כועס

מצד שני, עליך בוס, עליך

היה בו, במשחק העלוב של אתמול, "הדרבי של אנגליה" עלאכ, רק רגע אחד מזוקק של כדורגל נפלא: לוקאקו בפס גאוני חוצה את הגנת ליברפול לעומק הרחבה ומעמיד את לינגארד במצב נפלא הלקוח מתוך הספר: "כדורגל – כך עושים זאת נכון", ואליסון, שקורא היטב, יוצא באומץ ומטה את הכף לטובתו. לא ראיתי סיטואציה דומה אצל התקפת ליברפול מזה זמן רב, רב מדי לקבוצה עם שאיפות.

יונייטד, לא טובה יותר מזו שחטפה שלשייה באנפילד לפני כחודשיים אך בטוחה בעצמה ונחושה יותר, וליברפול, טובה פחות מיונייטד של אז ומפוחדת והססנית באורח קיצוני, לא הראו אתמול כלום המצדיק שהייה במקום הראשון, או הרביעי, עם שאיפות אליפות או התברגות ברביעייה ראשונה ובוודאי לא משהו המצדיק פוסט ארוך מדי. לו הדבר תלוי בי, אוהדי שתי הקבוצות מתאחדים אתמול בתום המשחק לרגע יפהפה של שריקות בוז, אבל אני חי כנראה על הירח.

בליברפול כרגיל, אליסון וואן דייק במשחק נקי מטעויות, אליהם מצטרפים פאביניו שהופך לבאנקר משמעותי, ג'יני לפרקים ומאנה בעשרים הדקות הראשונות. קלופ, כמנהגו, ממשיך לחזור על אותן טעויות ולקוות לתוצאה שונה ובין לבין הוא כועס. נראה כי אף אחד בליברפול כבר לא באמת מאמין ביכולת ומטילים יהבם על הקבוצות שאולי ייקחו נקודות מסיטי.

אליסון – יהלום.

רובו – להגן היה החלק הפחות בעייתי בהופעה שלו אתמול, במישור ההתקפי אולי המשחק הגרוע שלו העונה.

ואן דייק – בור סוד שאינו מאבד אף טיפה.

מאטיפ – מבלם רביעי לשני, מחפה בתבונה, אומץ ונחישות על מגבלותיו.

מילנר – מפאת כבודו.

פאביניו – ברוך המביא אותך אלינו.

הנדו – באיירן רוקנה אותו.

ג'יני – פה ושם.

מאנה – תן גול ותירדם לשבעים דקות ויש לנו דיל.

בובי – שמר על כבוד המועדון והכדורגל עד שיצא.

סלאח – מוזר, בהחלט מוזר.

סטארידג' – או קי, לא הופתענו.

שאקירי – מה קרה, נבהלת?

אוריגי – פוטנציאל יש, חייב מאמן חלוצים טוב שילטש אותו.

 

 

 

 

 

 

 

סווש
הזמן הוא האש בה אנחנו נשרפים

72 Comments

רובי פאולר 25 בפברואר 2019

* הכל התחיל ונגמר עם ההחמצה בדקה הראשונה – ביצוע ככ גרוע למצב כזה, אפשר היה לסגור את הטלויזיה כבר אז.
* כמות הכסאח של הראה ומקטומיניי או איך שלא קוראים לביריון הזה היא לא תאומן. בכלל, לא מבין מה יש לאוהדי יונייטד להיות ככ גאים ומאושרים. בדיוק אותו בונקר מסריח כמו באנפילד, רק שאז השמנמנים השבעים עשו פוטש למוריניו והיום הם היו ״מחויבים״, ״הקריבו מעצמם עבור הקבוצה״ בלה בלה בלה. פוגבה ואלכסיס הם הבלמים היקרים בהסטוריה, לא וירגיל. אני בתור אוהד יונייטד (חס וחלילה טפו טפו) הייתי מתבייש ולא מבסוט.
* למה מאטיפ מנסה כל הזמן להבקיע עצמיים? שם איזה הימור לא חוקי או מה?
* קלופ מתנהג קצת בניטס, מקובע ומחכה שהנס יקרה. נקווה שנראה את שריקי מול ווטפורד, גם הוא נראה כבוי.
ציונים מצידי לכולם 6 חוץ מאליסון 7 וצלאח 5. גרם לחמור כמו שואו להיראות מיליון דולר… פני הקבוצה כפני הרובו הכבוי והעייף :-(
* ובינתיים, המגן הימני שלנו…..
כדורגלן נתפס מבלה עם 8 נשים – כולל קטינה – במסיבת סמים http://sports.walla.co.il/item/3220811?utm_source=Generalshare&utm_medium=sharebuttonapp&utm_term=social&utm_content=general&utm_campaign=socialbutton

רובי פאולר 25 בפברואר 2019

והוא עוד עשה את כל הקרחנה איפה שאנחנו היינו במחנה אימונים :-)

matipool 25 בפברואר 2019

גם ואן דייק עם 7. היה מעל כולם יחד עם אליסון.
סטארידג' עם 3. עושה טובה שהוא על המגרש. לא הייתי נותן לו לראות דקה יותר העונה. עזוב יכולת – תתאמץ לפחות.

