לוקינג גוד

משחק מקדים חד-צדדי עם החמצות שכונתיות

פותחים עונה בבית נגד נוריץ רק לפני שבועיים, מברכים על הגרלה קלה ומגרדים בראש במבוכה לנוכח התעוזה שלהם והמשחק ההתקפי.

אחר כך מגיעה ארסנל, מקום שני, קבוצה שהתחזקה בשחקן שחלק עצום מחברי לצעיף אוננו עליו מבלי שידעו איך הוא נראה, מזיעים מאובמיאנג שכמובן אין לו חסרונות, מפמפמים את ה 4:4 המיתולגי, ומקבלים הפתעה הפוכה. ארסנל, נכון להערב באנפילד, לא יודעת מה היא רוצה מעצמה.

ליברפול פותחת עם ההרכב החזק ביותר שלה שמקנה שליטה כמעט מוחלטת במחצית ראשונה. בובי קרוב ל1:0 בדקה שנייה, אחר כך מאנה בועט לידים של השוער, סלאח מתקשה באחד על אחד ורק שער אחד של מאטיפ ממש בירידה למחצית עושה צדק פואטי.

המגמה נמשכת בחצי השני אם כי כאן דויד לואיז (יריב סמוראי שואל כמה עלה לצ'לסי למכור אותו לנמסיס) מקצר את ההמתנה ועושה פנדל שסלאח הופך ל 2:0. אגב, משיכה בחולצה פרועה הרבה יותר על וירג'יל בחצי ראשון עברה כאילו כלום, מה שמעורר תהיות על תפקוד ה VAR גם אצל חסיד השיטה כמוני.

סלאח גם עושה 3:0 קל במתפרצת יפה שמסכמת משחק מקדים די חד-צדדי עם החמצות שכונתיות. ליברפול ממשיכה להוביל את הטבלה עם מלוא הניקוד האפשרי, נראה טוב.

אדריאן – עדיין לא מתואם לחלוטין עם וירג'יל אך נטול שגיאות בהמשך.

ארני – עמד מאוד מאוד גבוה כדי למנוע מתפרצות של ארסנל, מה שגרם לכך שהרוויח כדורים בלי סוף ובישל למאטיפ שער נפלא.

וירג'יל – מאופק אך יעיל.

מאטיפ – נפלא. פשוט נפלא, עם שער לתפארת, איש המשחק שלי. כאפה לפרצוף של מי שחושב שהוא מיותר.

רובו – רק הוא יכול לעצור אותו, הגן מצוין ודחף חזק מאוד בהתקפה.

ג'יני – עושה עבודה טובה וחשוב מאוד בקישור, עושה רושם כי בזבז על ברצלונה את כל היכולות ההתקפיות…

פאביניו – יש לי רשימת חיסול של כאלה החושבים שהוא לא מתאים לנו. בוס בקישור מאחור.

הנדו – משחק טוב מאוד ורגע אחד של קסם בנגיעה לפירמינו גורמים לי לסלוח על רבע שעה אחרונה של טעויות שאחת עלתה לנו בשער.

בובי – כפי שכתבתי למישהו היום באחד הפורומים: תסתכל על משחק של ליברפול ולא תבין מה תפקידו של פירמינו. תסתכל על פירמינו ותבין את המשחק של ליברפול.

מאנה – נח קצת היום, מותר לו.

סלאח – שני שערים, נו מה.

מילי – השתלב.

אוקסי – ישתלב.

לאלאנה – נגע בכדור פעמיים.

הסיפור הכואב על דאגת אוהד מכבי לסמלים של הפועל
נצחון על נס ציונה

72 Comments

ארם אבירם 24 באוגוסט 2019

התחלת להמציא אנשי קש? מי לא חושב שפאב מתאים לנו? אוהב אותו כל כך. יחידת חיסול עם מסירות של טילי שיוט.

Matipool 24 באוגוסט 2019

חשבתי שכולם כבר נעלמו ונאלמו בנושא פאב אחרי החודשים האחרונים של עונה שעברה. היו לו קשיים לא מעטים בהתחלה אבל מי זוכר. בעל הבית במרכז המגרש.

jhkj 24 באוגוסט 2019

מודה שלא ראיתי את החצי השני כי האינטרנט לא היה נדיב בשלב זה, אבל שלתם במגרש לחלוטין במחצית הראשונה וביטלתם את הקישור ( הלא נהדר אומנם) שלנו, אני עדיין תוהה מדוע וילקוק ולא לעשות שלישיה התקפית עם לקאזט שתוכל להעניש את המשחק הגבוה ואת עמדות המגנים של ליברפול, או למה החוסר אמון בטוריירה. סך הכל ליברפול נראתה נהדר, והצליחה להשתלט יפה על המגרש ובהחלט הייתם הקבוצה היותר טובה. אני כן תוהה מה יקרה כשסיטי החדשה עם קשר אחורי שיודע להניע כדור תפגוש בכם והלחץ השוטף יהיה הרבה פחות יעיל.

בני תבורי 25 באוגוסט 2019

במקרה כזה ניאלץ להסתפק בניצחון עם סקור נמוך.

jhkj 26 באוגוסט 2019

אתם הקבוצה הפרגמטית באירופה, אין לי ספק שקלופ יביא שיטת משחק מתאימה, פשוט סקרן לראות מה יעשה.

