אנא בכוח

ניצחנו כי אנחנו טובים יותר גם כשאנחנו לא טובים מספיק

תשמעו, הקטע הזה עם לוריס, דלה עלי וסיסוקו לא משחקים, לא עבד עלי. ההיסטריה, כרגיל, שרתה במעוני. רק כדי לסבר את האוזן, כמעט שלוש מאות ק"מ על האופנוע וחצי שעה הליכה קשה בבריכה וסלט ירקות אימתני עוד לפני המשחק לא יצרו אצלי את הנינוחות המקווה של לפני. ונודה על האמת, לא רצחנו, גם לא שלטנו משמעותית מרבית הזמן, אבל – תקשיבו טוב כי אני ברגע של זן: ניצחנו כי אנחנו טובים יותר גם כשאנחנו לא טובים מספיק.

*

ההרכב שלנו מתייצב ומתגבש. נכון, חלק מאיתנו ממש רוצים לראות את פביאנו, גם אני, אבל כרגע, על פי הקלופ, הוא עדיין לא מוצא את עצמו בשיטה, ובנינו, במקום מי? כנ"ל שאקירי. הם עוד יעשו אותנו שמחים.

אליסון – חתיכת שדרוג וגם השער שחטף בסוף יכול היה להימנע עם כיסוי טוב יותר של דניאל על לאמלה.

גומז – מביא יכולת למידה עם שיפור מתמיד ואת השיעור שלמד מלוקאס מורה הוא ישנן ויפנים. בשלב זה הוא ראוי לחולצת הרכב בכל פרמטר.

וירג'יל – עמד במרכזה של סערה מדינית שחידדה את יחסי הולנד – בלגיה, כשהאלדרווילדה נתלה עליו בקרן שהובילה לגול של ג'יני. אם לא גול, פנדל. גול עדיף.

רובו – לא יודע חכמות. כדור שייצא ממנו לא ייורט בדרך, כי הוא משחק את היסודות של הכדורגל הכי נכון. אין דרדלות, אין תחכומי על, אין ניסיונות להיכנס לרשימות והיכלי תהילה, פשוט, חכם, חזק, יעיל וניסיון בישול אחד שאם לא השפיץ של השער, היה נגמר בגול. מה הסיכויים מה.

אלכס – תרשו לי לקצר, מושפע כהוגן ממאמן הוצאות החוץ. הוא מוציא אאוטים מהר יותר מכולם. עדיין לא לכתובת הנכונה בחלק מן המקרים, אבל ניכר שיפור. בינתיים הוא לא אוכל חרא מאף אחד וזה נחמד לעול ימים כמותו.

מילנר – לא תשמעו אותי בחיים אומר משהו רע על מילנר ולכן לאחר התייעצות עם פרקליטי אני אומר: המשחק הכי כלום שלו מאז חתם אצלנו ובאותה נשימה אני לא ממליץ לאף יריב עתידי לבנות על כך.

ג'יני – מאז שער הניצחון נגד סיטי בעונתו הראשונה אצלנו, מבקיע רק שערים חשובים. ראה היום. מנגד, ממש שניות לאחר השער החשוב נצפה ידידנו מוביל מתפרצת  באגף ימין כשבובי לידו למצב של שניים על שניים ובדיוק כשמאנה הצטרף כשובר שוויון, ג'יני עשה את מה שאנחנו יודעים שהוא עושה בהתקפות שאינן מספיק חשובות כדי להבקיע. אני אוהב אותו מאוד.

קייטה – נו, טוב או לא טוב? טוב ויהיה טוב יותר. זה לא זן, זו עובדה. קיבל מסירה יפה ממאנה, החטיא, המשיך לשחק.

בובי – בחיי שנהיה לי פצע בלב כשראיתי אותו ממלמל לצוות הרפואי שאינו יכול לשחק עוד ויורד נתמך מהמגרש. חתיכת סטירה חטף, מקווה שייצא מזה מהר כי אין שני לו בחשיבות למשחק ההתקפה. ניצול מצב אחד הפך את הניצחון לעובדה.

