שלווה

כשהלחץ במקום אחר אין סיבה ללחץ

שעה וחצי משמימות עם הפועל פתח תקווה ובני לוד באצטדיון ראש הזהב ועוד שעה וחצי מול הטלוויזיה עם ליברפול וסוטון, נחשו איפה הייתי רגוע יותר.

אם הפועל פתח תקווה, שאין לי ממנה בשלב זה ציפיות מיוחדות, הצליחה לעורר בי, אחרי שנים של אדישות מוחלטת קצת תסכול ורוגז בתיקו מאופס במשחק בו הייתה פחות טובה, הרי שליברפול, גם בדקות שלאחר שער היתרון של סוטון, לא ממש הצליחה להוציא אותי משלוותי.

גילוי נאות: מיד לאחר שער החובה הפטרתי לעומת אוסי שאין לי כוח וקפצתי להשלים פרק 4 במילארדים, אך חזרתי לאחר כמה דקות, התוצאה הייתה עדיין 1:0 לחובתנו, אבל איכשהו, ממש לא הצלחתי להתרגז.

בתום המשחק הבנתי למה. תראו, ליברפול קבוצה חזקה. באמת חזקה. לא מבריקה אבל בהחלט קשוחה ונחושה וכמו שסברתי שנוכל לנצח את טוטנהם למרות השוויון המתסכל, כך חשבתי שנוכל גם היום. ולמה אני חושב כך? כי הלחץ לא עלינו. לפני כמה שבועות היינו במקום שהקנה לנו יתרון משמעותי במירוץ, אך הלחץ החזיר אותנו לנקודה ממנה אנחנו יכולים להסתכל רק קדימה. ומאותו יום, כשאנחנו כבר לא תלויים רק בעצמנו, הכל נראה אחרת.

נכון, לא משחקים מבריקים, יותר מדי דקות של התבחבשות מיותרת, לא תצוגות עילאיות, אבל אי אפשר להתעלם מהקשיחות המנטלית שמאפיינת קבוצות גדולות, כזו שאסור להוריד ממנה את העיניים ולהרפות אפילו לא לדקה, אפילו לא בדקה אחרונה.

אהבתי מאוד את ההרכב, אני מחסידיהם של פאביניו וקייטה ותולה בהם המון תקוות. דווקא ג'יני וארני בלטו בהססנות לא ברורה והחילופים היו במקום, ויותר מכך, בזמן. לא זוכר כבר מזמן חילוף מדרום לדקה 65', שלא נבע מהכרח בגין פציעה. אם חשתי אכזבת מה מהעובדה ששאקירי לא נכלל בין המחליפים, באו מילי והנדו, במיוחד הנדו, והוכיחו לי שוב שיש על מי לסמוך ותודה לאל שזה לא אני. על החילופים האלה מגיע שאפו ענק לקלופ.

שער החובה נבע משרשרת של טעויות בעיקר במיקום ויהיה נכון וצודק לא להסיר את האחריות לגביו מאף שחקן הגנה שלנו, למעט אולי אליסון, שבאמת נכנע לכדור חזק מאוד מטווח קצר.

אה, והתלבושת הזאת איומה.

אליסון – נו מה אפשר לעשות כשההגנה סביבך קורסת.

רובו – לא רע.

מאטיפ – לפעמים ככה ולפעמים ככה, היום היה ככה וככה.

וירג' – בניגוד לשחקנים אחרים, ההייפ סביבו לא מפריע לו להתרכז.

ארני – איום ונורא.

ג'יני – עייף מאוד, לא תרם.

פאביניו – לא הבריק היום, אבל אי אפשר להתעלם מהנוכחות שלו בכדורי גובה, בתיקולים וביכולת לדחוף קדימה.

קייטה – גם אם גרף התקדמות שלו לא נסק היום, עדיין נתן תרומה חשובה שלא לדבר על שער בכורה נהדר.

בובי – ההצלחה שלו מגיעה ממשמעת טקטית ויכולת פיזית ושכלית יוצאות דופן המאפשרות לו להבין את תפקידו ולבצע פעולות  חשובות מאין כמותן, בפשטות יחסית. הבישול שלו להנדו היום, היה מהזן הגאוני.

מאנה – נהדר גם בלי להבקיע.

סלאח – כשרץ לכיוון השער חשבתי שימסור לבובי. גם בובי חשב ולדעתי גם אתם. סלאח לא. ביצי פלדה יש לו לקחת מהלך כזה עד הסוף.

מילי – ישן וטוב.

הנדו – שנה וחצי ללא שער ואיזה אושר מתפרץ. גם בלי השער, איזו דומיננטיות.

 

 

הספירה לפלייאוף – 8 ימים – נבחרות ההגנה של השנה
ומחפוד חילק הוראות מהגדר

74 Comments

אלכס 6 באפריל 2019

זה היה ליל המתים החיים היום, שלושה כובשים בלתי צפויים: קייטה, שלן לפחות יש תירוץ של מספר הופעות מוגבל, ואי אפשר לכבוש שלא משחקים). סלאח, שהגיע ה-FUCKIN זמן, והנדו, שסתם פיות, ואת החורים שהשאיר ויינאלדום, וריגש עם השער.

