בתפקיד הזה זה רעיון מבית מדרשו של שלמה שרף. שיחקנו בלי אגף שמאלי נגד קבוצה בבונקר, זה היה לא לעניין.
לא כתבת על קלאבן, בהכנה הוא נראה כמו חומה בצורה ונגד בארנלי הוא נראה כמו חמאה בצרה.
מעבר לכל, סומך על קלופ, אני לא אוהב לתת למאמנים קרדיט של משיחים כי לתחושתי הם לעיתים נוטים לשחצנות יתר אבל אני אוהב את הדרך שלו.

cookie-monster 26 באוגוסט 2016

מה שערוריה
מאיפה לך שהוא לא מחפש מגן שמאלי?
לא הכל מודלף לתקשורת
ועוד דבר שברור זה שהוא לא יקנה שחקנים סתם בגלל לחץ ולא משנה מאיזה כיוון (אוהדים או בעלי דעה במועדון או תקשורת או מה שלא יהיה).
אם הוא קונה שחקן הוא חייב להאמין שהוא יכול לעבוד איתו ושהוא יתאים לשיטתו ולמה שהוא מחפש. אם התנאים האלט לא ימלאו הוא לא – בפירוש ל א – יקנה. הוא ל א יקנה מישהו בינוני שיסתפק בו ויתפוס תקן וכסף במועדון סתם. הוא יעבוד עם מה שיש לו ויחכה להזדמנות הבאה.

שוב-וקשה לי להאמין שהמילים צריכות להכתב- אבל לא הבאנו איזה רוי הודג'סון או רוג'רס. הוא לא יתפשר וימלא את במועדון בנחנחים שצריך להפטר מהם חלון אחרי.

וודאי שיהיו לו שגיאות בהעברות כמו לכולם. אבל לא כי הוא נכנע ללחץ וקנה חלוץ ב32מליון ביום האחרון כי ככה יצא.
הבנאדם יודע מה הוא עושה חאלס עם הלחץ ותנו לו לעבוד.

משה 26 באוגוסט 2016

עם כל הכבוד, אני לא חושב שקלופ קורא דה באזר ובאופן כללי הוא מאמן מספיק גדול כדי לעמוד מול דיבור של אוהד שלט רחוק כמוני…
מעבר לכך, אחרי כל דיבורי ה"תנו לו לעבוד" אני בטוח שגם את אחרי גמר ליגת אירופה היית מוכנה להעיף את מורנו למקום אחר. לשחרר את סמית, להשאיר את מורנו ולפתוח במשחק ליגה עם מילנר בעמדה הזאת זו שערורייה, 3 נקודות על קלופ ישירות. יכול להיות שהוא לקח את זה בחשבון אבל זה בטח לא חכם ואני בטח לא מוכן לתת לזה לעבור לידי. ועוד משהו, הסיכום של בני על קופת הקבוצה זה נחמד, אם הקטור הוא יעד וכרגע מתווכחים אם זה 32 או 27, נותנים פנדל חינם לארסנל, סופגים שער באותה סיטואציה בדיוק 2 דקות לאחר מכן ולשחק את המשחק לאחר מכן בלי אגף שמאל זה גרוע מאוד.

cookie-monster 26 באוגוסט 2016

לא נראה לי שקראת או הטמעת מה שכתבתי.

הגמר היה בעונה הקודמת והוא עבד עם מה שהיה לו.

העונה החלון עוד לא נגמר ומעבר לזה אין לדעת מה קורה מאחרי הקלעים.

אם היה מישהו שעצרתי לתהות למה קלופ העזיב אותו בחלון זה פלאנו ולא סמית. אבל צריך להיות ראלים לגבי זמן משחק ובנוסף זה לא שאנחנו רואים אותם באימונים ויודעים על מה ולמה. שלא לדבר עח זה שיש לו הדרך שלו ואם פלאנו יגיע למצב שיש לו סיכוי להתברג אז נגלה מה קלופ חושב.

לא הבנתי למה קלופ צריך לקרוא את דהבאזר? אם אתה רוצה לנהל דיון סבבה אבל זה לא לעניין.

משה 26 באוגוסט 2016

באמירה לגבי דה באזר התכוונתי שאת מציינת שאנחנו צריכים להפסיק ללחוץ ולתת לו לעבוד בשקט. הכוונה שלי הייתה שתגובות שלי בדה באזר לא מלחיצות אותו, הוא לא קורא אותן.
בגמר הליגה הוא שיחק עם מה שהיה לו והוא לא שיפר את העמדה הכי בעייתית שלו מאז. אני לא מבין למה אי אפשר לסגור עיסקה כזו במהלך חודשיים כשמדובר במשהו כל כך זועק לעין.

cookie-monster 26 באוגוסט 2016

הבנת אותי לא נכון. או הסברתי את עצמי לא נכון. ב"לחץ" התכוונתי לא ללחץ עליו אלא הלחץ שנראה שחלק מהאוהדים מרגישים. לחץ פנימי שמתבטא באובר אובססיביות לגבי החלון אם כזה דבר אפשרי בכלל, ובפרט בהתחשב בעובדה שהוא הכניס כבר מספר יפה של שחקנים למערכת שאותם צריך להטמיע (ואין לנו עדיין יותר מדי מושג אחרי 3 משחקים בלבד על איכות או יציבות או מערך אופטימלי או איפה העמדה הכי טובה שלהם או מליון דברים אחרים שיבואו עם הזמן).