מאנה מיי מאן – השיר שבהמשך והכותרת שנגזרה ממנו, זה עליו. גם במשחק לא מבריק הבחור בכל מקום, מנסה ומנסה שוב, ומוסר ומפרגן ומנסה שוב, סחטן עבירות מהטובים בליגה. מה שהיה חסר לו היום לרדת עם שער אחד לפחות ובישול זה רק מזל של טוטנהם. אגב, שאפו לוורם על המשחק היום.

סלאח – שמע חביבי, אנחנו יודעים מה אתה שווה ויודעים גם להתאים את הציפיות ממך. לא תהיה לך עונת ברק כמו הקודמת כי למדו אותך. לא צריך לשכנע אותנו שלרוץ תשעים דקות עם מפלצת כמו דייר על הגב זה קשה. הכי חשוב, אל תילחץ ואל תחפש בכוח כבוד משופטים וחבל לעצור משחק כשאתה לא מקבל שריקה. תן את הסילוניות שלך, פרגן קצת לחברים ותחזור לעצמך.

*

עדיין לא מבריק, לא נוצץ, עדיין לא דורס, דקות מתות ומפעם לפעם קצת ליברפול של השנים האחרונות, זה כדי לשמור על שפיות. רוצים להתווכח עם חמישה מחמישה, חמש עשרה מחמש עשרה, פתיחת העונה הכי טובה מאז 78' – 79' וניצחון במגרש ששונא אותנו? שתהיה לכם הצלחה עם זה.

*

ועכשיו תקשיבו לשיר הנפלא.

 

 

התגעגענו
פירקנו אותם 2:1

71 Comments

בוגי 15 בספטמבר 2018

מילנר היה אדיר. ההתקפה חלודה כל כך. אבל אולי עדיף שיעכבו את השיא, כל עוד מנצחים

בוגי 15 בספטמבר 2018

אגב קייטה חלש. אני עדיין לא רואה את מה שהבטיחו

D! פה ועכשיו 15 בספטמבר 2018

אולי לא הבנת מה הבטיחו?
הוא מחלץ, הוא דוחף קדימה, הוא מעביר את המשחק מהר.
מה רצית?

בוגי 15 בספטמבר 2018

לא מדויק במסירות, לא מאיים על השער, לא עושה תנועה טובה. בצד ההגנתי הוא ממש אחלה

Matipool 15 בספטמבר 2018

ההרגשה שלי היא שהוא כמו תלמיד חדש שהגיע לכיתה מעיר פרבר רחוקה שם היה מלך הכיתה ומנסה להתקבל לח'ברה בכיתה מגובשת עם הרבה כוכבים. קצת ביישן, עדיין לא משוחרר לגמרי ולא ממש עצמו.

D! פה ועכשיו 15 בספטמבר 2018

אני רואה הכל אחרת ממך.

משה 15 בספטמבר 2018

לא נהיה עיניים גדולות אבל במאזן המצבים יכלנו על הדרך לשפר הפרש שערים ולקבור אותם עוד קצת. ההתאוששות של גומז משני מהלכים שמורה פירפר אותו בתחילת המחצית השניה הייתה מאוד מרשימה, לא שכחתי את מופע האימים של לוברן שם בשנה שעברה.
בניגוד אליך מאנה הרגיז אותי היום באנוכיות שלו. היו לו שתיים-שלוש הזדמנויות שמסירה לשחקן פנוי הייתה סוגרת את המשחק. אני מקווה שקלופ ייתן לו בראש על זה.
נקווה לבכורות של שאקירי ופביאנו נגד פסז׳.

תבורי 15 בספטמבר 2018

נכון, היו לנו יותר מצבים שהחמצנו אבל זה יתפוצץ מתישהו.

משה 15 בספטמבר 2018

לגמרי.

ארז 15 בספטמבר 2018

מה זה הליכה קשה בבריכה?

תבורי 15 בספטמבר 2018

הליכה מהירה ככל שניתן במים רדודים עד גובה המותניים ובכל יד דלי קטן של ילדים בתוך המים ליצירת התנגדות, חצי שעה על השעון בקצב הכי מהיר שאפשר.

D! פה ועכשיו 15 בספטמבר 2018

נשמע יותר מדי קשה.
למה זה טוב?

תבורי 15 בספטמבר 2018

לכושר כללי ולחיזוק שרירי רגליים וגב במטרה להימנע מניתוח גב

Matipool 15 בספטמבר 2018

הרבה בריאות.