רובי פאולר 6 באפריל 2019

קייטה בהרכב היה די מפתיע, ולאורך 35 הדקות הראשונות שלו רציתי להרוג אותו אבל אני שמח שהתבדיתי.
מהדקה העשרים צעקתי על קלופ שיעשה חילוף (בהתחלה קייטה אחכ ג׳יני) והיה מאוד משמח לראות תגובה לא מאוחרת, אבל די התפלצתי כשראיתי מי עולה. וככ שמחתי לטעות. הנדו היה פצצת אנרגיה וטירוף והעיר את כל הקבוצה, ומילנר כתש את האגף.
אליסון בזוקה ג׳ו – 5.5. לא עשה משהו מיוחד
טאא – 5.5. וגם זה כולל הבישול. בא לשחק דקה וכל השאר היה חושך
וירגיל 6.5. כרגיל
מאטיפ 5.5. היה יותר מבולבל מלאחרונה, הגול די עליו. דריבל אחד במשחק זה מספיק, אל תהיה לי מקמנמן
רובו 6. בסדר
פאבי 6. היה קצת כבד יותר מהרגיל ופחות מדויק בטיימינג שלו
ג׳יני 4.5. אכל איזה קישקע מיותר או פיצה שלמה או משהו
קייטה 6. 35 דקות של 4 ומאז היה בסהכ בסדר גמור עם בונוס
בובי 6.5 בובי נו, הוציא מים מהסלע
מאנה 6. היה אחר לגמרי מרגע שהנדו נכנס. איך לא שם את הנגיחה איך
צלאח 6.5. שוב קבלת החלטות תמוהה, ולחץץץ. גם בגול בעט בסוף מפקעת של שלושה מגנים. מזל
הנדו 9. מלך
מילנרים 7.5. מאסיב
ולחשוב שבכל עונה נורמלית אחרת היינו היום בחוף מרסי נהנים מהחיים עם הצלחת/הגביע/וואטאבר

משה 6 באפריל 2019

הגול על ואן דייק, רובו וקייטה יותר מאשר על מאטיפ. טאא עשה כמה דברים טובים התקפית אבל האגף של ג׳יני ושלו היה נורא הגנתית. הייתי בטוח שהחילוף הכפול היה חברתי אבל אני מסיר את הכובע (כרגיל), מה אני מבין לעומתך יורגן ?

פאביניו וקייטה הבהירו היום למה הם לא יכולים לסחוב את הקישור במשחקים כאלה עדיין. סוטון עשו לנו בית ספר לאגרסיביות במחצית הראשונה. הם עוד צריכים להשתפר כדי להיות שם.

רובי פאולר 6 באפריל 2019

מאטיפ יצא לטייל במרפסת ובגלל זה השחקן שלו (שנגח אחורה ללונג) היה חופשי ווירגיל נזעק לנסות לכסות אותו והשאיר בור לא מתוכנן מאחורין שרובו וקייטה לא כיסו

איציק מהקיבוץ 6 באפריל 2019

מסכים לגמרה לגבי פאביניו וקייטה

Matipool 6 באפריל 2019

לא מסכים לגבי פאביניו. ברור שכן לגבי קייטה.
אל תבחנו את זה רק לפי המשחק אתמול. פאביניו הוכיח בחודשים האחרונים שהוא מספיק אגרסיבי ויכול להחזיק קישור מול כל קבוצה. אתמול לא שיחקנו טוב וכמה שחקנים כמו ג'יני וטרנט היו במשחק נפל וגם השאר היו מתחת לרמתם הרגילה (כולל פאביניו).

משה 6 באפריל 2019

פאביניו הפסיד מאבקים של אחד על אחד על ימין ועל שמאל ושחקנים עברו אותו בקלות. אני חושב שהוא רכש מעולה ונותן עונת בכורה מצויינת, אתמול הוא היה בינוני מאוד.

miranda vera cruz de la hoya cardinal 6 באפריל 2019

בעונת הזכיה של לסטר סיטי הנקודות היום (82) היו מקנות אליפות (לסטר סיימה עם 81).

Matipool 6 באפריל 2019

מסתבר ש-82 נקודות היו מביאות אליפות בשבע עונות מאז הקמת הפרמיירליג.

איאן ראש 6 באפריל 2019

אותה הרגשה כשראיתי את הנדו ומילי. הייתי בטוח שיצאו ג'יני וקייטה. קלופ שיחק אותה כשהוציא את טאא (חייב לעבוד על משחק הגנה).
לגבי סלאח, הייתי בטוח שיקח בעיטה ולא ימסור (גם בסיום המשחק הוא אמר את זה בחצי צחוק חצי אמת). החגיגה שלו אחרי הראתה כמה הוא חיכה לזה.

