בשם ההגנה

הגנה יופי התקפה בלי אופי

בין הסיכוי לקחת אליפות באנגליה להתקדמות בליגת האלופות – כשברור לחלוטין שליברפול לא יכולה להתמיד בשני המפעלים בצורה ראויה – אני מעדיף אליפות בבית, ומשום כך שרתה עלי אדישות מה עם תחילת המשחק. גם מרכז הגנה המורכב מבלם רביעי וקשר, לא הפיחו בי תקוות.

וראה זה פלא, דווקא אותו מרכז הגנה מאולתר, היה החלק הטוב שלנו הערב. המגנים גם הם תרמו את חלקם בהגנה ובהתקפה, ואליסון כרגיל כמעט לא עמד בסיכון משמעותי, וכך יצא שמרגע לרגע אספתי רוח מלחמה והתרגשות, וכמובן שאת המשחק סיימתי, כמעט כרגיל, בתחושה של החמצה.

אני גם מתקשה לבוא בטענות לקישור שסיפק הערב הגנה טובה וגם דחף קדימה בצורה ראויה, אם כי עדיין לא שותף מלא לניסיונות הבקעה. קייטה בגרף התקדמות לא רע, עושה רושם שמתאקלם ומבין את חוקי המקום, ג'יני חשוב כרגיל והנדו עם מנהיגות ותרומה בצד אחד, ועבירה מטומטמת ולא נחוצה על קו האמצע. ההתקפה, עם זאת, שפתחה את המשחק בסערה, דעכה ועייפה במחצית השנייה והסיכוי לשלוח את נוייר להוציא כדור מהרשת, הלך ופחת.

בגדול, משחק טוב ואפילו מהנה ברגעים רבים שלו. מצד שני, שוב לא ניצחנו. חוליית התקפה בשליש האחרון של העונה, במאני של האימא של המאני טיים, לא יכולה להיות כל כך מפוזרת ולא מתואמת. את הפיין טיונינג עושים בתחילת העונה ואני מודה שדי קשה לי לראות את אותה התקפה בדיוק, שרק בעונה שעברה חתכה הגנות בלי למצמץ, מתקשה לייצר מצב שבו היא מעמידה חלוץ מול שוער לאחר שקיבל את הכדור בתום סדרת מסירות חכמה ונקייה ,שלא לדבר על בעיטות חזקות מטווחים של שש עשרה ומעלה. את אלה אין לנו העונה וחבל, וברשותכם אמנע מלהתייחס לעובדה המצערת שמצבים נייחים, כולל קרנות, נהדפים בקלילות מעליבה ואינם מביאים אפילו קמצוץ של ערך מוסף למשחק שלנו.

אפשר לנצח במינכן, אבל לפני כן צריך לנצח במנצ'סטר ובגודיסון פארק וזו לא תהיה קייטנה של ארגון אמהות עובדות.

 

 

 

חדר עם נוף. מכבי חיפה. מועדון.
הפחד - אסף שלום

66 Comments

רובי פאולר 20 בפברואר 2019

נכון.
אבל באיירן עוצמתית גם כשהיא מתבנקרת, רובו לא עלה היום כמעט מאימת גנבארי, ועם קצת ריכוז ומזל היינו יורדים למחצית ב 0-2 לא מוצדק.
לא ספגנו ולא ראינו בכלל את לבנדובסקי כשעלינו עם הגנת טלאים מפחידה.
נו שוין.
העיקר שכולם נשארו בריאים כי יום א יותר חשוב.
ציונים:
אליסון 6. היה קצת מעצבן במשחקי מאטיפ בהתחלה.
טאא 6.5. יופי של עבודה בשני הצדדים, רק חבל שלא תכליתי ומדויק מספיק.
מאטיפ 6.5. הגנתית חוץ מהשטויות בהתחלה היה בסדר גמור.
פאבי 6.5. כל הכבוד!
רובו 5.5. לא היה היום שלו.
הנדו 7. טוב מאוד, במיוחד בחצי הראשון היה הדוחף העיקרי.
ג׳יני 6.5. גם.
קייטה 6. פה ושם, אבל עדיין לא מספיק דומיננטי
מאנה 6. אוי מאנה מאנה
בובי 6.5. מצוין בחצי הראשון, ויראלי בשני
צלאח 5.5. עע רובו

אסף the kop 20 בפברואר 2019

הגנה יופי התקפה בלי אופי.

