שובו של

ושובה של

כמי שאבחן את כניסתו של אדם כמחליף בדרבי כאקט של השלמה וויתור על ניצחון, הרווחתי ביושר את זכותי לאכול כובע בסדר גודל של הגרעון בתקציב המדינה ואני עושה זאת בעונג רב. לאלאנה הישן והטוב, פעם רביעית בלבד בהרכב פותח העונה, לוחץ, מוביל כדור, מוסר, מנצח בתיקולים, מבשל. אין מילים.

משחק שמתחיל עם פיגור לא צפוי בשלב מאוד מוקדם אך השחקנים אוספים את עצמם וממשיכים להכתיב את הקצב והאירועים. הסטטיסטיקה יודעת לספר את הסיפור הרגיל: כמעט שני שלישים מדקות המשחק הכדור ברגליים שלנו, עשרים ושלוש בעיטות שלנו לשער – חמש למסגרת, מול שלוש שלהם, פי שלוש מסירות, וכמעט פי שלוש קרנות. את ההבדל עשתה ההתקפה שכל כך חסרה לנו לאחרונה.

על אליסון שאין לו חלק בשער ראשון ועל וירג'יל אין חדש להוסיף. רובו אחר מזה של הדרבי, ארני השתפר ועדיין חייב ללטש את ההגבהות שלו, מאטיפ בדרך כלל טוב ותעשו לי טובה, הכדור שהוציא לקרן לא היה הסיבה לשער הפיגור, ג'יני קצת פחות דומיננטי משהורגלנו אך עדיין משמעותי מאוד בקישור, פאביניו הסתבך באיבודים פה ושם אבל התרומה שלו באמצע ניכרת, מאנה הוא מאנה, בובי במשחק לחץ אדיר וחכם עוד לפני השערים, סלאח מצוין למרות שלא כבש. הנדו נתן תצוגת כדורגל מעולה כמחליף, קייטה חייב לנסות לעשות את מה שעשה בעונה הקודמת בלייפציג: שמונה שערים כולם בבעיטות מטווח השש עשרה גיב אור טייק ולדניאל יש בישול. ליברפול שוב בפער מעורר תקוות של נקודה אחת, תלונות מישהו?

Reisen nach München

*

 

 

 

 

 

 

 

 

ההפסד בארסנל
פרמיירה פרק 83 - עוזי דן ובורוביץ' - האם בניון הוא גדול הכדורגלנים הישראלים באירופה או גדול האובריידטים?

46 Comments

איאן ראש 10 במרץ 2019

שעה לא נוחה למשחק (עבורי). פתחתי שידור בסלולרי ולא יכלתי להתעמק במשחק, גם בגלל העבודה אבל יותר כי הייתי כמו קלופ- עצבני/לחוץ. המשלא לחוץ היחיד כנראה הוא אליסון שעדיין החליט להשתעשע בגלל שכולם לחוצים. בסה"כ בגלל הנסיבות אין לי מה לאמר על המשחק. רק מה נסגר על שריקי?

תבורי 10 במרץ 2019

למיטב הבנתי שאריקי לא יכול להשתלב במשחק 4-3-3 של קלופ, זה כל הסיפור.

משה 10 במרץ 2019

התלונות היחידות הן על האישור הזוי של השער של סיטי אתמול והאישור הלא פחות הזוי של השער של ברנלי מהקרן.
מעבר לכך כל מילה.

Matipool 10 במרץ 2019

לגמרי, משה.
מי יודע איך היה מתפתח המשחק של סיטי אתמול וגיב מי א ברייק (מעתיק קצת מתבורי) – זה שהם הבקיעו אח״כ עוד שניים, לא אומר שהם היו מבקיעים אותם לולא השער הראשון.