מעבר להכל לחץ (שוב- של האוהדים הלחוצים) שהכל יתוקן כאן ועכשיו. במיידי. רק כי לכאורה הוא בעונה 'שניה' (ונחש מה-הוא לא).

אחד מהדברים הברורים שלמדנו הוא מאנה ואיך שהמהירות שלו משנה את הקבוצה לגמרי. בתקווה שזה ימשך טפו טפו טפו. בברור חלק מהפאזל שנפל למקום.

אבל דברים לא עובדים ככה. לא הכל יהיה מושלם במיידי ואתה לא יכול לדעת מה הוא מחפש לשמאל ואם היו הצעות שנפלו או מה קורה שמה מאחרי הקלעים. אם זה יפתר עוד החלון- טוב. אם לא וקלופ באמת מאמין שיש משהו במורנו – בסדר. נראה.

משה 26 באוגוסט 2016

אוקיי, אני מקבל.
אני רק אגיד שאני מעדיף בכל יום את מורנו על פיתרון כמו מילנר, לצערי קשה לי להיות סבלני לזה. מעבר לכך אין לי ספק שקלופ הוא בקלות הנכס הכי גדול שיש לנו והמאמן שהכי הייתי רוצה לקבוצה שלי (מכל הצמרת האנגלית היחיד שהייתי אולי שמח לקבל חוץ ממנו זה קונטה ).

cookie-monster 26 באוגוסט 2016

קונטה באמת מפחיד משהו.
תהיה חתיכת עונה בפרמייר ליג
ואחרי העונה שעברה זו ממש אמירה

אבי גלברט 26 באוגוסט 2016

לא יודע בני ,אני מקווה כמו עם המנהרות בעזה שביבי יודע משהו שאנחנו לא יודעים… .אותו דבר קלופ ,אני מבין את הרצון והצורך לניקוי אורוות ובניה מחדש ,אבל יש כמה החלטות שכנראה רק הוא ומי שנמצא באימונים מבין ..גם נגד ארסנל שלא התלהבנו כל כך האריקים ליגלגו עלינו .יש לי בעיה רצינית למחר ,לא יודע איזה קבוצה תגיע לונדון ,זאת שהתלהבה ושיחקה 20 דקות מופלאות לפני שבועיים או, אוסף הסהרורים שרץ 90 דקות ללא כיוון בברנלי …זה מעבר ליציבות ,עדין חוץ מלחץ על כל המגרש לא ראיתי משהו יציב ושיטתי במשחק. לתת את הכדור לקוטיניו ולקוות שהוא יעשה איזה נס היה לנו גם אצל B.R. שנתיים ,בשביל זה הבאנו את קלופ ?עדין אותם בעיות ישנות שאנחנו מדברים אליהם שנים .
כמה אפשר לבנות על התלהבות וקבוצה מפורקת כמו שהיה נגד ארסנל ?
מה אגיד לך מקווה שאני טועה אבל כרגע באמת אף אחד לא יכול לנחש איזה קבוצה נקבל עוד 21 שעות בלונדון מחר… .

בני תבורי 26 באוגוסט 2016

תן לאריקים ללגלג, זו התרפיה שלהם.

אביאל 26 באוגוסט 2016

בני – שאלה, למה זה מוצא חן בעיניך שהקבוצה מאוזנת תקציבית ?

בני תבורי 26 באוגוסט 2016

כי אני סבור שאיזון כלכלי הוא בסיס טוב לבנייה ובנייה זה מה שקורה עכשיו בליברפול.

אביאל 26 באוגוסט 2016

אבל בשורה התחתונה יש לאמריקאים כסף והם לא באמת שפכו כספים ענקיים כמו הבעלים של צ׳לסי או סיטי לדוגמא (גם לא של יונייטד), אז מה היה רע להחתים כוכבים בהמון כסף, סך הכל זה הטרייד אוף של הבעלים, מי שמנסה להרוויח כסף מוצא עצמו כמו ארסנל.