נתן לה את הגוף ובעט לה בפרצוף.

גוף אדיר פרצוף ואליד באדיר.

אם כי החביב עלי מהכל זה:
הפרצוף לא מקיים מה שהתחת מבטיח.

יהיה בסדר, נוציא תיקו עם שערים בגרמניה.

ועכשיו, להתרכז ביונייטד.

MG2 20 בפברואר 2019

אני מקווה שאתה מעל גיל 60

אסף the kop 20 בפברואר 2019

תעבור לאמונות

jhkj 20 בפברואר 2019

לדעתי המשחק יונייטד הוא המשחק על העונה, מהרגע שסיטי תופסים אותך קשה מאוד לסיים לפניהם ולדעתי הצ'אנס הכי גדול להיתפס הוא הפסד מול יונייטד. חושב גם שההימור על הליגה לעומת ליגת האלופות הוא הגיוני, בשלב זה בליגה אתם צריכים לא ליפול מהתוצאות של סיטי, בליגת האלופות גם אם אתם עוברים את באיירן מחכים עוד כמה שלבים עם עוד קבוצות מעולות, חלקן בניגוד לקבוצות הליגה האנגלית משחקות כדורגל שלךיברפול לא יודעת להתמודד איתו כמו יובה או אתלטיקו וחלקן בניגוד לקבוצות הליגה האנגלית טובות מליברפול ב9-10 עמדות על המגרש.

אסף the kop 20 בפברואר 2019

ראינו את 'הקבוצות הטובות מליברפול' או אלו ש'ליברפול לא יודעת להתמודד איתן' בשנה שעברה…

jhkj 20 בפברואר 2019

ליברפול שיחקה שלוש פעמים מול יריבות ספרדיות בעונה שעברה ולא ניצחה פעם אחת, ליברפול גם לא שיחקה מול יובה או אתלטיקו בעונה שעברה. ליברפול השנה בליגת האלופות הפסידה את כל המשחקים שלה מחוץ לאנפילד. ליברפול שנה שעברה קיבלה הגרלה קלה בחצי ובשמינית וסיטי תמיד הייתה מצ'אפ מצוין לליברפול. למרות הכל אני חושב שליברפול יכולה לנצח ולהפסיד לכל קבוצה כי יש לה מאמן על, ועדיין הסיכויים שלה לקחת אליפות גדולים בהרבה מהסיכוים שלה לקחת צ'מפיונס.

שמנצ'יק 20 בפברואר 2019

הכל נאמר בתגובות לפני, למעט מדוע סלאח במשחק כל כך חלש ומפוזר אינו מוחלף.
אהההה יש לי גם תשובה, כי אין במי.
2 החילופים בסוף לא תרמו מאום וביטלו את הסיכוי הקטנטן שלנו להבקיע.
פאביניו מצויין, חכם חזק ושקט.

רובי פאולר 20 בפברואר 2019

קלופ בחיים לא החליף את צלאח אא״כ אלו דקות אחרונות של משחק גמור

matipool 20 בפברואר 2019

רובי – זה לא סלאח (אפילו לא צלאח) של עונה שעברה שהיה חצי קבוצה וכל בעיטה מסובבת מקצה הרחבה הייתה הולכת לחיבורים.
זה לא אותו סלאח שכשראמוס עשה לו איפון, ידעת שהלך עלינו (גם כי האופציה להחליפו היה לאלאנה החלוד מהספסל ואוקס פצוע) או כשקלופ נתן לו לנוח אחרי 5:0 על רומא, הם כבשו שניים וכמעט אכלנו אותה בגומלין.
העונה אנחנו הרבה יותר קבוצתיים ופחות תלויים בו אבל רק לדמיין אותו ואת כל השלישייה בעצם בכושר של עונה שעברה עם הקבוצה הנוכחית..
שינוי הסגנון והמשחק המבוקר והגנתי יותר פגע בשלישייה הקדמית אבל הביא אותנו יותר קרוב לתואר הנכסף.
כתבתי כאן כבר לפני כמה חודשים שהסיכוי שלנו העונה בליגה יותר טוב כי אנחנו הרבה יותר יעילים מול קבוצות בינוניות וקטנות (זה היה הרבה לפני לסטר ווסטהאם) אבל יותר פגיעים מול קבוצות על.

