פאקינג סטייטמנט

הדקה המופלאה של אוקסי, לוברן וקלאבן

בלי סלאח, בלי קוטיניו, בלי פירמינו, עם לאלאנה בהרכב פותח בפעם ראשונה העונה, סולנקה וגומז מגן שמאלי(!), ליברפול באה לעבוד. זה נראה יותר מסגריה מהיי טק, אבל זה בדיוק מה שנדרש היה מליברפול כדי לחזור הביתה עם שלוש נקודות. משחק עיקש וממושמע ומלחמה לא מתפשרת.

מיניולה, טוב כרגיל, לא אחראי לשער שחטף, גומז, לעומת זאת, כן. גומז חייב ללמוד להתעניין יותר בסביבה הקרובה אליו. צרחתי לו שיסתכל מעבר לכתף שמאל אך ללא הועיל. פרט לכך הוא היה טוב. לוברן כיסה נהדר אבל הקטע המוזר הזה להישען על שחקן יריב, לחטוף שריקות נגדך ולהמשיך באותו קטע, לא ברור העניין הזה. אלכסנדר הקטן גדול יהיה, מילה שלי. אפשר לרשום לו בישול למרות שהכדור הוסט קצת ממגן ברנליסטי. הגישה ההתקפית שלו נפלאה בעיני וכשהוא יעטה עוד מעט בשר על עצמותיו, יהיה לנו מגן ימני לתפארת לפחות עד שנייקי ידפיסו חולצות ברצלונה עם השם שלו. זונות בני זונות אגב ואני מצפה לתגובה של המועדון.

קלאבן במשחק פנטסטי ונטול שגיאות. הוא עושה בדיוק את מה שהוא צריך. לא מנסה להתחכם, לא משהה את הכדור, הולך על בטוח וממקסם את יכולותיו הלא מאוד רבות. הוא היה אמור להיות סגן איש המשחק אבל השער שכבש שם אותו מבחינתי על אותה מדרגת איש המשחק עם אוקסי.

צ'אן, צריך לומר זאת, כבר ביובנטוס. מצד אחד הוא עושה את הדברים טוב ומצד שני, בעצלתיים, שזה שילוב מסוכן מאוד. קשה לי החליט אם זה יכול אבל לא רוצה או רוצה אבל לא יכול. מצד אחד חבל לי עליו, מצד שני, כמה שנים אפשר להיות פרוספקט?

ג'יני החידתי החמוד והנמרץ. לפעמים הוא נהדר, לפעמים לא ברור מה קלופ ראה בו, היום הוא היה חלק חשוב באמצע גם בלי פעולות משמיטות לסת.

אוקסי לקח טוב את הצ'אנס וניהל ממש טוב את המשחק. מי שמודד את תרומתו בערכים של קוטיניו, עושה לו עוול. הוא מהיר יותר, חזק יותר וקוסם פחות. תענוג היה לראות אותו היום בכל מקום, מגן מצוין, מתקל, מוציא מתפרצות ומבשל. מנהיג.

לאלאנה, איזה כיף לראות אותו שוב בהרכב. אני לא יודע איך בדיוק להגדיר את המשחק שלו היום, אבל פעולה גרזנית אחת הזכירה לי את מסצ'ראנו בגדולתו אצלנו.

מאנה לא שמח. היו לו גם יותר מדי פעמים בהן ויתר על מלחמה על כדור שנלקח ממנו. גם את הספרינטים הפסיכיים שהיו לו בתחילת הדרך אצלנו, לא ראינו היום. יותר מפעם אחת הוא ויתר לעצמו ולא המשיך עם הכדור עוד צעד או שניים שהיו גורמים למי שינסה לעצור אותו לחטוא בעבירה, אבל בפעם היחידה שהוא הסתובב ופוצץ את השער, שמעתי כינורות. יעבור לו, אני בטוח.

