יש גם ימים כאלה

טיפשים טיפשים, אבל איכשהו המזל עדיין איתנו

בתמונה: סוונזי. איזו עיר מקסימה… בדיוק שם בנמל החנינו את הרכב ויצאנו לטייל לאורך החוף, עיר קיבוץ כזאת, הזכירה לי את כרייסטצ'רץ' ניו זילנד לפני ההרס.

מזל שיש לנו ארסנל, כמו יד מנחמת ומרגיעה. בכל זאת, אנחנו חטפנו מסוונזי רק שער אחד. מצד שני, המשחק נגד ווסטברום לא יוצא לי מהראש. אני זועם, מתוסכל ורק, אולי, אם ווסטברום יצליחו בשלב הבא להעיף מהגביע איזו יריבה משמעותית, אצליח להירגע. קצת. לא מצליח להבין את ההיגיון בלעלות עם חוליית הגנה שלא שיחקה יחד מעולם (ואן דייק ומורנו מכירים רק מחדר ההלבשה), מורנו חוזר מפציעה אחרי שלא שיחק דקה שבועות ארוכים דווקא למשחק נוק אאוט וחילופים, כרגיל בדקה 83'.

מילא, אתגבר. העניין הוא שעם הגיל, היכולת להמשיך לכזב לעצמך הולכת ופוחתת.

*

אבל עכשיו אנחנו עם האדרספילד החביבה שלא ממש הקשתה עלינו על אף שהמצב המסוכן הראשון במשחק, היה דווקא שלהם וקריוס, כן כן, קריוס עצר כדור לא חזק אבל די מפתיע. מה זה אומר על ההגנה שלנו? שיש עוד המון המון המון מה לעשות. אם אתם שואלים אותי, מאמן הגנה רציני.

קריוס – בסדר גמור במה שהיה צריך לעשות, לא היה צריך יותר מדי. עם זאת, אסור שסוגיית השוער תרד מעל השולחן.

רובו – אין. פשוט אין על הלהט שהוא מביא למשחק. לא שמעו על נון-שלאנט בבית שלו.

לוברן – טוב.

מאטיפ – הסביר יפה בראיון איפה טעה בגול ההוא נגד ווסטברום. מכיוון שהוא אינטליגנט, אני מקווה שלמד והפנים. מצד שני…

גומז – אם אתם שואלים אותי, הוא הבלם שאנחנו צריכים, לא מגן. חזק, מהיר, גבוה, עם עבודת רגליים משובחת. להערכתי בעונה הבאה הוא בלם.

צ'אן – עשרים וארבע שעות מסגירת החלון, עדיין בלי חוזה, נותן משחק מצוין עם גול אדיר שמשחרר המון לחץ.

מילנר – טוב, אנחנו יודעים מה נקבל ממנו ומה הוא כבר לא יכול לתת. בסדר גמור מבחינתי.

הנדו – ברוך השב קפטן. צאתך לשלום אם לא תתחיל לאיים על השער.

מאנה – רץ רץ רץ, לא מבקיע, אבל יש משהו חיוני מאוד במשחק שלו. תמשיך כך, הגולים יבואו.

פירמינו – רץ רץ רץ, גאון. לזהות פרצה ברוחב של כדור בין השוער לעמוד ולדייק לשם, שאפו ענק.

סלאח – רץ רץ רץ ומקבל פנדל. היה פנדל? לא בטוח, אבל בעט יפה ואולי מצאנו את הבועט שלנו.

*

איכשהו אנחנו שוב במצב טוב. מקום ארבע, חמש נקודות מהבא אחרינו, משחק נגד טוטנהם בראשון, בתקווה שתגיע אחרי חלוקת נקודות צודקת עם יונייטד.

טיפשים טיפשים, אבל איכשהו המזל עדיין איתנו. לך תבין.

 

 

 

לראות בוץ
המבוכה בוומבלי מול טוטנהאם

94 Comments

רובי פאולר 31 בינואר 2018

לחיי משחקים משמימים עם תוצאה כזו אמן…
בובי נתן גול מחווה לביצוע ההוא של קוטיניו מול דה חאה.
כרייסטצ׳רץ׳? מאז היריקה ההיא של אבינועם עובדיה לא שמעתי את השם המפורש :-)
שוב לקחת לי את הפרנסה עם הציונים…
יש לנו בועט פנדלים ושמו מילנר. הוא גם איש המשחק שלי. איזה הבדל בקישור בין השבוע האחרון לאתמול איתו ובלעדיו.
לדעתי הנדו באיזה התערבות של כמה יצליח למשוך בלי בעיטה לשער ממרחק קצר, ונראה לי שהוא מנצח בגדול.
מאנה כל כך לא מרוכז, אבל היה כיף לראות סופסוף חיתוך יפה שלו למרכז בנגיחה ההיא… לא ראינו כאלו כבר מלא זמן ושנה שעברה זה היה כל הזמן, חבל!