רובי פאולר 20 בפברואר 2019

מסכים לגמרי
אני לא מסנגר על קלופ, רק ציינתי עובדה

matipool 20 בפברואר 2019

שאקירי היה יכול להיות מחליף טוב לסלאח של אתמול. הופתעתי מאד שהוא לא עלה למגרש בשלב כלשהו על רקע ההיכרות שלו עם הגרמנים.

יריב ס. 20 בפברואר 2019

שאקירי מאז יונייטד התפוקה שלו שווה לאפס.
לא תרם כשפתח, לא תרם כמחליף ובמשחק הגביע מול ולבס שהיה צריך להוביל את הקבוצה, הוא פשוט התאדה. גם התומה שו למשחק הלחץ פחותה מזו של כל אחד מיתר השחקנים.
בקטע הזה אני דווקא סומך על קלופ

matipool 20 בפברואר 2019

נכון, לא מתעלם מזה אבל צריך לתת לו צ'אנס בשלישייה הקדמית ולא בקישור.
מעריך שהוא לא היה כשיר אתמול במאה אחוז ובגלל זה לא נכנס כמחליף.

שמנצ'יק 20 בפברואר 2019

מסכים בהחלט !

משה 20 בפברואר 2019

חלפו הימים שאי ספיגה במשחק נוק אאוט בחוץ זו תוצאה טובה. 0:0 זו תוצאה לא טובה לאף אחד מהצדדים, שער שלנו ובאיירן נכנסים ללחץ.
ההגנה הייתה טובה בסהכ כאשר באופן מפתיע דווקא רובו היציב והטוב היה יחסית פחות, קייטה היה המצטיין במחצית הראשונה ומאנה היה לא מרוכז.
בגומלין גם להם יהיה קשה יותר כשווד יחזור.
צריך להתרכז לקראת יום ראשון.

matipool 20 בפברואר 2019

בנוסף, קימיך מורחק מהגומלין.

גלעד בלום 20 בפברואר 2019

בני , קיטנה של של ארגון אמהות עובדות נראה לי מה זה מעייף, עובדים על גייגן פרס פעמיים ביום…

דווקא במינכן כשבאיירן תהיה מחויבת יותר לתקוף (באופן טבעי כי היא בבית) נראה לי שיהיו לשלושת התותחים שלכם יותר מרחבים לסכן את נוייר, היום הגרמנים סגרו הרמטית את המצרי , מנעו חצאי הזדמנויות עם דחיקות רגל בזמן הנכון, בדרך כלל מאנה מושיע כשסלאח לא מבקיע אבל היום הוא היה לא מאופס, שתי הזדמנויות פז שלא הלכו אפילו למסגרת כמצופה משחקן ברמתו, יש לו ימים כאלו לפעמים, מקווה שיהיה עוד 0-0- בגומלין והארכה עם אדומים( אבל בלי פצועים)ורק אז שתעברו את הגרמנים

ran 20 בפברואר 2019

במשחק בו ואן דייק חסר, ארנולד חוזר אחרי פציעה ורובו במשחק הכי חלש שלו לאחרונה ועדיין שמרנו על רשת נקייה מול יריב חזק ומנוסה, מבחינתי זו הפתעה אדירה (בראש הסתובבה לה מחשבה מבעיתה קלישאתית שנפסיד 1-0 מגול גרמני בדקה ה 93…).
בהחלט היה מקום להחליף את קייטה בתחילת המחצית בשאקירי, קייטה בצד ההתקפי שיחק לא רע אבל שאק היה תורם יותר.
לא מקבל את הגישה שאליפות חשובה יותר לכן משחק בעל חשיבות זניחה, הפסד במשחק הבא ישפיע לדעתי גם על הבטחון בליגה. משחק גדול בגרמניה ואנחנו נביא את העוצמה גם לליגה.

תבורי 20 בפברואר 2019

אני ממש מקווה שהסיבה בגינה שאקירי לא נכנס אתמול כמחליף היא מצב בריאותי כי אחרת אין לי מושג למתי שומרים אותו.

matipool 20 בפברואר 2019

גם אני מקווה. הוא היה פצוע עד לפני מס' ימים.

