התבוסה אצל הסיטי

המשחק של היום מרמז כי פרק הזמן בו נראה שוב את קוטיניו על המגרש, הולך ומתקצר

ראהים סטרלינג יכול היה לשבור, במשחק כזה ומול הגנה כזאת, את בצורת השערים שלו נגד ליברפול מאז עזב לפני ארבע שנים, אך גם בהיעדרו, סיטי לא התקשתה לחגוג.

מלכתחילה לא היו לי טענות להרכב שבחר קלופ. הכישלון היחסי בחלון ההעברות – חיזוק משמעותי של ההגנה ובמיוחד בעמדת הבלם, לא מותיר בידיו אופציות למכביר. לוברן לא מספיק טוב בכדי שההעדפה של קלאבן על פניו תגרום להרמת גבות, מאטיפ אלכסנדר ומורנו, הרוויחו את המקום שלהם במשחקים הקודמים. היום הם כשלו לחלוטין. כולם. מורנו חזר להיות מורנו שמכירה שלו נראתה הגיונית כמו זריחת השמש בבוקר, מאטיפ לא הסתדר עם המהירות והחדות של דה ברוייה וסילבה שחתכו את הגנת ליברפול פעם אחר פעם, קלאבאן הלך לאיבוד וכמעט שלא נכח במקום בו היה אמור להיות על פי הגדרת תפקידו, ואלכסנדר, הו ילד חביב שכמותו, עומד על קו החוץ ופשוט לא מצליח למסור כדור ביד שלא לדבר על אפס פעולות חיוביות במהלך המשחק. תמונה מביכה ועצובה שחזרה על עצמה יותר מפעם אחת הראתה – עוד לפני ההרחקה של מאנה, נחיתות מספרית משמעותית של שחקנים באדום מול אלה בכחול בתוך הרחבה של ליברפול במצבים נייחים ואפילו בריקוד היפה של דה ברויינה על ארנולד שמצא בסופו של דבר את הראש של ישו. אגב, אותו מאזן אימה מספרי בין שחקנים באדום לבין אלה שבכחול, חזר על עצמו גם ברחבה של אדרסון.

מיניולה עשה בדיוק את מה שהיה עושה כל שוער אחר במצבו, חוטף ושותק.

אל הקישור של ליברפול דווקא יש לי פחות טענות. לא נוצץ כמו של הסיטי, אבל בהחלט יצר מספר הזדמנויות לא רעות, שהוחמצו. הנדרסון, ג'יני וצ'אן עשו את העבודה בשני האספקטים של תפקידם, ואלמלא ההרחקה המגה מוצדקת של מאנה, אני לא משוכנע שהמשחק היה נגמר בתוצאה שלפנינו.

בצד של ההתקפה, מאנה לא היה חד כתמיד, פירמינו לא ממש הסתדר וסלאח הראה היום שני צדדים באישיות המקצועית שלו. מחד, אפשר למסור לו כדור כשהוא עוד במלווד והוא יגיע אליו בזמן. מאידך, הוא לא ממש מתוחכם בהתנהלות שלו ליד שער היריב. בנאדם, כבר הגעת כמעט לתוך השער ואתה בכל זאת בועט שטוחה לפינה הרחוקה שם מממתינות לכדור הידיים של אדרסון, במקום לגלגל באין מפריע לקרובה. חבל.

עכשיו נדבר על הטעות היחידה של קלופ. אין חולק על כך שבנחיתות מספרית יש צורך בתמיכה בקישור על חשבון ההתקפה והמעבר למשחק עם חלוץ אחד, מחויב המציאות, מה גם שהשחקן המחליף אופנסיבי בטבעו. אך כשאתה צריך להסתדר עם תשעה שחקני שדה והחלטת לוותר על מתקיף, מן הראוי היה לוותר דווקא על פירמינו שהיה חלש מאוד עד לאותה נקודת זמן, איבד כדורים כמעט בכל מאבק אחד על אחד עם מגן או קשר כחול ולא מצא את עצמו ברחבה, מאשר לוותר על סלאח שהמהירות שלו הייתה הדבר היחיד בליברפול שגרם להגנת סיטי סחרחורת מדי פעם, מה גם שסלאח, חרוץ שכמותו, הרי צריך כמה החמצות – כמו נגד ווטפורד וארסנל, לפני שהוא מגלגל את הכדור מעבר לקו.