אבי גלברט 26 באוגוסט 2016

לא עומדים בתור שחקנים להגיע לליברפול ולדעתי קלופ מאבד לאט ,לאט את המומנטום שיכול היה למשוך כאלו אלינו… .:-(

cookie-monster 26 באוגוסט 2016

כרק הגיע לדורטמונד לא היה לו כוח משיכה כזה גם

אביאל 26 באוגוסט 2016

אבי – זה לא העניין, אני מדבר באופן רחב יותר על התפיסה, כמעט כל הקבוצות המצליחות בעולם לא בדיוק מתנהלות כלכלית נכון, ראה ברצלונה, ריאל, צ׳לסי, סיטי וכו׳ – יונייטד היא יוצאת הדופן. בכל מקרה, ליברפול במצבה צריכה לבזבז והרבה כדי לחזור לצמרת.

איאן ראש 27 באוגוסט 2016

איזון לא חייבים לראות רק ממכירה וקניה של שחקנים. למשל, גם אם מוציאים יותר על שחקנים אבל הם משפרים את הקבוצה בסופו של דבר זה משתלם גם כלכלית (אלופות, שידור, מרצ'נדייס, אוהדים חדשים…)

צביקה 26 באוגוסט 2016

אביאל, וויליאן כשיר?

אביאל 26 באוגוסט 2016

צביקה – קונטה אמר שהוא התאמן אתמול, אבל אני מניח שיפתח על הספסל.

בני תבורי 26 באוגוסט 2016

אביאל,
בספרד שתי הקבוצות הבכירות מוציאות הון על רכש ובסופו של דבר רק אחת מהן זוכה באליפות. זה אומר שרכש יקר = אליפות, נכון רק לגבי אחת מהן. אני לא חסיד של רכש בומבסטי אולי כי התרגלתי. ליברפול מעולם לא התחרו עם הכי גדולות ברכש. לא הייתי מביע התנגדות אילו ההנרים היו מוכנים להוציא את הסכום שיונייטד שילמו על פוגבה ולהנחית אותו אצלנו, מצד שני זה לא ממש בוער בי. אני חושב שקלופ רוכש שחקנים שמתאימים לשיטת המשחק שלו ואת אלה אפשר למצוא בגבולות השפיות התקציבית. ליברפול ככל הנראה לא יהיו אלופים וזה לא יהיה נורא כי התהליך יימשך לתוך העונה הבאה ולזו שאחריה, אבל תאר לך מה יהיה אם יונייטד לא יהיו אלופים אחרי כזה מסע קניות?
השיטה של קלופ – שהוא הרכש הכי נוצץ והכי חשוב שלנו – הביאה לדורטמונד שתי אליפויות, גביע, סופר קאפ וגמר אירופי בשבע שנים וזאת על אף שבכל שנה נאלץ להתמודד עם עזיבה של כוכב אחר לטובת הכסף הגדול. סומך עליו מאוד.

יואב 27 באוגוסט 2016

יונייטד מוציאה- כי היא יכולה. והיא גם צריכה.

באבא ימים 27 באוגוסט 2016

שני דברים:

ראשית, כסף גדול לא אמור להבטיח לך אליפות. הוא אמור להבטיח שתהיה בתמונת האליפות. ללא כסף גדול, למעט חריגים בודדים פשוט לא תהיה שם.

שנית, הבעלים של ליברפול משקיעים. בעוד מספר שבועות יסתיים השלב הראשון של הרחבת אנפילד. שנים דברו על זה והם אשכרה הביאו את זה לידי מימוש. הם ללא ספק חושבים לטווח הארוך.

בני תבורי 27 באוגוסט 2016

בדיוק. משום מה נתפס רכש נוצץ כעיקר ולא כך הוא. כאן, אגב, היתרון של יונייטד מאוד משמעותי על ליברפול. כשליברפול היו באבל הנורא על הילסבורו ופספסו את המשמעויות של הפרמייר ליג, ביונייטד כבר הגדילו את האצטדיון ומכרו בוקסות לאלופות.

איאן ראש 27 באוגוסט 2016

אגב, בריאיון באתר עם קלופ הוא שואל למה יש באמת ציפייה להנחתה של שחקנים. הוא אומר שהוא מאמין בשיפור שחקנים דרך אימון ושעקרונית (למרות שלא פסל כלום) אין חיפוש מיוחד אחרי שחקנים כרגע. למעשה אמר שהוא מחכה שהחלון יסגר כדי שכל השאלות והשמועות יפסקו.

צביקה 26 באוגוסט 2016

אוהדי ארסנל אומרים את זה כבר עשור.

יוסי מזרחי 26 באוגוסט 2016

הרבה כבוד לגרייזס.
גם מהחופשה עם הילדים, הוא זוכר להזכיר לכם:תתרגלו. ע"ע. ברנלי.
וברצינות,קלופ הוא אכן בנאי ויש לכם למה לצפות. אנחנו כמובן נגדיל ונעמיק את הפערים והעובדה הזו תשמש לכם (עוד) תמריץ.