Matipool 10 במרץ 2019

מעלה ומוסיף עוד שתי תלונות:
1. המאמן של ווטפורד החליף שבעה שחקני הרכב למשחק מול סיטי כדי ״לשמור״ אותם למשחק גביע בעוד שבוע כשהוא יכול להיאבק על מקום באירופה. WTF?
2. למה ההתאחדות האנגלית לא מתחשבת בנציגות שלה בליגת האלופות? למה קובעים לנו משחק ליום ראשון במקום בשבת ויום מנוחה פחות מלבאיירן? ההתאחדות ההולנדית דחתה לאייאקס את המשחק מהמחזור שלפני הגומלין מול ריאל והיה להם שבוע וחצי להתכונן לריאל.

ניק 11 במרץ 2019

1. פעם עשו את זה גם נגד היונייטד, נראה לי וולבס ששמרה חצי הרכב למשחק אחר וקנסו אותם על זה. מעבר לכך לא רואה בזה שום בעיה ברמת המועדון. אין להם שום סיכוי להגיע לאירופה (14 הפרש מצלסי) מהליגה לעומת הגביע ששם נשארו רק עוד 2 קבוצות חזקות.
2. ההתאחדות חרא, הם עושים את זה לכולם. זכויות השידור זה כל מה שמעניין אותם.

matipool 11 במרץ 2019

ניק – הייתי מבין אם היו להם רק שלושה ימים להתכונן למשחק. יש להם שבוע במקרה הזה.
כמו כן, הם במרחק נקודה בלבד מוולבס ומהמקום שמוביל לאירופה (יש גם ליגה אירופית חוץ מליגת האלופות..) וזה אחרי ההפסד.

ניק 11 במרץ 2019

טכנית הליגה האירופאית מקבלת מקום אחד מהליגה ועוד 2 מקומות מגביע הליגה ומהגביע. בגלל שסיטי זכו בגביע הליגה אז יש 2 מקומות כרגע. אז ווטפורד צריכה גם לעבור את וולבס וגם לקוות שאחד המנצסטריות יזכו בגביע כדי שמקום 7 יביא לאירופה.

משה 11 במרץ 2019

ברור

אבי גלברט 10 במרץ 2019

משה, תרשה לי להתלונן גם על השידור של יורם ארבל. מביך פשוט שידור ברמה נמוכה ללא ידע והבנה בסיסית. רדוד.. לא היה פרשן באולפן(וטוב שכך לפחות חסכנו את נימני), אבל ארבל פשוט היה מביך..

רובי פאולר 11 במרץ 2019

אתה למעשה טוען שארבל טועה וקראוץ׳ אינו ״חתיכת בצל ירוק״?…

תבורי 11 במרץ 2019

יש אפשרות להאזין לשידור בשפת המקור ותמיד אפשר להקשיב למוזיקה טובה תוך כדי ולוותר על הקשקשנים.

משה 11 במרץ 2019

אבי, מאז שיש אופציה של דיבוב בשפת מקור האיש נעלם מחיי וטוב שכך. אני יכול להסתדר גם בלי סיפורים על פלה ויוזביו, בלבול בין רוברטסון והנדרסון וצעקות הללויה היסטריות.

אבי גלברט 11 במרץ 2019

כן…חייב לנסות את זה פעם . יחד עם אבי "טכניקה בלתי רגילה" נמני, זה הופך בלתי אפשרי. מילא פלה ושות, כל פרשנות שלהם על ליברפול מסתכמת ב "קוטיניו חסר" ו "שליטה בכדור יוצאת מין הכלל" על סאלח…