בני תבורי 31 בינואר 2018

לא!!! הציונים הם שלך ורק שלך.

matipool 31 בינואר 2018

נלך שוב עם האוהדים מהאקו. אני מאמין בהם יותר מהכתבים של האתרים השונים.
בובי – 7.7
צ'אן – 7.5 (אגב – המצטיין במרבית האתרים).
מילנר, סלאח, לוברן – 7
הנדרסון – 6.9
גומז – 6.4
מאטיפ, קאריוס – 6.3
מאנה, רובו – 6

אריאל גרייזס 31 בינואר 2018

כמה דברים קטנים:
– לא ראיתי את החצי הראשון אבל אהבתי מאוד את החצי השני. לא הרבה איומים על השער אבל השתלטות מוחלטת על המשחק ובעצם לא נתנו לקבוצה השניה בכלל להגיע למצבים ולהכניס אותנו ללחץ. זה היה בעיקר בזכות עבודה מצוינת של הקישור האחורי. השלישייה של צ'אן-מילנר-הנדרסון היתה מצוינת ותפורה על המשחק הזה
– איזה כיף כשמתלבש לצ'אן. חבל שזה קורה רק פעם בעונה. עדיין, צריך להחתים אותו (לא חושב שיש פה משמעות לחלון ההעברות, הוא שחקן חופשי בסוף העונה, יכול לחתום על חוזה חדש מתי שהוא רוצה. להרגשתי זה לא יקרה לפני הקיץ)
– הנדרסון לא בעט לשער אבל הצטרף לא מעט להתקפה. זה טוב
– לא מבין למה מילנר, עם כל הכבוד לסאלח, לא בועט את הפנדל ומוותר בכזאת קלות. הוא הבועט פנדלים שלנו וזהו.
– הדבר הכי חשוב: אחרי העזיבה של סטארידג' והפציעה החדשה של לאלנה אנחנו במצב שבו המחליף ההתקפי הכי טוב שיש לנו על הספסל זה דני אינגס. עם כל הכבוד, זה לא מספיק. מספיקה פציעה לאחד מהשלישיה הקדמית (והיא תגיע, העומס פשוט גדול מדי) ואנחנו בבעיה גדולה. אני מבין שלא רוצים להחפז להביא מחליף לקוטיניו ואני בעד אבל אנחנו פשוט רזים מדי. מצבנו מצוין ביחס לסיום בטופ 4 ואפילו ריצה למקום שני-שלישי אני לא מוציא מחשבון אבל יחד עם ליגת האלופות זה הולך להיות קשה מאוד עם הסגל הרזה הזה. לא טוב לי.
– בלי קשר ישיר לליברפול – אם סיטי מביאים גם את סאלח אז אפשר לסגור את הבסטה של הליגה הזאת. זה בדיחה. קבוצה שדורסת את הליגה שלה קונה שחקנים ב-60-70 מיליון פשוט כי היא יכולה. מישהו חייב לעצור את זה.

בני תבורי 31 בינואר 2018

אבל פפ מתלונן שהוא לא יכול לשלם כמו אחרים… כלב שמשתין כדי לסמן טריטוריה.
לגבי צ'אן, אתה צודק, התכוונתי שאם לא יעבור היום, יישאר לפחות ליתרת העונה ואני מאוד מרוצה.
הארי ווילסון חזר מהשאלה, וודי מחכה לתורו, לפניהם אינגס וסולנקה, זה מה יש ועם זה נסתדר עד תום העונה. ברור לך שכשהכל סבבה, הצעירים לא יזכו לראות דשא.

אריאל גרייזס 31 בינואר 2018

צ'אן בכל מקרה פה עד סוף העונה. כל חוזה שהוא יחתום זה רק לעונה הבאה.
והאמת, הייתי שמח לראות את הצעירים מקבלים הזדמנות אבל לא בגלל פציעות, כן?

בני תבורי 31 בינואר 2018

וודאי, אבל במציאות של הכדורגל, אתה רואה את זה קורה שהם מקבלים דקות משיקולים מקצועיים בלבד?

רובי פאולר 31 בינואר 2018

אין מצב
בטח כשעפנו מהגביעים

אריאל גרייזס 31 בינואר 2018

לא, לא יקרה. כל הקונספט של אקדמיה מגוחך בעיניי היום. זה שארנולד איכשהו הפך לשחקן רוטציה זה סוג של נס וגם הוא קרה כי קליין נפצע כל כך קשה (מישהו מבין מה הסיפור שלו, דרך אגב?). ג'רארד היום לא היה מקבל הזדמנות, אואן לא היה מקבל הזדמנות. תראה ביונייטד את ראשפורד, שחקן שפרץ ברמה של אואן בשנה הראשונה שלו וכמות ההזדמנויות שלו הולכת ומצטמצת כי כשיש לך שחקן ששילמת עליו 50 מיליון אתה מוכרח לפתוח איתו.
אני די משוכנע ששחקן כמו וודברן היה יכול להתפתח לאואן חדש אם רק היה מקבל מקום קבוצה ברוטציה. אפילו קלופ לא עושה את זה.

ניק 31 בינואר 2018

ראשפורד שיחק בכל משחק העונה והשחקן ששיחק בהכי הרבה משחקים ב2017 ב5 הליגות הגדולות.
הוא פשוט לא מספיק טוב כרגע.

ולגבי סיטי, ככה זה עם פפ, גאון גאון אבל צריך לבזבז כדי לחדד את הגאוניות שלו. בכל מקרה לאפורטה זאת לא הצלחה מובטחת, אוטמנדי היה בערך בLEVEL שלו כשהגיע לאנגליה והוא לא כזה הצלחה מסחררת.

אריאל גרייזס 31 בינואר 2018

ראשפורד חייב לשחק בחודש כדי להצליח. הבעיה ששם יש זלאטן ואחריו לוקאקו אז הוא הולך לאגף ושם הוא הולך לאיבוד. עניין של שנה-שנתיים עד שאומרים "הוא לא התפתח כמו שצריך, הוא לא מספיק טוב" ומוכרים אותו לקבוצה קטנה יותר.