כרגיל, אני מעניק את זכות קביעת הציונים לכם, אך הפעם אני עומד בתוקף על כך שהציון המצטבר של כל חוליית ההגנה של ליברפול, למעט מיניולה, לא יעבור את השלוש (3).

התבוסה הזאת לא מגיעה בזמן קריטי ולא אמורה לייצר סחף שלילי. מאנה לא ישחק שלושה משחקים, אבל גם בהיעדרו יש לקלופ קלפים לשחק אתם. זאת בתנאי הכרחי כמובן, שההגנה תתייצב, ונדמה לי שאפשר לעשות את זה.

מצד שני, המשחק של היום מרמז כי פרק הזמן בו נראה שוב את קוטיניו על המגרש, הולך ומתקצר.

הנקודות שאבדו בסטוק
א-סימטריה

95 Comments

אריאל גרייזס 9 בספטמבר 2017

לא מתרגש בכלל מהתבוסה הזאת. קלופ גם הבין שהמשחק גמור ובחר לשמור על השחקנים הקריטיים שלו עם חילופים מוקדמים יחסית. אין לי תלונות על החילוף שלו בהפסקה. הבעיה היחידה זה עם הקיבעון על ואן דייק שמנע הגעה של בלם נוסף. אם כי חייבים לומר שמול החדות של הסיטי קשה לי להאמין שזה היה משנה הרבה.
אנשים פעם אחר פעם סוגרים את הליגה בתחילת ספטמבר, שוכחים שיש עוד הרבה זמן לשחק. שנה שעברה בזמן הזה סיטי פתחה את העונה עם חמישה ניצחונות רצופים וצ'לסי בדיוק ספגה שלישיה בבית מליברפול.
פנינו לליגת האלופות

שושו 9 בספטמבר 2017

תיקון קטן: צ׳לסי ספגה את השלישיה מארסנל. לליברפול היא הפסידה 2-1.

שאול 9 בספטמבר 2017

אדום או לא?

לדעתי לא הגיע לו אדום. מבחינתי זה מצב ודאי לכיבוש שער ואתה מצפה מהחלוץ לעשות את המקסימום. תוסיף לזה שהעיניים שלא היו רק על הכדור (זה כמובן לא נתון שהשופט שוקל).

ארז 9 בספטמבר 2017

ראיתי בסרטי אקשן נוקאאוטים שהיו פחות אדום מזה.

בני תבורי 9 בספטמבר 2017

אדום לגמרי, אין מה לעשות.

פלה קוטי 9 בספטמבר 2017

לדעתי, אדום מוצדק. זה הדרך היחידה למנוע פגיעות ראש כתוצאה מהרמת רגל-שים לב איך אדרסון יצא מהתאקל הזה.

אסף שלום 9 בספטמבר 2017

לא אדום
השוער ממש דוחף את הראש לרגל של מאנה
כן הוא הרים את הרגל גבוהה בצורה מסוכנת
אבל זה צהוב

השדרן בכלל חשב שבהתחלה זו עבירה של השוער

באבא לילות 9 בספטמבר 2017

לא אדום. הוא הלך לכדור, הגיע אליו, וחומרת בתוצאההלא מעלה ולא מורידה. הפרשנים בסקיי (בהם גארי נוויל, לא בדיוק מאוהדי ליברפול…) היו תמימי דעה שמדובר לכל היותר בצהוב.
Having said that, החילוף שקלופ עשה היה אווילי ועדיף בהרבה היה להוציא את פירמינו (שהיה חלש למדי) ולהכניס את סולאנקה.
בוא נראה איך זה ישפיע על יום רביעי (מתנדב לדווח מאנפילד….;))

D! כאן ועכשיו 9 בספטמבר 2017

באבא – כל הכבוד על ההתנדבות. מעריץ אותך על הרוח

איתן 9 בספטמבר 2017

איפה…על תאקל כזה צריך גם להזמין משטרה, בכדורגל אמנם מרוויחים יפה ויש ביטוח אובדן כושר עבודה אבל בסוף הקריירה גיל 36 אם לא ייתנו אדומים על כאלה עבירות,השוערים ייסיימו בבית לוינשטיין כאלה ושיניים תותבות.

מאנה עשה לו קארטה קיד 2017

אלעדוס 9 בספטמבר 2017

אדום ברור.
לא ראה?? הוא הרים את הרגל כדי להקדים את אדרסון בדיוק כי ראה אותו.