Guss 25 בפברואר 2019

אוהד יונייטד ולא מתבייש. להיפך.
נכנסנו למשחק בלי 3 שחקני הרכב קריטיים, ועם מחליפים בכושר בינוני (מאטה), רע (אלכסיס) וזוועתי (לוקאקו). במהלך המחצית הראשונה נפצעו 4 שחקנים, מה שהשאיר את הקבוצה ללא הקשרים האחוריים הרגילים שלה, והתקפה עם חלוץ פצוע שממשיך לשחק בלית ברירה ולידו, כאמור, 2 שחקנים שלא פוגעים כבר הרבה מאוד זמן. מקטומיניי לא שיחק המון זמן, ופריירה כשכבר שיחק – היה רע. יאנג על צד ימין זה אלתור שנראה רע כבר המון זמן. שואו לא יציב, סמולינג נוטה לטעויות. בעצם היו לנו רק 3 שחקנים על הדשא שנמצאים בכושר טוב ויציב – דה חאה, לינדלוף, ופוגבה. לא משנה מה היתה תכנית המשחק של סולשיאר לפני, ברור לחלוטין שהפציעות חירבשו את זה לחלוטין, ומה שנותר זה להילחם, להראות אופי, ולא להתרסק מנטאלית.
אל המחצית השנייה יצאנו יחידה מגובשת, שיקחנו חכם, ולמרות שליברפול שלטה, הצלחנו לפתח התקפות ולהיות גם מסוכנים.
קבוצות אחרות היו נלחצות או מתרסקות, יונייטד לרגע לא נראתה כאילו המשחק הזה לא בידיים שלה.

ליברפול לעומתה נראתה חסרת שיניים, חסרת ברק, ובעיקר לחוצה. עם מה שקרה במחצית הראשונה, קבוצה שרצה לאליפות היתה צריכה לעלות לשנייה ולקרוע את יונייטד לגזרים. קלופ היה חייב למצוא את ההתאמות שיביכו את יונייטד, ילחצו את הקישור האחורי חסר הניסיון ויגרמו לו לטעויות, ופשוט להסתער ולשטוף את המגרש. להזכירך, לסולשיאר בכלל לא נותרו חילופים במחצית השנייה, אז לקלופ היה עוד יתרון ויכולת לבצע שינויים והתאמות ללא יכולת תגובה מסולשיאר. ואם אתה רוצה לראות איך כן ניתן לעשות את זה, תחזור לשמינית הגמר מול פ.ס.ז', ותראה איך טוכל מנצל פציעות של יונייטד כדי לגמור את המשחק.

קבוצה לא זוכה באליפות, היא לוקחת אליפות. הפועל הנכון חשוב פה, כי לא מספיק לשחק טוב, לא מספיק לשלוט, אתה חייב לקחת, באופן אגרסיבי, את כל הנקודות האפשריות. כדי לזכות באליפות אתה חייב לנצל כל חולשה – אם היריבה ממול פצועה, מבולבלת וחסרת ניסיון, אתה לוקח את הנקודות. אם מה שהפגנתם אתמול זאת המנטליות שלכם, באמת שכדאי שתתרגלו לעוד עונה עקרה, אבל עם הרבה מחמאות

רובי פאולר 25 בפברואר 2019

אני מסכים כמעט עם הכל למעט הסוף, אבל זו בדיוק הנקודה שלי. פציעות יש לכולם ולכם יש הרבה יותר עומק מאיתנו. ועם זאת, אני שמח מאוד לראות שהפכתם לסוג של ווסטהאם – לוחמים, מגנים, ״הורסים״ לקבוצה הטובה יותר. לבריאות…

רומן 25 בפברואר 2019

ווסטהאם קבוצה כיפית והתקפית.
יונייטד לא.

סהר 25 בפברואר 2019

בוקר טוב, משחק איום של שתיי הקבוצות.
חשבתי שליברפול הורידו את החלודה מול באיירן.
לדעתי היציאה של פרמיניו גמרה את המשחק.
סטארידג איום ונורא, מצטער כבר לא יכול לראות אותו. אפס תרומה למשחק, זה היה נראה כאילו ליברפול משחקים עם עשר שחקנים.
חילוף מוזר, במקום להכניס את אוריגי שיטרוף את המגרש. מאכזב ככה לא נראת קבוצה שרצה לאליפות. וזה כבר חודש נראה כך. לא משהו חד פעמי.

אבי גלברט 25 בפברואר 2019

מסכים לגמרי אוריגי נכנס טוב למשחק סטארידג' לא עשה כלום.
גם שאקירי במקום בובי וסאלח חלוץ יכל להיות אופציה.

אבי גלברט 25 בפברואר 2019

סרק, סרק….כן זה מה שאנחנו כבר כמה משחקים וחבל.
תראו, יש תקופות בכדורגל (ובחיים בכלל) שכלום לא הולך ולא מתחבר.
זה בסדר, זה קורה, החוכמה בינתיים לשמור על יציבות וזה אנחנו עושים לפחות בהגנה.
החוכמה הבאה זה לצאת מזה מהר וזה אנחנו לא כ"כ עושים.
אין לי ספק שניצחון יפה ברביעי( ממש לא קל ) יביא אותנו לדרבי אחרת .
אני כרגע לא מסתכל על שיטי אלא רוצה שאנחנו נצא מהחרא מהר.
אפשר לנתח את השחקנים באופן אישי, אפשר לנתח את החילופים או האי חילופין אבל כרגע משהו לא עובד אצלנו טוב בקבלת ההחלטות 20 מטר מהשער לא יעזור כלום. עוד מסירה מיותרת, עוד מסירה לא מדויקת, אין בעיטות לשער בכלל, הקרוסים פוגעים בהגנה בלי סוף, הרגליים מתבלבלות ברגע האמת, וסאלח ומאנה מתנפצים על המזח ….
חייבים לחזור לזון בסיפור הזה .
לא בטוח ששריקי ביום רביעי הוא הפתרון אבל אין לנו איזה שפן אחר כרגע, בטח לא סטארידג'.
אם בובי פצוע לשבועיים הקרובים כמו שזה נראה, היחיד שאולי אפשר לחשוב עליו זה אוריגי, אולי.
היתה בעיה אתמול את מי להחליף כי י….ט ניסו לעקוץ וקלופ פחד להחליף את פאביניו, ג'יני או הנדו כי הגנתית הם עשו עבודה טובה. את סאלח ומאנה הוא פחד להחליף כי גם בובי לא היה, בקיצור מילכוד כי כמו שראינו לא ההיניו רחוקים מלחטוף גם …
אין לי תרופת פלא וגם אין לנו ברירה אלא לקוות לטוב, לקוות ששיטי יפסידו נקודות לא צפויות ולנסות להשיג את הנקודות שלנו בשיניים .
חבל, לא כל יום מגיעים לאורווה של הזקן ותופסים את בעל הבית עם המכנסיים למטה כמו אתמול…פספוס גדול .