אריאל גרייזס 31 בינואר 2018

בחוד, לא בחודש

בני תבורי 31 בינואר 2018

גרייזס,
ראשפורד באמת לא מקבל הזדמנות בגלל מדיניות הרכש של יונייטד. קלופ לא קונה שחקנים בסכומים כאלה ולכן לא מסונדל בהתחייבויות זלאטניות. וודבורן יקבל הזדמנות והארי ווילסון יקבל, הם חלק מהסגל שממילא אינו ארוך במיוחד.

A34 31 בינואר 2018

השנאה שלכם ליונייטד קצת מעוורת אתכם.
ראשפורד עם 1309 דקות משחק בפרמיירליג, תשיעי בקבוצה.
שיחק יותר דקות ממרשיאל/פוגבה. היחיד בקבוצה שלקח חלק בכל משחק העונה. כל זה בעונה שהוא לא מצטיין במיוחד.
אז לומר עליו שהוא לא מקבל מספיק הזדמנויות, זה טיפל'ה מוגזם. ואגב, מי אומר שכדי לפתח שחקן בצורה מקצועית יש לפתוח איתו 100% מכל המשחקים, ללא חילוף?
לגבי מיקומו בחוד – ובכן השמועה דאתמול היא שזלאטן עוזב לMLS, אז הנה – אלכסיס באחד האגפים, ראשפורד מחליף ללוקאקו בחוד.

בני תבורי 31 בינואר 2018

לא, כי האהבה שלך לליברפול נוגעת ללב ובכלל הביקורת שלך, בניגוד לשלי, מגיעה ממקום של התבוננות מדעית. את התלונות על למה לוקאקו משחק במקום ראשפורד, למדתי מהתגובות שלכם אצל השכן.

אריק 31 בינואר 2018

בני ואריאל. אני לא אוהב את מדיניות הרכש של יונייטד שמעקרת את כל הבידול שלה.
א-ב-ל ליונייטד יש שני שחקני סגל/הרכב בני העיר שגדלו בנוער. האחרון בליברפול שעלה מהנוער ותפס מקום בהרכב היה… גרארד.
לפני 20 שנה.
אתם עושים פה הנחה גדולה לקלופ שמשחק בלי חלוץ בזמן שוודבורן למשל יכוך לקבל צ'אנס.
קלופ לא מקדם צעירים, למעשה רוגרס היה הרבה יותר בעניין

בני תבורי 31 בינואר 2018

אריק,
עוד פעם יצא לך הילד מהלינה המשותפת, תרגיע. מדיניות הרכש של יונייטד לא מעניינת אותי, אבל אני מאוד נהנה לקרוא את התלונות שלכם עליה בבלוג השכן. קלופ משחק עם חלוץ שמתאים לשיטה שלו וכדאי שתעקוב אחר מה שעושה פירמינו ותלמד משהו. וודבורן לא משחק כי יש שחקן מנוסה וטוב ממנו על אותה עמדה, הוא ישחק, הסר דאגה מלבך. בינתיים, משחקים בהתקפה שלנו שלושה שעלו יחד קצת פחות מלוקאקו. אגב, טרנט אלכסנדר ארנולד בוגר האקדמיה שלנו.

אריק 31 בינואר 2018

בני הלוואי ואלכסנדר ימצא את מקומו.
המועדונים האנגלים פשוט בזיון בעניין הזה.
צ'לסי מאז טרי לא העלו שחקן הרכב. ארסנל מחכים שווילשייר יממש אץ הפוטנציאל, אצל ספרס למרות מה שנדמה המצב לא טוב בהרבה. לפחות גידלו את קיין., אבל בסך הכל זאת בושה גדולה. והיא יחודית לפרמייר ליג. וודבורן כשרון נהדר. הוא צריך לשחק. הבעיה שהמירוץ להשגים ולפרסים הכספיים דופק את העסק. רק אל תעשו מקלופ צדיק. הוא כמו כולם.

אריק 31 בינואר 2018

פירמיניו נהדר. מה זה קשור?

אריאל גרייזס 31 בינואר 2018

למקרה שלא היה ברור, הדוגמא של ראשפורד לא היתה מכוונת ליונייטד אלא באופן כללי למה שקורה היום במועדונים הגדולים. לא צריך לקפוץ להגן על כבוד המועדון. העובדה היא שראשפורד מקבל מקום בהרכב אבל לא בעמדה שבה הוא שיחק בעונה הראשונה שלו וקשה שלא לראות מי תופס את המקום שלו. זה נכון לגבי כל מועדון היום. לפני עשר-חמש עשרה שנה ראשפורד היה שחקן שבונים מועדון סביבו, היום זה לא המצב. ושוב, לא קשור ליונייטד.
דרך אגב, ראשפורד קיבל הזדמנות בזמנו רק בגלל מכת פציעות מטורפת בחוד של יונייטד. בלעדיה אנחנו כנראה לא שומעים עליו עד היום

אמיתי 31 בינואר 2018

אריאל. לפחות אצלנו זה היה ככה רוב הזמן. מקאדה. ווילסון ואחרים שהפציעו לרגע ולא נשארו. קול יורק ואחרים שנקנו. ראשפורד עדיין לא שחקן שלם ולא ברור שכחלוץ קלאסי הוא יפרח. הוא עוד מתפתח.
באופן כללי דיון קצת מוזר. לא חושב שתפקיד מועדונים גדולים כאלו זה לגדל שחקנים. כמה שחקנים גולדן סטייט גידלו? את מי זה מעניין?