את סולנקה הייתי רוצה לראות במשחק שבו הוא נהנה מאספקה משמעותית יותר של כדורים. הארי קיין למשל, ביצר את מעמדו כחלוץ הטוב באירופה גם על בסיס מסירות מדויקות שמשאירות אותו לבד מול שוער לנגיעה אחרונה. מגיע לסולנקה משחק כזה ורק אז אפשר יהיה לאמוד את ערכו. היום הוא השקיע רבות בתנועה מצוינת ולחימה עזה.

קלופ לא הגיע למשחק נגד ברנלי עם הצלחה מרשימה במחזורי חג המולד אבל היום הצליח לו ביג טיים. ברנלי לא הפסידה כבר שנים במשחקי היום הראשון של השנה  שלא לדבר על העונה המופלאה שהיא חווה עכשיו. בדרך כלל ליברפול היא זו שחוטפת בדקות הסיום וכשכבר השלמתי עם חלוקת נקודות צודקת, באה הדקה המופלאה של אוקסי, לוברן וקלאבן. ימים יגידו אם מדובר במקרה יחיד או שבאמת חל שינוי מנטלי בליברפול. היום לא היו עוד פרצופי קוקר ספנייל שמוטי לסת, לא עוד חרדת ביצוע ולא בעיטות בדלי. פאקינג סטייטמנט.

עאלק בועה
אז נצחנו את סכנין

49 Comments

אוהד 1 בינואר 2018

ממש קבוצה מגעילה ברנלי, לפחות לפי המשחק היום.
בונקר ואז סחיטה של עבירה, לא משנה איפה העבירה ואז מגביהים לרחבה.
אם ככה הם הגיעו למקום 7 אז אני ממש לא מבין את כל המחמאות שהם מקבלים.

בני תבורי 1 בינואר 2018

עזוב, בוא נדבר על ליברפול.

צור שפי 1 בינואר 2018

לא יודע מה אתה רוצה מברנלי. מוציאים מעצמם 200 אחוז. גם היום היו שווים תיקו.

ארם אבירם 2 בינואר 2018

היו שווים תיקו? הדבר היחיד שהם היו שווים זה פרס על הפיכת הכדורגל לפוטבול כשמשחקים חמש שניות ומתארגנים חמש דקות בין כל מהלך.
על בסיס אתמול? קבוצה דוחה.

פלה קוטי 1 בינואר 2018

שאפו אדיר לקלופ ולקבוצה על שלושה משחקים אדירים!
רק כדורגל יכול לגרום לך לעבור מבכי לצחוק בלתי נשלט תוך שלוש דקות.
תובנות:
ההוא עם השם המסובך עדיף פי אלף על גומז בצד ימין. בכלל, גומז מאבד את האיש שלו יותר מדי פעמים, ולא הייתי רוצה לראות אותו כבלם כמו שהוצע פה בעבר. שנתיים השאלה בווטפורד.
מישהו יכול לקשור ללוברן את הידיים שהוא עולה לשחק? חלאס כבר.
אוהב את ללאנה מאוד.
לא ייצא כלום מסולאנקה, בוודאות.

גורביץ' 1 בינואר 2018

אולי צריך להוסיף את ריצ'רד נילסן לצוות אימון של קלופ שיקשור ללוברן את הידיים, וגם אני חושב שסולנקה תוך שנה מתחיל קריירה של נדידה בין מלחמות ירידה לפריימר שיפ

אבי גלברט 1 בינואר 2018

חכו אם השפיטה של סולנקה רבותי .סבלנות , משחק מלא ראשון , צעיר , הרכב לא משהו ואי אפשר להגיד שהיה לו מצבים ופספס אותם .סהכ הוא שומר יפה על הכדור , משתתף בהנעת הכדור ואני מאד רוצה למדוד אותו שיקבל מצבים אמיתים לכיבוש איך יגיב .סבלנות וכרגע עד שאינגס יחזור אם וכאשר או סטארידג אם וכאשר , זה מה יש .

בארי ברודי 1 בינואר 2018

יהיה קשה להוסיף את נילסן לצוות. הוא נפטר לפני 4 שנים.