פלה קוטי 6 באפריל 2019

Praised be

Matipool 6 באפריל 2019

Under his eye

רובי פאולר 7 באפריל 2019

Blessed day

פילוסוף רדום 6 באפריל 2019

רק אני כל המשחק חושב מתי סיטי יאבדו נקודות?
יש להם שבועות קשים, עם 3 פעמים טוטנהאם, ואז הורודים.
מחזיק אצבעות ליריבות, גם ברגליים.

Matipool 6 באפריל 2019

חושב על זה בערך עשרים פעם ביום. לא רק בזמן משחקים שלנו או שלהם.

ניק 6 באפריל 2019

משוכנע שגם אתם וגם סיטי לא תנצחו בכל המשחקים שלכם עד סוף העונה.

באבא ימים 6 באפריל 2019

אין לי מושג על מה אתה מדבר. אני הפסקתי לצפות בערך בדקה ה 50, כי לא עמדתי בלחץ. נגד טוטנהאם פרשתי אחרי שער השוויון. נראה לי שכדי לזכות בתואר צריך לחזור לימים בהם הייתי נצמד ל bbc world service (למצוא את התחנה היה בערך כמו למצוא את רדיו רמאללה). אני כנראה לא אראה בחיים אליפות של ליברפול, אולי אני אשמע אותה.

וקשה לאמר שליברפול לא נראתה בלחץ. היא בקושי הצליחה לחבר שלוש מסירות רצופות. דווקא במה שהיה סימן ההיכר שלה- הזכיה במאבקים על הכדור היא היתה נוראית.

אני חושב שבשלב הזה של העונה אנחנו במצב שבו האליפות מוכרעת לא על משחק קבוצתי או הכנה טקטית אלא על פעולות של בודדים.

בני תבורי 6 באפריל 2019

לא הבהרתי עצמי כראוי: מכיוון שממילא לא הכל תלוי בנו ומכיוון שגם אם ננצח עד הסוף התואר לא מובטח, למה להיות בלחץ? הרי כשהיינו בלחץ, לא עמדנו בו, עכשיו אפשר ליהנות.

אריאל גרייזס 6 באפריל 2019

הדבר החשוב – קלופ הראה שהוא מסוגל להתאים את עצמו ולנהל את המשחק נכון. ראינו כמה הנדו חשוב לנו ואולי הפעם ההייטרס יבינו את זה.
מילה מיוחדת על פירמינו – זה לא רק הבישול האדיר זה גם הדרך שבה הוא פינה לסלאח את הדרך לשער. כזה שחקן לא אנוכי.
כמו כן, אני מת על רובו אבל אתמול הוא היה חלש דווקא בחלק החזק שלו – הקרוסים. היתה לו חדירה בחצי השני שהוא רק היה צריך להניח את הכדור על הראש של מו והכדור עף גבוה. הוא ילמד.
ועכשיו סיטי אולי טיפה טיפה בלחץ

תבורי 6 באפריל 2019

גרייזס,
כשאתה מגדיר את המבקרים של הנדו כהייטרס, אתה מוותר לעצמך.

אריאל גרייזס 6 באפריל 2019

תקרא לזה איך שאתה רוצה. אפשר להעביר ביקורת עליו, גם לי יש כזאת. אבל יש כאלו שלא משנה מה הוא יעשה יחשבו שהוא לא ראוי לתפקיד, שהוא לא מספיק טוב לקבוצה הזאת וכו' וכו'.
האיש לא סטיבי, ברגע שאתה משלים עם העובדה הזאת אפשר גם לקבל את זה שהוא שחקן שקלופ מאמין בו למרות שהוא שם מלפני זמנו (ואין כמעט כאלו היום – פירמינו, מילנר, הנדו וזהו בערך), שהוא תמיד נותן את המקסימום, שהוא יעשה מה שהבוס יגיד לו ושהוא שחקן הרבה יותר חכם ממה שעושים ממנו.
בנוסף, יש לו את התשוקה האדירה הזאת, רק תראו אותו צורח אחרי הגול שלו. הוא הקפטן שלי ואני מאחוריו גם אם יש לי עליו ביקורת לפעמים. הבעיה היא שהביקורת עליו חורגת מפרופורציה. אין שחקן בקבוצה שסופג ביקורת כמוהו

אבי גלברט 6 באפריל 2019

הביקורת עליו היא כי מצפים ליותר זה הכול .הנדו שחקן מוגבל סהכ שלא יוזם מספיק, לא מכדרר כמעט בכלל גם שצריך(פעם היה), לא מספק מספרים, לא מאיים על השער וכו.
אבל הנדו נלחם, מחלץ כדורים, מתאבד על המגרש שצריך ואתה צריך גם " ארסים" כאלו על המגרש. אתמול זה מה שהביא את הניצחון מעבר לבישול וגול מנצח.
הלב , הרוע, הארסיות כן, כן שהקבוצה ישנה ומדשדשת זה מה שהטריף את כולם בחצי שעה האחרונה.

