התיקו בשלג

לחץ רציף שלא מייצר איום משמעותי, הוא רק לחץ רציף

מצד אחד, הופעה בהחלט טובה עם משחקים משובחים של גומז, רוברטסון, אוקס וכמובן סלאח, כשגם השאר היו טובים עד מאוד. בגדול, אחלה משחק שלנו.

מצד שני בא לי למות. העניין הזה בכדורגל שמייצר תופעות מוזרות כמו שחקני קבוצה שמחזיקים בערך עשרים אחוז מהזמן בכדור לאורך משחק שלם, שבועטים פעמיים במשחק לשער היריב ושלא מייצרים שום דבר משמעותי מבחינה התקפית, יורדים מחויכים מהדשא בסוף המשחק. מטאפיזיקה.

מיניולה שוב יקבל ציון נמוך ולא כי לא עשה היטב את המוטל עליו, אלא כי לא הוטל עליו יותר מדי. אני סקרן לדעת כמה פעמים שוער החליט לא לבחור פינה ולהישאר עומד במרכז השער מול בעיטת עונשין מאחד עשר מטרים. במקרה ד'היום זו יכולה הייתה להיות החלטה נבונה משמעותית.

רוברטסון שקיבל את העמדה במקום מורנו היה מצוין. הגן היטב ותמך בהתקפה עם מספר הגבהות מעוררות התפעלות. העובדה שאין לנו נוגחים מצטיינים לא יכולה להירשם לחובתו. אני לא מאחל למורנו החלמה ארוכה, אבל מרגיש מצוין עם המחליף.

גומז הוא העתיד. לא ברור אם כמגן ימני או בלם, אבל היום עשה מלאכתו נאמנה על כך מרכיביה. חתיכת אתלט הילד הזה רק שיהיה בריא. באופן אישי אשמח לראות אותו מתמודד על תפקיד במרכז ההגנה אף כי קלאבן ולוברן נתנו משחק טוב מאוד והפנדל לא קשור למשחק.

הנדו, מילנר ואוקס נתנו לליברפול שליטה מוחלטת במרכז המגרש. אני בודק את זה לפי רמת הלחץ שלי. בשלב מסוים בסביבות הדקה העשירית כבר הבנתי שזה הולך לכיוון אחד עד שהרשיתי לעצמי לשחק סבתא בישלה דייסה עם הנכדה. לחץ אדיר על כל כחול שהכדור הגיע אליו, זכייה כמעט בכל התמודדות על כדור ויציאה מהירה להתקפות.

מאנה מצוין בשלבים מסוימים אך נוטה לעיתים להשתטות. שמתם לב? הוא עושה פעולות אדירות יחד עם שטויות מסמרות שיער, כמו למשל ההתעקשות שלו לבעוט ברגל שמאל כשהוא מול הצד השמאלי של השער וכשיש לידו שלושה אדומים פנויים. מנגד, אני מעריך שההצלחה של סלאח תטען אותו במוטיבציה. רגוע לגמרי בגזרה שלו. אהבתי מאוד את הכניסה של אינגס, אין לי מושג למה.

החילופים היו נכונים, לפירמינו הייתה הזדמנות נהדרת לקחת את היתרון, וכשקוטיניו על המגרש רואים חשיבה אחרת. זה לא הספיק היום.

בתום המשחק קלופ בא בטענות לסולנקה, אין לי מושג על מה אבל אני סומך עליו. עם זאת, אני חושב שסולנקה צריך עוד דקות משחק, להערכתי יש לו את מה שצריך.

סלאח. כמה לדעתכם הוא רחוק מוורלד קלאס? אם המדד הוא מקום בהרכב של כל קבוצה באירופה, הוא לגמרי שם. אין כיום חלוץ מסוכן ופורה ממנו, לא באנגליה ולא באף ליגה אחרת. מבחינת ליברפול זה נפלא אבל יש לזה גם צד בעייתי. השער האדיר שלו היום נבע ממבצע אישי מזהיר ולאו דווקא מהתקפה משולבת. בהיעדר קוטיניו, לא היה מי שיכניס את המסירה המתוחכמת וישאיר אותו או את חבריו להתקפה לבד מול השוער. לחץ רציף שלא נגמר באיום משמעותי על שער היריב, הוא לחץ רציף שלא מביא גולים, ומכאן שמספיקה טעות אחת של שופט או מגן ואתה במקרה הטוב חולק בנקודות.