שמנצ'יק 10 במרץ 2019

אני מבקש לשתף במשהו.
זה הסגנון של קלופ או שרק נדמה לי שהשלישיה הקדמית תפקידה לעשות בלגן, המון דריבלים ופחות מסירות ביניהם, טסים קדימה ובתורנות אחד עושה בלגן והשניים האחרים מלקטים ריקושטים ומתרגמים לשערים.
אין לנו כמעט שערים מתוכננים ארבעה חמישה מהלכים אחורה,
לחץ וריצה קדימה.
ממש לא איכפת לי לקחת ככה תארים, אם זו התוכנית והיא תצליח נהדר, או שזה תוצאה של מחסור בקשר קדמי יצירתי.
שתי הערות – לא אוהב את ההגנה של ארנולד, קיצונים מהירים חוגגים עליו והוא לרוב אינו מכסה את כדורי הרוחב מהצד שלו. צעיר נכון, מהיר פחות נכון והיום גם היה מפוזר נורא. אני יודע הוא יגדל אתם אומרים…
לגבי ללאנה, מה שיש לו ברגלי האיילה שלו כשהוא נזכר שהוא שחקן נפלא, לשאקירי לא יהיה אף פעם.
חוץ מזה כיף לנצח !

Matipool 10 במרץ 2019

זה היה משחק הליגה הראשון העונה שלא ראיתי בשידור ישיר. שעה דפוקה למשחק (גם לשחקנים באנגליה, 12:00 זה לא שיא הכיף לשחק). הייתי רוב הזמן בישיבה של ועדה שאני כותב לה את הפרוטוקול או פרטיכל (מה שלא יהיה – זה ניג׳וס רציני) כשהטלפון פתוח על העדכונים און ליין מהדיילי מייל. ככה גם ייראה מחר הסיכום שלי לישיבה.
ממה שקראתי ומהתקצירים שראיתי, השלישייה ולאלאנה היו מצוינים. מעניין אם לאלאנה יקבל קרדיט גם מול באיירן. לפני המשחק כשראיתי את ההרכב, תפסתי את הראש בגלל לאלאנה ואז קראתי שקלופ הסביר שלאלאנה בהרכב כי הוא היה מעולה בכל 5 האימונים שהיו השבוע וזה יהיה חכם לשנות קצת. קלופ צדק הפעם וגם אני אוכל את הכובע אחרי מה שכתבתי על לאלאנה בעקבות הדרבי.
יאללה לנצח את באיירן למרות שזה משחק חוץ, פחות יום מנוחה וטיסה.

גיא זהר 11 במרץ 2019

תיקו עם שערים מספיק (באיירן בכושר מפחיד, אבל משחקים מול יריבות נחותות).

7even 11 במרץ 2019

נו אז היתה ישיבת ההמשך כבר ?

matipool 11 במרץ 2019

לא. אלו ישיבות תקופתיות. יצא בסוף סיכום טוב.. (-:

אבי גלברט 10 במרץ 2019

האישור של הגול הראשון שלהם זה שערוריה. אסור לגעת בשוער בתוך רחבת החמש. השוער מוגן בחוקה לחלוטין בתיבה, שני שחקנים ממש רכבו עליו, הזוי….
גם אנחנו וגם סיטי (למרות הנבדל המעצבן שלהם) ניצחנו ניצחונות צפויים. יש עוד 8 משחקים, קשה לי להאמין שגם אנחנו וגם הם נעשה שמונה משמונה, יש סיכוי גדול מאד שטוטנהאם תשחק תפקיד מכריע בסיפור. חוץ מטוטנהאם יש עוד מוקשים בדרך כמו סאוטהמפטון לנו בחוץ, פאלאס להם בחוץ, לסטר להם בבית ,צלסי לנו, סקאם להם ועוד .יהיה מותח ולחוץ עד הסוף. אני מקווה מאד מאד שלא נבכה על תוצאות התיקו האחרונות.
לאלנה- לא התלהבתי לפני המשחק, אבל הבנתי את קלופ וגם כתבתי בפוסט של תמי בפייס לפני המשחק, השיקול כנראה הוא דריבליסט טוב שיעזור לפתוח את הבונקר הצפוי של ברנלי. בדיעבד קיבלנו את לאלנה הישן והטוב רוב הזמן כולל לחימה ללא פשרות, התיקול המדהים בגול השני ועוד הרבה פעולות טובות .
המצטיין לדעתי היום הוא בכול זאת בובי ששינה את כול משחק ההתקפה שלנו לחלוטין בתוספת מאנה חד ויעיל. חבל שלא ידענו לספוג פחות ולהבקיע יותר. יחס שערים בסוף עוד עשוי לקבוע, אבוי לנו…
סיפור שריקי לא ברור לגמרי וממש התבקש ברבע שעה אחרונה שיחליף את סאלח גם עם מחשבה לקראת רביעי. מקווה מאד שמאטיפ ופאביניו לא נשחקים מידי לקראת סוף העונה. שניהם כרגע חשובים מאד ומאטיפ גם ללא מחליף זמין בריא.
אוי איזה 8 מחזורים צפויים לנו….