בני תבורי 6 באפריל 2019

אז בוא ספר לי מה הביקורת שלך עליו ובמה היא שונה משלי למשל?

אריאל גרייזס 6 באפריל 2019

אני חושב שאתה מתבלבל, ה"הייטרים" לא כוון אליך. אלא אם אתה חושב שהנדרסון שחקן שלא ראוי לליברפול – משהו שאני שומע מיותר מדי אוהדים.
הביקורות שלנו די דומות – לא מאיים מספיק על השער. אני חושב שהביקורת לגבי זה שהוא לא דוחף מספיק קדימה היא מוגזמת לגמרי, יש אפילו סטטיסטיקות שמראות שזה לא נכון. כן, הייתי רוצה אותו יותר בועט ומאיים אבל זה לא משהו שקלופ מבקש ממנו לעשות בדרך כלל. המטרה שלו היא לעשות סדר מאחורה ובזה הוא מצוין

Matipool 6 באפריל 2019

אני קורא הרבה תגובות נגדו העונה באקו ובדיילי מייל, בעיקר של אוהדים אנגלים והם באמת מגזימים.
אם לכמת את התגובות אז זה בעיקר בגלל שהמשחק שלו ״פחדני״ (משחק רק אחורה ולצדדים), לא תורם כלום להתקפה ובאופן כללי, הוא שחקן של קבוצת אמצע טבלה ולא ליברפול. הם משתגעים גם מזה שהוא הקפטן.
אני אישית מחבב אותו, סומך עליו ואוהב את זה שהוא נותן את כל מה שיש לו למרות שהוא מוגבל טכנית.
בתחילת דרכו אצלנו, הוא היה הרבה יותר התקפי וגם כבש ובישל הרבה יותר (אני בין אלו שמאמינים בכל ליבם שאם לא החיסרון שלו בשלושה משחקים בסיום עונת סוארז בגלל האדום שחטף, היינו זוכים באליפות) מאז אותה פציעה בכף רגל ימין שהשביתה אותו הרבה זמן, הוא כבר לא מאיים על השער כמעט ובנוסף, קלופ מציב אותו בתפקיד הגנתי יותר מרוג׳רס.
אתמול הוא היה נפלא והרבה בזכותו, אנחנו עדיין במירוץ.

קווין קיגאן 7 באפריל 2019

לדעתי הוא באמת לא ראוי, מבחינת היכולת, לפתוח בהרכב של ליברפול.
בגלל הלב והנחישות הוא יכול לעלות מהספסל.
אני חושב שזה היה המשחק הכי טוב שלו בגלל שהוא עלה מהספסל.
אבל אי אפשר להתעלם מהמגבלות שלו – לא בועט, לא מניע קדימה, לא מכדרר. בשביל להיות בטופ ולהתמודד כל שנה על האליפות ועל ליגת האלופות, צריך שחקן מרכז שדה הרבה יותר יצירתי ומאיים.

jhkj 7 באפריל 2019

ראוי זה יחסי, הנדו לא פותח בריאל, אתלטיקו, ברסה, באיירן, סיטי, יובה. אם ליברפול שמה את עצמה באותה מדרגה עם הקבוצות האלה, אז הוא באמת לא ראוי, אם ליברפול בסדר אם להיות מדרגה פחות אז ראוי

אמיתי 7 באפריל 2019

השאלה היא לא מה ראוי וגם לא אם היה פותח אלא מה צריך. בקבוצה הה הוא משחק.
אני לא ככ בטוח שטיאגו, צ׳אן, מרטינס או וידל תורמים וחשובים לקבוצתם כמו הנדרסון. אבל יותר מזה הוא בטח לא הבעיה בהתקפה של הרשעים.
ובהכי אובייקטיביות כמו שלא הייתי רוצה אותו בקבוצה שלי ככה גם לא הייתי רוצה שייפתח נגדנו

jhkj 7 באפריל 2019

צ'אן לא פותח, וידאל נותן. עונה מדהימה כמצופה משחקן בסדר הגודל שלו, חאבי מרטינז לא פותח לדעתי, אבל שחקן אחר שמוסיף הגנה שהנדו לא יכול. טיאגו טוב מה דו בכמה רמות. הנדו לא רע, וזהו…

אמיתי 7 באפריל 2019

רשמתי תורם. והיחיד שיש לגביו שאלה הוא טיאגו שנותן עונה טובה אבל מה, במפעל האמיתי היחיד שלהם הוא פישל כמו כל הקבוצה שלו מול מי?
לא ראיתי, מטעמים מובנים וכשרות, את כל העונה (משחקים) של אימפריית הפשע אבל ממה שכן הנדרסון בורג מאד חשוב שם וכן גם בהישג האנגלי בקיץ. מהמקרים האלו שהתרומה לא מתבטאת במספרים.
{ווידאל נותן מה?}

משה 6 באפריל 2019

עושה רושם שלא משנה מה הנדו יעשה הוא תמיד צריך להוכיח את עצמו מחדש. חבר כתב לי שהוא לא מבין מה הוא עושה בהרכב של אנגליה אחרי שלדעתי ולדעת אחרים הוא היה אחד המצטיינים שלהם במונדיאל. ברור שהמחסור במספרים הוא בעיה אבל לי אין ספק שאני רוצה אותו מאוד בקבוצה שלי, לפעמים בהרכב ולפעמים לא.