פלה קוטי 1 בינואר 2018

נ״ב, טראקובסקי אחלה בלם

סהר 1 בינואר 2018

הי חבר גומז שחקן הרכב !!
מי נתן לך את הזכות להשאיל אותו.
נכון איבד פעמיים שחקנים בעמדת נגיחה.
אבל תשמע כבר הרבה זמן לא ראיתי שחקן הגנה כזה טוב. הוא פיזי מאוד , מהיר מאוד , וטכני …
חוץ מהנגיחה של סנצאז שבאמת צריך ללמד אותו לשמור בהגבהות , הוא שיתק אותו כל המשחק נגד ארסנל. אני כל כך רגוע כשהוא משחק.
צאן נתן משחק גדול , ובזכות הדהירה שלו בדקה ה93 הכנסו גול של הרבה מזל..
חבל לי שאנחנו מאבדים אותו.
חייבים להחזיר למאנה את הביטחון והחיוך..
לוברן וקלאבן היו מצוינים.
שאפו ענק משחק חוץ קשה שבקשים !!
מקווה שדה בריינה לא יחלים עד אנפילד ואז אולי הסיכויים לא רעים..
התחילה טוב 2018..אחלה כריסמס קיבלנו !!

פלה קוטי 1 בינואר 2018

יש לו יותר מדי חוץ מ…. לאחרונה

איאן ראש 2 בינואר 2018

גומז טוב אבל טועה בכל משחק כמעט כנראה עניין של ניסיון. שווה השקעה לטעמי. לגבי סולנקה, הוא לא קיבל עד היום דקות משמעותיות ולא עם הרכב חזק שיכול להכין לו כמו שצריך. בסה"כ כשמשחק הוא מפגין נוכחות בולטת ברחבה. מגיע לו עוד הזדמנויות.

Matipool 2 בינואר 2018

לצערי, גם אני מסכים עם פלה קוטי וגורביץ׳ לגבי סולאנקה.
לגבי גומז – הוא טוב וגם משתפר אבל זו פעם שלישית כבר העונה שזה קורה לו. שמישהו במלווד יראה לו וידאו וישנן איתו איך לא לאבד שחקני התקפה שהוא אחראי לסגור אותם.

אמי 1 בינואר 2018

קודם כל, לנצח שני משחקים לא קלים 2-1, כולל השער בדקה 94 היום, זו התקדמות גדולה מהקריסות שזכינו לראות מול ארסנל, סביליה ועוד.
שינוי מנטלי אמיתי יהיה כאשר לא נספוג שוויון בדקה 88, גם אם לא באה שבירה מייד אחריו.

אבי גלברט 1 בינואר 2018

שתי שאלות –
א. יש רופא שיניים בקהל ?
ב . שקשוקה זה פחמימה או חלבון ?
א כי בקצב הזה של הניצחונות בשיניים נצטרך מהר מאד גשר זה למה ..
ב כי קלופ הלך בהפוך על הפוך .ברנלי מסודרת , סבבה אז נעשה הרכב באלגן שקשוקה ונחרבש להם את הסדר .
מוכרח להגיד שראיתי את ההרכב שאלתי את עצמי למי יש הכי הרבה סיכוי לשים לנו גול היום .השם הראשון שעלה לי זה ארנולד , נשבע לכם שהבעיטה שלו הלכה לחיבורים נתתי קפיצה של שלוש מטר וכמעט נגחתי בתקרה .הוא יהיה שחקן לא יעזור כלום .
אוקס היום המצטיין אין ספק .ניסה , יזם , מסר , בעט מצוין ובסוף היה שותף לגול .
לא אהבתי את הפרצופים של מאנה ואת הגישה שלו ודווקא אחרי הגול ישתחרר אצלו משהו , חיוך מסוים על הפנים פתאום ודווקא אז קלופ החילף אותו מתוך מחשבה על יום שישי .
לאלאנה במשחק הקאמבק הרשמי סוף סוף אם איום על השער והצלת גול כמעט בטוח בנוסף לכיסוי 80% מכדור הארץ . גומז וארנולד מצוינים וכנל הבלמים , קישור פרווה אבל אין ציפייה ליותר מזה במשחק כזה .
ברנלי קבוצה פרמיטיבית ,קבוצה אנגלית כמו פעם .כוח , מסודרת , עוקצת .לא קל בטח בהרכב כזה אבל שוב אין טענות , שלוש נקודות וזה מה שחשוב .חבל רק שהסקאם הרחיקו פעמים כדור שנכנס לשער של אברטון בטעות .זה יכול להיות מושלם אם יפסידו. אברטון חלשים רצח ובשישי צריכה להגיע הנקמה .