ומילה אחרונה להנדו: אילו היית נוהג לבעוט לפחות פעמיים שלוש לשער היריב בכל משחק, אולי לא היית מבקיע היום את הניסיון בדקה 94', אבל הבעיטה הייתה נראית קצת פחות פתטית. ככה זה כשאתה מנסה משהו שלא עשית כבר שנים ואין לך מושג איך ניגשים לבעיטה.

 

 

ההפסד בדרבי
הניצחון על בורנמות׳

70 Comments

אריאל גרייזס 10 בדצמבר 2017

סיכום המשחק שלי – כדורגל זה חרא
באמת שאין לי טענות לאף אחד. כן, מאנה היה צריך למסור ולוברן לא היה צריך לשים יד ואולי פירמינו היה צריך להכנס במקום מאנה ולא סאלח ועוד כהנה וכהנה – אבל זה משחק שהיה שלנו. ב-95 מתוך 100 משחקים אנחנו מנצחים אותו, ב-70 מתוכם אנחנו שמים שלישיה.
קלופ החליט השנה שכדורגל משחקים תשעה חודשים והוא לא יגמור את השחקנים שלו כבר בדצמבר. לכן הוא מעלה את הרביעייה החזקה שלו רק במשחקים שהם חובה לנצח. אם רוצים, ההרכב היום הוא תוצאה ישירה של חוסר היכולת לשמור על היתרון בסיביליה. ניצחון שם ויש לנו את כל הרביעיה הקדמית למשחק היום.
כבר אמרתי שכדורגל זה חרא?

אסף the kop 10 בדצמבר 2017

הפוך גרייזס
ב 70 מתוך 100 משחקים נסיים בתיקו משחק כזה בגלל הגנה מטומטמת, וב 30% הנוצרים אפילו נפסיד.

את המשחק של היום כבר מאות פעמים.
לעברפול היא הקבוצה היחידה שגם בפור של שלוש אפס יכולה לעשות במכנסיים, אז מה זה בסה"כ הובלה של אחד קטן ?

אסף the kop 10 בדצמבר 2017

נותרים
ראינו
ליברפול

אסף the kop 11 בדצמבר 2017

טוב
אם אריאל אומר שהכל סבבה אז מה אנו, אזובי הקיר, יכולים להלין.
מסתבר שהסיבהה שליברפול לא בתמונת המאבק על האליפות ב 27 השנים האחרונות היא בכלל בגלל האוהדים שהם סתם חבורת בכיינים.
אז בואו נשתוק, כי "שקט בונים !".
זה בטח יהפוך את ההגנה של ליברפול, עם ממוצעי הספיגה הגבוהים בליגה, ולא רק בשנה הנוכחית, להגנת ברזל.

https://youtu.be/n03g8nsaBro

אריאל גרייזס 11 בדצמבר 2017

הכי טוב להיות תקוע ברחמים עצמיים

אסף the kop 12 בדצמבר 2017

על מה בכלל אתה מדבר ?
אתה לא יודע להבחין בין ביקורת לרחמים עצמיים.
אסביר במיוחד עבורך – להגנה הזאת אין תוחלת. חייבים להחליף את רובה.

אריאל גרייזס 11 בדצמבר 2017

בחמש או שש שנים האחרונות פירקנו את אברטון בבית כל פעם, בדרך כלל עם שלושה גולים לפחות. היום זה בדיוק היה המשחק האחד מעשר שכל הדברים מצטברים נגדנו ולא הצלחנו לנצח.
אוהדי ליברפול זה עם של בכיינים, תסלחו לי. הקבוצה בתשעת המשחקים האחרונים עד היום ניצחה שבעה והוציאה תיקו בשניים האחרים. בכל אחד מהמשחקים האלו למעט אחד הבקענו שלושה שערים לפחות. קלופ העמיד היום קבוצה טובה ששלטה בטירוף במגרש. וזה לא שלא הגענו למצבים או שהקבוצה השניה עקצה אותנו במתפרצות. הם לא עשו כלום כלום. זה היה מביך בשבילם.
הדרך של קלופ נכונה. האובר ריאקשן הזה של אוהדים אחרי תיקו חסר מזל בגלל טעות שיפוט זה בדיוק מה שגורם לזה שאנחנו תקועים כל הזמן באותו מקום. בכיינים