בני תבורי 28 באוגוסט 2016

איזה כבוד?מה פתאום כבוד? הביא טובלרון ומרלבורו שמגיע לו כבוד?

cookie-monster 26 באוגוסט 2016

נראה לי הטור הבא צריך להיות בנושא:
מינוי מאמן בעל שם עולמי למועדון ענק שכבר לא כל כך לגמרי  רגיל  לכאלה, וההשפעות הפסיכולוגיות שהאוהדים צריכים להתמודד איתם כתוצאה מהעובדה שידו בכל ויד כל בו (המילה הראשונה והאחרונה- דבר שהרוב המוחלט של האוהדים רצו שיהיה לו ) והוא לא מעתיק את כל תורתו מאחרים יש לו את דעתו ודרכו והוא דבק בה.

או כמו שג'ון אוליבר אמר :

"not only he is sensational tactician, great inspirational figure, he is also very funny angry german.   and that is the best kind !"

טל 12 26 באוגוסט 2016

מאנה מאנה :-) לדעתי מול רוב הקבוצות אפשר לעלות בהרכב עם מאנה,אוריגי וסטארידג' יחד.יהיה טוב.

אסף the kop 26 באוגוסט 2016

יופי של שיר
שמעתי אותו לראשונה באיזה תקליט אוסף באמצע שנות ה 80 ומאז אני מעריץ.
גם הביצוע המקורי נחמד.

לגבי ליברפול, 2 תובנות.
היא הקבוצה היחידה שאני מכיר שכאשר היא משחקת נגד קבוצה נחותה וחוטפת גול בדקה השניה (כמו מול בארנלי) כל אוהד יודע שצפוי לנו גארבג' טיים של 88 דקות ומאידך, היא היחידה שיכולה להוביל 4:1 והאוהדים יודעים שהמשחק עוד לא גמור….

קבוצה משוגעת.

ערן (המקורי) 26 באוגוסט 2016

אלואיז. וואוו. אחד השירים הגדולים, של אחת הלהקות המגניבות ואוהבות עליי משנות ה 80 (ספוטיפיי עזר לי לאחרונה להחזיר אותם חזק לתודעה…),
אה, ובקשר לליברפול, המאפיה דיפרסיה קשה לי. יאללה לתת בראש לטוטנהאם!

ניצן 27 באוגוסט 2016

בני,
בעיני הקבוצה, משריקת הפתיחה באמירייטס, נראית בול כמו בעונה שעברה. כן,מאנה ו-ווינאלדום. אבל לא תמונה צ'יינג'ירז. דקות מלהיבות, אותן בעיות.
אז או שזו הכוונה של קלופ, ונגלה פה גאון פסיכי (הלוואי) או שיש פה בעיה של: 1. מגבלות הרכש המסורתיות של ההנהלה, שלא מאפשרות תחרות על וורלד קלאסים 2. גאוותנות לא לעניין של הבוס. לדעתי אנחנו תקועים. מאוד מקווה להתבדות.
שיר פסיכי. קאבר טוב של להקה שהתמחתה בעניין
אורגינל >>> https://www.youtube.com/watch?v=-M96GYdxWVM
הביצוע הכי טוב >>> https://www.youtube.com/watch?v=wfuvjaeawK8

בני תבורי 27 באוגוסט 2016

מסכים לגמרי. מאנה מצד אחד ובעיות בהגנה מצד שני, לא שינוי רציני. אבל בינתיים, אנחנו עוד לא יכולים לקבוע. אגב, בעונת סוארז המופלאה יכולת ההבקעה שלנו הייתה כל כך רצינית שקבוצות שיחקו מאוד זהיר נגדנו ואז אותה הגנה בדיוק פחות הפריעה… נכון שיש מגבלות רכש אבל יש מנג'ר שאני סומך עליו.

איאן ראש 27 באוגוסט 2016

נכון, פחות הפריעה אבל תיזכר בכל התלונות שהיו לנו באותה עונה ותחשוב על אותה עונה שאם היה לך את קליין במקום ג'ונסון וצאן במקום לוקאס למשל, לדעתי היינו רואים אליפות. זה מה שבזמן האחרון מגיבים מעלים פה "אתה חזק כמו החוליה החלשה שלך".

ירומיל 27 באוגוסט 2016

השלוש–שתיים הטראומטי ההוא (בלוטלי אי פעם הבקיע עבור ליברפול מחוץ למשחק הזה?) לא היה בעונה שעברה, אלא בזו שלפניה. אשתקד היו תיקו אפס ותיקו אחת.
לטוטנהם דווקא יש חולשות די בולטות. היא מתקשה להתמודד עם קבוצות שלוחצות אותה – והשחקן האחד שחסין לגמרי ללחץ הזה, מוסא דמבלה, עדיין מורחק. כך שהמפגש עם קבוצה של קלופ הוא די מאיים. זאת ועוד, בהיעדרו של דמבלה פתחנו בינתיים השנה עם ציוות של וניאמה ודייר במרכז המגרש, ושניהם מוכווני־הגנה לגמרי, מה שמזמין עוד יותר לחץ וגם מונע חיבור טבעי בין ההגנה להתקפה, לפחות דרך האמצע. ומלבד כל זה לוריס פצוע, מה שלא השפיע יותר מדי נגד קריסטל פאלאס, אבל עלול להיות קריטי נגד קבוצה שמציעה איום קצת יותר משמעותי מוויקהם וזאהה.