אריק 31 בינואר 2018

אריאל. לא מגן על יונייטד בשיט. זה בני שקפץ להכריז שכנראה וודבורן ישחק כי קלופ לא מסונדל ומוריניו כן. רק שלינגארד ורשפורד אשכרה משחקים. אני מסכים איתך שהגל השתנה לרעה, כבר אין בידול. הכל אותו דבר.

אריאל גרייזס 31 בינואר 2018

אמיתי, אני לא חושב שלמועדון יש תפקיד חוץ מאשר לעשות הכל כדי לזכות באליפויות בשביל האוהדים שלו. ברור שבמצב של היום, ההכל הזה אומר בעיקר לשפוך כספים על שחקנים בכירים ולא לבזבז זמן לפתח שחקנים צעירים.
אני פשוט מתבאס קצת שזה המצב. אני זוכר את החדווה שהיתה לי עם מייקל אואן בזמנו. או עם ג'רארד. או אפילו כשוודברן הבקיע איזה שער בגביע או פלאנגן שם גול אדיר מול טוטנהאם. זה משהו שאני בתור אוהד של קבוצה מאוד אוהב. האם הייתי מוכן שהקבוצה תסיים מקום שביעי בשביל לפתח שחקני בית? ברור שלא. אבל כן הייתי שמח אם קלופ היה מוצא את המקום לשלב שחקנים כאלו פה ושם, אולי היה מקבל מהם תמורה.
ולגבי הדוגמא של מקאדה – לדעתי זה דוגמא קלאסית למצב היום. אפילו אצל פרגוסון שהמוניטין שלו על פיתוח שחקנים ואפילו שהשחקן אשכרה הביא לכם אליפויות – בסוף הוא נעלם ולא קיבל הזדמנות אמיתית בקבוצה שנה אחרי. שוב, זה לא ניסיון לערער על המומחיות של הסר או לומר משהו על היונייטד אלא פשוט על המצב הנוכחי שהוא מסריח. (ההשוואה לאמריקה כמובן לא כזאת רלוונטית. אבל תראה למשל כמה אוהבים את אולדיפו באינדיאנה כי הוא מקומי. אנשים אוהבים שחקני בית)

אריאל גרייזס 31 בינואר 2018

אריק, קלופ מסונדל בדיוק כמו מוריניו. זה לא רק ששחקני החוד שלו כן עלו 40 מיליון בעוד וודברן לא, הוא בעיקר מסונדל על ידי האוהדים שרוצים לראות הצלחות ועכשיו. אלוהים כמה בקלאש הוא חטף על זה שהוא העלה שני שחקני ספסל מול ארסנל או בגביע מול ווסט ברום. הרצועה של מאמנים, אפילו כאלו כמו קלופ שברור שהם פה ללונג טרם, היא מאוד קצרה. שתי עונות רצוף מחוץ לטופ-4 והוא בחוץ. אין לו זמן לניסויים או פיתוח שחקנים. וודברן ישחק רק אם לא תהיה ברירה

matipool 31 בינואר 2018

אריאל – אני צועק ובוכה על זה בכל מקום שאני יכול. אנחנו רזים בחלק הקדמי כמו חתול שלא אכל חודש. פציעה אחת ואכלנו אותה בגדול.
איך לעזאזל קלופ והצוות לא מטפלים בזה? גם השאלה של מישהו יכולה לעזור. לא חייבים קנייה.
יש שמועה על סלאח בהקשר של סיטי? לא ראיתי על זה כלום ולא מאמין גם שזה יקרה בעתיד הנראה לעין.

אריאל גרייזס 31 בינואר 2018

מחרז, לא סאלח. הספלר שלי השתגע..

אריק 31 בינואר 2018

גזען

בני תבורי 31 בינואר 2018

מחרז, כי סאנה נפצע ופפ לא יכול לעמוד בלחץ שאולי יצטרך להסתדר בלעדיו…

אבי גלברט 31 בינואר 2018

מחרז לא סאלח….
לעינין הרוטציה .היא נפגעה אך ורק בגלל קוטיניו .כל השאר לא רלוונטים .
לאלנה פצוע מתחילת העונה .
סטאר לא רלוונטי כבר שנתיים ץ
גרויץ' , קנט , אג'ירה , וכל הצעירים ו/או המושאלים לא קיבלו וכנראה לא יקבלו סיכוי אמיתי .
קנט ששיחק למשל היה יותר פעיל מאיך שמאנה נראה בתקופה האחרונה .וודבורן היה חייב המשכיות כמו ארנולד כדי להיות רלוונטי .אני נוטה לחשוב שקלופ יודע מה הוא עושה אבל מה אגיד לכם <?
כרגע בהתקפה יש מספר שחקנים כמו אוקס , אינגס וג'יני שיכולים לשחק במספר עמדות ואולי קלופ בונה על זה .
אם היה לנו גביע הליגה או גביע אחר אפשר היה לנסות להריץ אותם . היום באמת שקשה וחבל שרק פציעות מקדמות את הצעירים .
לגבי אתמול , באמת שלא נוכל למצוא השנה קבוצה כ''כ אנמית שלא ניסתה לתקוף כל המשחק , ככה שאני לא יודע כמה המשחק מדד .ברבע השעה האחרונה , ממש השתדלנו (בעיקר בקטוס) לישר את הסטיסטיקה ולקבל גול אבל לא היה מי שיקח .
לגבי צ'אן ובלי קשר לגול ולמשחק הסביר אתמול .צריך להחתים אותו נקודה .כל שחקן שיבוא במקומו גם אם פחות טוב ממנו יעלה כפול .אם הסעיף הוא יציאה אז מה הבעיה לקבוע מחיר הגיוני ולחתום .המצב היום זה שהוא הולך בחינם בכול מקרה …
לא ברור הסיפור .
היום צריך במשחק בין הסקאם לתרנגולים תיקו עם אדומים והרבה ואז נהיה קצת יותר אופטימים .סוונסי , סוונסי , איפה ההינו היום פלוס שלוש נקודות …
בינתיים ואנגר אכן מסתמן כחיזוק האמיתי שלנו בינואר .
נגד טוטנהמאר יהיה מעניין …