אסף the kop 6 באפריל 2019

הבעיה עם הנדו הן הציפיות ממנו להיות גאון משחק (בקנה מידה של שחקנים אנגלים כמובן) כדוגמת למפארד, סקולס וג'רארד.

בני תבורי 6 באפריל 2019

לא נכון, הציפיות ממנו הן להמשיך להבקיע או לכל הפחות לנסות כפי עשה עד לפני שנתיים ומאז נדם

איאן ראש 6 באפריל 2019

"האשם" בביקורת על הנדו הוא לדעתי קלופ. ברגע שהוא עולה עם שלישיית קשר בעלת סט כישורים דומה שאין בו הרבה יצירתיות אז כשהשלישייה הקידמית נסגרת או ביום לא טוב אנחנו מצפים למשהו התקפי מג'יני, מילי או הנדו. הראשון לחטוף מאיתנו זה הנדו. אם בכל שלישיה היה תמיד אחד יותר התקפי נראה לי שהנדו היה בולט פחות לרעה.

איציק מהקיבוץ 6 באפריל 2019

הנדו שחקן מעולה וקפטן יותר מראוי.
במידה וישחק יותר למעלה יבקיע יותר שערים כמו אתמול.
מזמן עבר לשחק קשר אחורי ומתוקף העניין כמעט לא באזור השער.
אתמול הוכיח כמה הוא חשוב!!

Matipool 6 באפריל 2019

למפארד, סקולס וסטיבי הם גאוני משחק בכל קנה מידה. לא רק אנגלי.
אם יש לך ספקות – תתקשר לברר אצל זידאן, צ׳אבי, פירלו ועוד ועוד.

אסף the kop 6 באפריל 2019

אנגלי בלבד.
זידאן, צ'אבי, פירלו הם גאונים אמיתיים…

Matipool 6 באפריל 2019

התכוונתי לזה שהשמות שציינתי הם גאוני כדורגל בעצמם שהיללו והכתירו בכתרים את הח׳ברה האנגלים.

אסף the kop 6 באפריל 2019

אני הבנץי למה שהתכוונת… אלא שלכולנו יש עיניים וכולנו מבינים מי גאון ברמה עולמית ומי ברמה אנגלית…

אסף רביץ 6 באפריל 2019

מגיע להנדו גם המון קרדיט על הנגיחה החזקה קדימה בשער של סלאח. זיהה את הסיטואציה ונתן לו את היתרון ההתחלתי הקריטי. למרות שסלאח רץ חצי מגרש זה בישול מנצח לכל דבר.

סיטי נכנסת לשלושה שבועות פסיכיים לגמרי כשכל משחק קשה, אם הם יעלו לחצי גמר הצ'מפיונס זה יימשך לחמישה שבועות פסיכיים לגמרי. לא רואה מצב שהם לא מאבדים נקודות בדרך.

Matipool 6 באפריל 2019

לגמרי לגבי הנגיחה של הנדו.

שמנצ'יק 6 באפריל 2019

חברים אתם נפלאים! אחד רגוע אחד אוכל את אצבעות הרגליים.
הכוכב של אמש הוא קלופ שניצח את עצמו, זיהה חולשות, החליף את הבן יקיר לי טאא ולא מוותר על קייטה. בניגוד אליך בני, אין לי געגוע לשאקירי ( סימפטי אבל לא מתאים לנו) היחידי שחבל לי שלא משחק הוא אוריגי. אבל בסיטואציה של אתמול קלופ צדק בכל.

בני תבורי 6 באפריל 2019

שמנצ'יק – היחיד שאני מתגעגע אליו זה לוקאס

רני 6 באפריל 2019

גלן ג׳ונסון מוסר שריגשת אותו

פילוסוף רדום 6 באפריל 2019

מלח מים מלח מים

Matipool 6 באפריל 2019

אין הרבה מה להוסיף על מה שנכתב כאן, רק לספר שלפעמים אולי יש משהו בכל הניו אייג'יות והרוחניות (מחשבה יוצרת מציאות וכו").
במצב של 1:1 והלחץ מבעבע, סוטון קיבלו קרן. ישר דמיינתי את הפעמים הרבות בעונה שעברה שקרנות של היריב הפכו למתפרצות אדירות ושערים שלנו בכיכוב השלישייה הקדמית. הייתי בטוח שזה קורה עכשיו.
זה לא קרה אבל הם כן קיבלו קרן נוספת ואז זה קרה!
כשסלאח הוביל את הכדור, הנמכתי את הציפיות וחשבתי שהוא יאבד את הכדור כמו שקורה לו לרוב בשבועות האחרונים. לקח לי כמה שניות להבין שהוא באמת כבש והוריד שני טון מהכתפיים שלו.
התקווה והאמונה בתוקף. פאק יו סיטי.