D! פה ועכשיו 15 בספטמבר 2018

בהצלחה. נשמע קשוח. אולי כדאי לי להתחיל

וולטייר 16 בספטמבר 2018

כמה ילדים אתה שם בתוך הדלי?

תבורי 16 בספטמבר 2018

חצי ילד

אבי גלברט 15 בספטמבר 2018

נמצא בחצי האי פליון בחופשה מטריפה .לא ראיתי חוץ מהגולים לצערי .הבנתי ששיחקנו טוב ומאנה היה אנוכי. לא חדש…
אין ציונים מקווה שאת פ.ס.ג. אוכל לראות ואולי זה המתכון לנצחון… בינתים שותה צ'יפורי(האוזו המקומי) טוחן דגה מכל הסוגים ומשמין מנחת מהקלופים…

עשר 15 בספטמבר 2018

סע לדמוחרי.

אבי גלברט 15 בספטמבר 2018

גם כמובן. אחרי לילה באזור המערבי (קלה נרה ) עכשיו שלושה לילות באזור המזרחי, קיסוס. נעבור כל חוף אפשרי בין פקיסטרה לדמוחארי. יהיה בסדר .האזור מדהים ביופיו ובתמימותו.

ק. 15 בספטמבר 2018

דמוחרי וכל המפרצים הלא נגועים ליד חלום

עידו 15 בספטמבר 2018

מילנר ואן דייק ורובו במשחק מעולה, כמו כח משחק מאז אמצע עונה קודמת. ושלושתם תורמים בהתקפה. הקרנות שלנו נראות כמו שהן נראות כי ואן דייק חתיכת מגדלור. מדהים שאם מביאים נוגח מעולה מקבלים שליטה אווירית!

(רק לשם השוואה לוברן ומאטיפ אפילו לא בשבעים הראשונים של aerial duels בליגה אז פלא שהיינו מסננת מצבים נייחים לפני ואן דייק?)

מאטיפ, לא אשמתך חבר, אבל כבר כמה פעמים שקלופ מכניס אותו בעשר דקות האחרונות וזה לא תורם גרגר הגנה.

טוטנהאם הגנו רע, ויצאו במזל בלי חמישייה פה.

להיט

באבא לילות 15 בספטמבר 2018

החילוף הזה של מאטיפ במקום שחקן תוקף כמה דקות לסוף כשאנחנו מובילים זה משהו שקלופ עושה הרבה ואף פעם לא הבנתי למה. זה בד״כ מסתיים בגול נגדנו והמון לחץ מיותר בסיום – בדיוק כמו היום. נו, לפחות ניצחנו…. סלאח היה זוועה היום אבל טוב שלא החליף אותו.

והנה קטע טוב: לראשונה מזה הרבה זמן, ההגנה היא החלק הכי חזק שלנו. ימות המשיח….:)

D! פה ועכשיו 15 בספטמבר 2018

בני! שמעתי במשחק הזה כלכך הרבה פעמים לוקאס, שנאלצתי לחשוב עלייך יותר מהרגיל.
מקווה ששרדת את זה

רובי פאולר 16 בספטמבר 2018

ענקקק עם לוקאס

D! פה ועכשיו 16 בספטמבר 2018

תשמע רובי, לקח לי כמעט מחצית להבין שהוא לא הולך לעשות פאול על סף הרחבה שלנו, ושאם כן, אז זה לטובתנו

רובי פאולר 17 בספטמבר 2018

לא, אין ספק
זה שם שמעורר צמרמורת לא משנה באיזה הקשר
תראה את הקישור שלנו היום לעומת לפני שנתיים, זה מטורף

טל 12 15 בספטמבר 2018

אהבתי את הקצב של המשחק והאגרסיביות של הקבוצה. ככה צריך להגיע לכל משחק , בטח מול קבוצה איכותית כמו טוטנהאם.

עכשיו הגיע הזמן לרוטציה.