בני תבורי 27 באוגוסט 2016

נכון, זה היה בעונה האחרונה של ג'רארד בקבוצה.

אריק 27 באוגוסט 2016

קלופ הוא אולי בנאי ובטח מאמן מצויין אבל אם לא ימצא פלאן בי יהיו לו הרבה משחקים קשים איפה שלא צריך ע"ע ברנלי לצד הצלחות דווקא נגד הגדולות.

בני תבורי 27 באוגוסט 2016

פלאן בי למה?

אלי 27 באוגוסט 2016

ב(רנלי)

אריק 27 באוגוסט 2016

לקבוצות כמו ברנלי של 10 שחקנים מאחורי הכדור ומתפרצות, השיטה ה"רגילה" של קלופ פחות עובדת ראיתם את זה שנה שעברה וגם בדורטמונד.

גור אילני 27 באוגוסט 2016

מוריניו פשוט ייתן להם להחזיק בכדור עד שיעשו טעות

באבא ימים 27 באוגוסט 2016

נכון.

karim the dream 27 באוגוסט 2016

כל קבוצה תתקשה במצב של 10 שחקנים מאחורי הכדור, אין שיטה ברורה נגד מערך כזה. צריך לקוות לגולים ממצבים נייחים, פעולות אישיות ומזל.

בני תבורי 28 באוגוסט 2016

אתה מתכוון פלאן בי כמו רשפורד בדקה 95?

אריק 28 באוגוסט 2016

האל לא הבקיעו שניים בשלב הזה, מיינד יו. ולשאלתך – כן. למשל לעבור ל442. בדיוק מה שזוזה עשה.

יוסי מזרחי 28 באוגוסט 2016

זו דוגמא למגוון תכניות B…..

cookie-monster 27 באוגוסט 2016

לגיני ומאטיפ היו נסיונות הבקעה מעניינים
חסר אגורה לשקל ולא הרגנו את המשחק
אולי זה רק אני אבל היה נדמה כאילו השופט שרק בלי סוף. בסוף המשחק דבר ראשון שהלכתי לבדוק זה את מנין הצהובים.

בני תבורי 28 באוגוסט 2016

עזוב את השיפוט, בדיוק כפי שאמרת יכולנו להרוג את המשחק ולא עשינו את זה. השני שלנו היה באוויר יותר זמן מהשוויון שלהם, חבל שנשאר באוויר…

רני 27 באוגוסט 2016

לגבי סטאריד׳ג ומה שאמר בראיון, המנגינה חשובה מהמילים. היום לפחות כשנכנס כמחליף היה נראה שהוא עושה טובה. כדורגל יש לו ברגליים וההתקפה המסוכנת האחרונה, כשהכדור חולץ בשניה האחרונה מהרגל של ללאנה, התחילה במסירה בנגיעה של סטארידג׳, אבל כנראה שאין לו את האופי לעלות כמחליף ונראה שקלופ לא בונה עליו להרכב ראשון.

זה משנה 28 באוגוסט 2016

מרשים שהצלחת לקבוע עמדה לגבי ההופעה של סטארידג' למרות מיעוט הדקות שלו. אני לא ממש הצלחתי להתרשם.

ניינר / ווריור 27 באוגוסט 2016

משחק נוראי בין שתי קבוצות אפורות עם התקפות אימפוטנטיות

אריק 27 באוגוסט 2016

פוטציניו השנה יתקשה לדעתי. לא התחזק מספיק ומשחק בעוד מסגרת

ניינר / ווריור 27 באוגוסט 2016

מסכים לגמרי

ירומיל 27 באוגוסט 2016

ליגת האלופות אולי תאפשר פחות רוטציה מהליגה האירופית, אבל גם יש בה קצת פחות משחקים, ובחלק מהעמדות דווקא לא הייתה רוטציה אשתקד (אלדרווירלד, דייר וקיין שיחקו כמעט כל משחק בעונה שעברה) והשנה כן אמורה להיות.
אני דווקא לא מודאג מהרכש. האחד־עשר הפותחים כבר הוכיחו את עצמם, אין סיבה לעשות שם שינויים. הובא גיבוי הולם במקומות שהיה חסר (וניאמה עבור דייר וינסן עבור קיין). כל השחקנים גם התבגרו בשנה, וזה אמור להיות משמעותי (בכל זאת הקבוצה הצעירה בליגה וכו׳). רק צריך לרדת מהציוות המדכא של וניאמה ודייר באמצע המגרש.