matipool 25 בפברואר 2019

בני – אם אני אוהד יונייטד, הדבר האחרון שהייתי חושב לעשות זה לשרוק בוז לקבוצה שלי (חוץ מזה, שוב מסכים עם כל מילה שלך).
עלו עם הרכב בלי שלושה שחקני מפתח שהיו מעולים מאז שהגיע סולשיאר וקיבלו מכת פציעות משוגעת במחצית הראשונה. אם הולכים על הרכבים על נייר, היינו צריכים לנצח 3:0 בקלילות.
לא ייאמן שלא ניצלנו את זה. פשוט מאכזב, מתסכל וגם מביש.
הפציעה של בובי חשפה שוב את זה שאין לנו מחליפים ראויים ואם כבר, אוריגי היה צריך לעלות ובטח לא סטארידג'. ברגע שבובי יצא, הלך משחק הלחץ. אגב – איך הוא לא לקח את הכדור שיאנג החזיר לדה חאה בדקה הראשונה??? היה משנה את כל המשחק.
למעט המשחק מול בורנמות' שמאד נוח לנו מולה, החלק ההתקפי שלנו לא מתפקד מאז המחנה בדובאי. כמו שאנחנו נראים כרגע, צריך לגנוז את חלום התואר. אי אפשר לבנות על איבודי נקודות של סיטי.

תבורי 25 בפברואר 2019

מילא לא לקח את הכדור מדה חאה, זו לא פעם ראשונה שהוא מחטיא כדורים בדרך אליו, למה בכלל מישהו חשב שסלאח יעשה משהו עם בעיטת עונשין בתוך הרחבה? בזבוז של הזדמנות

אבי גלברט 25 בפברואר 2019

ביצוע רשלני וחסר מעוף שדי משקף את מצבנו כבר חודש ….

בוגי 25 בפברואר 2019

אני מבין את המקום של אוריגי בסגל כחלוץ שנכנס לשמור על כדור במצבי יתרון וכו'. אבל מה סטארידג' עושה שם? אם היה לליברפול חלוץ מחליף ברמה גבוהה, מישהו נייד וטכני שעולה ולוחץ ועובד במקום סלאח/פירמינו כשהם מתעייפים, דברים היו נראים אחרת. סטארידג' משחק בהליכה ועמידה כבר שנתיים (4 שערי ליגה בשנתיים אגב, באחת משתי ההתקפות הכי פוריות בליגה בתקופה הזאת, ואפס בישולים)

יואב 25 בפברואר 2019

משחק מאד לא אמיץ של ליברפול. קבוצה אלופה= אמיצה. זה לא קורה אחרת, לפחות על פי ניסיוני הרב בקרבות אליפות. דה חאה לא התקלח אתמול. עכשיו נשאר לבדוק את האומץ של סיטי.

matipool 25 בפברואר 2019

השיא היה בתוספת הזמן הקצרצרה בסיום המשחק עם התמסרויות אחורה ולרוחב באמצע המגרש.

תבורי 25 בפברואר 2019

הגדרה מצוינת

TD 25 בפברואר 2019

סוג של סטגנציה. קלופ צריך לשנות משהו, אפילו רק זמנית, כדי לעורר את השחקנים – שינוי מערך, שינוי תפקידים, שינוי קצב (בתחילת העונה הפעלנו פחות לחץ ונתנו ליריבים קצת יותר מרחב כדי שלמאנה וסלאח יהיה יותר מרחב – מה קרה לזה?), משהו…

אריק 25 בפברואר 2019

בני ידידי.
אתה לא יכול להכניס את יונייטד וליברפול לאותו סל.
יונייטד מלקקת פצעים מההוא, מתאוששת והכל זה בונוס מבחינתה, ליברפול הולכת על התואר.
ואז יש את המשחק אתמול, יונייטד משחקת 50 דקות עם עשרה וחצי שחקנים כשגם כך היא עם שני שחקני התקפה ושני שחקני קישור שמהווים 40% מה-11 הפותחים שלה בחוץ. ועם זאת השחקנים נלחמים ומשחקים טוב יותר מהיריבה במחצית השניה.
ליברפול לעומת זאת איכזבה בטירוף (לא אותי, כן ירבו), מציגה משחק מפוחד והססני ולא בועטת לשער מחצית שלמה, ככה לא לוקחים אליפות.
אז הקהל של יונייטד לא ישרוק בוז וגם הקהל של ליברפול לא צריך אבל צד אחד יצא מעודד וצד אחד יצא מוטרד.

טל המנצ'סטרי 25 בפברואר 2019

לשרוק בוז? האולד טראפורד אתמול הכניס לכיס הקטן את קהל החוץ (כאשר בדרך כלל באנגליה קהלי החוץ הם אלה שנותנים את הטון) גם בגלל המלחמה ויכולת של שחקנים על הדשא והם, השחקנים קיבלו את הדרייב גם מהקהל, אז איזה בוז, על מה ולמה?
מחיאות כפיים בגדול על שלמרות הסיטואציה שתוך מספר דקות במחצית הראשונה שלושה שחקנים היו צריכים לצאת בגלל פציעה,
הקבוצה כולה בראשות סולשיאר לא רק שלא נכנסה למרה שחורה ורחמים עצמיים אלא התעלו על עצמם והיו טובים עוד יותר במחצית השנייה.