אריק 31 בינואר 2018

גרייזס. אני מבקש. פפ גאון!!
אחד הגדולים בהייסטוריה!!
הוא לא אשם שלסאנה נשברה ציפורן וסטונס מנוזל.
אז הוא קצץ קונה. מה זה 600 מיליון פאונד בין חברים?
הכדורגל מת מזמן

אוהד 31 בינואר 2018

קראתי אתמול שתקציב ההגנה של הסיטי גבוה מזה של נאט"ו.

צור שפי 31 בינואר 2018

אבל בהתאם גם ההגנה של סיטי יותר אפקטיבית מזו שמספק נאט"ו.

matipool 31 בינואר 2018

תקציב קניית שחקני ההגנה של סיטי (לא כולל משכורות) גבוה מתקציב ההגנה הצבאי / בטחוני של 52 מדינות בעולם..

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-5333605/Man-City-spent-defence-52-COUNTRIES.html

rami 31 בינואר 2018

הבנתי. אם סיטי מביאים את מחרז אפשר לסגור את הבסטה, אבל כליברפול מפרקת את סאות'המפטון "כי היא יכולה", את זה לא צריך לעצור, זה בסדר.

בני תבורי 31 בינואר 2018

אל תקשקש, זה שליברפול "מפרקת" את סוטון לא מביא לה אליפות.

אמיתי 31 בינואר 2018

זה שליברפול מפרקת את סוטון כן מחליש את הליגה והופך אותה לפחות תחרותית. שיטי פשוט עושה את זה גלובלי ומוצלח. אותו עיקרון

בני תבורי 31 בינואר 2018

סוטון לא מוכרת כי מישהו שם לה אקדח לרקה, אף אחד לא מוכרח למכור ולכל אחד יש את השיקולים שלו. ההשוואה מופרכת מכל היבט.

אמיתי 31 בינואר 2018

לא הבנתי.. מי שם אקדח לרקת בילבאו? איפה ההשוואה לא נכונה?

יריב ס. 31 בינואר 2018

סיטי הפעילה את סעיף השחרור, בילבאו לא יכלה להתנגד לרכישה.
כמו ניימאר ובארצה

אמיתי 31 בינואר 2018

סעיף השיחרור (אם באמת הופעל) לא משנה דבר. בילבאו רצתה למכור כמו טוטנהאם (ווקר) ואברטון (סטונס). אגב קנתה מהיריבה המושבעת את הקפטן כמחליף. the big fish eats the little one
אגב ליברפול בעשירייה הראשונה בהכנסות. בעולם

אריק 31 בינואר 2018

אני בעד לאסור על ליברפול לקנות שחקנים באופן גורף. אגם אני רואה אץ ההבדל הקטן בין ליברפול לסיטי. בלי קשר הספורט הזה מת.

rami 31 בינואר 2018

זו אבל הבעיה של ליברפול, לא? תפרק מישהו שיביא לך אליפות. אל תתלונן כשמישהו אחר עושה את מה שאתה עושה, פשוט טוב יותר.

אריק 31 בינואר 2018

טוב יותר? מה להשתמש בכסף מחוץ לביזנס שאי אפשר להתחרות בו שטפט לך את המח שסיטי או פפ עושים משהו טוב יותר ונשיבת?
זה לא טוב יותר חביבי, זה פשוט יותר.

אסף THE KOP 31 בינואר 2018

מה לא ברור ראמי ?
אומרים שאפשר לסגור את הבאסטה כי זאת תהפוך להיות ליגה של קבוצה אחת ותכל'ס אין מה לעשות בנדון.

מה כל כך מסובך להבין ?

אריק 31 בינואר 2018

אסור לכפור בגאונות של פפ שהיא הסיבה היחידה להצלחה. מה קרה לכם?

rami 31 בינואר 2018

את הצביעות.

אסף the kop 31 בינואר 2018

אחפה הצביעות בדיוק ?
התנהל פה דיון מורחב על פרשת קוטיניו ברצלונה ועל כך שדג גדול אוכל דג קטן שאוכל דגיגים.
כדאי שתקרא קצת מה כותבים פה באתר לפני שאתה מביך את עצמך.

rami 31 בינואר 2018

בא גרייזס ואומר שאפשר לסגור את הליגה אם קורה X. למה כשליברפול הביאה את ואן דייק/לוברן/מאנה/לאלנה אי אפשר היה לסגור אותה? כי אתם אוהדי ליברפול.
ואם אני רוצה להביך את עצמי אז אני אעשה את זה, מה שכמובן רחוק מהמציאות אבל נניח.