סהר 6 באפריל 2019

סיום מדהים למשחק קשה, מול קבוצה שנלחמת חזק על הירידה.
חילוף של הנדו ומילנר שינה את מאזן הכוחות.
ואני שמח שהנדו סגר פה הרבה פיות של חברה שרצו כבר לנפנף אותו( באבא ליליות).
לא היה לי החשק להכנס לזה שבוע שעבר.
מצטרף לגרייזס,פרמיניו שחקן כל כך חכם מוכשר ,וחזק.
כל כך שמח שסלאח שבר תנחאס.
אני חושב שיהיה לנו יתרון שצלסי מגיעה ממשחק חוץ ביום חמישי.
שבת שלווה

צור שפי 6 באפריל 2019

כבעל סנטימנט להכח, מה רע בסגול? האמת שאני מזדעזע לראות את אתלטיקו משחקת בחוץ בצהוב מגונה. לדעתי תלבושת חוץ צריכה להיות שחורה או לבנה בהתאם לצבעי היריבה ואם זו יובה או ניוקאסל אז פשוט לשמור על האדום.

בני תבורי 6 באפריל 2019

סגול הכוח היה סגול ראוי

רני 6 באפריל 2019

משחק שלכאורה היה שלוש נקודות באנקר, אפילו השדרים האנגלים ציינו שסוטון ״קבוצת בת״ של ליברפול , הסתבך מאד ואולי בגלל שגם השחקנים חשבו שיהיה קל כרגיל (שישיה בשנה שעברה ?). המשחק כלל חמישים וכמה דקות מהנרפות והרשלניות שראינו העונה, של כולם, אבל בשורה התחתונה ניצחון נוסף ומכת בכורות לשלושת הכובשים. הכי חשוב השער של קייטה. כולנו ראינו שלקייטה יש כדורגל, כולל בעיטות מחוץ לרחבה שמאד חסרות לנו , אבל סובל מחוסר ביטחון מוחלט ולא מעיז למצות את היכולות שלו. ובכן התרופה הגיעה אתמול. התמונה שלו בסוף המשחק מחייך ומאושר מסתחבק עם החברים, פרייסלס. מקווה שקלופ ימשיך לתת לו הזדמנויות, אפילו שמול צ׳לסי מן הסתם תחזור שלישיית הלוחמים להרכב.

משה 6 באפריל 2019

לא יודע מי ראה את המשחק הזה כבאנקר, מבחינתי הוא היה אחד המפחידים ברשימה. העושה שסוטון מוכרת לנו הרבה שחקנים רק מעידה על עומק מערך הסקאוטינג שלה וכמות הכשרונות.

Matipool 6 באפריל 2019

לגמרי, משה.
בתקשורת הבריטית דיברו לפני המשחק על סוטון עם המאמן החדש שלה שהכניס שם רוח חיים, טקטיקה וגמישות מחשבתית ושזה אולי המכשול הכי גדול של ליברפול, יותר מצ׳לסי באנפילד.

משה 6 באפריל 2019

ניצחו 3 מ 4 משחקים האחרונים לפני המשחק הזה.

תבורי 6 באפריל 2019

נדמה לי שהיה מאמן של קייטה בעבר הלא רחוק איפשהו

אבי גלברט 6 באפריל 2019

"הנגרים" זה כל ההבדל ….
ברגע שנכנסו הנדו ומילנר נגמר הסיפור, סוטון לא עברו את החצי.
בהחלט הבנתי את הראש של קלופ לפתוח עם קייטה.
א. רוטציה.
ב. חשב שסוטון יסתגרו מה שלא קרה בסוף.
ג. להכניס עוד שחקן לרוטציה חמה בישורת האחרונה.
בפועל קייטה התחיל מאד חלש ועם איבודי כדור קריטיים ובהמשך השתפר אבל זה עדין לא האימפקט המתבקש.
עוד נצחון של אופי, אמונה ונחישות וקצת פחות כדורגל.
זה בסדר, כרגע הניצחון הוא הדבר העיקרי, היחידי שחשוב לא הדרך.
לכולם ברור ובעיקר לקלופ והשחקנים שאין מחר. כל משחק הוא גמר גביע וחייבים לנצח עד הסוף ולקוות….
נקווה שהתיקו מול לסטר או מול הסקאם לא חירב לנו עונה מפלצתית עם אחוז צבירת נקודות אגדי…
בתוכי תוכי אני מאמין….לא יודע על סמך מה כי בדרך כלל אני פסימיסט.
גם אתמול לפני המשחק שכולם בפייס בכו על ההרכב (בוכים תמיד לא משנה מה ההרכב) טענתי שננצח.
חומר למחשבה על העומק שלנו שאני מעריך שאפילו ישתפר שנה הבאה,
סטאר, לאלנה, גומז, אוקס, לא היו לבושים אפילו ! זה לפני הילדים הכישרוניים וכו .
מדהים .