Guss 10 בספטמבר 2017

אלעדוס צודק. אבל גם אם לא – אחד מהתפקידים של האדום על משחק מסוכן, הוא למנוע, ובכן, משחק מסוכן. הייתי אפילו מרחיק ואומר שזה *התפקיד* של הכרטיס האדום – למנוע מצב ששחקן כדורגל מסכן את בריאותו וחייו של השחקן ממול.
אדרסון לא הגיע מאחורי מאנה לכדור, ולא מהירח – הוא הגיע מולו. אני לא מאמין שמאנה לא היה מודע לאדרסון מתקרב. הרמת הרגל היתה מסוכנת ממש, ויכלה לא רק לגמור קריירה אלא ממש לסכן את בריאותו וחייו של השוער.
בחיאת, מה זה משנה הכוונה שלו? כשחקן נכנס בפראות עם הפקקים מקדימה על קרסול של שחקן יריב, אף אחד לא שואל האם הוא התכוון לפגוע בקרסול, זה אדום.
עם כל הכבוד, בדיוק בשביל זה יש את החוקים שמגינים על שחקנים. הסכנה האמיתית פה היא לא "הרס המשחק" כי הרחיקו שחקן, אלא בריאותו של שחקן. לכן השופט היה חייב לשלוף את האדום – לפעמים לא צריך להתחשב במשחק הספציפי ומה יקרה כשקבוצה תישאר ב-10 שחקנים, אלא להתחשב באופי המשחק ומה יקרה אם שחקנים יתחילו לקבל רק צהובים על כניסה עם רגל מורמת למפגש עם שוער שבא ממול

אסף the kop 10 בספטמבר 2017

ברור

cookie-monster 12 בספטמבר 2017

כנל
אין מה להתרגש

D! כאן ועכשיו 9 בספטמבר 2017

המשחק הזה מסמן כי התקופה שבה אריאל רשאי לשוב ולכתוב על המשחקים מתקרבת

בני תבורי 9 בספטמבר 2017

זהו? הפסד אחד ואני משלם את המחיר?

ניינר / ווריור 9 בספטמבר 2017

ידוע שאוהדי ליברפול הם אוהדי הצלחות

אמיתי 9 בספטמבר 2017

הצל..מה?

D! כאן ועכשיו 9 בספטמבר 2017

אריאל משלם את המחיר

אני עדיין ממתין שיהיה לך מספיק זמן לסיפורים לימי שישי

yaron 9 בספטמבר 2017

ברור, ציפית ליותר מהפסד אחד?
הרי זה היה בזיון, מצעד בושה ממש…

אמיתי 9 בספטמבר 2017

מת שרסקין יראיין את קלופ

ניינר / ווריור 9 בספטמבר 2017

שומכר בטיסטון רק הפוך

באבא ימים 10 בספטמבר 2017

שומכר לא קיבל אפילו צהוב

כח הגברה 9 בספטמבר 2017

חבל שחטפנו את הגול החמישי, כי שאלת הטריוויה "מי הקבוצה האחרונה שניצחה 0-4 ובמחזור הבא הפסידה 4-0" יותר מגניבה.
וקצת יותר ברצינות, כבר שנה וחצי אני מנסה להתלהב מוינאלדום ולא מצליח. ברור שההפסד לא עליו (השער הראשון קצת כן), אבל הייתי מרכיב את מילנר לפניו. הרבה לפניו.

אלי 9 בספטמבר 2017

או מי השחקן שהפסיד 4:0 ומשחק אחרי זה הפסיד שוב 4:0 למרות ששיחק בקבוצה שניצחה 4:0.

יריב ס. 10 בספטמבר 2017

יש שני ג'יני, של הבית ושל החוץ. ציון ממוצע בבית 8, ציון ממוצע בחוץ 3. הגיע הזמן להוציא לו צו איסור יציעה מאנפילד

אלי 9 בספטמבר 2017

אני חושב שהחילוף במחצית היה בשביל לגרום לסיטי לחשוב שהם משחקים נגד 12 שחקנים.
אלכסנדר ארנולד אוקסלייד צ'מברלין…

גור אילני 9 בספטמבר 2017

זה גרם לאפקט ההפוך – לחשוב שהם משחקים מול 9

גור אילני 9 בספטמבר 2017

אדום או לא, לי קצת נמאס ממשחקים שמוכרעים על הכרטיס הזה. אכן היתה פציעה, אבל בזמן האחרון השופטים מחמירים עם שחקני ההתקפה שמנסים להגיע לכדורים – שזה בניגוד לאינטרס של הצופה, בדיוק כמו שזה בניגוד לאינטרס של הצופה שתהיה הרחקה כזאת.