Matipool 27 באוגוסט 2016

ניינר – ברצינות ?
לפחות מהצד שלנו , ראיתי משחק טוב מאד ששלטנו בו 70 דקות בערך והיינו צריכים לחסל אותו מוקדם ללא ההחטאה המטורפת של קוטיניו + שער חוקי שנפסל + נגיחה למשקוף ועוד כמה הזדמנויות טובות . גם לכם הייתה הזדמנות מעולה עם הנגיחה של הבלגי ועוד כמה לא רעות .
היה קצב טוב ו היה צריך להיגמר 3:2 או 4:2 לנו . אני מרגיש כמו אחרי הפסד .

ניינר / ווריור 27 באוגוסט 2016

הייתם יותר טובים זה בטוח אבל רוב המשחק השתעממתי. העניין שלי בכדורגל הולך ופוחת

Matipool 27 באוגוסט 2016

תנסה מוזיקה עם דגש על רוק . אולי תאהב .. (-:)
נ.ב – בימים האחרונים גיליתי מחדש את ״טומי״ . בינתיים נהנה מכל רגע .

דיזידין 28 באוגוסט 2016

כאוהדי טוטנהאם מדהים שהעניין שלנו לא פחת עד היום.
ואני חזרתי ליוסי אלפנט, תמיד אהבתי נורא את ״איך כש״ ו״שיר הדביל״ מדבר אלי אישית.

matipool 28 באוגוסט 2016

"סדר יום" ענק .

אסף the kop 28 באוגוסט 2016

אך מועתק…

matipool 29 באוגוסט 2016

מועתק ממי ? ( כתבת על זה בזמנו בפוסט התחפושות בפורים ? ) .

עמי ג 28 באוגוסט 2016

אני עם ניינר.
התאמצתי לראות את המשחק הזה. קשה לי עם כדורגל. עד שקורה משהו הנשמה יוצאת. ועוד אחרי האקשן של ריו.

שום רגע במשחק הזה לא הסב לי עונג כמו שתי המסירות של של בריידי על 35 יארד + כולל טאץ' דאון קלאסי בפרה סיזן נגד קרוליינה.
ספטמבר קשה הולך להיות בניו אינגלנד.

אבי גלברט 28 באוגוסט 2016

לגמרי שלנו

ran 27 באוגוסט 2016

משחק בעייתי והמטריד שהקבוצה נראת לבינתיים פחות טוב משנה שעברה.
הסיבה לכל הנראה החיסרון של צ׳אן נושא דגל הלחץ הקלופי.
הקבוצה לוחצת בהילוך שני ובכלל נראה ששחקנים מסוימים מוצבים בעמדות שמצמצמות את היתרונות שלהם
כאשר הבעיה היא במרכז המגרש.
ללא צ׳אן, הנדרסון משחק מאחורי ווינלדום ולאלנה מה שמבטל את היכולות שלו לארגן את המשחק ולהוציא את הפס הנהדר שלו קדימה. ווינלדום עושה עבודה יפה אבל קצת מרגיש פרווה, אולי כי באופיו קידמי יותר
ולאלנה, שהוא סוג של ווילד-קארד, מאד לא יעיל ולראשונה גם מהדקה ה 70 התחיל להחזיק את הצד.
פירמינו שיחק מאד מאחור והיתה חסרה דמות להעביר לה את הכדורים בהתקפה שגרם למאנה לקבל את הכדור באזורים הפחות טובים עבורו, מבלי להזכיר כלל את הלחץ הקבוע של טוטנהאם עליו, ואולי עם הנדרסון היה פחות עסוק בלחפות בקישור היה מתאפשר לו לנהל את המשחק ולדחוף את הכדור כמו רכז בזמן הנכון לחלק הקידמי.
ההגנה נראתה לא רע ומאטיפ נהנה מהחיבור עם לוברן שהיה אחראי על הרוע בהגנה והפיזיות מול חלוצי טוטנהאם,
בשביל משחק ראשון בליגה בהחלט הפתעה נעימה.
לא פתיחת השנה שקיוויתי, אני מאמין שיש לליברפול קבוצה מצוינת, אבל בלי מגן שמאלי, צ׳אן וההחלטה ההזויה שלאלנה באנקר בהרכב, הפסימיות מתחילה לחלחל…

בני תבורי 27 באוגוסט 2016

מוקדם מדי לפסימיות אם כי אני מבין על מה אתה מדבר

ניק 27 באוגוסט 2016

ווינלדום שיחק בעונה שעברה בליגה כמעט את כמות המשחקים שסטארידג שיחק בשנתיים האחרונות בכל המסגרות.
הוא לא פספס משחק ליגה אחד. אז דווקא לו יש קצת ניסיון

בני תבורי 27 באוגוסט 2016

אז שיוכיח :)

Matipool 27 באוגוסט 2016

בינתיים הוא פרווה ואני לא רואה סיבה שהוא יהיה באנקר בהרכב למעט הפציעה של צ׳אן .
אם יימצא פיתרון למגן שמאלי , אני מעדיף עליו כרגע גם את מילנר .