יונייטד לא הבריקה אבל שיחקה טוב נכון בכלים שהיו לה, ליברפול לעומת זאת לא שאלה שום שאלה, היתה חסרת סבלנות, לא מדוייקת, לא חכמה.

הלחץ עושה את שלו, ביום שבת פוצ'טינו בצעד שלא מאפיין אותו התנפל על השופטים לאחר המשחק של טוטנהאם נגד ברנלי
ואתמול קלופ שידר על הקווים עצבים ולא רוגע מהרגע הראשון.

תבורי 25 בפברואר 2019

בהחלט שיחקה מצוין בכלים שלה, עם פוגבה ולוקאקו כבלמים הכי יקרים בהיסטוריה.

רומן 26 בפברואר 2019

לדעתי ואן דייק עלה יותר מהם :-)

Dr.van nostrand 26 בפברואר 2019

טל,
זה הכל קשור למטרות והציפיות שלך מהעונה.
כשאתה משחק על אליפות ראשונה בכמעט 30 שנה או מעל חמישים… ומתמודד בטבלה מול סיטי של גווארדיולה, באופן טבעי תהיה לחוץ על כל אובדן נקודות שיכול להשאיר את המירוץ מחוץ לידיים שלך.

לעומת זאת, כשמשחקים על מקום רביעי ומודים לאלוהי הכדורגל על ההזדמנות שבכלל הגעת לשם ולא במאבקים עם וולבס וווטפורד על מקום שביעי… אז מן הסתם יותר רגועים.

26.2

שמנצ'יק 25 בפברואר 2019

בני השיר נפלא! ממצה את הכל !
כמה פעמים קלופ יכניס את האין סטארידג' וייבש את אוריגי.
כמה פעמים נאמר שהספסל שלנו אינו ספסל לאליפות ומצטער לאכזב את אוהדי שאקירי גם הוא נכלל אצלי.
באמת כמה פעמים כמה פעמים נבעט בדלי שהתמלא במחצית הראשונה של העונה והולך ומתרוקן…
אין ברירה אלא להעלות את ג'יני לעמדת החלוץ מאחור בתקוה שהוא יזכר שפרץ ונכנס לתודעה בתפקיד הזה ואם לא זה אז להריץ את אוריגי סוף סוף ולאפסן סופית את סטארידג'.

ארז 25 בפברואר 2019

אם ההמלצה של אלפסי ביחס לחוק הנבדל מלפני מספר ימים מתקבלת, מאטיפ חתום על השער היחיד במשחק (עצמי).

matipool 26 בפברואר 2019

אם השופט היה פועל ע"פ חוקי השיפוט, ליברפול מקבלת שני פנדלים ממה שמקטומניי עשה למאטיפ בקרנות.

שמנצ'יק 25 בפברואר 2019

מה עושים עם מאמן שלא בכושר?
כפי שזה נראה עכשיו קלופ ממש חלש, אין יצירתיות אין מעוף אין תעוזה. אולי הוא צריך לספסל את עצמו לשבועיים ולתת לעוזר שלו להוביל…..
וברצינות 2 כי קודם זה גם היה ברצינות, מזכיר לי את יוגי לב במונדיאל האחרון, הגיע עם סגל עייף משהו , תסמונת "המאמן שמתאהב בשחקנים שלו "
זה קרה וקורה לרבים וטובים לפני קלופ, זה קורה דוקא למאמנים היותר אנושיים וחמים שמתאהבים בשחקנים שלהם ובוטחים בהם שבכל מקרה יביאו את הסחורה. הקיצון בצד השני זה מוריניו שלא סופר את השחקנים שלו ולפעמים גם מתעב אותם שלא נדע, אבל מי מהמאמנים, שמצליח לאזן בין חום ורגישות, לבין לזעזע מידי פעם ולהתקשח אל חבורת הילדים ההורמונליים האלה שרצים על הדשא, קוצר את הפירות לאורך זמן.
קלופ תתעורר !

צור שפי 25 בפברואר 2019

לא יצא לי לראות את המשחק. בדיעבד נראה שלא הפסדתי כלום.

תבורי 25 בפברואר 2019

להפך, הרווחת

ran 25 בפברואר 2019

קלופ טעה פעמיים במשחק – החילוף של פירמינו בסטארידג' (מת עליו כי בזכרון אני רואה את השחקן מלפני 4 שנים ולא את הבחור העצלן שהוא היום) והיה חייב לבחור באוריגי או שאק ובחילוף של הנדרסון שכמעט עלה לנו בגול.
לא סביר שהתוכנית ההתקפית שלנו מבוססת כולה על לדחוף את הכדור לסאלח ולצפות לקסמים
ובטח לא סביר שהשחקן הכי יצירתי שלנו אתמול היה מאטיפ…
הנדרסון ומילנר בחלק ההתקפי כתבו ערך חדש בויקיפדיה על מהו הנגר והיו רגעים על גבול המביך בביצועיהם.
יונייטד קבוצה בינונית והיא ניצלה אתמול מתבוסה עקב הכושר המזעזע של כל החלק ההתקפי שלנו – משלישית החלוצים, המגנים שלא מסוגלים להעביר מסירה נורמלית ועד הקישור האנרטי על גבול הפאתטי.
נקווה שאתמול לא הפסדנו את האליפות.

יואב 25 בפברואר 2019

איך תבוסה אם לא בעטת למסגרת? בגלל חומר השחקנים על הנייר? אתה ילד? יכולנו לעמוד בלי שוער אתמול ועדיין אתה זה שנחלץ מהפסד. אז תבוסה? מי ישמע. מימי בדיוק?