שאול 9 בספטמבר 2017

מעניין אם עשו איזה מחקר של ה2-3 שנים האחרונות ביחס לעשור הקודם בהקשר הזה.

לי מרגיש שכמעט כל משחק יוצא אדום בעונה-שתיים האחרונות.

ניק 10 בספטמבר 2017

זה חלק מקוד השיפוט של הליגה האנגלית, לטוב ולרע.
באנגליה לא צריך אפילו לפגוע בשחקן כדי לעוף באדום, מספיק ניסיון למשחק מסוכן.

ברקוביץ 10 בספטמבר 2017

קצת דומה לאדום שנאני קיבל נגד ריאל. לא התכוון לפגוע, ולא ראה את השחקן אבל משחק מסוכן

Guss 10 בספטמבר 2017

האינטרס של הצופה הוא שהשחקנים יצליחו להשאר בחיים עד המשחק הבא, בתקווה בריאים מספיק כדי לשחק.
זה האינטרס שלי לחלוטין שתהיה הרחקה, ושיהיו כמה הרחקות כאלו, ושיהיה עונש של הרבה משחקים לשחקן שמסכן שחקן אחר. זה לא האינטרס שלי לראות משחקים שנעצרים ל-10 דקות כדי שיורידו שחקן על אלונקה ומשם ישר לבית חולים, זה לא האינטרס ששחקנים טובים יושבתו בגלל שפגעו בהם בפראות. האינטרס שלי ששחקנים יזהרו קצת יותר במהלכים שבהם יש סכנה משמעותית לבריאות השחקן היריב, גם על חשבון הזדמנות. זה האינטרס שלי 100%

יוסי מזרחי 11 בספטמבר 2017

גור, יש גבול למה שמותר לעשות כדי להשיג כדור. מאנה עבר אותו במשחק מסוכן ולכן האדום מוצדק מאוד. מה שיכול לעודד אתכם היא העובדה או הנחה מבוססת שהתוצאה היתה אחרת לגמרי בלי האדום אבל זה חלק מהמשחק וכך צריך להסתכל על הדברים.

ran 9 בספטמבר 2017

זה בסדר להפסיד, ודאי לסיטי בעשרה שחקנים,
אבל ההתפרקות וחוסר אופי מכעיסים.

Matipool 9 בספטמבר 2017

התפרקות מביכה אחרי ההרחקה.
איפה המלחמה, הסגירה, מנהיגות ממישהו (כן, הנדרסון. מדבר אליך וגם קצת אליך אדון צ'אן), שמירה לא להתפרק. מצידי שחקו בונקר במצב כזה.
חילוף טפשי של קלופ במחצית. פירמינו היה נראה די גמור וסאלח היחיד שהיה יכול קצת להציק להם ולתת להגנה זמן להתארגנות ולנשום.
כתבתי לפני המשחק בקבוצת הכדורגל של הווטסאפ המשפחתי שלא ברור לי למה אלכסנדר ומורנו בהרכב שלא לדבר על קלאבן. גומז היה כל כך טוב בשבוע שעבר וגם בנבחרת אנגליה הצעירה והוא טוב יותר בחלק ההגנתי מארנולד. גם רוברטסון עדיף על מורנו במשחק כזה.
עכשיו 3 משחקים בלי מאנה, השחקן הכי טוב שלנו. לפחות ישחק בליגת האלופות. שבוע הבא קוטיניו בהרכב.
עד ההרחקה זה היה נראה לא רע חוץ מהפאשלה של ההגנה בגול שלהם.

יריב ס. 10 בספטמבר 2017

ארנולד וגומז לא בנויים לשני משחקים בשבוע ולכן קלופ נאלץ לעשות בחירה מי היום ומי ברביעי. הפציעה הלא צפויה והלא ברורה של קליין שכנראה יחזור רק בינואר משאירה אותנו דלים בעמדה.

טל 12 9 בספטמבר 2017

תוכנית המשחק של קלופ נראתה הגיונית והרכב לא רע בהתאמה לתוכנית (לדעתי מילנר עדיף על ג'יני) אם רק סאלח היה מסיים טוב … אבל דה בראוינה הראה את היתרון בהרכבת שחקן יצירתי במרכז המגרש, כדור אחד (חכם)
ו 0-1 (בקרוב קוטיניו).