ניינר / ווריור 15 בספטמבר 2018

נמצא כרגע במינאמאר והטיסה הפנימית נופלת על התחלת המשחק. באופן מפתיע הטיסה יוצאת חצי שעה קודם, אני נוחת בבאגאן על התחלת המשחק, מאיץ בנהג לטוס למלון, נכנס לחדר ומזפזפ בטירוף עד שאני מוצא את המשחק בטלוויזיה, מתיישב מולה חסר נשימה ותוך דקה אחד אפס לליברפול. תמצית החיים של אוהד טוטנהאם :(

Matipool 16 בספטמבר 2018

שידור משחק פרמיירליג בטלויזיה בחדר במלון?!
לא מכיר את זה ממלונות שהייתי בהם. משהו יוקרתי במיוחד?

איציק מהקיבוץ 15 בספטמבר 2018

אני חושב שמילנר היה השחקן הכי טוב שלנו על המגרש. הוא פשוט היה בכל מקום.
סלאח לא בפוקוס. לא דייק במסירות, בפריצה הראשונה שלו שפספס נראה חלוד. שנה שעברה היה גומר את זה בעיניים עצומות.
אמן בובי יהיה בסדר, כרגע השחקן הכי חשוב שלנו, חוץ ממילנר.

ממש מצפה לראות את שאקירי, סטארידג, פאביניו פותחים מול פ.ס.ז. וכדאי שגם חלק מההגנה תנוח

אסף the kop 15 בספטמבר 2018

לדעתי לא יפתחו מול הפסאז' וכן יפתחו בבית מול סאות'המפטון

אריאל גרייזס 15 בספטמבר 2018

אמרת מצוין – טובים יותר אפילו שלא טובים מספיק. לא חושב שהיה ספק לרגע מי הקבוצה העדיפה על המגרש. הקבוצה של החצי השני של שנה שעברה היתה מסיימת פה עם חמישיה.
אני רוצה להדגיש את ההבדל הגדול בין הקבוצה הזאת לזו שחטפה מטוטנהאם לפני שנה – אז ליברפול היתה לוחצת ורצה קדימה וכשזה עבד זה עבד נפלא אבל כשלא, אז קבוצות טובות ניצלו את העורף החשוף שלנו כדי לחגוג עלינו, סטייל הסיטי בחמישיה וטוטנהאם אצלם בבית. ליברפול של השנה, לפחות בינתיים, הרבה פחות נוצצת. מה שכן, היא הרבה יותר בטוחה בעצמה לשחק אחורה ולתת לקבוצה השניה לתקוף, בידיעה שהיא יודעת להגן. אז היא נותנת לטוטנהאם לשחק קדימה ובונה על טעויות – שטוטנהאם עושה ואנחנו עוד לא מספיק חדים כדי לנצל. אבל זאת קבוצה מאוד מאוד שונה ממה שהכרנו לדעתי.
מילנר היה נהדר היום, בכל מקום במגרש. יחד עם רובו ו-ואן דייק, יש עמוד שדרה הגנתי נהדר. הייתי נותן לפאביניו לעשות את הבכורה שלו מול פסז' ביום שלישי. גם לתת למילנר מנוחה וגם זה לא הפריימרליג אלא קבוצה צרפתית שהוא אמור להכיר. בכלל, מתחיל עכשיו סטרצ' מטורף של משחקים שעשוי להכריע לנו את העונה, קלופ ייבחן פה הרבה. בשבת, למשל, מול סאות'המפטון הייתי נותן מנוחה ללפחות שניים מהשלישיה הקדמיים לטובת שאקירי וסטארידג'.

איאן ראש 15 בספטמבר 2018

לא נראה לי שקלופ ישנה הרכב במשחק הראשון באלופות ועוד מול פסז'.

רני 15 בספטמבר 2018

אחרי משחק פתיחת העונה כתבתי כאן שהמבחן הראשון האם הקבוצה עשתה צעד קדימה לעומת החצי החשוב של העונה שעברה, יגיע רק מול טוטנהם. ראינו היום קבוצה שהגיעה מוכנה לאתגר וצלחה אותו כקבוצה בציון גבוה. הקבוצה של סוארז היתה צריכה להבקיע רביעיה כדי לנצח ובעונה שעברה יתרון 2 היה מתכון להתקף לב. הקבוצה הזו פשוט בטוחה בעצמה ויודעת שגול או שניים יספיקו לה. ככה נראית קבוצה אלופה ואנחנו המועמדת מספר אחת כרגע לאליפות כולל סיטי.