אבי גלברט 11 בדצמבר 2017

אריאל , בכיינים לא , מתוסכלים כן .כואבים כן , וזאת למה ? אנחנו משחקים מצויין , שולטים טוטאלית כמעט בכול המשחקים , עשה רושם אפילו שלמדנו להרוג משחקים ויצבנו את ההגנה .לא תראה פה אצל רובנו האשמות פרסונאליות כמו שנהוג בפייסבוק למשל .אף אחד פה לא האשים את לוברן במה שהיה אתמול לדוגמא .בכול זאת תחושת הפיספוס והאכזבה אדירה כי אנחנו פאקן משחקים טוב .אתמול חד משמעית היה שוד אכזרי ובגלל זה גם קלופ היה עצבני בצורה חריגה .לקרוא לזה בכיינות זה הקטע של מלח פצעים וכו …

אריאל גרייזס 11 בדצמבר 2017

שנה שעברה כולם קיטרו על זה שקלופ שחק את השחקנים וחצי קבוצה היתה פצועה. השנה הוא עושה רוטציה (דרבי או לא דרבי, אברטון היא קבוצת מרכז טבלה בינונית, בבית אתה אמור לנצח אותה גם אם קוטיניו ופירמינו לא משחקים) וגם כולם קוטלים אותו.
המנטליות הזאת של אוהדי ליברפול עברה את גבול התסכול והפכה לבכיינות. צ'לסי יום לפנינו הפסידה לווסטהאם (אותה ווסטהאם שניצחנו בקלות). ארסנל בקושי השיגה תיקו מסכן. אם בשמונה משחקי ליגה אחרונים אתה מנצח שישה ומוציא תיקו בעוד שניים, אז זה קורה מדי פעם. היללות האלו כל פעם שמשהו לא מסתדר הן הסיבה שליברפול מחליפה מאמנים כמו גרביים ולא מגיעה לכלום אף פעם. רבאק, תנו לבנות פה בשקט. קלופ למד מעונה קודמת ועשה כמה שינויים העונה (אורי קופר כתב על זה יפה בטור שלו השבוע). הוא גם הכניס רוטציה כלקח מעונה קודמת. לומדים לאט לאט. אבל תנו לעשות את זה, לא לבכות כל פעם כשחוטפים גול שבאמת אף אחד לא אשם בו. וכן, גם אני מתוסכל, אבל בחייאת

בני תבורי 11 בדצמבר 2017

אני לא בא בטענות לקלופ ויודע שהרוטציה היא הליך חיובי ומתבקש. הרי גם עם סגל ללא קוטיניו ופירמינו הם עברו את החצי בדיוק פעמיים במשחק. להאדרספילד סטוק ווסטהאם היו הרבה יותר אחוזי החזקת כדור וניסיונות הבקעה נגדנו מאשר להם. ובכל זאת לא קיבלנו את התוצאה המקווה. אין לי עניין בלחפש אשמים, על שיפוט אני ממילא לא כותב, וצריך גם לזכור שכל הניתוחים שלנו הם בדיעבד. הרי גם אם המשחק נגמר בניצחון של 1:0קטן, קלופ היה גאון והרוטציה משולה להצהרת בלפור. חבל אבל מים מתחת לגשר.

אריאל גרייזס 11 בדצמבר 2017

ברור לך שאני לא בא אליך בטענות, בני. כולנו מאוכזבים. אבל יש הבדל בין אכזבה לבין בכי בלתי פוסק שאני שומע מיותר מדי אוהדים, בין פה ובין ברשתות החברתיות

בני תבורי 11 בדצמבר 2017

ברור לי אריאל, אני שותף מלא לדעתך בנוגע לתגובות אוהדים.

ארם אבירם 11 בדצמבר 2017

כל מילה אריאל!!!!