פאןפאן 6 באפריל 2019

משחק אדיר ומרגש מאוד. הקהל של ליברפול נתן הצגה לפנתיאון. כל השערים היו קשים כמו לידת עכוז, יפים כמו השירים של הביטלס ומפתיעים בטירוף.
חילופים אדירים של קלופ הכריעו את המשחק. אם לא ניפול זה שלנו ולא יעזור כלום לאף אחד!
עונה חלומית

cookie-monster 6 באפריל 2019

מה שמיאש בעניין סיטי הוא שהפדרציה חילקה להם הגרלות כל כך קלות בגביעים שגארדיולה היה יכול להשתמש בסגל המלא שלו בשלווה מלאה בלי חשש.

מה שאומר שהם נכנסים לישורת האחרונה עם כל האנרגיות.

אז גם אם יש להם סדרת משחקים מעניינת משהו, אנחנו עדיין אמורים לקוות שקבוצה של 100 נקודות תיפול איפשהוא בליגה? פחח.
נראה. אולי הצ'מפיונס יברדק להם את הראש. מתישהו.

אסף the kop 6 באפריל 2019

יברדק… אחושילניג יברדק

Matipool 6 באפריל 2019

קוקי – יום ראשון הבא הוא קריטי.
סיטי יוצאת למשחק חוץ בפאלאס אחרי שהיא תשחק ביום רביעי בלילה בחוץ מול טוטנהאם. לפאלאס יש שמונה ימים אחרי ששיחקו היום (חבל שניצחו את ניוקאסל. הם מרגישים כבר בטוחים בליגה ואנחנו צריכים את ניוקאסל רגועים במחזור היפני אחרון).
אנחנו נארח את צ׳לסי כשגם אנחנו נשחק לפני כן ביום רביעי בלילה אבל בבית. צ׳לסי משחקת בשני בלילה בליגה ובחמישי בלילה בפראג בליגה האירופית.
יש בי הרבה תקווה ואמונה שהיום הזה יהיה יום ראשון הגדול עבורנו.

Matipool 6 באפריל 2019

סליחה, תיקון – המשחקים של סיטי ושלנו השבוע בליגת האלופות הם ביום שלישי. הגומלין בשבוע הבא ביום רביעי.

cookie-monster 9 באפריל 2019

יש לנו הפרשים טובים בין המשחקים בינתיים. יש עוד יום שישי אחד לשחק בו וכמה ימי ראשון. אבל היתה הודעה שליגה הזיזה את ניוקאסל (מסיבה שלא קלטתי עדיין.. )
שלישי פורטו
ראשון צלסי
רביעי פורטו
ראשון קארדיף
שישי האדרספילד
ראשון של שבוע אחרי – ניוקאסל
ראשון וולבס

וכמו שאוהד יונייטד הזכיר לי – גם אם הם מוציאים מסיטי תיקו אנחנו עדיין בבעיה של הפרש שערים.
ולמרות שכבר ראינו בסוף דצמבר שינוי של 6 לטובתנו באותו המחזור, בשלבים האלה של העונה זה כבר יותר קשה. אנחנו לא משתוללים כמו שנה שעברה ולסיטי אין בעיות מיוחדות אז קשה לראות איך נצליח לעבור את זה.

Matipool 9 באפריל 2019

אוהד יונייטד טועה ומטעה אותך.
אם אנחנו ממשיכים לנצח עד הסוף, כל מה שאנחנו צריכים זה תיקו אחד של סיטי. אנחנו מובילים עליהם בשתי נקודות וככל הידוע לי, על תיקו מקבלים נקודה אחת.

אמיתי 9 באפריל 2019

אתם עם משחק עודף…((-:

Matipool 9 באפריל 2019

ידוע, ידוע.
נניח שהערב סיטי משחקת מול קבוצתך האהובה את משחק ההשלמה שלהן והמשחק מסתיים בתיקו – סיטי תשתווה לנו במניין המשחקים אבל תהיה עם נקודה פחות. מה מסובך כאן?

אמיתי 9 באפריל 2019

אוקי. זה נכון. בהנחה המופרכת שתנצחו עד סוף העונה…
כרגע זה אזור ה60-40 להם

dk 6 באפריל 2019

דווקא ליברפול איבדה נקודות אחרי ש"זכתה" למנוחה רצופה בגלל שעפנו מהגביע, מה גם שסיטי כל כך בכושר שאולי היה עדיף לשבור את הרצף.

טל 12 6 באפריל 2019

קלופ קיבל החלטות טובות בבחירת ההרכב וניהול המשחק – ביצע חילופים טובים -הוא הרחיב את הרוטציה ובסופו של דבר זה עבד.