אחרי הרחקה קשה לדעת מה היה קורה אילו.. בסוף קלופ בחילופים של מאמן נבא בפלייאוף, חושב כבר על המשחק הבא -יום רביעי.

איתן 9 בספטמבר 2017

סך הכל, ליברפול נראו לא רע,עד ספיגת השער ה1,סיטי עשתה בדיוק מה שליברפול עשתה מול ארסנל,הסתגרה ועקצה במתפרצת…ואז הגיע האדום והשבירה המנטלית,ללא ספק ואן דייק היה יכול לעזור בהגנה,בטח אחרי הכסף ממכירת סאקו, שלדעתי אמנם שחקן לא יציב אך יותר טוב מקלאבן…סאלח אם היה יודע לנצל 50 אחוז מהמצבים,היה רונאלדו…עניין אותי מה קורה עם קוטיניו,הוא מספיק קשיר לשחק עבור ברזיל ולכבוש,ולא עבור ליברפול???

לליברפול חסר את הקאנטה/מאטיץ בקישור כדי שיימנע מסירות מביכות שחותכות את ההגנה,או בכלל מאבק על כדור…בגלל זה ראינו למה קלופ היה מוכן לשפוך את קופת החזיר שלו על נבי קייטה

איתן 9 בספטמבר 2017

קשיר= כשיר

אסף שלום 9 בספטמבר 2017

אותי מכעיס הנדרסון שלא מבין מה תפקיד הקפטן.
מאנה מורחק? אוספים את כולם לרגע ומחדירים ביטחון שזה לא נגמר. ליברפול היום התפרקה מנטלית ללא הצדקה. לסטיבי זה לא היה קורה

D! כאן ועכשיו 9 בספטמבר 2017

מה זה המשחק טניס הזה בסטוק?

אסף the kop 9 בספטמבר 2017

2 בעיות היו במשחק הזה.
קודם כל השאהיד שלנו… רבאק, תכניס גול מההזדמנויות שלך ! כמה אפשר להחמיץ ?
תחשוב שהרשת היא ציונית, שקו השער הוא התעלה, העיקר שתבקיע סוף סוף. לחילופין, אני חוזר להצעתי מלפני מס' שבועות, להושיב 72 בתולות מאחורי השער (רק איפה תמצאו בתולה בליברפול ?).
הבעיה השניה שלנו היא ההגנה שלנו שהייתה מביישת את זאת של בית"ר ב"ש. מה בדיוק עושה שם מורנו ? מי זה הקלאבן הזה המשוטט כמו אןכל עשב על הדשא ?
וזה כל הסיפוא – השאהיד מחטיא בלי סוף כמו חיל האויר המצרי, ההגנה מופקרת כמו נערה עובדת, היריב האקראי חוגג ואז כל המערכת נכנסת ללחץ והופה – התפרקות.

גילי פלג 9 בספטמבר 2017

עזוב אותך שהאיד או חיל אוויר מצרי, ההברקה שלך על ״משוטט כמו אוכל עשב על הדשא״- לפנתיאון התגובות של דה באזר״

W 10 בספטמבר 2017

תגובה דוחה.

אסף the kop 10 בספטמבר 2017

תתמודד

ק. 10 בספטמבר 2017

דווקא אותי התגובה מאד הצחיקה, למרות שאני לא ממש מתחבר לעמדותיו הפוליטיות.
לא הכל צריך לקחת בכבדות

יוסי מזרחי 12 בספטמבר 2017

תיזהר אסף, עוד יתברר בהמשך שהוא משת"פ…..

ברקוביץ 9 בספטמבר 2017

ועוד קטמון משווה בדקה ה90
סוף שבוע קשה

אסף the kop 9 בספטמבר 2017

93

רובי פאולר 9 בספטמבר 2017

לדעתי צהוב גג. נכון תוצאה קשה (תרתי משמע) אבל הסיטואציה עצמה הייתה משחק מסוכן ולא כניסה במטרה לפגוע.
התפרקות הזויה.
קלאבן דווקא היה בסדר עד היום…
לא ברור איפה רוברטסון
אם צלאח היה מנצל חצי מהמצבים שלו הוא היה בריאל מדריד
עד ההרחקה היה צריך להיות 3-1 לנו. בלי מיניולה זה היה יכול להיות 8-0
ציונים – כולם 4 חוץ ממיניולה. דיכאון

בני תבורי 10 בספטמבר 2017

רובי,
אני מתעקש: שני המגנים והבלמים יחד 3 מקסימום. אתה חייב לקחת חלק באחריות לשיפור עתידי ולא יכול להיות רחום וחנון.