אוהד 10 במרץ 2019

מותר לגעת השוער הרחבת החמש אבל אסור לעשות פאול כמו שהם עשו.

הסיכוי שהאליפות תוכרע על הפרש שערים הוא נמוך מאוד, זה יכול לקרות רק אם אחת מהקבוצות תפסיד יותר משחקים מהקבוצה השנייה.

שמנצ'יק 10 במרץ 2019

וחייב להוסיף, התלוננתי לפני שבוע על קיבעון של קלופ , אחרי לאלנה של היום, סליחה הר יורגן ! ! !

טל 12 10 במרץ 2019

שמח שהסתדר לי לצפות במשחק הפעם, אבל שברנלי צימקו ל 3-2 הרגשתי גמור מלחץ. התאוששתי רק אחרי שמאנה הבקיע את הרביעי. אנחת רוחה – עוד שלוש נקודות חשובות במאבק על האליפות.

באבא ימים 10 במרץ 2019

אני רק תלונה,

אפשר בבקשה לחכות עד שליברפול תנצח שני משחקים רצופים?

תבורי 11 במרץ 2019

לחכות עם מה?

גלעד בלום 11 במרץ 2019

1) לאליינה הביא את הנצחון, הלחץ בגול השני וגם סלאח עם שני בישולים תכלס.

2) הגול הראשון של ברנלי הוא שערוריה, שישימו כבר ואר.

3) השיטה של קלופ מעודדת את הבלגן בחלק המגרש של היריב ( גייגן פרס ), הלחץ הזה הביא את הגול השני והמכריע ( ממש גול מכלום ). בהיעדר משחק מאורגן לאחרונה צריך לייצר גולים מכלום, היום עשו זאת מושלם, אגב גם הגול הראשון היה די פארש( כדור רוחב שהשוער חייב לקחת ), וגם הגול השלישי היה גול של ליגה למקומות עבודה.

4) הוכחתם ווינריות היום בחזרה מפיגור, תיקו ואנשים בליברפול כבר היו מורטים שערות מהראש, ובני היה נותן פה עוד פוסט נוירוטי

5) בהצלחה

תבורי 11 במרץ 2019

אתה חושב שזה לא מעצבן אותי שנמנע ממני פוסט כזה היום?

ran 11 במרץ 2019

לאלנה לקח אתמול את התפקיד של מילנר בדר"כ – המבוגר האחראי, יעיל מאד ומלחמה בלתי נגמרת.
בגול הראשון של ברנלי היתה עבירה על אליסון, 3 שחקנים טיפסו עליו ולדעתי זו כן היתה החלטה טיפשית של מאטיפ להרחיק לקרן ולספק לברנלי את הנשק היחיד שיש לה הגבהות לרחבה.
לא משחק גדול שלנו, סאלח למרות הבלאגנים שיצרו שערים, לא חד ונראה עצבני. לא יכולת שתספיק נגד באיירן וחייבים ברביעי להביא משהו אחר.

תבורי 11 במרץ 2019

זהו, שזו לא הייתה החלטה אלא טעות שבסך הכל הביאה לקרן, לא משהו נדיר במשחק, לא פנדל או כרטיס אדום, קרן שאפשר להתמודד אתה. מה שקרה לאליסון בקרן זו שערורייה.