תבורי 25 בפברואר 2019

יואבי, אתה צודק, לא בעטנו למסגרת אתמול אבל אתם לא השתפרתם מלפני חודשיים ואנחנו הלכנו המון אחורה.

Gil - Zimbabwe 25 בפברואר 2019

11 ניצחונות 0 הפסדים
התקדמנו קצת בטבלה.
ניראים כמו קבוצה שאפילו אתה בונה עליה שתוציא נקודות נגד סיטי.
עם עשרה שחקנים (בלי ראשפורד כל המשחק) הגענו ליותר מצבים מסוכנים מליברפול.
והכי חשוב הפכנו ממושפלים אחרי המשחק מלפני חודשיים לגאים.
שיפור?
מסכים איתך שליברפול הלכה לאחור.

בני תבורי 25 בפברואר 2019

אני בונה על יונייטד??? למה להעליב, אני בונה על ליברפול שתיקח אליפות ולא תקבל מתנות, ואם היא לא מסוגלת, אז שלא תיקח.

יואב 25 בפברואר 2019

בני חברי,
אנחנו במקום אחר מלפני חודשיים(פחות רעיל יותר חיובי) אבל לפנינו עוד דרך כדורגל ארוכה לעשות- וזה היה ידוע(עוד לפני המשחק) לכל מי שיש לו דופק ועיניים. ובכל מקרה אנחנו בסיטואציה אבוציונלית שונה ממכם. גם זה היה ידוע.
ובכל מקרה 2, לדבר על בונקר שלנו(גאון אמיתי מי שרשם את זה), או הימנעות מתבוסה, לאחר אתמול-
מהמצחיקים שקראתי.

ran 25 בפברואר 2019

יואב,
שמרבית ההרכב של ליברפול בכושר משחק הגרוע ביותר שלו בשנתיים האחרונות
ועדיין היינו טובים משמעותית מיכם,
זה אומר דרשני – מאנה/פירמינו או סאלח בכושר סביר וההצהרה שנחלצתם מתבוסה קשה היתה מגיעה ממך.

יואב 25 בפברואר 2019

שוב אתה משחק בנדמה לי. דה חאה לא הזיע ואתה מדבר לי פה תאורטית כאילו אתה בפוטבול מנג'ר. ועוד על תבוסה, לא פחות. אם אתה רוצה להיות אלוף- תחפור עמוק ותוציא את הניצחון שאתה צריך. רחמים עצמיים, זילזול באחרים ותירוצים, לא יקדמו אותך ואת ליברפול. הרווחת אתמול (עם קצת מזל אבל ביושר) נקודה שאני מקווה שהיא לא נקודת אליפות. לא יותר ולא פחות. כן אינשטיין, אתם טובים מאיתנו, זה בוודאי היה ידוע לפני כן לכל אחד עם חוש ראיה תקין. יונייטד עוד לא שם. יש לה את הדרך שלה. אני רציתי תיקו לפני המשחק כי… אני אדם סביר עם הבנה בסיסית של המשחק. עכשיו לבוא ולדבר על תבוסות דימיוניות שנמצאות רק בראש שלך- זה לא להיות מחובר למציאות.

יואב 25 בפברואר 2019

ran
וכמו שכתבתי למעלה על המשחק, ליברפול לא היתה אמיצה אתמול. אומץ בא לידי ביטוי בדיוק כשהכושר קצת יורד והעונה קצת שוחקת. אז צריך לחפור עמוק ובמקומות הכי קשים. האמן לי, אני מכיר את זה מעולה.

ניק 25 בפברואר 2019

Ran,
איכשהוא נגדנו הם תמיד בתקופה גרועה.. ב2 משחקים האחרונים שלכם אצלנו בעטתם אולי פעמיים לשער, ואני מחשיב שער עצמי שלנו בבעיטות האלה.. אם כל זה שאתם קבוצה התקפית מדהימה ועם מאמן התקפי שבונה שחקנים ויאדה יאדה – קלופ עם ניצחון ליגה אחד נגדינו וזה כשאנחנו בשנים הכי גרועות שלנו ב20 שנה האחרונות..

רובי פאולר 25 בפברואר 2019

שמח שאתה משועשע.
ואתה צודק כמובן – המיקום של לוקאקו ופוגבה היה חלק ממערך התקפי מתוחכם שמתחיל 80 מטר משער היריב, ולא בונקר בכלל. אם, ולא משנה מה התירוץ, יונייטד משחקת ככה בבית שלה לעיני 80 אלף צופים ואתה מבסוט, הרי שהפכתם לסוג של ווסטהאם. לבריאות!

יואב 25 בפברואר 2019

ברור שזה משעשע, התגובה הראשונית שלך היתה כל כך ילדותית, טרחנית ונעלבת, שזה פרייסלס. הכל עובר עליך וקקי בידך חס וחלילה טפו טפו. תתבגר אה? יונייטד בעשרה וחצי שחקנים, עם קישור של ילדים ולך יש עוד תלונות? בונקר? אתה בכלל מבין מה שאתה רואה? בעטת פעם אחת לשער מזכרון יעקב. לבריאות גם לך…

רובי פאולר 25 בפברואר 2019

לא לא, רק אתה מבין מה שאתה רואה. אין שום מקום לדעה אחרת. הבן שלי יואב בן 4.5 ויודע לנהל דיון יותר טוב ממך. עזוב

יואב 25 בפברואר 2019

רובי פאולר,
אתם קבוצה טובה יותר היום. זה ידוע. יונייטד בשנים האחרונות בכלל לא במקומות האלה. לאור זה, צפוי שתשלוט ומתבקש שיונייטד תעשה את המקסימום שלה בכלים שלה. לא כל מה שהיריב כופה עליך הוא בונקר. תוך כדי, היא איבדה שלושה שחקנים כאשר הרביעי מדדה על הקרסול. בסיטואציה שנוצרה, היא התמודדה יפה מאד ובאומץ רב. אתם אלו שהייתם באנדר פרפורמנס. אין ליונייטד במה להתבייש. הגישה שלה היתה חיובית וללא רחמים עצמיים למרות שקל לשקוע אליהם. לא היה שום בונקר מתוכנן בוודאי, היו סיטואציות שלחצתם חזק. היו גם סיטואציות שכבר חיכיתם לשריקה עם משחק רוחב שאותי כאוהד שלכם היה מעליב. זהו. זאת דעתי ואני בוודאי פתוח לדיון. לא נכנסתי לכאן לבלוג של בני לריב או להקניט. מבחינתי אגב, אתם עדיין הפיבוריטים לזכיה.