רובי פאולר 10 בספטמבר 2017

אני חייב לקחת אחריות?! איפה הקפטן? איפה המאמן, שבמקום לאסוף את כולם בזמן הטיפול לאחר ההרחקה, להגדיר לכל אחד תפקידים ולהגיד להם אנחנו לא חוטפים עד ההפסקה ואז יהיה בסדר? אה, שכחתי. המאמן חייך חיוך אווילי חלק מהזמן, ובשאר הזמן צעק על השופט הרביעי.
מורנו מבחינתי תמיד 0 אז אפשר לפזר 1-1-1 בין כל השאר…

בני תבורי 10 בספטמבר 2017

רובי, אנחנו לא יודעים מה היה בחדר ההלבשה במחצית, נכון?

רובי פאולר 10 בספטמבר 2017

אם ככה הם עלו לחצי השני אני גם לא רוצה לדעת.
הבעיה הייתה לפני המחצית כשהיו צריכים לעשות הכל כדי לא לספוג ובטח לא להשאיר יותר תכולים מאדומים ברחבה שלנו

צור שפי 9 בספטמבר 2017

במשחק הקודם אוקסיד צ׳מברלין חטף 4, היום 5. לאיזה קבוצה נעביר אותו עכשיו כדי שתחטוף 6?
ומדהים אותי שיש עדיין אנשים שחושבים שיכול להיות ויכוח על ההרחקה של מאנה.

אסף the kop 10 בספטמבר 2017

הרחקה מוצדקת ב 100%

בני תבורי 10 בספטמבר 2017

בעניין האדום של מאנה: בנקודת זמן קצרה מאוד קרו שני דברים משמעותיים, הרמת רגל גבוהה שפגעה בראש של שחקן יריב ופציעה שנראתה חמורה מאוד. בפרק הזמן הזה השופט החליט שכרטיס אדום הוא התגובה הנכונה, אני הייתי נוהג כמותו. נכון שחומרת הפגיעה אינה אמורה להיות שיקול בקביעת הסנקציה, אך גם מה שאירע לפני כן מצדיק אדום. אם נכון מה שאומרים הפרשנים שלרשותם ציוד המאפשר בחינה חוזרת ונשנית של האירוע, אזי צריך המועדון לפנות להתאחדות ולאתגר את ההחלטה על השעיה לשלושה משחקים. האדום, מוצדק.

אסף the kop 10 בספטמבר 2017

יתרה מכך.
העיקרון הוא שהרמת רגל לגובה כזה היא מסוכנת ועל כן אסורה. היא מותרת אך ורק במקרה בו השחקן ראה ווידא שאין מי שיכול להפגע.
בחרת לעשות את הפעולה ופגעת ? שלם את המחיר.
קצת מטריד הגישה של כמה פה שבאים לי כמו אוהד יונייטד טיפוסי עם המחוגות ומדי הזוית בכדי להמעיט מחומרת העבירה.

אריק 10 בספטמבר 2017

בשידור החי חשבתי שזה מוגזם לגמרי. שופט גרוע ממילא.
אבל אז בהילוך החוזר, ברור שצדק. אין מה לעשות.
פקקים לראש.

בני תבורי 10 בספטמבר 2017

מעניין שדווקא הפרשנים של סקיי נחלקו בדעתם בין צהוב מקסימום למאנה (גארי נוויל) לעבירה נגד השוער שיצא יציאה פזיזה. מצד שני, אין ספק שהפגיעה הייתה מזעזעת ולא השאירה לשופט מקום לספק.

יריב ס. 10 בספטמבר 2017

נוויל שייך לתקופה אחרת ולא היה מגן עדין במיוחד, אם היו מוציאים לו צהוב על עבירה כזאת הוא היה צורח על השופט. כמה שלא אהבתי אותו כשחקן, חסרים קצת נווילים בכדורגל של היום

אסף the kop 10 בספטמבר 2017

כן
עשיתם קריירה מצעקות על שופטים

יריב ס. 10 בספטמבר 2017

עשיתם? טפו, התנצלות ומייד – מזל שכיפור בפתח ואוכל לסלוח לך… אוהד ליברפול גאה מזה 40 שנה.
כוונתי שהכדורגל היום כולו שכירי חרב ושחקנים שקשה להזדהות איתם. חסרים שחקנים כמו נוויל או קארא שהמועדון לפני הכל.