צור שפי 10 בדצמבר 2017

אני חושב שדרבי הוא משחק שצריך להיות בקטגוריה של חייב לנצח ולא משנה המיקום של שתי הקבוצות. לכן לטעמי התוצאה הזו היא קודם כל ובעיקר על קלופ.

Matipool 10 בדצמבר 2017

צור – אתה צודק לחלוטין וחוץ מזה, זה היה משחק עם אפשרות להתקבע חזק יותר בטופ 4.

בני תבורי 11 בדצמבר 2017

זה הסבר בדיעבד ואני לא מקבל אותו. יש לקלופ אחריות מעצם תפקידו אך אי אפשר להדביק לו החמצה כאן והכשלה שם וטעות שופט וכו'. מי שראה את מסיבת העיתונאים שלו אחרי המשחק ראה אדם מתוסכל וכואב שבקושי שלט בעצמו. אני בכלל לא חושב שכל תהליך חייב להסתיים בגאונות או בכישלון של מישהו. יש דברים שקשה לצפות ואינם ניתנים לשליטה מראש ולא בזמן אמת. ככה זה החיים. הרגש השלילי היחיד שיש לי מהמשחק זה הפרצוף החייכני של רוני שניצל מאדום וירד כמנצח. במקומו הייתי נמלט מהמגרש אחרי תצוגת נפל כזאת של קבוצתו.

אסף the kop 11 בדצמבר 2017

אני בכלל ח6שב שצדובר בקארמה על הייזל.
צריך להביא מגרש שדים או במינימום לשחוט כבש ולמרוח את הדם על הקורות.

אסף the kop 11 בדצמבר 2017

חושב שמדובר

רובי פאולר 12 בדצמבר 2017

או אוהד של יובה….

צור שפי 12 בדצמבר 2017

בני, זה לא הסבר בדיעבר, מהרגע שבו הוא עלה בלי קוטיניו ופירמינו אמרתי לעצמי שזו החלטה שגויה כאשר מדברים על דרבי. בכל דרבי שמכבד את עצמו הקבוצות עולות עם הכלים הכי חזקים שלהן.

רובי פאולר 10 בדצמבר 2017

כל פעם אותו דבר – משחקים טוב באנפילד, לוחצים, מחמיצים, מבקיעים אחד יפה במקרה כמו שסוארס עשה היום, לא גומרים את המשחק ואז כמו תמיד משומקום מגיעה הבעיטה הזו של ג׳אגיילקה והורסת לנו את הדרבי…
אה
זה לא היה הדרבי הזה?…

D! פה ועכשיו 10 בדצמבר 2017

טוב.. רובי

עידן. 10 בדצמבר 2017

זה אפילו כבר לא מפתיע. למעשה, כאשר בדקה ה-70 ליברפול מובילה בהפרש של שער אחד, אני כבר יודע שניצחון לא ייצא פה.

לפחות ככה האכזבה פחות גדולה.

אסף the kop 10 בדצמבר 2017

בדיוק

D! פה ועכשיו 10 בדצמבר 2017

כבר בחצי היה ברור לי שנשלם על היהירות של מאנה. לא יודע.. אחד הדברים שאני אוהב אצל פירימינו, למשל, זה את הפירגון – תמיד ישמח לתת לך פס לבישול גם במצב בעיטה סביר.
והדחיפה של לוברן הייתה פשוט מזעזעת.

משחק קל שלנו, ואז.. הדרעק הזה.

Matipool 10 בדצמבר 2017

כל מילה.
ראיתי עכשיו את התקציר עם הבן והשתגענו ממאנה. איזו שטות / אנוכיות. אח״כ השתגענו מהשטות של לוברן. כל כך לא הכרחי.