אבי גלברט 20 בפברואר 2019

קלופ תופס משריקי שחקן פחות מסודר טקטית. שאתה משחק נגד רובוטים גרמנים ממושמעים, יש חשיבות לשחק שחמט מסודר. היה פצוע עד עכשיו, ויכל לשבור את הקבעון אתמול אבל גם לפרק את הפאזל. שיקול של מאמן בסופו של יום. שוב, לכולם לדעתי יותר בער יום ראשון הקרוב מאתמול…

אריאל גרייזס 20 בפברואר 2019

המספרים של אחזקת הכדור אתמול בשלב מאוחר במשחק (לא בדקתי בסוף) היו משהו כמו 60-40 לבאיירן. אני חושב שזה היה מכוון – באיירן טובה אבל בבית, גם מול קבוצות חזקות, ליברפול בדרך כלל מחזיקה הרבה מאוד בכדור. אתמול, החיסרון של ואן דייק והעובדה שאתה משחק עם שחקן לא מנוסה בתור בלם (אחלה פאביניו, ממש אחלה) גרם לדעתי לכך שליברפול הסתגרה הרבה יותר וניסתה לשחק רק על מתפרצות – איך שהשגנו כדור העפנו אותו למעלה במטרה לייצר הזדמנויות מהירות. אף אחד מהבלמים בכלל לא עבר את החצי ורוברטסון (אולי המשחק הכי חלש שלו שאני זוכר, בעיקר בצד ההגנתי) לא עלה הרבה. השלישיה הקדמית פלוס קייטה הפעילו, במיוחד בתחילת החצי השני, המון לחץ על ההגנה של באיירן בתקווה לזכות בחטיפת כדור ולייצר מצב, לצערי באיירן נתנו משחק הגנתי לתפארת.
אני מעריך שעם ואן דייק בחוץ נראה משחק אחר לגמרי. לא אומר שנעבור אותם אבל אני די אופטימי.
המשחק מול יונייטד ביום ראשון הוא משחק על העונה. הפסד שם ולדעתי הסיפור נגמר. עם עוד מפגש בחוץ מול אברטון ומשחקים בבית מול טוטנהאם וצ'לסי יהיה קשה מאוד לעבור שוב את סיטי. מת מפחד כבר עכשיו

תבורי 20 בפברואר 2019

כיף לך, אני מת מאבדן הנקודות כבר מהמשחקים נגד לסטר ווסטהאם.

אריאל גרייזס 20 בפברואר 2019

הא, מבפנים אני כבר לגמרי מת. כל מה שאני מבקש זה שעדיין נהיה תיאורטית במירוץ כשאני באנפילד עוד שבועיים

matipool 20 בפברואר 2019

אני כבר עברתי את שלב האבל של לסטר ווסטהאם.
עכשיו אני בשלב הקבלה וההשלמה.

רובי פאולר 20 בפברואר 2019

רק שלא נתדרדר לשלב הפוגבה …

יריב ס. 20 בפברואר 2019

60-40 היה בסביבות הדקה ה 40, הסתיים כמעט בשיוויון.
המשחק ההגנתי של באיירן היה על גבול השלמות. כל פעם ששחקן שלנו קיבל כדור 25 מטר מהשער הקיפו אותו ארבעה שחקנים. היסוס של חצי שניה והלך הכדור.