איאן ראש 2 בינואר 2018

ממה שראיתי אחרי הגול הפרצוף של מאנה עדיין לא הראה חיוך וצאן כאילו דיבר לליבו. אבל משחק קודם בישול וככשיו גול, חוזר לכושר.
לגבי צאן, לא נראה לי שיש לו חוסר מוטיבציה בשנת מונדיאל.

Matipool 2 בינואר 2018

אבי – אברטון לא כל כך חלשים. ראיתי את המחצית הראשונה שלהם נגד יונייטד והם היו די טובים. חוץ מזה, כשהם רואים אותנו, הם מעלים הילוך ואגרסיביות.

אבי גלברט 3 בינואר 2018

כל הכבוד שאתה רואה משחקים שלהם .אני לא מסוגל .אברטון משתפרת אבל בשנים האחרונות רוב הדרבים אם לא כולם חד צדדים ופחות קשוחים כמו פעם . מבטיח ניצחון בשישי ? לא ממש , אבל אנחנו פיבוריטים ברורים בכול הרכב .

Matipool 3 בינואר 2018

מאנה וסלאח יגיעו רק יום לפני המשחק ממסע ארוך ומתיש לסנגל וחזרה לרגל טקס שחקן השנה באפריקה ואם גם קוטיניו עדיין פצוע, אני מתחיל לחשוש קצת.
ראיתי את המשחק רק כי ייחלתי לאובדן נקודות של יונייטד ומכיוון שהייתי מאד חולה, לא היו אלטרנטיבות ראויות יותר.

אבי גלברט 3 בינואר 2018

אז זהו שלראות אותם עושה אותי חולה …..
רק בריאות .
קוטיניו יהיה עדין " פצוע " …..

גלעד בלום 1 בינואר 2018

באיטלקית היו אומרים על קלופ ״קולו קוזי״, איזה תחת, מאז שמיר ( יצחק לא מאיר ) ופרס ( שמעון לא פלורנטיני )לא היתה כזאת רוטציה בהרכב, לא זיהיתי כמעט אף אחד וגם עלו עם צבעים של דרבי קאונטי, אחלה סיפוק מכזה נצחון, מנוחה מבורכת לתותחים , קוטיניו צריך לנוח כי המסע לברסה ולחפש דירה מאד מעייף והמצרי סוחב מיני פציעה, האמת די מדכא כל הקטע הזה שקבוצות עשירות לוקחות כל דבר טוב שזז, היום קראתי על טרייד של קיין לריאל תמורת בייל ו150 מליון פאונד( או יורו, לא זוכר ), שנה טובה

אדום-כחול 1 בינואר 2018

צרחתי בגול של קלאבן יותר מבכל גול השנה. שני הבלמים היו טובים היום ואני חושב שללוברן מגיעה הזדמנות להיות חלק מרוטציית הבלמים בעידן VVD.
אם לא הפציעה של הנדו, אני מציע את אמרה כבר עכשיו ליובה ומנסה לגרד איזה 4 מ', אני לא חושב שזו בעיית מוטיבציה, פשוט לא מספיק טוב ולא מספיק חכם לתפקיד.
חוזרים למשחק בשבוע עד הצ'מפיונס, מרגיש כמו פגרה…

טל 12 1 בינואר 2018

ניצחון חשוב עם הרכב טלאים בגלל פציעות ושיקולי רוטציה.