רני 10 בדצמבר 2017

הפיסקה האחרונה לגבי הנדו בול בפוני. לגבי היתר מסכים חלקית. זה היה משחק קל מאד (על הנייר וגם בפועל) והזדמנות טובה לתת זמן משחק והזדמנות להוכיח את עצמם להרסה שחקנים. לשחק ״סתם״ טוב כשאין יריב זו לא חוכמה ואוקסלייד צ׳מברלין הוכיח רק שהוא לא חכם ולא יודע לדייק בפס האחרון או ליצור יש מאין. בעיטה אחת סבירה והכנסת כדור אחת טובה במשחק כזה זה לא מספיק. כך גם רוברטסון השתתף בהרבה התקפות כי לא היה לו מהלכשות בהגנה אבל כמעט אף פעם לא הצליח לעשות פעולה משמעותית.
לפני המשחק חשבתי שנפרק וכשהגול הגיע חשבתי שהנה זה מתחיל אבל ההתקפה שבה מאנה לא מסר לשתים אפס היתה נבואה שהגשימה את עצמה שבסוף נחטוף את הגול המרגיז. בהתקפה הזאת התחילה הגישה הזחוחה שנמשכה ביתר שאת במחצית השניה, שלא יקרה אסון אם נבזבז הזדמנות לשער כי תיכף תגיע עוד אחת לא פחות טובה. וזאת גישה הרסנית שקלופ לא השכיל להכחיד בחדר ההלבשה במחצית (סאדיו , משיק יפה אבל אתה לא עולה למחצית השניה) או עשר דקות בתוך המחצית השניה כשאברטון בחכמת מאמנה לא הסתערה בהפקרות קדימה ולא נחשפה במערומיה יתר על המידה. הנקודות שאבדו היום לא יקבעו אם נסיים מקום רביעי או שלישי או חמישי ויש לקוות שהלקח ילמד וקלופ יפגין בעתיד אפס סובלנות לגישה זחוחה מצד השחקנים לפני שהמשחק גמור (כלומר יתרון ארבעה שערים לפחות לפני דקה שישים וחמש ושלושה שערים לפחות עד זמן פציעות).

בני תבורי 10 בדצמבר 2017

מזל שקלופ קצת יותר אחראי ממך ולכן החליט להשאיר את מאנה ולא לרסק אותו לגמרי, מה שהיה יכול לייצר השלכות משמעותיות לעתיד.

רני 10 בדצמבר 2017

מזל שהוא הרים לך טלפון להתייעץ

ארם אבירם 11 בדצמבר 2017

אם יש משהו שקלופ מקפיד עליו מאוד, זה לא להחליף שחקנים שטעו, גם אם זה קצת מתוך אנוכיות כמו במקרה של מאנה היום. כן, אני הייתי מחליף אתמול את מאנה ולא את סלאח. קלופ בחר כמו תמיד (חוץ ממקרה של שחקן שפשוט איבד את זה כמו לוברן מול טוטנהאם) לתת את כל התמיכה לשחקן שטעה ובכך להרוויח לטווח הארוך. אני מאוד מעריך אותו על זה.

רני 12 בדצמבר 2017

אבירם –

לוברן טעה , מאנה זלזל. ולכן לא מתבקשת תמיכה אלא תגובה. ולא התכוונתי מילולית שהיה ראוי לא להעלות אותו למחצית השניה אך אני מאד מקווה שקלופ בעניין הזה מסתכל על הטעות של לוברן וה״טעות״ של לוברן באופן שונה והגיב עליהן בהתאמה.

כח הגברה 10 בדצמבר 2017

לגבי "אין חלוץ מסוכן ופורה ממנו" – אני חושב שמאורו איקרדי לא יהיה שלם עם הקביעה הזו.

בני תבורי 10 בדצמבר 2017

זה בסדר, אני לא שואל אותו ושישחק קצת בליגה האנגלית לפני שהוא מדבר.

Matipool 10 בדצמבר 2017

נציין גם שסלאח הוא לא באמת חלוץ קלאסי אלא שחקן כנף שחותך לאמצע ויודע גם לשחק כחלוץ אם צריך.
רוצה לאמר – לא תפקידו כשל לוקאקו, מוראטה, אגוארו וכו׳ ובכל זאת הוא מבקיע יותר מכולם.
מעל ומעבר לכל הציפיות. פשוט פנטסטי הפרעה הקטן שלנו.

איאן ראש 10 בדצמבר 2017

האמת שסלאח בתחילת העונה היה די מפוזר ומאז הוא ממש נהיה חד. חוץ ממהירות הוא גם מפגין שליטה וטכניקה.