תום 20 בפברואר 2019

אני לא אוהד ליברפול – או כל קבוצה אחרת אם זה משנה – וגם ממעט לראות משחקים.
מנגד אני קורא אדוק של (כמעט) כל הטורים בדה-באזר, כולל אלו של/על ליברפול, אז אני מרגיש שאני מכיר את הקבוצה די טוב.
במשחק אתמול התרשמתי ממספר דברים:
1. רוברטסון, שמקבל כאן שבחים אין ספור, היה חלש. הגנתית – גנאברי (מי זה אגב? לא הכרתי), שפתח חלש ולא מדויק הפך להיות האיום המשמעותי ביותר של הגרמנים ככל שהמשחק התקדם, ורוברטסון פשוט לא הצליח להתמודד איתו. התקפית – פותח יפה אופציות למסירה ועושה תנועה חכמה, אך כשהכדור אצלו זה מסתיים במסירה לא מדויקת באופן מרגיז. מהתגובות מעלי אני מבין שזה אכן היה משחק חלש שלו, אז כנראה שלא רק אני שמתי לב לזה.
2. טאא, כמו שקוראים לו בדהבאזר, היה נהדר הגנתית. התקפית לעומת זאת צרם לי מאוד בשתי התקפות כמעט רצופות במחצית השניה שהקיצוני של ליברפול מקבל את הכדור (פעם אחת סלאח בודאות, פעם שניה לא שמתי לב מי זה היה) וטאא רץ בטירוף למעלה. במקום לעשות חפיפה – דהיינו, לעקוף את מחזיק הכדור מכיוון הקו – או לפתוח אופציה אחרת, גם אם פחות קלאסית, הוא עבר מלפני מוביל הכדור וקרוב מאוד אליו, כך שלמעשה הוא ביצע מעין חסימה בתנועה.
כשאני שיחקתי כדורגל בכיתה ו' זה היה אחד הדברים הראשונים שהמאמן לימד אותי, ואני מניח שזה לא ידע שלא חצה את התעלה.
3. ג'יני – היה נהדר!
4. קייטה – למרות התשבוחות שנשמעות כאן לטעמי הוא היה רע לתפארת. ביותר מדי התקפות הוא מקבל את הכדור באמצע, מתקדם יפה, יש לו שלל אופציות והוא עושה את הדבר הכמעט הכי-לא-אופטימלי. לא החלטה גרועה לגמרי שגורמת לאיבוד כדור, אבל מסירה שעוצרת את כל שטף ההתקפה או שמה שחקן במצב לא נוח.

סיימתי להעביר ביקורת על ליברפול… :)
בשורה התחתונה לטעמי הייתם עדיפים על ביירן, ועם קצת ריכוז מול השער – ואולי פחות מספרות – הייתם ישנים יותר טוב.

matipool 20 בפברואר 2019

זה היה המשחק הכי חלש של רוברטסון העונה. הוא שחקן וורלד קלאס. תאמין לי (לא קיבל כמעט מנוחה מתחילת העונה).
זה היה גם המשחק הכי טוב של קייטה העונה או לפחות אחד הטובים שלו.

פאןפאן 20 בפברואר 2019

מסכים עם כל מה שאמרת למעט על קייטה – למרות קבלת החלטה אחרונה לא מוצלחת הוא היה לא רע אתמול.
שני המגנים שלנו במחצית הראשונה היו חושך. על האגף השמאלי שלנו עם רובו אני באמת לא צריך להוסיף – פחד אלוהים. יש גם ימים כאלו.
מצד שני, עם הגנת טלאים ויום חלש בצדדים (ארנולד במחצית השניה היה כבר יותר טוב) לא ספגנו שער אז דיינו…
לגבי משחק ההתקפה – הגם שלא היינו מדויקים ומפוזרים יש לציין שההגנה של באיירן מזמן לא נראתה כמו אתמול – פשוט מושלמת.

רומן 20 בפברואר 2019

0-0 בבית זו תוצאה טובה .
החמצה הזויה של מאנה במחצית הראשונה.
אבל גם לבאירן היתה החמצה מטעות נוראית של אליסון.
משהו רע מאוד עובר על סלאח, שיצא מזה כבר.

Gil - Zimbabwe 20 בפברואר 2019

שסאלח יחכה עם מה שעובר עליו עוד שבוע ושלא יעשה לנו פרננדו טורס בעונה ההיא.

שמנצ'יק 20 בפברואר 2019

הישורת האחרונה. היה אתמול קלוז אפ על מורנו, בחור נחמד, מצטלם מצויין, אבל מה???? אם רובו חמסה חמסה חמסה לא ישחק, מי ישחק מורנו? עוד פעם מילנר?
הבאתי את מורנו כדוגמה רק. אין לנו ספסל ! אליפות, אליפות אירופה? בינתיים בואו נודה על המזל הטוב ששומר לנו על השלישיה הקדמית ושוב חמסה חמסה חמסה.
אז נכון שקלופ נהדר, רק מה עם התכנון מראש ? וזה לא עניין של תקציב חברים, זו ראייה של מאמן שאולי התאהב בסגל שלו יותר מידי.
על קלופ יפול הכל ולו יהי שתיפול עליו תהילת מנצחים, לו יהי אנא לו יהי !

matipool 20 בפברואר 2019

וואלה, בני – שיקפת את מחשבותיי ותחושותיי מילה במילה.
הביקורת שלי על קלופ היא בנושא החילופים. קייטה היה מהטובים אתמול (אולי על רקע הניסיון וההיכרות שלו איתם ועם הליגה הגרמנית) וגם בובי היה די טוב. סלאח היה צריך להיות המוחלף הראשון ע"י שאקירי. אם החילוף של בובי קשור לוירוס שהיה לו, אז אין טענות לגביו.