הרבה שחקנים פצועים בתקופת משחקי חג המולד. לא רק בליברפול. לדעתי צריך להפסיק עם הטרוף הזה.

אריאל גרייזס 2 בינואר 2018

בני קרא לי אופטימיסט חסר תקנה אז בניגוד למה שהוא חושב עליי אני אנסה להרגיע את החגיגה. בדיוק כמו שליברפול איבדה יתרונות בעבר היא גם ניצחה היום ולפני יומיים. בסך הכל חזרה לממוצע. ככה זה כדורגל – לפעמים אתה מצליח יותר, לפעמים פחות. עם ההגנה של ליברפול היא תחטוף את הגולים הטפשיים האלו שבהם מגן לא סוגר את השחקן שלו ועם ההתקפה שלה היא תשים גולים גם כשלא הולך.
היה כיף גדול הגול הזה בדקה האחרונה אבל לא הייתי נותן לו להשכיח את העובדה שחטפנו שוב גול דקה לפני הסוף.
הדבר שהכי מטריד אותי זה שפת הגוף של מאנה, גם לפני הגול, גם אחריו ובעיקר אחרי החילוף. לא ברור לי הסיפור שם אבל כדאי שקלופ יפתור את זה.
החזרה של לאלנה היתה טובה מאוד לדעתי, הוא היה בכל מקום על המגרש וגם עצר מתפרצת אחת בצורה מעולה. החזרה שלו לכושר חשובה כי הוא היחיד שיכול להיות תחליף לפירמינו ברוטציה כי הוא עושה כל כך הרבה עבודה במגרש.
גומז חייב להתחיל לסגור את השחקנים שלו אם הוא חושב שהוא בלם. חולה על ארנולד, מצדי שקליין לא יחזור בכלל. ושמישהו בליברפול יודיע כבר שקוטיניו לא עובר בחלון הזה ושיסגרו את הסאגה הזאת לפני שמתחילה

אריאל גרייזס 2 בינואר 2018

רק שיהיה ברור לגבי הקטע הראשון – מבסוט לאללה על הניצחון ועל זה שלקחנו תשע מתשע בשבוע קשה מאוד. רק לא צריך להתחיל לדבר על שינויים מנטליים ודברים מהסוג הזה. בשביל להיות חזקים מנטלית יש פתרון אחד בדיוק – להביא שחקנים טובים. ואן דייק זאת התחלה טובה.
ועוד משהו קטן – שנה שעברה בזמן הזה מאנה הלך לאפריקה וקוטיניו נפצע וגם הנדרסון – והקבוצה איבדה את זה לגמרי. השנה סאלח והנדריקס נפצעו, גם קוטיניו ופירמינו לא שיחקו – ויש מחליפים אולי לא ברמה שלהם אבל מספיק טוב כדי לנצח. עבודה טובה של בניית עומק השנה

D! כאן ועכשיו 2 בינואר 2018

נושא חשוב – הבנייה הטובה של הסגל. תיכף יהיה עוד בלם.
אח"כ יגיע קייטה, אח"כ עוד שניי לפה ואחד לשם ושנה הבאה יהיה לנו סגל מעולה.
קלופ עובד ולא חושב רק על המחר – אני חושב שזה צריך לעודד גם את האוהדים ביננו שרוצים קודם כל אליפות ורק אחכ כל דבר אחר

בני תבורי 2 בינואר 2018

אופטימיסט חסר תקנה זו לא קללה, הא?

אריאל גרייזס 2 בינואר 2018

לפולני זה באבוה קללה

בני תבורי 2 בינואר 2018

יש גם פולנים אחרים

אבי גלברט 2 בינואר 2018

לגבי קוטיניו , לא נראה טוב הסיפור .איך שלא תסתכל על זה , כנראה שהשחקן החליט לעבור ולנו נשאר רק להתכונן לבאות ולקרוע אותם במחיר .
לי חסר התיחסות שלו בנושא , דבר , תגיד משהו , כלום נאדה .
מוזר ומרגיז .הרמיזות של קלופ בנושא והתביעה העתידית מול נייקי מראות את הכיוון .
מסכים מאד לגבי מאנה , נראה רע הסיפור .