גורביץ' 10 בדצמבר 2017

כמה נקודות ההגנה (שני בלמים, שני מגינים ושוער) עוד יאבדו השנה יא אולוהיםםםם ?
ברור שלא היה פנדל אבל השחקן ברחבה בתנועה החוצה, שלג, דשא רטוב, למה לשים יד ראבק? הלוואי שלוברן לפחות היה מחזיר מדי פעם באיזה גול מקרן אבל איפה.
ת'אמת יש קרב רק על טופ 4 העונה בליגה ושמה מצבנו לא רע בכלל.

איאן ראש 10 בדצמבר 2017

מבלם מנוסה כלוברן אתה באמת מצפה לא ליצור מגע כזה.

אדם 10 בדצמבר 2017

דווקא סביר שהיה פנדל. דחיפה מאחורה בתנאי מגרש כאלו בהחלט יכולה להפיל. לוברן טיפש.

Matipool 10 בדצמבר 2017

איזה זין / באסה / דיכאון.
בגלל מזג האוויר (אנחנו כאמור בלונדון וירד קצת שלג כאן הבוקר) היינו כל היום באיזה קניון ענק ובגלל שאני הארנק עם כרטיס האשראי, הייתי צריך להיות בהיכון לקריאה שלהן.
הקיצר – לא ראיתי את המשחק וקיבלתי עדכונים מרובי שכבר במחצית צפה בדיוק, אבל בדיוק את מה שיקרה במחצית השנייה.
הזדמנות פז לעלות למקום השלישי ע״ח צ׳לסי ולברוח לארסנל הוחמצה. כל כך חבל. הרסו ליריב קצת את היום הולדת.

יריב ס. 12 בדצמבר 2017

לא הרסו כלום, חבל שאי אפשר להעלות פה תמונות מהשורה השניה בקופ עם שלג נפלא שלא מפסיק לרדת
אין כמו 4 פיינטים וסטייק פאי להתחמם באנפילד.

שביעיה על ספרטק, חתימות ותמונות עם ג'ון בארנס וטרי מקדרמוט, לא מתלונן על כלום

אריק 10 בדצמבר 2017

סלאח הוא אז וורלד קלאס אז קן בי.

דנידין 10 בדצמבר 2017

בדיוק…וכבר פוסטים על פוסטים מספרים כאן שאם הוא היה וורלד קלאס הוא היה בברסה…זהו אז שלא, הוא וורלד קלאס ויש לו הרבה מעבר למהירות.

kirma der faux 11 בדצמבר 2017

שיביא מונדיאל ואז נדבר

Matipool 11 בדצמבר 2017

לא יביא מונדיאל אבל יעלה את מצרים משלב הבתים (אלא אם כן יהיה שיפוט ביתי במיוחד לרוסיה).

kirma der faux 12 בדצמבר 2017

זה היה נסיון לבדיחת מסי

באבא לילות 10 בדצמבר 2017

לא ברור מה עובד על מאנה. מבעס אבל. מקווה שיתאפס על עצמו.
הנדו בתקופה ממש רעה. לא מוצא את עצמו מתחילת העונה. לא ברור לי מה עתידו בקבוצה בקצב הזה.
וכן, לוברן יצא די טמבל, למרות שזה לא באמת היה פנדל… אבל לגמרי צפוי.
מצד שני, 6 נצחונות ו- 3 תיקו ב- 9 המשחקים האחרונים, ושוט לא רע למקום שני בסוף השנה. אין תלונות בסה"כ.