בני תבורי 28 באוגוסט 2016

כן, גם אני אם כי אני חושב שיש בווינאלדום יותר לתת מבחינה של אספקטים של המשחק. אף שחקן גם לא יכול לצבור ניסיון מהספסל.

אלי 27 באוגוסט 2016

אם מורנו היה משחק בדיוק כמו מילנר אז היית אומר שהוא אשם בגול ובוודאי לא השחקן המצטיין.
אם מורנו היה משחק בדיוק כמו קליין אז היית אומר שהוא אשם בגול וחייבים מגן ימני חדש.
מילנר סגר גרוע את המסירה לשחקן שהגביה את הכדור.
קליין משום מה היה באמצע הרחבה מנסה להגיע לכדור גובה בזמן שהיה צריך לסגור את רוז.
הגול הוא על שני המגינים.
חבל.

רני 27 באוגוסט 2016

ועם כל זאת אם היה נגמר 3-1 טוטנהם לא היו יכולים להרגיש מקופחים. רגע של חוסר ריכוז ודגל לנבדל שנשאר למטה במצב גבולי לעומת אחד שכן הונף הם כל ההבדל לעומת ניצחון חוץ מול קבוצת צמרת ועבודה יפה של חולית הגנה במשחק הראשון שלה.

אלי 27 באוגוסט 2016

כולל האדום למאנה?
המשחק היה יכול ללכת לשני הכיוונים.

רובי פאולר 28 באוגוסט 2016

מיניולה – 6.5. נתן כמה הצלות יפות שמזכירות למה אנחנו אוהבים אותו, אבל באמת עשה חור קטן ומרגיז בפינה הקרובה בשער שספג.
קליין – 5. לא יום מוצלח שלו בשני צידי המגרש, עזב את רוז ברגע הלא נכון.
מאטיפ – 6. נראה טוב!
לוברן – 7. ממשיך את הכושר הנהדר משנה שעברה. תזמון תזמון תזמון.
מילנר – 6. כרגיל מאוד משתדל בכל מקום, אבל תקוע בחור שלא מתאים לו.
הנדו – 6. שיפור לעומת המשחקים הקודמים אבל עדין לא ממש מורגש רוב הזמן.
ויינאלדום – 6. עשה את שלו הגנתית אבל התקפית לא היה.
לאלאנה – 5. כנ"ל.
פירמינו – 7. בשקט בשקט עושה לחץ אדיר וחוטף המון כדורים.
קוטיניו – 6. אחחחח איזו החמצה בהתחלה…. חבל.
מאנה – 6. קצת יותר ריכוז ונסיון, ופחות אנוכיות לפעמים, ויהיה ממש אבל ממש בומבה.
ואף מילה על הקוון הרחוק, המהמר-בן-מהמר, שפסל סתם את הגול ומשום מה לא סימן לעבירות ברורות של טוטנהאם בחצי הראשון…
חבל מאוד. משחק שהיה צריך להיות 3-0 קליל בדקה 55… טוטנהאם הייתה חלשה וסתם ספגנו מכלום כי נתנו להם להשתלט על מרכז המגרש והזמנו התקפות. הנקודות הולכות ונעלמות וחבל…

matipool 28 באוגוסט 2016

לגמרי חבל . אני בתחושת אבל של הפסד .
אני חושב שהנדרסון היה מצוין אתמול ( 6.5 לפחות ) ווינאלדום פרווה לגמרי ( 5 ) . מאטיפ היה לא פחות טוב מלוברן וגם לו מגיע 7 . מאנה נהדר ושווה לפחות 6.5 . חוץ מהיכולת האישית המצוינת והמהירות , יש לו גם ראיית משחק נהדרת .
לך על שיטת חצי נקודה ויהיה לך הרבה יותר קל .. (-:

רובי פאולר 28 באוגוסט 2016

מסכים עם כל ההתלבטויות שלך, אבל אל תשכח שכולם נעלמו להם בחצי השעה האחרונה אז הענשתי אותם.

רובי פאולר 28 באוגוסט 2016

האימפוטנטיות הזו כל כך משעממת כבר.
אשתי שאלה אותי דקה 65 אם אנחנו עוד מובילים, אמרתי לה שכן אבל תכף נחטוף שוויון מרגיז מכלום כרגיל…

matipool 28 באוגוסט 2016

אתמול אפילו אשתי (!) התעניינה לקראת הסוף מה קורה כשראתה שאני שקט ומבואס .
אצלנו זה דרבי משפחתי – הבן הגדול ואני נגד אבא שלה . זה גם המשחק היחיד שראיתי באנפילד והם ( הבן וחמי ) כבר ראו את ליברפול – טוטנהאם לפחות 3 פעמים בלייב ( פעמיים בלונדון ) .

איאן ראש 28 באוגוסט 2016

לא היה חסר לכם חלוץ? מעניין שסטארידג' בריא ולא פותח, סדרת חינוך?