אסף the kop 15 בספטמבר 2018

ככה אתה מבטל את צ'לסי והורודים ?

רני 15 בספטמבר 2018

צ׳לסי יזכו בהרבה מחמאות, כמו נאפולי, וכמוהם יישארו קרחים. אתה חושב ברצינות שלורודים יש את מה שצריך כדי להתמודד על התואר ? חותם לך שהשנה ננצח אותם בליגה פעמיים.

D! פה ועכשיו 15 בספטמבר 2018

לא מבין מה יש לרוץ להכתיר אחרי חמישה מחזורים. בוא נדבר בינואר

רני 15 בספטמבר 2018

לא התכוונתי להכתיר וברור שהאליפות לא בכיס של אף אחד. רק אמרתי שליברפול נכון לעכשיו נמצאת במשבצת של המועמדת העיקרית לאליפות. וזאת חתיכת התקדמות.

D! פה ועכשיו 16 בספטמבר 2018

על סמך מה?
מה מוריד מהעמדה הזו את סיטי שרק לפני כמה חודשים לקחה את הליגה בהפרש של 25 נקודות מאיתנו?
למה לא צ'לסי, עם אותו מספר נצחונות שלנו והפרש שערים טוב יותר?
יונייטד, שכבר שנים מסיימת לפנינו, עם כל הכדורגל הנפלא שלנו?

איציק אלפסי 15 בספטמבר 2018

שיר נפלא! כמו המשחק. גמר חתימה טובה.

תבורי 16 בספטמבר 2018

איציק,
מנהג החסידים לומר את אנא בכוח בהקפות של ערב שמחת תורה, תאריך לידתי העברי, ומכאן החיבה העמוקה שלי לניגון הזה. גמר חתימה טובה.

Matipool 15 בספטמבר 2018

ראיתי רק את המחצית השנייה + תקציר של הראשונה בפאב עם ח'ברה אנגלים בקנצ'נבורי (תאילנד), כולם כמעט אוהדי ליברפול.
הקבוצה רגועה ובטוחה בעצמה, החלק ההתקפי עוד ישתפר ויתחדד.
אמרתי לזה שישב לידי שרובו מלך ודקה אחר כך הוא התחיל נהדר את המהלך לגול השני. מת עליו.
הטלוויזיה כאן נתנה 8 לואן דייק ובובי, 7 למילנר, רובו וג'יני. אולי גם לאלכסנדר.
אני קורא כאן שאנשים רוצים להחליף חצי מהקישור ושליש מההתקפה או להיפך מול פ.ס.ז. חושב שזה יותר מדי מולם ועדיף לשמור את זה לסוטון.

אבי גלברט 15 בספטמבר 2018

מה יהיה מתי ? אתה תילאנד, אני יוון ,רובי ארהב , מי יתן באנו אותות מופתים וציונים ?

אבי גלברט 15 בספטמבר 2018

תאילנד כמובן…

רובי פאולר 16 בספטמבר 2018

אני!!!!
חזרתי לעניינים!!!

D! פה ועכשיו 16 בספטמבר 2018

:) ברוך השב.

אבי גלברט 16 בספטמבר 2018

יפה רובי , קבלת את הג'וב בחזרה שהקבוצה במקום ראשון .תשתדל להחזיר בסוף העונה באותו מקום…

רובי פאולר 17 בספטמבר 2018

כמו שאמר יוסיפון זצ״ל לויקטור חסון יבדל״א: עלא עיני ועלא ראסי!

עמית הלבבי 15 בספטמבר 2018

זו תחילת עונה עם שוער חדש, בלם חדש (מישהו חולק על כך שגומז בלם חדש?) ומנוע (קייטה) חדש. בנוסף כל שלישיית ההתקפה היתה במונדיאל ובעקרון משחקים כבר שנתיים רצוף. אז קצת חורק! מה קרה?
תחילת עונה תמיד חורקת, אבל תשוו לפתיחת עונה קודמת אחרי חמישה משחקים:
– תיקו 3:3 מול "האריות" של ווטפורד
– נצחון 1:0 בשיניים מול קריסטל פאלאס באנפילד
– נצחון גדול על ארסנל (כמו מול ווסטהאם)
– תבוסה מביכה מול שיטי
– תיקו ביתי מול ברנלי ☹️
אקיצר, במגמת שיפור