לגבי כובשי השערים – היו כמה סוף סוף במשחק הזה. כבר חשבתי שקלופ ויתר על קייטה בעונה הזו והוא גם פתח בהרכב וגם הבקיע שער בכורה.
סלאח עם שער חשוב מאין כמותו, עד המשחק הבא, בתקווה שחזר לעצמו בדיוק בזמן. ואפילו הנדרסון הבקיע את שלו לעונה (אשמח לטעות כמובן).

tmak 6 באפריל 2019

תודה לקלופ ולשחקנים על מאבק אליפות מטורף. על כך שהם מספר אחת העונה בנקודות ממצבי פיגור (16). על 21 שערים ברבע השעה האחרונה (גם אנו האוהדים זקוקים ללב חזק ובריא העונה). מאמין שבארבעת הימים בין משחק בית נגד הספרס למשחק חוץ נגד הסקאמס, סיטי יאבדו נקודות. נקווה שהיא שגזלה החלום לפניי 5 שנים לא תחזור על כך מול החבורה המדהימה של השנה

שמנצ'יק 7 באפריל 2019

הרהורים על טאא
הילד המוכשר הזה לדעת רבים, מעצבן אותי תקופה ארוכה.
לדעתי וזקנתי גם החכמתי וראיתי המון מכינים בהרבה שנות כדורגל- הילד אינו מגן!
מעניין אם מי מכם יודע אולי באיזה תפקיד הוא שיחק בנוער ומוקדם יותר? אולי שחקן קישור שהוסב לעמדת המגן ?
1.מהירות אין לו
2. קשיחות, ככה ככה
3. תפיסת מרחב ההגנה, הרבה מאחר בסגירת האלכסוניות.
לרוב קיצוני או מגן מהירים מולו יצליחו לפרוץ על הקו שלו ולהגביה לרחבה, כי אינו מגיע גם הגלישה לבעיטה האחרונה.
מעצבן כי במשחק לפני האחרון, נתן מחצית מעולה ואז נעלם.
אין לי דבר אישי נגדו, אמן יילך וישתפר ! יש לי הרגשה שלנצח ( אם לקלופ לא ישבר ממנו) יוציא אאוטים שיאפשרו לי להכין קפה ולחזור למסך, יאבד ריכוז וייראה קשיש ליד פרשי קו מהירים מהקבוצה הנגדית. אתם בטוחים שהוא צעיר?
לוקח את גומז שלנו ( שיחזור כבררררררררררר) שילוב של מטוס קרב ושריונית, אתלט, טכני, מרוכז, חזק. זה מגן/ בלם ולדעתי עם מאמן עם מעוף, יכול להיות גם גרזן בקישור האחורי.
טוב, עכשיו אקבל על הראש שאני נטפל לילד….
אז מבטיח שפעם אחרונה אני כותב את דעתי על טאא !
בכל כך הרבה מילים….

סהר 7 באפריל 2019

שכחת רק לציין, שהוא בישל את הגול הראשון במשחק.
כן יש גם ימים קשים.. בן 19 הלו…
היה מצטין המשחק נגד טוטנאהם.
ילד נהדר, מלא בביטחון..
שמנציק לאט עם הילד.
עד שסוף סוף יש לנו שחקן אנגלי שבא מהנוער.
אם לתת ביקרות אז על הרכש קייטה.
משחק לאט מדי לליגה האנגלית.
ולא מספיק פיזי… חייב יהיה לשפר את עצמו.
אחרת יהיה לו קשה בליגה האנגלית

שמנצ'יק 7 באפריל 2019

טוב, אמתין עוד שנה בתקוה שסתם התגוללתי עליו.
לגבי שחקנים מהנוער צודק, כן ירבו, הייתי רוצה לשם התחלה ספסל עם שלושה כאלה.
לגבי קייטה, נכון, זה עדיין לא זה, אך הפוטנציאל קיים, צריך לשחק יותר.

Matipool 7 באפריל 2019

טאא אכן גדל כקשר בקבוצת הנוער.
מעבר לזה, לא מסכים עם חלק מהדברים שכתבת.
גומז צריך להיות הבלם הקבוע ליד ואן דייק אם רק לא ייפצע כל כך הרבה.

שמנצ'יק 8 באפריל 2019

רואים אכן את תכונות הקשר שבו.למה אתה לא מסכים? אתה חושב שהוא מספיק מהיר למגן? זה פקטור מאוד חשוב בעבודת המגינים.
לגבי גומז חושב כמוך.
והעיקר, קדימה לנצח את פורטו כמתנת בחירות !

אבי גלברט 8 באפריל 2019

עזבו את הילד בשקט ! הילד שחקן שחקן ! סבלנות …
לגבי הבחירות, מקווה כולנו שנקבל מתנה תרתי משמע …
והמבין מובן מאליו …..

Comments closed