אמיתי 10 בספטמבר 2017

התחלק לו יריב. כל קבוצה והקריירה שלה. כבר 10003 ימים

אסף the kop 10 בספטמבר 2017

מרגשת האדיקות בה אתם קוראים פוסטים על ליברפול.
לא מצליחים להשתחרר מהשד.

אמיתי 10 בספטמבר 2017

מרגשת האדיקות שלך להתנפל על מגיבים. מהקבוצה שלך. וצחוק זה טוב לבריאות..
נ. ב. מגיב גם אצל גור. תנוח

אסף the kop 10 בספטמבר 2017

אז למה שלא תפתח אחד כזה ?

יוסי מזרחי 11 בספטמבר 2017

אסף, כמה הנאות יש לנו בחיים? אתה רוצה לקחת מאיתנו את החיוך הכבוש כשקוראים חלק מהתגובות? לא מספיק לנו הטרגדיה מבלפור 1 ? תהיה בן אדם(כמו שאתה באמת) תן קצת לצחוק.

יריב ס. 10 בספטמבר 2017

מסכן קלאבן, חצי משחק שיחק צמוד לקו השמאל כי מורנו לא היה שם. גם ללוברן יש סיוטים בלילה בהם הוא חולם על מורנו משמאלו. העונה הראשונה האיומה של לוברן וגם פתיחת העונה החלשה הזו נובעות מה"מגן" שלצידו וכל מי שאמר שמורנו התחיל טוב את העונה – הכוונה כנראה לצד הקדמי ולא ההגנתי. למה לא לקחנו את ה 11 מיליון שנאפולי הציעו? למה התעקשנו על 15???

אלי 10 בספטמבר 2017

לא מבין מה אתם רוצים ממורנו, אלכסנדר ארנולד היה בעייתי הרבה יותר ומשום מה הוא יוצא נקי.
אתם מושפעים יותר מידי מהתקשורת הבריטית ששומרים על השחקנים המקומיים.

יריב ס. 10 בספטמבר 2017

אני, ממש לא? אף פעם לא התלהבתי ממורנו כמגן, הוא יכול להיות אחלה וינגר אבל אין לו גישה הגנתית והוא הראה זאת בשלשת העונות האחרונות.
לגבי ארנולד אמרתי אתמול בפורומים אחרים שהוא עשה אתמול במכנסיים והיה חלש מאד. לא ראיתי מקום אחד בו הוא יצא נקי

רובי פאולר 10 בספטמבר 2017

מעבר לכך, הוא גם היה זחוח מדיי. הרגיז אותי במיוחד הקטע עם ההרחקה שהתעכבה ואז החטיפה של דה ברוינה וההכשלה על סף הרחבה במחצית הראשונה. ממש מיותר.

בני תבורי 10 בספטמבר 2017

ארנולד היה איום ונורא אתמול והוצאות צהחוץ שגרמו לו לקבל התראה מהשופט היו סמל לאבדן העשתונות שלו, אבל המשחק של אתמול לא המשחק שלו ולא הייתי קורע אותו לגזרים. מה שכן, במשחק הבא הייתי רוצה לראות את גומז בימין ורובו בשמאל.

בני תבורי 10 בספטמבר 2017

אלי,
אתה אשכרה לא קראת את מה שכתבתי?

אלי 10 בספטמבר 2017

קראתי אתמול, שכחתי היום.
קראתי שוב, מקווה לא לשכוח שוב.

אלי 10 בספטמבר 2017

מחשבה נוספת לגבי האדום:
מה זה שונה מכל בעיטת מספרת ברחבה?

אסף the kop 10 בספטמבר 2017

שאם היא פוגעת בראש של שחקן, זה אדום ישיר גם

אלי 10 בספטמבר 2017

כבר ראיתי מספרת שפוגעת בראש של שחקן וזה אפילו לא היה צהוב.
לפי דעתי מעולם לא הורחק שחקן עקב בעיטת מספרת וכנראה שאפילו לא כרטיס צהוב.

ארז טיקולסקר 10 בספטמבר 2017

פאול שמסכן את בריאות השחקן = אדום. עם כוונה, בלי כוונה, אדום. ככה, פשוט, קובעת החוקה. כל מי שטוען אחרת פשוט לא קרא אותה, או קרא ומדבר מפוזיציה (קלופ, אני מניח שקרא).