אבי גלברט 11 במרץ 2019

זאת הייתה הרוח, הייתה רוח מטורפת באיצטדיון ששיגעה את השחקנים משני הצדדים.
הכדור הגיע למאטיפ חזק מידי והוא לא יכול היה להעריך…

איאן ראש 11 במרץ 2019

מתלונן על הרוח? מה אתה קלופ? :)

ran 11 במרץ 2019

אין ספק שקרן היא חלק מהמשחק אולם ברנלי קבוצה מאד מוגבלת, מאד… ולספק לה הזדמנות כזו,
לדעתי – זו טעות, קלופ היה חייב לפני המשחק להדגיש לשחקני ההגנה והקישור את הנושא.
מאטיפ לא היה תחת לחץ שזו היתה הברירה היחידה שלו ואני חושב שיכל להוציא לחוץ באותה מידה.
לגבי הרוח, זו הסיבה היחידה שמספקת איזשהו הגיון מאחורי הפעולה של מאטיפ.

רובי פאולר 11 במרץ 2019

לאלאנה היה בינגו אמיתי – עשה בלאגן, לחץ והחליף כל הזמן מקומות עם צלאח שהחליף עם בובי ושיגע להגנה שלהם את השכל. יופי של יוזמה.
גם בחילופים קלופ חשב על רביעי למשל עם סטאר למקרה שיצטרך לזרוק פנימה את כל המטאטאים שאולי יתנו גול.
אוףףף העיקר שסימנו וי.
מאטיפ הרחיק כי חשב שצריך להרחיק, אין מה לבוא אליו בטענות בדיעבד. למה כולם עומדים וחולמים כשיש ארבעה שחקני יריב בתוך החמש שלנו ליד אליסון זו השאלה שצריך לשאול.
ציונים:
אליסון 6. מסכן, אפילו כשהבנים שלי קופצים לי על הגב וצועקים לי סוס! סוס! זה עוד יותר עדין ממה שהפושטקים האלה קפצו עליו שם.
טאא 6. היא הייתה חזקה מהרוח… מממ לא היום. לא יום להגביה, חבר.
וירגיל 7. דומיננס
מאטיפ 6.5. בסדר
רובו 6. צא מזה כבר, תחזור להיות מופלא
פאבי 6.5. מחסל
ג׳יני 6. בסדר
לאלאנה 7.5. כל הכבוד
מאנה 7. תמשיך
בובי 7. נהנה מההפקר, תביא כזה מזל גם ברביעי
צלאח 7. עשה הכל סבבה, רק שיכבוש כבר משהו ותשתחרר לו כל העצירות והגזים…

תבורי 11 במרץ 2019

אגב, הבלימה על סלאח בגול השני הייתה פנדל כהלכתו.

ישרון 11 במרץ 2019

לפי התקציר הוא רצה לשרוק אבל מאנה הבקיע ויתר את זה.

נדב 11 במרץ 2019

לפני שפותחים שמפניות צריך לזכור ששחקנו מול יריב חלש שנתן לנו שלושה גולים במתנה
לפחות הגענו להרבה מצבים,היה יכול להיגמר יותר בקלות

גיא זהר 11 במרץ 2019

רק הערה אחת 23 בעיטות לשער ורק חמש למסגרת זה מעט מדי. טיפה יותר דיוק.

אסף כלשהו 11 במרץ 2019

אחרי המשחק היום אמרתי לאחי שהסיוט הכי גדול שלי הוא אם עד סוף העונה גם אנחנו וגם סיטי ננצח את כל המשחקים… זה יהיה אכזרי ברמות שקשה לתאר.כמובן שהסיכוי לזה נושק לאפס אבל אי אפשר להגיד שזה לא מקנן איפשהו בראש…
חייבים לנצח בקרייבן קוטג' בשבוע הבא ולהפעיל את מלוא הלחץ על סיטי. אם נהיה בראש הטבלה, גם אם זה יהיה מדומה בגלל המשחק החסר שלהם (שהוא באולד טראפורד…), הם בטוח ירגישו את זה. וגם בעונת 13/14 (מצטער, לא יכול להימנע מהשוואות…) היינו ראשונים עם משחקים עודפים שסיטי וצ'לסי שמטו (מול סנדרלנד שתיהן, אם אינני טועה…).