איציק מהקיבוץ 2 בינואר 2018

נצחון חשוב, זה בדיוק מה שאתה רוצה מהמחליפים של קבוצה. קלופ יכול להיות מאוד מרוצה.
קאוטיניו ילך מתישהו, בשביל הקבוצה וגם בשבילו אני מקווה שישאר עד סוף העונה. אם ילך בינואר זה רק כדי לסייע לבארסה לקחת אליפות שבתכל'ס כבר די בטוחה (בליגת האלופות לא יכול לשחק). הקושי הנוסף שקוטי הולך הוא שפרמיניו משחק הרבה יותר טוב לידו. בלעדיו פרמיניו פחות טוב.
ליברפול צריכה עכשיו לקנות שחקן כנף שקלופ מאמין בו. גם אם יעלה הרבה.
בקיץ חשוב להביא מגן שמאלי וחלוץ (אלא אם כן סולנה יפרוץ ויוכיח עצמו) מסכים שצריך לתת לו עוד זמן.
מסכים לגבי כך שגומז חייב להשתפר במיקום, זה כבר עלה לנו ב 2 גולים. לא הייתי מוכר אותו. הוא טוב מאוד.
קלבאן – ממש מציאה מעולה!! נותן עבודה מצויינת ברמתו.

בני תבורי 2 בינואר 2018

קוטיניו נשאר עד תום העונה. הדבר היחיד שיגרום לליברפול לוותר עליו עכשיו הוא מחיר לא שפוי ואני לא משוכנע שלבארסה כדאי לשלם עכשיו מחיר כזה.

אבי גלברט 2 בינואר 2018

יש מצב שימכר עכשיו ויושאל חזרה .בסופו של דבר זה מה הילד יגיד ולקבוצות ישאר רק לריב על העיתוי והמחיר.

בני תבורי 2 בינואר 2018

רק לליברפול יש מה להפסיד אם יילך עכשיו ולכן אני משוכנע שיעבור רק בקיץ, ושוב, הכל עניין של מחיר ואני מאוד סומך על ההנרים בעניין זה.

יריב ס. 2 בינואר 2018

לבארסה אין כרגע מזומנים לקנות את קוטיניו. הם כנראה מנסים לפרוס לעסקה של 360 תשלומים. הם צריכים למכור שחקנים ולהוריד את עומס המשכורות המטורף שלהם (80% מהתקציב הולך לשכר)

בני תבורי 2 בינואר 2018

שישלמו מהחולצות של נייקי

cookie-monster 2 בינואר 2018

מסכנים איזה עניים
אם אין להם כסף של גדולים שלא ינסו לקנות כאלה ויפסיקו להוריד את כל עילם הכדורגל לרמה הירודה שלהם

Matipool 2 בינואר 2018

מזכיר לי איזו תגובה של אוהד ליברפול שנון שקראתי היום באחד האתרים האנגליים:
ההצעה של ברצלונה – 3 מיליון פאונד במזומן, 30 מיליון אם קוטיניו זוכה בבלון דאור, 50 מיליון אם קוטיניו זוכה בפרס נובל וכן הלאה והלאה.

cookie- monster 3 בינואר 2018

חחח בדיוק

אסף the kop 2 בינואר 2018

אולי סוף סוף יש פה איזו הצהרה.
בהחלט צריך ללמוד מהשכנים ממזרח איך לוקחים משחקים בשיניים, כי אלו המשחקים שמביאים אליפויות.
מה שמעניין זאת העובדה שדווקא ההרכב השני ולא הראשון הוא זה שהביא את האופי.