אריאל גרייזס 31 בינואר 2018

אתה לא רואה את ההבדל בין 6 קבוצות טופ שקונות מהקבוצות הקטנות לבין קבוצה שקורעת את הליגה ואז מוציאה עוד 140 מיליון פאונד בינואר סתם כי היא יכולה?
אני הראשון שיגיד שהכדורגל רקוב והייתי שמח מאוד למצב של תקרת שכר כמו אצל האמריקאים. אבל יש הבדל עצום בין ליגה תחרותית עם כמה קבוצות מובילות בזכות תקציב גדול, שזה המצב בערך בכל ליגה נורמלית, לבין ליגה שבה יש קבוצה אחת מעל כולן שקונה שחקנים סתם.
או בקיצור – ההבדל בין הליגה האנגלית לליגה הגרמנית.

אסף the kop 1 בפברואר 2018

תהנה להביך את עצמך.
אתה בעיקר מקשקש.

קווין קיגאן 31 בינואר 2018

מכיוון, שלצערנו, אינגס הוא החילוף ההתקפי היחיד שלנו, קלופ חייב להתחיל להכניס אותו כשאפשר ואתמול זו היתה הזדמנות מצויינת וחבל שהוא לא ניצל אותה. ובכלל לא מבין את ההתעקשות הקלופית הזאת לא לעשות רכש בינואר. זה גם עלול לפגוע בנו קשות העונה וגם היינו מתחילים את העונה הבאה כבר עם שחקן חדש שהתאקלם ולא צריך חצי עונה של התאקלמות

אוהד 31 בינואר 2018

גומז: גם אתמול היתה לו את הטעות של איבוד המגן שנגמרה בעצירה של קריוס.
לוברן: יש לו נטייה לשבור את קו הנבדל בכדורים חופשיים. הוא תמיד מתחיל לרוץ לפני שהשחקן מגביה.
מאנה: ממש מבאס. אם היה בכושר של שנה שעברה מצבנו היה טוב בהרבה.

אריאל גרייזס 31 בינואר 2018

אני חושב שהמעבר לצד שמאל פגע בו. הרווחנו את סאלח (בענק, כן? 26 שערים ב-34 משחקים אני חושב) אבל קצת הפסדנו את מאנה. חבל, היו לו שתי הזדמנויות נגיחה מעולות אתמול

matipool 31 בינואר 2018

ברור שהמעבר פגע בו. הייתי שמח אם קלופ היה נותן להם להתחלף מדי פעם במהלך המשחקים, מה שאולי יחזיר קצת את מאנה לעניינים.

אסף THE KOP 31 בינואר 2018

במזל לא ספגנו מכדור הרוחב הזה.
לך תדע איך היה מתפתח המשחק מעמדת פיגור.

רובי פאולר 31 בינואר 2018

ממש ככה
החמור של האדרספילד בעט את הכדור ממש על קאריוס

עידו אלון 31 בינואר 2018

הבעיות אותן בעיות – והן לא ישתפרו עד הקיץ.
מצד שני סבבה של ניצחון יפה! וסחתיין על ונגר, כנראה שהוא המחליף האמיתי שהבאנו לקוטיניו

רומן 31 בינואר 2018

פעם ראשונה השנה שאני את ליורפול משחקת בשקט ורגוע במצב של יתרון. היו דקות שלמות שהם פשוט התמסרו בלי לעשות כלום.

בני תבורי 31 בינואר 2018

ראשית, זו לא פעם ראשונה העונה ולא בעונות הקודמות. אילו היו נותנים את האליפות למי שמחזיק ומתמסר יותר, ליברפול הייתה אלופה נצחית. שנית, האדרספילד, לא קבוצה שיש לה הרבה מה למכור.

רומן 31 בינואר 2018

לא אמרתי שזו פעם ראשונה, אמרתי שזו פעם ראשונה שאני רואה (ראיתי די הרבה).
הכוונה היא שליורפול בדרך כלל לא משחקת טקטית נכון כשהיא ביתרון.

אריאל גרייזס 31 בינואר 2018

יש משהו במה שרומן אומר – בדרך כלל השליטה שלנו במשחק היא כשאנחנו בפיגור או שיוויון. ברגע שעולים ליתרון אנחנו נוטים לסגת אחורה ולהכנס קצת לפאניקה. אתמול היה שונה מהרגיל ואני חושב שזה נבע מההרכב הטיפה שונה. אולי גם מהיריבה, לא יודע

matipool 31 בינואר 2018

נראה לי בעיקר בגלל היריבה.
הם לא הציגו לנו שאלות ובעיות רציניות.

ניק 31 בינואר 2018

אילו היו נותנים את האליפות למי שמחזיק ומתמסר יותר ואן חל היה מקבל פסל ליד פרגסון.

רובי פאולר 31 בינואר 2018

מול קבוצותקטנות אנחנו בדר״כ מתמסרים ללא סוף וללא תכלית, רק שבניגוד לאתמול זה קורה במצב של שוויון או פיגור…

אוהד 31 בינואר 2018

אני לא יודע כמה משחקים של טופ 6 נגד קבוצות קטנות אתם רואים, אבל לכל הקבוצות יש את אותה הבעיה (אולי חוץ מסיטי).
לא סתם אנחנו בטופ 4.

אבי 2 31 בינואר 2018

בני, לגבי הערתך על פפ בתגובות.
זה באמת מעניין אותי האם פפ התלוצץ או היה רציני כשהתלונן על כך שאין לו כסף לרכש, כשלמחרת הוא שם 70 מיליון על בלם בילבאו. וכנראה שבדרך לשים עוד 70 מיליון על מחרז.
האירוניה ירתה בעצמה.