רועי 15 בספטמבר 2018

בפעם הבאה תקצר

red sox 15 בספטמבר 2018

אליסון – מה נסגר עם בעיטות השוער לקו שמאל? איבדנו איזה 5 כדורים כאלה שהוא בעט החוצה.
רוברטסון – אליל נטול גינונים. תראה שוב את המהלך שבסופו סלאח לא מסר לסטארידג' וגרם לקלופ להתחרפן. הלחץ של רוברטסון שם עד החטיפה למסירה קדימה – בית ספר למתקדמים.

אריאל גרייזס 15 בספטמבר 2018

וואו, זה היה מהלך פשוט מדהים. הוא שנה שעברה עשה כזה דבר שבו הוא רדף אחרי הכדור חצי מגרש, אני חושב נגד הסיטי. אני פשוט מאוהב בו.

רובי פאולר 16 בספטמבר 2018

נכון מאוד! גם חשבתי על זה

קורדל סטיוארט 15 בספטמבר 2018

טפו טפו באמת שהתחלה פנטסטית,רק חסר לי קצת פרגון ולא בפעם הראשונה העונה.מופנה בעיקר לסלח ומאנה

D! פה ועכשיו 16 בספטמבר 2018

כל סיפור חוסר הפירגון וחוסר החדות, בחלק בהתקפי
מאד מאד מזכיר את תחילת השנה שעברה, כסלאח נזקק לשמונה מצבים כדי להבקיע אחד.

עמית פרוסנר 16 בספטמבר 2018

אני מאוד לא מסכים איתך לגבי מילנר, אני חושב שהוא היה עצום ולא רק שהוא היה עצום הוא גם הדבק,ההוא שרץ כל הזמן ורץ נכון ועוזר לכולם לפתוח מסלול בדרך לשער.

אני ועוד איך מסכים על הביצוע המופתי הזה של אנא בכח .תענוג.

בני תבורי 16 בספטמבר 2018

סגרנו.

סהר 16 בספטמבר 2018

מילנר קפטן אמיתי, מדהים אותי כל פעם מחדש.
ראיתי נתון שהוא גם רץ הכי הרבה במגרש. כמה חוכמת משחק וניסיון ויעילות בשחקן אחד.
רוברטסון גם לא יאומן, איזה שחקן הגנה קיבלנו.
ופרמיניו אוי פרמיניו, חזר לימים הגדולים שלו.. כמה חוכמה בכל נגיעה כמה כח. כייף גדול..
רק השנה אני נראה לי עוד יותר במתח בגלל הציפיות הגבוהות.. במשחק נגד לסטר וטוטנאהם בדקות האחרונות פשוט איבדתי את עצמי.
אני מסיים את המשחקים כל כך מותש.. הבטחתי לעצמי ולמשפחתי שאני לא יודע איך הם סובלים אותי בשעות המשחק. שברגע שאנחנו ניקח אליפות אני אקח את המשחקים יותר רגוע..
ולסיום כמה טוב שאליסון הגיע..
כמה שקט.. איזה קלאס של שוער, לא יודע איך היינו עם קריוס או מניולה עוד עונה..
ובני יקירי יש מצב שהבעיות גב זה מהאופנוע..