רובי פאולר 25 בפברואר 2019

אוקיי
עכשיו אתה מסביר ומדבר לעניין.
אני מסכים עם רוב מה שאתה אומר, ובמיוחד עם זה שליברפול הייתה רעה מאוד וחסרת מעוף. קרא לאיך ששיחקתם איך שאתה רוצה…

רק ביבי! 25 בפברואר 2019

אני לא מבין דבר אחד- למה ליברפול הפסיקה לשחק את הגנגהסטייל/לחץ גבוהה שלה? ולא רק אתמול. זה ההבדל וזה הזוי

matipool 25 בפברואר 2019

שיחקו את הלחץ בהתחלה עד שמנהיג הלחץ שלנו נפצע ונכנס במקומו אחד שלא זז.
זה נכון עקרונית שהעונה המשחק הוא יותר מבוקר ורגוע כדי לא לחשוף את ההגנה כמו בעונה שעברה ולכן לא רואים הרבה את המשחק ההתקפי השוטף והשילובים הנהדרים שהיו בעונה שברה אבל בזמן האחרון אכן רואים פחות את הלחץ הגבוה שלנו על היריבים וקשה להבין למה כי היו פעמיים תקופות של מנוחה ועומס המשחקים לא היה בשמיים.

רק ביבי! 25 בפברואר 2019

זכור לי שמההתחלה לא היה לחץ על הבלמים והקשרים. זה נראה כמו הוראה מהמנגר. שוב לטעמי זו ההחלטה שהכריעה את המשחק יותר מכל הפציעות לחץ ושאר תירוצים. פרגמטיות היא לא לכולם

רני 25 בפברואר 2019

מסכים עם כל מה שנאמר ומשהו אחד לא מובן לי, קייטה נכנס לרשימת הפצועים ? כי אם לא, אז אם היה משחק שבו הוא היה יכול להביא את השינוי זה המשחק.

שמנצ'יק 25 בפברואר 2019

רני, קייטה צריך לשחק כל משחק, רק ככה הפוטנציאל הענק שלו יהפוך למימוש, אין דרך אחרת.
להביא שחקן שעלה כל כך הרבה, שהיה כוכב בליגה הגרמנית ולייבש אותו על הספסל כשהקישור שלנו אנמי, ביחוד כשבובי נפצע, הוא היה צריך להיות החילוף הראשון, היה צריך להעביר את ג'יני קדימה ולצוות אותו עם הנדו ופאבינו.

matipool 25 בפברואר 2019

פרננדיניו ולאפורטה בחוץ לכמה שבועות. נחזיק אצבעות שאצל בובי זה הרבה פחות.
כולנו זוכרים שהתקופה הרעה של סיטי הייתה כשפרננדיניו היה בחוץ. אולי משם תבוא ישועתנו.

רני 25 בפברואר 2019

בהמשך לפוסט המצוין של אלפסי, נראה שקלופ קורס תחת הלחץ ועוד יותר מזה, מהניסיון להדחיק ולהכחיש שיש לחץ. על השחקנים אך בעיקר עליו. כל כך הרבה מוטל על הכף מבחינתו האישית. אומת אוהדים שלמה תולה בו את כל תקוותיה. צל״ש או טר״ש וזהו. לא מקנא בו. זה כבר לגמרי במימד הפסיכולוגי ורק שם תימצא התרופה.

אבי גלברט 25 בפברואר 2019

הצורה שהנדו הגיב לחילוף, זה הברומטר הכי חזק למידת הלחץ.
מיותר ולא אופיני, קלופ עשה חילוף התקפי והנדו שהרגיש ששיחק טוב, קיבל את זה בעצבים מיותרים…
לא נראה טוב, מקרין לא טוב והשלב הבא הוא הביזאר שהיה עם סארי בגמר גביע הקרמבו..

בני תבורי 25 בפברואר 2019

אל תגזים אבי

אבי גלברט 25 בפברואר 2019

טוב, אולי קצת…אבל לא נראה טוב וקלופ שנאהב ונערץ ע"י השחקנים תמיד לכן העצבים של הנדו היו חריגים. בהחלט אבל סימני לחץ שלא היו לפחות עד עכשיו גלויים לעין.

רופו 25 בפברואר 2019

חוץ מהתירוץ הדפוק התורני של קלופ; "הפציעות הרסנו לנו את הקצב" הוא סיכם היטב את המשחק עם מה שאמר לסולשיאר.
מצד שני, וחייבים מסר אופטימי פה עם כל השליליות המאוד מוצדקת:
הבוקר הסתכלתי על הטבלה ואנחנו מקום ראשון ובתקווה נהיה שם גם ברביעי בלילה.

אסף כלשהו 25 בפברואר 2019

זה היה משחק נוראי. נוראי לצפייה עבור אוהד ליברפול ועבור האוהד הנייטראלי, אולי קצת פחות עבור אוהדי מנ.יונייטד שבטח מעריכים את ההקרבה שההרכב הסופר פצוע שלהם הציג. דרך אגב אני לא זוכר משחק ממש טוב בין שתי הקבוצות האלו כבר יובלות.