אריאל גרייזס 20 בפברואר 2019

אתה לא מחליף את סלאח. זהו, זה החוק. האיש, גם ביום חלש, יכול להכניס גול מכלום. היה לו לקראת הסוף סלאלום מדהים ברחבה שבסוף הוא וג'יני נתקעו אחד בשני. הוא שחקן שלא מוחלף. אני עם קלופ פה.
פלוס, פירמינו היה חולה יום קודם, הגיוני לתת לו מנוחה בסוף

רני 20 בפברואר 2019

לניצחון ביום ראשון משמעות הרבה מעבר למאבק האליפות, שבו גם תוצאת תיקו תשמור על הפסגה עם יתרון נקודה.
במאבק מול יונייטד, לנצחון עונתי כפול יש משמעות לקיבוע ההיררכיה החדשה שנוצרה מול יונייטד של מוריניו ויונייטד של סולשיאר מערערת עליה. זה ניצחון שהיתה לו חשיבות גם אם סיטי היו מובילים את הטבלה בפער וליברפול היו בדרך לסגנות.
מה הטקטיקה המתאימה ואיזה הרכב ? שאלה קשה מה דעתכם ?

matipool 20 בפברואר 2019

לגבי ההרכב – השאלה היחידה היא בקישור (התלבטות בין הנדרסון למילנר).
אליסון
רובו ואן דייק מאטיפ טאא
מילנר / הנדרסון פאביניו ג'יני
מאנה בובי סלאח

פילוסוף רדום 21 בפברואר 2019

הטקטיקה צריכה להתכתב עם העונה שעברה ושיהיו בין 3 ל 4 כדורים שיעשו פרצוף עצוב לדה חאה

שמנצ'יק 20 בפברואר 2019

הרכב? מאוד פשוט, בהנחה של הגנה בריאה והשלישיה הנצחית למעלה, אז באמצע פאביניו( הפך לנכס) וג'יני שהם הבאנקרים וקייטה, לא הייתי בולם לו את מגמת ההתקדמות ולהרגשתי הולך גם להבקיע את הראשון שלו, הגיע הזמן. טקטיקה ? בשביל מה אנו משלמים ליורגן ?

רני 20 בפברואר 2019

והנדרסון לא הרשים אותך אתמול ? אם קלופ ילמד שיעור מטוכל (לא יקרה) ג׳יני או פאביניו יידבקו לפוגבה לאן שילך ושני הקשרים האחרים יצטרכו להחזיק את האמצע. קייטה מראה את הפוטנציאל אבל גם סולאנקה הראה את שלו ובסוף אתה נמדד במספרים ושל קייטה מספרים סיפור עצוב. אני הייתי מעלה שלישיית מילנרים, ובלי מילנר האורגינאל, ומשחק כמו אתמול ישיר ומהיר קדימה.

בני תבורי 20 בפברואר 2019

ובסופו של דבר ואני כבר די משעמם את עצמי, אם לא יהיה לנו בעיטות לשער מקו שני, דהיינו קישור, נקבל אחלה מחמאות בתום עונה של אולי סגנות ואולי רבע גמר אלופות.

פאןפאן 20 בפברואר 2019

ממש ככה. התחננתי אתמול לבעיטה סבירה מרחוק שלא הגיעה…
הפסימיות ממש לא במקום מר תבורי – קניתי כרטיסים למשחק מול טוטנהאם אז אין מצב שלא נהיה רלונטיים עד אז :-)

תבורי 20 בפברואר 2019

את טוטנהם אנחנו אוכלים בלי מלח

אריק 20 בפברואר 2019

צילמתי מסך ותייקתי.