תבורי 16 בספטמבר 2018

סהר,
בעיות הגב כבר שלושים שנה, האופנוע פחות משנה…

רובי פאולר 16 בספטמבר 2018

שלום לכולם ושנה טובה! לכולם בארץ וגם בטיולים בתפוצות
אז יש דירה, יש אינטרנט, יש אפליקציה של טלויזיה ישראלית כולל ערוצי הספורט + VOD ולפיכך אני חוזר לעניינים.
אז משחק ראשון השנה שאני רואה – מדהים כמה אנחנו מלאי ביטחון בחלק האחורי ובקישור. כמו שרובכם כתבתם עם עוד חדות ופירגון מקדימה (כמה התקפות של 3 על 2 או 4 על 3 נגמרו בהחמצות נוראיות) זה היה נגמר דקה 60 ולא 95 עם קצת לחץ. טוטנהאם היו חסרי מחץ גם בדקות היעני טובות שלהם. איך שיחקנו עם קאריוס האהבל הזה במקום… ובכן… שוער? אליסון למד מלסטר ולא התחכם הפעם בכלל. קייטה טוב מאוד ועוד ישתפר.
לא חושב שצריך לעשות רוטציה מול פסז' אלא מול סוטון.
ציונים טה טה טה טאם:
אליסון – 6. במקום הנכון בזמן הנכון.
טאא – 6.5. יופי בחורצ'יק
וירגיל – 7. מר ביטחון
גומז – 6.5. פעם במשחק כרגיל עושה טעות אחת קשה, אכל מלוקאס (D! הרגת אותי…) לקרדה, אבל בשאר הזמן מצוין
רובו – 7. כל מה שנאמר ועוד הרבה יותר. דריק שארפ.
קייטה – 6.5. מנוע.
מילנר – 7. לא יודע למה בני ירדת עליו. "בישל" קרן מצויינת שהגיעה לג'יני, היה בכל מקום במגרש.
ג'יני – 6.5. היה מאוד נמרץ, גול חכם, החמצות מרגיזות, אבל בסה"כ סבבה.
מאנה – 6.5 מצוין, עזר גם בהגנה. אבל אפשר להיות חזיר ולבוא בטענות על קבלת החלטות לא מספיק טובה.
בובי – 6.5. בובי זה בובי זה בובי. מקווה שהליגה תרחיק את הגורילה שפשוט הרביץ לו. אם היה VAR זה אדום.
צלאח – 6. אז אפשר להיות חזיר ולהגיד – חלוד מאוד, מבולבל, לחוץ, מרוכז בעצמו. כמו שכתבתם מזכיר את האחוזים מתחילת שנה שעברה על גול כל עשר החמצות מסמרות שיער. אני הייתי מוריד אותו דקה 70 עבור שאקירי, שיתאפס קצת לקראת פסז'.
איזה כיף!!!!
נרוץ נרדוף נשיגה מקום ראשון בליגה לה לה לה
יאללה אסף, תכתוב עכשיו הכי חשוב לנצח את סוטון….

בני תבורי 16 בספטמבר 2018

מילי איבד המון כדורים, יצא כשידו על התחתונה ביותר מדי מאבקים על הכדור וחלק גדול מהמסירות שלו יורטו בקלות.

רובי פאולר 16 בספטמבר 2018

לא זכור לי יותר מדיי מכל מה שפירטת… אני זוכר שכן חילץ ותיקל והיה בכל מקום במגרש…

בני תבורי 16 בספטמבר 2018

תורנות ארוכה מדי? :)

funfun 16 בספטמבר 2018

בני אני מוכן לעבור איתך על הוידאו של המשחק ולסמן איתך את כל המאבקים של מילנר. היה ענק מכולם אתמול. לא יודע מה עבר בינכם אבל אם צריך אז נארגן סולחה כי לא מתאים ככה :)
חוץ מזה פוסט מעולה ושיר אליפות
רוטציה קטלנית מול הסוטון כמו שאמרו לא מול השייחים מהמפרץ!

בני תבורי 16 בספטמבר 2018

זה יכול להיות רעיון מצוין, כי בגדול הוא בהחלט נכח בכל מקום, תרם והשפיע, אבל בקטנות הוא לא היה מדויק כתמיד.

רובי פאולר 16 בספטמבר 2018

אין תורנויות יותר לעולם!

Matipool 16 בספטמבר 2018

כיף שחזרת, רובי.
בובי כנראה היה שווה יותר ממה שנתת לו אבל לא נתווכח על זה.
לא חושב שתהיה רוטציה מול השייח'ים. מקסימום הנדרסון וגם זה לא בטוח כי הוא שיחק עם אנגליה פעמיים.

איציק מהקיבוץ 16 בספטמבר 2018

אני חושב שיהיה משחק יותר זה מול סוטון מאשר מול פ.ס.ז'.

איציק מהקיבוץ 16 בספטמבר 2018

קשה…

רני 16 בספטמבר 2018

פ.ס.ז באים אלינו ? כי אם כן הם לא יידעו מה מכה בהם (פעם ראשונה שלהם , לא ?) ועד שיבינו המשחק ייגמר.

Comments closed