רובי פאולר 28 באוגוסט 2016

גם, אבל במשחקים מול קבוצות "גדולות" קלופ הרבה פעמים משתמש בפירמינו כ"9 מזויף" שמחליף מקומות עם קוטיניו ומאנה ובלי חלוץ "טבעי" כמו אוריגי או סטארידג'.

אבי גלברט 28 באוגוסט 2016

לא יודע כבר מה לסכם האמת .מצד אחד משחק שההינו יותר טובים מצד שני במקום להיות כמו הוורודות עם 9 מ 9 אנחנו 4 מ 9 .
נכון שני משחקים חוץ קשים ותוצאות על הנייר טובות אבל ברנלי מעצבן את ראבי מאד …
לא נפלתי מפרמינו אתמול והיות וכולם מתלהבים ממנו אבדוק את עצמי שוב במשחק הבא .
את הלחץ והחטיפות העיקריות עושים לאלנה והנדרסון ואפילו לוברן(מצויין) לחץ גבוה מאד אתמול .
לא הולך לנתח יותר מידי כי הכול אצלנו נכון עד המשחק הבא לצערנו .
קוטי הגזים בהחמצה אתמול וחבל כי זה היה מפרק אותם מוקדם ופותח את הסכר לבטא את היתרון הברור שהיה לנו .
עדין חסר לנו הגרוש ללירה בינתים .שאחרות מנצחות ומפרקות אנחנו מגמגמים .מקווה שישתנה אבל כנראה שצריכים שינוי בDNA ….

רובי פאולר 28 באוגוסט 2016

לפירמינו באמת לא שמים לב אם לא מסתכלים עליו ספציפית, והוא עושה עבודה א ד י ר ה.
חוצמזה הכל נכון…
אגב, בסופ"ש הייתה איזו ידיעה על מכבי ת"א או באר שבע שמחפשות בלם שמאלי והוצע להן חוזה אנריקה, שמוכן לבוא רק עם מענק חתימה והשתתפות בליגה האירופית. אחרי שנפלתי מהכיסא מרוב צחוק וקמתי חשבתי שתשמח לדעת…

אבי גלברט 28 באוגוסט 2016

ראיתי את זה כמובן .
נפל על הבקשה(המוזרה) שלו למנית חבר באגד …..

בני תבורי 28 באוגוסט 2016

הרג אותי איך בשתי הזדמנויות מבקיע מנוסה כמותו בחר את הפינה הלא נכונה ובעט לגוף של ורום ומצד שני טוטנהם בהזדמנות דומה שלחה מגן (מעולה) ששם את זה בפנים.

יוסי מזרחי 28 באוגוסט 2016

תגיד אבי, צבע לבגדים יוכל לעזור לנו להיות יותר "אדומים" או לכם להיות קבוצה אמיתית???
סתם שאלתי…..

אבי גלברט 28 באוגוסט 2016

בקוראי לכם "וורודות " אין רמז לצבע הבגדים .זה כינוי הכי דיפלומטי שהפורום פה הסכים כדי שלא נזהם את המקלדת בכינויים יותר מעליבים ….
אחי שצעיר ממני בשנתיים אוהד את הקבוצה שלכם וביננו תאמין לי שהשפה הרבה פחות מנומסת ….
לא הרחיב ….וכן אני שונא את הקבוצה המאוסה שלכם(לא יכול להגיד את השם שלה בשום צורה ) הרבה וגם הרבה שנים .
עכשיו שהגיע לקווים שלכם היצור הנאלח ביותר בתחום הכדורגל אני מוצע את עצמי הולך על הקצה כל הזמן ….

יוסי מזרחי 29 באוגוסט 2016

תאמין לי אבי, רק כדי לקרא את התשובה שלך, יפה ומנומקת היה כדאי.
באשר לשפה מלוכלכת, אני יכול להעיד על עצמי שזה לא חלק מהיריבות בעני.
הכי רחוק שהלכתי הוא לקרא לכם, השכנים של אברטון.
אני לא נמנע להשתמש בשם ליברפול, אולי מתוך רגש עליונות מובנה.
הכל חיוכים בסוף זה רק כדורגל.

זה משנה 28 באוגוסט 2016

הבעיטה של קוטיניו לגוף של ורום בתחילת המשחק הייתה פשוט מייאשת. אסור לשחקן כמו קוטיניו שמכוון למקום הכי גבוה שאפשר מקצועית לפספס כזו הזדמנות. פשוט אסור.

matipool 28 באוגוסט 2016

לגמרי .

רובי פאולר 28 באוגוסט 2016

ייאמר אולי קצת לזכותו שלוורם היה פוקס גדול עם הרגל, אני חושב שב 8-9/10 בעיטות אפילו מעוכות כאלו היו נכנסות אם השוער לא מושיט כזו רגל ארוכה.

Comments closed