אבי גלברט 10 בדצמבר 2017

מדכא ,פשוט מדכא . יופי של משחק ,חרא של תוצאה .אריאל צדק , את המשחק הזה הפסדנו בסביליה .הרכב קצת יותר יצירתי (הנדרסון , מילנר) ,קצת פחות זחוח (מאנה) , קצת יותר חד (סולנקה) ,קצת יותר מדויק (רוברטסון) ואנחנו סופרים היום עוד רביעייה .
לא הולך לנתח יותר מידי , אבל בני , גומז אכן מצוין אבל רוברטסון ממש לא מדויק במסירה האחרונה , לא מהיר כמו מורנו ואני עדין מעדיף את המקור .
הנדרסון ונושא האי איום על השער כבר ממש מביך וצאן או ג'יני בנושא הזה עדיפים עליו בהרבה .
הפנדל לא היה קרוב אפילו וחבל שחוץ משני נקודות שהלכו פארש , כל העולם ואחותו יאשימו עכשיו את לוברן ששיחק היום ממש טוב .
מאנה – כתבתי כבר פעם שעברה על זחיחות והיום הוסיף ילדות / חוסר בגרות , אין הסבר אחר לשחקן ששלושה (!) חברים שלו מול שער ריק והוא בועט ברגל הפוכה החוצה וגם מחייך יענו הכול סבבה .דקה קריטית ששווה שלוש נקודות היום .באסה לגמרי התוצאה הזאת , מזכיר מאד את הנקודות שזרקנו לפח בניוקאסל …

בני תבורי 10 בדצמבר 2017

מי זה המקור אבי?

D! פה ועכשיו 10 בדצמבר 2017

משה יוסף

אבי גלברט 10 בדצמבר 2017

ג'ון ארנה ריסה ….סתם ברור שמורנו המשודרג ….

איאן ראש 10 בדצמבר 2017

כמו שכולם הרגישו, גם אני ידעתי שלא יהיה טוב אחרי ההחמצה של מאנה בטח בדקה כזו קריטית ובטח כשבצד השני משחק תמצית הרוע עפ"י כל סקאוזר- רוני (גם אברטוני וגם יונייטד). מצד אחד אני אומר ששחקן חייב מעט אנוכיות כדי להבקיע אך מצד שני אם היה מבשל היה גומר משחק ובטח במחצית השניה היה לו יותר קל להבקיע בעצמו.

סהר 10 בדצמבר 2017

נראה לי במשחקים האחרונים מאנה וסלאח קצת פחות מפרגנים אחד לשני , וזה גורם לי לחוסר שקט.
גומז מגן ימני כל כך איכותי.
אני חושב שימי ראשון הם קצת נחאס.
שופט רשע !
חייבים להרים את הראש.
שבוע טוב

איאן ראש 10 בדצמבר 2017

אף אחד לא דיבר על הספסול של קוטי. אני מבין שרוטציה ושמירה על סגל חקראת עומס הקריסטמס אבל היה ברור מראש שזה משחק שתפור על קוטי.

בני תבורי 10 בדצמבר 2017

קוטי לא התאמן יומיים

Matipool 10 בדצמבר 2017

חטף כניסה חזקה ברגל במשחק נגד ספרטק ומשך שם רגל כמה דקות. כנראה בגלל זה.

גלעד בלום 10 בדצמבר 2017

כאוביקטיבי המשחקים שלכם מהנים בטירוף, ים הזדמנויות ושחקנים מהירים, סגנון הרפתקני, נדמה שתמיד יהיה איזה לוברן( בעבר זה היה לוקאס) שיהרוס עם טעות, מה שמאנה עשה במתפרצת עם 3 שחקנים מול שער ריק בלי אפשרות לאופסייד זה מה שמונע ממנו להיות וורלד קלאס, קבלת החלטה שגמרה עונה, אפילו רונאלדו היה מוסר את זה, ב1-0 בדרבי דקה לפני המחצית היה צריך לחשוב על הקבוצה ולא על הסטטיסטיקה האישית, אתם משחקים יפה אבל לא יודעים לסגור משחק ולשמור על תוצאה , קלופ זה המייק דאנטוני של הכדורגל, תפור להצליח במפעל גביע, אגב. מוריניו בחיים לא היה מושיב את קוטיניו בדרבי למרות ששיחק באירופה באמצע השבוע, המסאזיסט היה עובד שעות נוספות , זה לוקסוס לא להרכיב אותו, רוטאציה שמוטאציה, היה שער גאוני אבל היה חסר תחכום כפי שבני הזכיר ולא ממש היו הרבה הזדמנויות, בקיצור ציניות מנצחת ואתם נאיביים, ראיתם היום את הקבוצה של פפ חסיד הכדורגל האטרקטיבי מבזבזת זמן בסוף כאילו שהיא הפועל יהוד?? כשמריחים נצחון עוברים לסרבייבל וזה חסר לכם( וגם לקבוצה שאני אוהד לצערי)

dorigil 10 בדצמבר 2017

הכל על קלופ.
ממשיך לתת אמון ללוברן ההרסני.
למילנר והנדרסון תאומי חוסר התועלת.
שהביא את אוקס בהמון כסף – שחקן ונגרי שמתאים לקבוצות ונגריות. הגדרה לשחקן ונגרי: שחקן שיבריק כשאפשר, לא כשצריך.