no propaganda 20 בפברואר 2019

אני חושב שאתם נותנים יותר מדי כבוד לבאיירן. באיירן בעונה ממש איומה, אני ממש מתקשה להזכר מתי באיירן שיחקה כל כך חלש ומתי והסגל היה כל כך בינוני. בגדול לבאיירן יש שני מגנים וורלד קלאס קימיך ולאלאבה, שוער וורלד קלאס ואת לבנדובסקי כל השאר או בינוניים או הרבה מעבר לשיא. לצורך הדיון תחשבו מה היה קורה אם רובן של לפני 3-4 שנים היה תופס את רוברטסון במשחק כמו אתמול. ההרחקה קימיך מהמשחק השני סופר משמעותית כי המחליף שלו (ראפיניה) חלש מאוד, סוג של מורנו.

מצד אחד ליברפול צריכה להיות טיפה מודאגת שלא הצליחה לנצח קבוצה שכל כך מעבר לשיא מצד שני אני חושב שליברפול עדיין פייבוריטים כבדים לעבור והעפלה של באיירן תהיה הפתעה גדולה.

matipool 20 בפברואר 2019

באיירן הייתה באמת יחסית חלשה בתחילת העונה וגם בזמן ההגרלה של המשחק מולנו אבל היא במגמת שיפור מאז וכרגע בכושר הכי טוב שלה העונה.

no propaganda 20 בפברואר 2019

אני רואה כמעט אצ כל המשחקים של באיירן והם פחות או יותר שומרים על אותה הרמה הבינונית כל העונה. חוטפים אינסוף שערים, גם במשחקים הקלים ביותר, גם ליברפול הייתה צריכה לשים איזה 2 במחצית בראשונה.

jhkj 20 בפברואר 2019

אני חושב שהסיבה שבאיירן קבוצה גרועה זה יותר כי היא לא מאומנת מאשר כי הסגל לא משהו, אני יודע שאתה לא אוהב את טיאגו אבל הוא בכל השנים האחרונות נכנס לנבחרת השנה של גרמניה ולפחות על הנייר הקישור של באיירן טוב מהקישור של ליברפול. גם הומלס הוא וורלד קלאס ויש להם את ההגנה המצוינת שבכל זאת הצליחה לא לקבל גול באנפילד.

חוץ מזה מפתיע אותי שדווקא אתה כחסיד גדול של קשרי האמצע נותן לליברפול סיכויים טובים לעלות באליאנץ עם הקישור שלהם

אדם 20 בפברואר 2019

נכון להיום הנדרסון טוב לפחות כמו מרטינז וטיאגו וחאמס ממש לא שולטים במשחק יותר טוב משילוב של שניים מ-מווינאדלום\קייטה\פאביניו\מילנר, בטח בהתאם לסגנון של ליברפול. הם אמנם יותר טכנים ובעלי כישרון התקפי עודףאבל במיקום וניהול המשחק הם ממש לא מספיק טובים ובעצם לא נותנים יתרון לבאיירן.זה שקול מאוד.

jhkj 20 בפברואר 2019

א. בכל עונה אחרת בקריירה שלהם הם כן. במילים אחרות, טיאגו, חאמס, גורצקה וטוליסו כולם לא רק היו פותחים בליברפול אלא באנקר בהרכב.
ב. בדיוק מה שאמרתי, על הנייר הם יותר טובים אני טוען שהיכולת על המגרש היא לא היכולת של השחקנים אלא תוצר של המאמן וזה כך גם בנוגע להופעת הקישור השנה.

אדם 20 בפברואר 2019

אני לא מסכים איתך – טיאגו וחאמס אלו שחקנים שלא מתאימים בכלל לליברפול הזו ולא מסוגלים לתת לה ערך מוסף על אף אחד מהחבורה הזו ולמען האמת אני לא חושב שהייתי מרכיב אותם בכלל.
הם לא יותר טובים, הם יותר מוכשרים בסביבת השער, זה רק אזור אחד של המשחק.

jhkj 21 בפברואר 2019

ליברפול היא קבוצה אם סגנון מסוים ואני מקבל במידה מסוימת, אבל חאמס היה משחק כמו קוטיניו בליברפול, וטיאגו אלקנטרה, טוליסו וגורצקה לא מוכשרים יותר השער, א בכל הנוגע לכישרון הם מוכשרים יותר נקודה, אבל הם גם מוסרים מניעי כדור מנהלי משחק ותוקפים יותר טוב מהקישור של ליברפול, הקישור של ליברפול יותר הגנתי אומנם, אבל אף אחד מהם לא פותח בבאיירן- נעשה את זה אחרת