בני תבורי 31 בינואר 2018

אבי 2,
אין לי מושג, אני לא נוטה לייחס מידת אירוניה לאנשים העוסקים בכדורגל בכלל ולאלה הבונים קבוצות מכספי נפט בפרט.

רני 31 בינואר 2018

יכול להיות שלוברן ומאטיפ עושים לוון דייק שביתה איטלקית ?

רני 31 בינואר 2018

ליתר דיוק סבוטאז׳

רני 31 בינואר 2018

נשמע מופרך ? הנה הסבר –
בוא עלה כמו שניהם ביחד ומרוויח מן הסתם בהתאם. הגיע על תקן המשיח שירפא את חוליי ההגנה והבו של ז*** הבקיע שער ניצחון במשחק הבכורה. לא רק זה, במשחק הניצחון האדיר על סיטי הוא לא בכלל לא שיחק אבל חזר להרכב כאילו כלום וההגנה שהיתה מעולה במשחק הזה איבדה את כל הקרדיט על העשר דקות האחרונות.
אז תגידו לי אתם, איך הם יהו בעדו ?
עכשיו כל מי שראה את המשחק מול ווסט ברום יודע שהיה שם משהו שקשה להסביר במונחים טבעיים. הגול שמאטיפ ״השתדל״ לא למנוע ? אצלנו היו אומרים אין לא יכול יש לא רוצה.
אחד הדברים שבלטו לי לעין היה איך ון דייק מתזז מצד לצד של ההגנה לכסות על חורים. רגע ליד פינת הרחבה ומשם בריצה למרכז לכסות חור נוסף.
והנה בא המשחק אתמול, יריבה אנמית והכול אבל בכל זאת אפס טעויות מביכות בהגנה, קור רוח, תיאום עם השוער.
לדעתי מישהם , לוברן ומאטיפ המושמצים, באו אתמול להבהיר נקודה.
מה דעתכם ?

אסף THE KOP 31 בינואר 2018

שפרס רצח את רבין… :-)

בני תבורי 31 בינואר 2018

גדול אסי

אסף THE KOP 31 בינואר 2018

חכה…
לא קראת את התגובה למטה… (-:

יריב ס. 31 בינואר 2018

זה לא קשור ללוברן ומאטיפ, זה קשור למתחזה למגן בשם מורנו שליווה במבט את שלשת השערים ביום שבת.
שווה גם לראות את התפקוד של כל ההגנה עם מורנו ועם רוברטסון.

רופו 31 בינואר 2018

מרגיע לראות מגן שמאלי שבקיא ברזי הסגירה האלכסונית בניגוד למורנו

אריאל גרייזס 31 בינואר 2018

הבדל עצום. גם שנה שעברה ראינו סך הכל שיפור גדול מאוד בהגנה ביחס לשנה לפני בזכות זה שמילנר (על כל מיגרעותיו) תפס את המקום של מורנו. אני מאוד מקווה שניפטר ממנו בסוף השנה

אלעד 31 בינואר 2018

לדעתי כל עוד סיטי תמשיך לקנות כל מה שזז אין בכלל אפשרות לאיים עליהם כל עוד אנחנו לא משחקים את המשחק כמוהם. קלופ חייב להבין שהוא צריך להתחיל לשחק את המשחק ולקנות בלי לחשוב הרבה. עם כל הכבוד לצעירים יש את האופציה להשאיל וזה מה שצריך לעשות. ראו ערך צ'לסי, משאילים את כל הצעירים שלהם לקבוצות מהפריימר ליג ולא לליגות אחרות שזה נותן להם להתבשל ולהתרגל לליגה וליברפול צריכה לעשות את אותו הדבר. ולרוטציה השחקנים שיהיו זה סטייל צ'מברליין ללאנה וסטארידג'. שחקנים בעלי טיפה ניסיון ויכולת מוכחת. זה מה שאנחנו צריכים בשביל להתמודד מול הגדולות.
לדעתי הדרך הכי טובה של אופ"א להתמודד מול מה שסיטי ופ.ס.ז' עושות זה לשים תקרת שכר בצ'מפיונס ליג. בדיוק כמו בnba. ברגע שתקבע שקבוצות לא יוכלו לשלם על משכורות יותר מ150-200 מיליון יורו בשנה כולל בונוסים זה יגדיל את האפשרות למשחק ולקבוצות ביניים כמו ולנסיה שאלקה ואברטון לצורך העניין להתמודד על שחקנים מהטופ מול הגדולות. זה גם אומר שמצב כמו של בארסה שיש להם 4-5 כוכבי על לא יוכל לקרות. וזאת האפשרות הכי נורמלית כיום. אחרי שיעשו את זה נוכל להתמודד מול סיטי באמת

בני תבורי 31 בינואר 2018

סיטי תתפרק כשלשייכים יתחשק צעצוע חדש, אל חשש, הם לא בונים שם מסורת.

אלעד 31 בינואר 2018

כן אבל זה ייקח לפחות 4-5 שנים. זה יותר מדי זמן

אריאל גרייזס 31 בינואר 2018

אני זוכר שאמרנו את זה בזמנו על צ'לסי ואברמוביץ', זה כבר כמעט 15 שנה והוא עוד איתנו. במצב הנוכחי בעולם, קבוצת כדורגל זה הצעצוע האולטימטיבי. צריך להבין שהסכומים שהם מוציאים שם זה באמת כסף קטן מבחינתם. הם לא מרגישים את זה בכלל. אני לא יודע מה זה לבנות מסורת, מה שהם בטוח בונים זה קבוצות אלופות. ואני לא רואה מצב שקלופ בכלל מתקרב לבזבז סכומים כמוהם.