המון מילים טובות יש לי על קלופ כשהקבוצה עושה את הheavy metal שלה, זה מגניב ומרגש. המון המון אכזבה על בחירות בינוניות אחרות וחוסר היכולת להתמודד איתן.

Amir A 10 בדצמבר 2017

אם הייתי תראפיסט הייתי ממליץ לכל המטופלים שלי שסובלים מדכאון קליני כבד לקרוא את התגובות של אוהדי ליברפול. לראות שתמיד יכול להיות גרוע יותר.

דונטה פישטה קונטרה ונטה 11 בדצמבר 2017

מזל שאין פה בלוג על ארסנל

אסף the kop 10 בדצמבר 2017

מה שמצחיק בכל הסיפור הזה הוא שלמרות הטמטום שליברפול הפגינה היום בדרבי, היא בכל זאת צמצמה את הפער על צ'לסי ויונייטד…

גלעד בלום 11 בדצמבר 2017

מחזור מצוין לספרס ולסיטי

איציק מהקיבוץ 11 בדצמבר 2017

הפוך גוטה הפוך!
במשחק כזה צריך לעלות עם ננרכב הכי חזק למחצית ראשונה. להודיע מראש ל 3 שחקנים מרכזיים שיש להם 45 דק' להבקיע ובמחצית, יהיה מה שלא יהיה להחליף אותם לנוח.
למה לעלות את פרמיניו וקוטי רק כשיש כבר בעיה??

בני תבורי 11 בדצמבר 2017

אולי כי קוטיניו חטף מכה ברגל נגד ספרטק וצלע כמה דקות אחר כך וגם לא התאמן לפני הדרבי? אולי כי פירמינו שחוט מעייפות? אולי כי מישהו שם במלווד אשכרה רואה את השחקנים ויודע מה שהוא עושה גם אם התוצאות לא בדיוק משביעות את רצוננו?

אייב 11 בדצמבר 2017

סקאוזרים חביבים, המלצות לטיול יום בליברפול תחת הגבלות מזג האוויר הנוכחי יתקבלו בברכה ובתודה.

טל 12 11 בדצמבר 2017

משחקים טוב, וחכו חכו שסולאנקה יהיה גדול .. ובינתיים מנצ׳סטר סיטי ועוד 19.

לגבי רכש, אם אפשר ללכת גם על חלוץ ברמה כמו ג׳יימי ורדי, אז לפירמינו תיהיה תחרות טובה וגם לטובת הרוטציה,אבל קודם כל בלם כמובן.

אסף the kop 11 בדצמבר 2017

פורטו היא חתיכת מוקש

Matipool 11 בדצמבר 2017

אבל מוקש שאפשר לפרק בלי שיתפוצץ וייקח לך רגל.
זכור – חצי גמר.

אסף the kop 12 בדצמבר 2017

זה גם מה שהשיבו לי לפני אברטון…
על הנייר אנחנו טובים יותר. נקווה שיבוא לידי ביטוי במציאות.

ניק 12 בדצמבר 2017

אתם כל הזמן מתלוננים על זה שהנדו לא בועט.
אין לי סטטיסטיקה מול העיניים, אבל כמה אתם חושבים ש10 הקשרים שבועטים הכי הרבה לשער בועטים במשחק??
בטח לא 2-3 כמו שאתם מצפים ממנו.

בני תבורי 13 בדצמבר 2017

למען האמת לא בדקתי, אני זוכר את ג'רארד, לאמפארד, צ'אבי, פירלו ועוד כמה כאלה זוטרים שדווקא כן בעטו לשער.

Comments closed