אבי גלברט 20 בפברואר 2019

שלום לכולם מהתחנת רכבת בליברפול, אני ראיתי את המשחק ממעלה היציע ,לא בטלוויזיה אז אני עוד מעקל את החוויה. קשה לי להביא דעה מקצועת חוץ מזה שבאיירן התחפשו להפועל יהוד בגדול… חוץ מזה אם בני יסכים אולי אכתוב פוסט נחמד על החוויה .יום ראשון חשוב יותר וזה גם הדעה הכללית בעיר ובפאב The park בפרט..

תבורי 20 בפברואר 2019

דבר אתי כשאתה חוזר

איאן ראש 20 בפברואר 2019

כיף לך, מקווה שנהנת.

אבי גלברט 20 בפברואר 2019

מאד, אבל…. מסע מתיש… ואת אנפילד "מתפוצץ" בגול לא זכיתי לראות…

סער 20 בפברואר 2019

מילנר חייב לשחק בראשון! צריך משהו שירוץ באמצע ללא הפסקה וישחק חזק . זה לא קייטה.

TD 20 בפברואר 2019

נראה שהשנה לא כל כך מצליח לקלופ הרעיון לקחת את הקבוצה לרענון בחו"ל באמצע העונה… הם חוזרים חלודים. מקווה שזה ייתן את פירותיו לקראת סוף העונה (ושעדיין תהיה סיבה לרוץ בשלב הזה).

אבישי 20 בפברואר 2019

סאלח פשוט סיבך את עצמו ואת הקבוצה פעם אחר פעם. בהרבה מצבים הוא ניסה את הקשה במקום לשחק פשוט. אני לא רואה הרבה משחקים של ליברפול, אז אני לא יודע עד כמה זה מאפיין את המשחק שלו באופן כללי.

פאןפאן 20 בפברואר 2019

אני יודע שזה קצת אופ טופיק ובכל זאת לא מוצא מקום אחר לברר ויש כאן המון חברה מנוסים:
אנחנו נוסעים כמה חברה למשחק באנפילד ונהיה יומיים + 2 לילות בליברפול

יש המלצות על בילויים\אטרקציות מסביב? (ענייני הביטלס אני כבר מכוסה)
רשמתי לי פאב The park

אודה לכל טיפ :-)

רופו 20 בפברואר 2019

1. הנדרסון היה אתמול פנטסטי. הלוואי והיינו רואים יותר מסירות עומק שלו. המסירה לסלאח היתה מדהימה.

2 בקשר לקרנות ומצבים נייחים, בני,
בינתיים ליברפול כבשה הכי הרבה שערים בליגה ממצבים נייחים. אז אני לא כל כך מבין את ההערה שלך או שהיא תקפה רק למשחק אתמול.
3. חייבים לנצח בראשון.

בני תבורי 21 בפברואר 2019

רופו,
הנדרסון היה ענק ללא כל ספק ועדיין חסרה לנו תרומה התקפית מהקישור וזה בולט לאור חולשה יחסית של ההתקפה ביחס לעונה שעברה בה לא נזקקנו ליותר.
לגבי מצבים נייחים, אם יש לך מספרים, אשמח מאוד להיווכח שטעיתי.

matipool 21 בפברואר 2019

זה נכון מה שרופו כתב לגבי מצבים נייחים אבל זה גם נכון שכבר חודש בערך אנחנו תקועים על אותו מספר (אם אני זוכר נכון – 11 שערים) ולאחרונה, ההרמות שלנו מקרנות ומצבים חופשיים אחרים לא מגיעות לשום מקום.

רופו 21 בפברואר 2019

15 שערים במצבים נייחים. (מקום 1)
32 במשחק פתוח.
5 במתפרצות
5 בפנדלים
2 שערים עצמיים.

איאן ראש 21 בפברואר 2019

גם אני אהבתי את הנדרסון אתמול. לפני המשחק בשידור אמרו (פרדיננד נדמה לי) שבגלל שואן דייק חסר הוא יצטרך להשמיע את קולו הרבה יותר. נראה לי שהוא לקח אחריות.

Comments closed