בני תבורי 11 בספטמבר 2017

ארז,
לדעתי האדום מוצדק. ועכשיו שמע: יש הסבורים שהעבירה בכלל הייתה של השוער שיצא יציאה חסרת אחריות רחוק מאוד מהשער. יתכן ושופט אחר היה שורק אפילו לפנדל. מה שהכריע את הכף היה הסיום המבהיל של ההתקלות. אומר את זה גארי נוויל, מפוזיציה של מי שרוצה לראות את ליברפול נעלמת.

אבי גלברט 10 בספטמבר 2017

שבוע של רכבת הרים עבר עלי ושבוע של רכבת הרים שכנראה יעבור על הקבוצה כל השנה .
אתחיל איתי , שבוע של רכיבות אופניים באזור המופלא של אגם אנסי ,האלפים הצרפתיים האלפ דואז ,גלנדון , מאונט דה שה ועוד .תענוג צרוף אין מילים לתאר את החוויה והמעוניינים בתמונות שיכנסו לפייסבוק שלי (כשמי בעברית ) .תוך כדי גייסתי את הבת הקטנה שלי לצבא אחרי שלושה בנים וממש , ממש במקביל הפכתי לראשונה בחיי לסבא…..כל זה קורה כאמור תוך כדי רכיבה לאורך האגם התורן באזור האלפים …
ואז אני אומר , מה יותר מושלם מנצחון בשבת שאני כבר בארץ ,חברתי לנכד ולחיילת ונשאר רק איזה עיניין פעוט לסגור בשבת בצהרים …
לא אנתח ולא כלום את המשחק .זה מה שצפוי לנו השנה , רכבת הרים . ההתקפה תיתן הצגות בעיקר במשחק מעבר ומתפרצות , וההגנה תיתן "הצגות" מהסוג הגרוע …יום אסל , יום באסל .שבת 4 לארסנל , שבת 5 מהסיטי .
ממש לא מקבל את הגישה של חלק פה שעוברים לסדר היום .קריסה עלובה ביותר שנראתה רע ואפשר היה למנוע אותה .
זהו , לא אוסיף .אני עכשיו אחרי הברית ולא רוצה להרוס לעצמי את הדרייב של האוזו …

ארז 10 בספטמבר 2017

תותח אתה, סבאל'ה! :)
תיהנה מהרך הנולד ותמשיך ליהנות מהחיים.

אבי גלברט 10 בספטמבר 2017

תודה רבה .האמת , לא ממש מרגיש סבא עדין אבל מניח שזה יגיע עם הזמן …

רובי פאולר 10 בספטמבר 2017

מזל טוב בנאדם!!!
ראית שאנריקה פרש?!
אגד ודן כבר במשא ומתן איתו ;-)

אבי גלברט 10 בספטמבר 2017

חחח…תודה .אנריקה העגלה וואלה פרש ….

אסף the kop 10 בספטמבר 2017

מזל טוב

בני תבורי 11 בספטמבר 2017

מזל טוב חבר! ראיתי את התמונות, מדהים.

אבי גלברט 11 בספטמבר 2017

תודה בני ואסף , תמונות של הנכד צינזרו לי בפייס (הילדים של היום …D) אבל האלפים והאזור הזה בצרפת אכן מדהימים …מי יתנני בריאות (וכסף..) לאחד כזה לפחות בשנה כל שנה ….

matipool 11 בספטמבר 2017

הרבה ברכות ומזל טוב!
אכן שבוע אינטנסיבי ורכבות הרים.
מקווה שהרכבת של ליברפול תעלה ביום רביעי שוב על המסילה.

יוסי מזרחי 11 בספטמבר 2017

אבי ,אני סבא ותיק יחסית, ואני אומר לך שעכשיו אתה תבין מה זה חיים מתוקים באמת.
ברכות ,חיוכים,שמחה והרבה בריאות.

Gil - Zimbabwe 11 בספטמבר 2017

תן רעיון יוסי…
אמרתי לבנות שלי שחבל שהן לא נישארו בקיבוץ כי כבר מזמן הייתי סבא, עברו לתל – אביב ואני עדיין אבא במישרה מלאה.

יוסי מזרחי 11 בספטמבר 2017

גיל, הגישה האופטימית תגיד שיש לך למה לצפות, נכון?

Comments closed