אנחנו נראים כמו קבוצה בלי פתרונות, וזה מזכיר תקופות אפלות של העשור הזה עד עונת הסוארס ואחריה עד שבא קלופ. ברור לחלוטין אחרי המחזור הזה שאסור לנו להרשות לעצמנו עוד מעידה, ואנחנו ממש לא נראים כמו קבוצה שלא תמעד עוד. ואם מה שנשאר לאוהדים שלנו זה רק תקווה שסיטי תמעד יותר מאיתנו, אז חבל על הזמן… בלב (או יותר נכון בראש) מקננת עוד תקווה שהחלק הקדמי ייזכר במה שהוא עשה עד לא ממש מזמן, אבל התקווה הזו הולכת ודועכת עם כל הופעה חסרת השראה כמו היום.

רומן 25 בפברואר 2019

מי שמדבר פה על אומץ של ליברפול כנראה לא ראה את המשחק. החל מדקה ה 88 הם מסרו באומץ קדימה אחורה קדימה אחורה בדיוק כמו בשיר של נוע קיריל.
היה הזוי לראות שקלופ רוצה תיקו.
לפחות הוא הוציא את סלאח סוף סוף, סלאח חייב איזה ספסול דחוף שיעור אותו, הוא ממש צריך את הדרייב הזה. אני אם אני קלופ לא עולה איתו בהרכב משחק הבא.

קפיטולניק 26 בפברואר 2019

צודק. הבעיה היא שהוא נהיה מאותרג ברמה כזאת שאי אפשר לגעת בו וחבל.

red sox 25 בפברואר 2019

פאביניו איבד אתמול יותר כדורים מסטיבי וונדר במופע ג'גלינג. מול קבוצה עם שאיפות התקפיות זה היה נגמר רע מאוד.

איאן ראש 25 בפברואר 2019

כן, מרגיש שמשהו לא עובד כמו שצריך בקבוצה. משום מה אני לא נלחץ כי עדיין זה לא משחק פשוט. שמעתי היום בפוד של דסקל על נושא פסיכולוגיית ספורט שיתכן שמצב כזה חריג (שלוש פציעות מהירות) כמו שקרה ליונייטד במשחק יכול ללכד קבוצה ולגרום לכל שחקן לתת מעצמו יותר. ועדיין אנחנו במצב טוב וזה רק פברואר. מניח שהעליה עוד תבוא.

Georgie Best 25 בפברואר 2019

מדהים איך חלק מאוהדי ליברפול פה ראו את המשחק. יש לכם איזה ספייר של משקפיים ורודים כדי שכולנו נוכל לחיות בסרט כמוכם?

ללא מאטיץ׳, לינגראד ומרסיאל (לפני המשחק) והרבה יותר גרוע תוך כדי לאבד 3.75 שחקנים (ראשפורד היה ניצב מהדקה ה-20), וההזדמנויות היחידות המאוד מעטות שהיו במשחק היו ברחבה של אליסון, ואתם עוד מכנים אותנו פחדנים ובונקריסטים? בדיחה.
התגובה של פאולר נראית כמו אחרון האוהדים ביציע שצועק handball ו foul על כל דבר שקורה במשחק.
הררה ומקטומיניי כסחנים? הקפטן שלך כתש את הקרסול של ראשפורד והשופט אתמול נתן לכם להרביץ כפי שמעולם לא היה בהיסטוריית המשחקים בין 2 הקבוצות לקבוצת חוץ. אבל אנחנו הכסחנים! ספר לי עוד.

בעטתם פעם אחת מתחנת הרכבת שלכם לשער של דה חאה, העברתם פסים לרוחב בתוספת הזמן מול קבוצת טלאים פצועה ועייפה שגם שלחה את הבלם שלה בתוספת הזמן (שהיה כובש לו היה גולש לכדור) למצב נייח (שנשאר קדימה גם אחרי שהדפתם את הכדור החופשי), אבל אנחנו הבונקריסטים!
לא ידעתם (או ליתר דיוק פחדתם) לנצל הזדמנות בלתי רגילה לנצח אותנו בטראפורד. הוגש לכם על מגש של כסף.

״אותה יונייטד של לפני חודשיים״, עוד תיאור קולע, ממש לא התקדמנו בפרומיל תחת סולשיאר, גם התוצאות לא השתפרו.

שריקות בוז מהיציע…

הזייה אחת גדולה.

מצאתם ספייר למשקפיים?

רובי פאולר 25 בפברואר 2019

אני רואה את המשחק ממשקפיים של אוהד ליברפול ואתה של יונייטד, שנינו לא אובייקטיבים. לא ראיתי משחקים שלכם מאז המשחק באנפילד, ובשבילי ההשוואה היא בין יונייטד העגומה שראיתי אז לאחת עגומה שראיתי עכשיו (בלי קשר כרגע לרמה הנמוכה שליברפול הפגינה אתמול). אתה רוצה לכנות את התצוגה שלכם אתמול הירואית? לך על זה. לי זה נראה שלא, בייחוד למה שהתרגלנו מיונייטד ועוד באולד טראפורד.
הררה עשה שש או שבע עבירות בעשרים הדקות שלו, ומקטומניי הוריד את מאטיפ לרצפה עם כל הגפיים פעם אחר פעם בקרנות כאילו היה סקרטל בכבודו ובעצמו.
זו דעתי, אשמח אם תרשה לי לחשוב ככה ולהביע אותה.