לגבי יום רביעי- אני מרגיש קצת כמו לפני משחק בגביע הליגה. אני רוצה שננצח כי אני רוצה שננצח בכל משחק וכי אני מבין ברמה רציונלית שזה טוב למורל, רצף, המשכיות וכו' אבל לא יהיה לי כזה אכפת אם נעוף. הרי בסופו של דבר אם ניקח אליפות זה ייגמד הכל ואם לא אז אפילו האזניים הגדולות לא ינחמו…

כח הגברה 11 במרץ 2019

ההרגשה שלי מאז התיקו בדרבי בשבוע שעבר ואיבוד המקום הראשון, היא שליברפול תסיים עם 87-89 נקודות, מנצ'סטר סיטי תסיים עם 92-94 נקודות, והאליפות תוכרע לפני המחזור האחרון.
אני, כמובן, אשמח להתבדות, ומוכן לאכול כובע או אפילו מפתח שבדי כדי שניקח אליפות.
לסיים מקום שני עם 90+ נקודות יהיה אכזרי.

ניר 11 במרץ 2019

למזלה של ליברפול יש לסיטי משחק כשהם מתארחים באולד טראפורד. אני לא רואה אותם מוציאים שם נקודות, ואם כן, הם ראויים לאליפות.

משה 11 במרץ 2019

לא מוציאים שם נקודות זה מרחיק לכת.
יונייטד השתפרה אבל אני עדיין שם בצער את הכסף שלי על סיטי במשחק הזה.

אלכס 12 במרץ 2019

יוציאו נקודות…אחת אולי, וגם זה בקושי. אם ננצח את שלנו, זה בדיוק המשחק שיכול לספק אליפות.

פאןפאן 11 במרץ 2019

משחק בשעה הזו היא שערוריה שאין כמותה. נאלצתי כמו ג'ורג מסיינפלד להסתיר מסך כל פעם שמישהו התקרב :-)
לאלאנה הזכיר לי נשכחות מלפני 2 עונות שהיה לוהט והחזיק לנו את הקישור, בובי היה לא פחות ממדהים ומאנה חד כהרגלו.
סלאח עדיין רוצה מדיי וזה השפיע לו על קבלת ההחלטות וההחמצה המזעזעת באחד על אחד במחצית השניה ועדיין רק הנוכחות שלו משחררת את השאר לעשות את הקסמים שלהם
לא יכול לנשום כבר לקראת המשחק ברביעי – והגביע עם האוזניים הגדולות בהחלט עושה לי את זה :-)

נדיב 11 במרץ 2019

הבעייה עם המשחק של סיטי נגד יונייטד
שליונייטד יש גם חודש מטורף במשחקים אלופות וגביע מקומי
אולי הם לא ישחקו בהרכב הכי חזק נגד סיטי.
לדעתי מה שיקבע את האליפות הם המשחקים שלנו מול טוטנהם וצלסי וסוטון
אם ננצח את משחקי המוקש האלו.

נדיב 11 במרץ 2019

אגב, מי שיכול "לתת" לנו את האליפות
הם רוגרס ובניטס.
לרוגרס זה יהיה סוג של סגירת מעגל קטנה מול סיטי.

שמנצ'יק 12 במרץ 2019

יש לי הרגשה מצויינת לגבי מחר במינכן. אם אנו עוברים את באיירן, אנו לוקחים אליפות בלי שום קשר להמשך המפעל. ניצחון מחר זו עוצמה שתבוא לידי ביטוי בליגה !

Comments closed