ננצח את אברטון.

ran 2 בינואר 2018

מאז המשחק נגד דורטומונד לא הייתי כל כך מאושר מניצחון בסיום.
סטייטמנט? לא יודע, נראה לי ניצחון נגד הסיטי יהיה פאקינג סטייטמנט.
משהו בעניין סולנקה – שחקן צעיר ללא ניסיון בפריימר ליג שרגיל לנצל את יתרון הפיזיות שלו על הבלמים, מה שמול מפלצות הפריימרליג נעלם.
השאלה במקרה שלו עשוייה להיות בעייתית מאחר שבמידה שלא יכבוש במשחקים הראשונים, הוא יעבור לספסל וזה עשוי לגמור אותו.
הוא צריך ללמוד להציב את עצמו ואת הגוף במקום הנכון, דבר הניתן רק ע"י שילובו בהרכב חזק ובסבלנות, בשלב זה הוא מקבל החלטות שגויות מרבית הפעמים. די דומה למה שהיה עם סטרלינג שבהתחלה נראה כאילו אין לו קשר לענף. במשחקים הראשונים של סטרלינג שאלתי את עצמי "זהו? זה הכי טוב שיש לקבוצה במחלקות הצעירות? הבחור המבולבל הזה שרץ כמו תרנגולת ערופת ראש בחוסר התמצאות טוטאלי?".
אם באמת בתום העונה הבאה לא יראה שיפור מהותי במספרים שלו (כלומר תוך שנה וחצי), אז צריכים להראות לו את הדרך החוצה. אבל כדי להרוויח אותו, צריך זמן ולתת לו לשחק בתקופה הקרובה ליד שחקנים שרוב המעמסה תהא עליהם.

בני תבורי 2 בינואר 2018

הסטייטמנט הוא בעניין קבוצות "קטנות" שאנחנו נכשלים נגדן בקביעות ושער ניצחון שכולו תשוקה טהורה בדיוק בדקות בהן אנחנו רגילים לחטוף. מסכים אתך לגבי סולנקה.

משה 2 בינואר 2018

נראה לי התעסקות מיותרת ומוגזמת בפרסומת של נייקי ובפרצוף של מאנה. שקוטי יישאר כמה שאפשר, הוא נותן כרגע מספרים וזה מה שחשוב. בניגוד לסוארז שהיה חצי קבוצה עזיבה שלו תהיה כואבת אבל לא טראגית, יבוא מישהו אחר טוב מספיק (למאר ?). אחוז הניצחונות איתו ובלעדיו די זהים השנה.
מאנה לא מחייך אחרי שער, אז מה ? יכול להיות מתוסכל מהכושר שלו, יכול להיות שקר לו ויכול להיות שלא טוב לא. שימשיך להבקיע ושלא יחייך, החיוך יחזור בסוף.

בני תבורי 2 בינואר 2018

נכון מאוד.

cookie-monster 2 בינואר 2018

לא מדויק. יש פה שני עינינים שונים.
אחד זה באמת התברברות בסאגה הזו ונסיון להסיק מסקנות מכל דבר מטופש שקורה מסביב.
השני הרבה יוצר רציני. השאלה אם פרצו באמת לאתר של נייקי או שזה על אמת.
אם זה על אמת ליברפול צריכה לפוצץ לנייקי ולברצלונה את הצורה. ראה מיקרה ואןדייק/סוטון.

בני תבורי 2 בינואר 2018

מקור אינסטגרמי העונה לשם Anfieldcam מספר שמאנה עלה לשחק אתמול חולה לגמרי ולא נותר בו כוח לחייך אחרי השער ובחילוף. בתום המשחק כשנכנס לחדר ההלבשה זכה לסטנדינג אוביישן מכל השחקנים והצוות המקצועי.

אסף THE KOP 2 בינואר 2018

בעיות בחניכיים ?

בני תבורי 2 בינואר 2018

בשביל גול כזה כל משחק אני מוכן לתת גם את החניכיים שלי

cookie-monster 2 בינואר 2018

אוקסי נכנס לנעלים של לוקאס בעינין מנהיגות ההרכב השני.

Comments closed