Gil - Zimbabwe 25 בפברואר 2019

פאולר אני לא מבין איך אתה לא יכול לראות הירואיות (או שהמושג הופעה הירואית אצלך הוא אחר) בהופעה של יונייטד?
ראית איך מאטה עם שריר מתוח נותן ספרינט של 80 מטר לתקל את סאלח (ללא עבירה…) ומייד מתפנה?
ראית איך ראשפורד משחק 80 דקות (לאחר כיסוח טקטי מכוון של הקפטן….) ולא מוותר?
ראית איך מקטמוני הילד מחסל לבד את כל הקישור ליברפול? והוא לא כיסח, הוא עשה דברים רגילים לגמרי, הוא לא גמר שחקן יריב. שלא לדבר על שני הבלמים ולוק שואו.
אם זה לא הירואי אז מה כן? אגב גם ואן דייק נתן הופעה הירואית אתמול.
לגבי הררה – שש או שבע עבירות, פופוליזם זול. הנדרסון עשה לא פחות.
לפעמים צריך לדעת לפרגן גם ליריבים, בסופו של דבר זה רק ספורט.

רובי פאולר 26 בפברואר 2019

תגדיר את זה איך שאתה רוצה. לדעתי ובהסתמך על שני משחקים של יונייטד שראיתי העונה אתם נראים לא טוב. נלחמתם אתמול חזק מאוד – קרא לזה הירואי, אבל אתה לא מצפה מהקבוצה שלך במגרש שלכם לעשות יותר מזה נגד היריבה הגדולה ביום חרא שכזה?
אז נפצעו לכם שחקנים, וואו. ממש מדהים. אפשר לחשוב שעלו מהספסל שרברבים במקומם.
הנדו עשה שש או שבע עבירות בעשרים הדקות הראשונות? אתה בטוח??? פופוליזם זול?
מפרגן לך עד הירח ובחזרה. אני בימים הכי גרועים שלנו בשלושים השנים האחרונות לא הייתי מפרגן לתצוגה כזו שלנו באנפילד נגד אף קבוצה.

רובי פאולר 26 בפברואר 2019

ואגב, בניגוד אליך בדקתי והנדו ביצע שלוש עבירות כל המשחק.

ניק 26 בפברואר 2019

אז תבדוק גם לגבי מה שאתה כותב כי הררה עשה 3 עבירות ומקטומיני אחת.

רובי פאולר 26 בפברואר 2019

ניק – צודק לגבי הררה, טעות שלי. לוקח חזרה. היה נראה לי שהיו לו יותר (או שארבל ייחס לו עבירות של מישהו אחר :-) )
לגבי מקטומיניי דיברתי על ההורדת זקיף שעשה על מאטיפ בקרנות שלנו, לא על הכמות.

Gil - Zimbabwe 26 בפברואר 2019

תגיד אתה ח"כ? אומר בלי לבדוק ומתנצל?
אמרתי שהררה עשה לא פחות עבירות מהנדרסון (לא תישכח הגועל נפש שהוא עשה לראשפורד ועוד מסמן לו שיקום ולא יעשה הצגות) ואפילו אתה מוכיח שצדקתי.
כתבת שמקטומיני לא הפסיק לשחק ברוטאלי ובסוף אתה מסביר שהתכוונת (אחרי שהוכיחו לך שהוא עשה אחת) להורדת זקיף אחת, מה יהיה?
וכן אני גאה בקבוצה שלי תמיד, ולא חשובה הצורה שבה מה הם משחקים, בעיקר ביום ראשון ולאור מה שקרה במגרש אני עוד יותר גאה בהם. כזה אני בתור אוהד.
אבל עזוב לפי הכינוי שלך אני מבין שאתה די צעיר, תזכור שזה רק ספורט וויכוח (סך הכל די טיפשי) בין אוהדים.

רובי פאולר 26 בפברואר 2019

באופן סובייקטיבי השלוש עבירות של הררה בעשרים דקות הרגישו לי יותר מהשלוש של הנדו ב 72 דקות ולכן כתבתי מספר לא נכון בדיעבד, ולגבי מקטומיני נשרקה לו אחת אבל לדעתי הסובייקטיבית הוא היה יותר אגרסיבי מזה במיוחד בקרנות כמו שכתבתי.
לא ידעתי שאתחייב פה לדיון על צדק הסטורי עם אוהדי יונייטד, אם הייתי יודע הייתי בודק בדקדקנות מראש.
יאללה נראה לי שמיצינו את הדיון הזה, שכל אחד יחשוב מה שהוא רוצה.
ואני לא די צעיר, תודה.

איאן ראש 25 בפברואר 2019

אגב, אם הילד לא היה פצוע הוא היה צריך לעלות ולא מילנר באגף. כי זה למשל יכול לשדר באנו לא להפסיד במקום באנו לשחק את המשחק הרגיל.

Georgie Best 25 בפברואר 2019

שמחתי לראות בהרכב את מילנר ולא את אלכסנדר. בגלל שבצד שמאל פוגבה לא באמת תמיד שם הגנתית, אז לחשוב שכל ההגבהות של מילנר היו מגיעות מאלכסנדר…
ואחלה תגובה קודם לכן.

אסף the kop 25 בפברואר 2019

אני מבסוט, אשכרה מבסוט.
מקום ראשון אחרי 27 מחזורים ובסה"כ עוד 11 למנאייק, רלוונטיים מאוד למרוץ האליפות בחודש מרץ, תוצאה מצוינת באולד-טראפורד.
עכשיו צריך לנצח את ווטפורד בבית ויהיה סבבה.

נ.ב.
בסיטי גם מטילים יהבם על הקבוצות שאולי ייקחו נקודות מליברפול.

https://youtu.be/SaH-GAjh9qs

ynwa

טל 12 25 בפברואר 2019

מחצית שנייה חלשה. צריך לדעת לנצל שליטה וזה לא קרה. קיוותי שסטארידג׳ ושאק יעשו משהו. יונייטד שיחקה פרגמטי מסיבות מובנות. לא מאשים אותם.

תודה לאליסון על הנקודה.

Comments closed