ליאור 31 בינואר 2018

הערה שלא קשורה לליברפול: להשוות את העיר האלימה הזאת לקרייסטצ'רץ' נו באמת.יצא לי להיות שם כמה פעמים בגלל ענייני ראגבי,כולל באליפות העולם האחרונה ונכון שישנה מגמת שיפור ואפשר להאשים תמיד את המכשפה מגי ת'אצ'ר ובכל זאת.

בני תבורי 31 בינואר 2018

נכון, נסחפתי.

אסף THE KOP 31 בינואר 2018

גם לקרייסטצ'רץ' יש כידוע מכשף…

https://en.wikipedia.org/wiki/Wizard_of_New_Zealand

בני תבורי 31 בינואר 2018

הללויה :)

רומן 31 בינואר 2018

למילנר לא משעמם להיות כל כך משעמם?

רני 31 בינואר 2018

מה שבטוח , אם היכולת לא תשתפר פלאים נחטוף חזק במשחק הקרוב. עד הגול, שבא משום מקום, ההתקפה לא יצרה מצב אחד והקבוצה הטובה יותר הייתה האדרספילד. אלמלא האימפותנטיות של ההתקפה שהבקיע הכי מעט בליגה, הינו חוטפים אחד או שניים עוד לפני הגול וכל המשחק היה מתפתח אחרת.
הסיבה היא שבלי קוטיניו כל האיזון במשחק ההתקפה מעורער. פירמינו סאלח ומאנה נאלצו שוב ושוב לרדת אחורה, למקום שבו היה מקבל אותו קוטיניו, והתחילו את משחק הצירופים שלהם רחוק מדי מהשער. במחצית השנייה הם כבר יכלו להתמקם טוב יותר כי מאטיפ הצליח להתקדם עם הכדור ולמסור אותו קדימה, רק שאין סיכוי שזה יעבוד מול קבוצה חזקה כפי שזה לא עבד מול ווסט ברום עם הניסיונות של וון דייק לשמש עושה משחק.
חבל שמחרז לא הגיע. הגם שהוא נופל ביכולת מקוטיניו וגם אם אין לו את הבעיטה מחוץ לרחבה כמו לקוטיניו (אין לו ?) הוא היה נכנס לתפקיד שלו ברביעיה הקדמית ושיטת המשחק היתה נשמרת. המשחק מול סיטי היה כיף גדול אבל הוא היוצא מהכלל ודווקא שלושת המשחקים שבאו אחריו כולל הניצחון אתמול משקפים את המצב הקיים שבו ליברפול הדומיננטית לכאורה אבל ההתקפה חסרת פתרונות יצירתיים (ולא ההרמות של צ'אן לרחבה לא נחשבות לפתרון יצירתי מול הגנות רציניות ואולי בגלל זה מאנה לא רגיל לעמוד במצבים כאלו ולא הצליח אפילו לכוון למסגרת).

אסף the kop 31 בינואר 2018

בשביל שניים כבר יהיה צריך לבנות מסגד באנפילד

סהר 31 בינואר 2018

אני מקווה שלאלנה יחזור לכושר במהרה.
ואולי יחפה מעט את עזיבתו של קוטיניו …
אני מכחיש אבל מתגעגע אליו מאוד.
מקווה שלמורנו יתפס שריר ..

איאן ראש 31 בינואר 2018

לי נראה שהפתרון הכי טוב כרגע יהיה לתת דווקא לפירמיניו את התפקיד ששיחק קוטי ולהכניס במקומו חלוץ.

אריאל גרייזס 31 בינואר 2018

זאת פשוט לא הדרך של קלופ. יש סיבה שסטארידג' כבר לא איתנו וזה לא רק הפציעות אלא פשוט כי קלופ לא רוצה חלוץ מרכזי שהתפקיד שלו לכבוש. הוא אוהב תשע מדומה כמו פירמינו שעושה לחץ על כל המגרש. בכל מקרה, פירמינו הוא לא שחקן שמכדרר מעולה כמו קוטיניו או עם בעיטה ממש טובה מרחוק כמוהו. הכח שלו זה בתנועה בלתי פוסקת בלי כדור דווקא.
דרך אגב, כנראה שקלופ יודע מה שהוא עושה כי פירמינו בינתיים עם העונה הכי פורה בקריירה שלו, נדמה לי שיש לו 19 שערים ושמונה אסיסטים העונה, שזה די מטורף לשחקן שלא נחשב סקורר. אובמינג היה זמין וקלופ לא הביא אותו אז לדעתי הכיוון שלו הוא להישאר עם המשולש הקדמי כמו שהוא כרגע כששחקן כמו לאמר יכנס למקום של קוטיניו בקיץ (או שאולי קייטה יהיה זה שיכנס לשם)

אוהד 31 בינואר 2018

כנראה שאנחנו עדיין לא בורנמות'.
מה הם עושים לצ'לסי…

טל 12 31 בינואר 2018

רציתי לכתוב שזה היה ניצחון סטייל צ'לסי (אופס) אני חושב שבמהלך כל המשחק הזה היה לי רק רגע אחד של מתח – הפנדל של סלאח.

איציק מהקיבוץ 1 בפברואר 2018

טוטנהאם ניצחו!
יהיה קשה מאוד ביום ראשון.
הם פשוט מעולים!

Comments closed