רובי פאולר 25 באוגוסט 2019

לפי המחצית השניה במגן הקהילה אין צורך לתהות, הם ישבו בבונקר ולא הצליחו לצאת קדימה וקלאודיו בראבו היה איש המשחק

יוני (המקורי, מפעם) 24 באוגוסט 2019

אוהד ארסנל, ראיתי את המשחק עם הילד, בן 9 ואוהד ליברפול, בפאב בקפריסין. ההגנה של ליברפול לא טובה. הייתה הצלה גדולה באחד על אחד ועוד החמצה כשהשוער יצא.
היה יכול להיות שקול. עניין של מזל. דויד לואיז קריקטורה.

אבי גלברט 24 באוגוסט 2019

מה שמדהים הוא שלמעט מאטיפ ופביניו לא ממש משחק שיא של אף שחקן ועדין 75 דקות משחק שיא קבוצתי אל סף השלמות נגד קבוצת טופ 6.
אתה רואה איך "הגדולות" מתקשות מול הקטנות ויודע שקלופ בנה פה מכונה קטלנית שעדין לא בשיאה והגיעה לליגה אחרי הכנה לא מושלמת.
עוד דבר שבלט היום ואני מקווה שלא יאפיין כל השנה הוא הירידה ביכולת של המחליפים למעט מילנר….
מי אמר שריקי ולא קיבל ?

Matipool 24 באוגוסט 2019

חושב שגם רובו נתן משחק גדול ושצריך לשמור אותו בצמר גפן ולתת לו כל רגע אפשרי למנוחה ומניעת פציעה. היה עדיף היום במצב של 3:0 שמילנר יחליף אותו ולא את ג׳יני.
לגבי החילופים – אוקס באגף שמאל זה בזבוז ושחקן פחות ושאקירי יעזוב בינואר או מקסימום בקיץ.

דורי 24 באוגוסט 2019

אבי, אני מבין שזה משעשע אותך ושהתיקון האוטומטי מסייע בעניין, אבל למה שריקי? למה לא שאקירי? הבן אדם שוויצרי ממוצא קוסוברי, לא מקרית גת. שחרר אותו.

אבי גלברט 24 באוגוסט 2019

מהיום הראשון קראתי לו ככה, סתם שריטה שלי לשבש שמות ולאזרח אותו בישראל…. אם זה ממש מפריע, החליף כדי שזה לא מה שיפגע לנו בשמחת הנצחונות…

באבא ימים 25 באוגוסט 2019

שיט

בדיוק החלטתי לקרוא לסאדיו מאנה סעדיה מנוע.

אבי גלברט 25 באוגוסט 2019

לך עם זה …תזרום.
בזמנו קאוט היה אצלי שוקי(הסבר ארוך)..

רובי פאולר 25 באוגוסט 2019

ענק!!!!!

פאןפאן 26 באוגוסט 2019

אני מקווה שאתה לא נפגע אישית שאני קורא למו סלאח פרעה?

ערן (המקורי) 24 באוגוסט 2019

המשחק התנהל בחצי שעה הראשונה לפי התכנית של ארסנל- שליטה שלנו, הגבה הרמות, ללא סיכון ממשי של השער. מנגד- מתפרצות על המהירות של פפה ואובמיאנג, מזל שלנו שהם לא היו בפוקוס.
מרגע שמאטיפ הבקיע, משהו אצלנו השתחרר, הפסקנו להתבסס על הרמות, וזה השתלם.
אמרתי לפני מספר שנים, ייתכן ועוד לפני ה 7:1 בברזיל: דויד לואיז אובררייטד בטירוף. הוא מינף אישיות ושיער ייחודי לקריירה בקבוצות הגדולות עליו בכמה מידות. כל פעם שקבוצה גדולה לוקחת אותו אני מופתע מחדש.

Matipool 24 באוגוסט 2019

אחלה משחק למרות שנחשפנו פעמיים או שלוש למתפרצות שלהם (פפה יהיה להיט בליגה אם יקבל הרכב בקביעות). משחק לחץ נהדר ויופי של צירופי מסירות. חשבתי שארסנל תעלה גם עם לאקזט בחוד וקצת פחדתי מזה ולשמחתי זה לא קרה.
בפוסט של שבוע שעבר כתבתי את ההרכב והתוצאה מול ארסנל. בהרכב טעיתי כשבחרתי את גומז במקום מאטיפ בגלל המהירות מול חלוצי ארסנל אבל בתוצאה בול פגיעה.
מסכים עם כל גיליון ההערכות שכתב בני על השחקנים למעט וירג׳יל שזכאי לדעתי לקצת יותר פרגון.
יאללה הארי ווילסון – תעשה לנו את השבוע!

איאן ראש 25 באוגוסט 2019

נחשפנו כי מהראיונות אחרי המשחק של קלופ והשחקני נראה שהם התכוננו למערך אחר והופתעו מרביעיית הקישור ואז עשו התאמות. הם גם אומרים שברור שבגלל צורת המשחק שלנו בתוספת שחקני התקפה מוכשרים של היריבה אי אפשר למנוע מצבים לחלוטין. האמת שגם אני ציפיתי שיעלו גם עם לאקאזט, אובאמיאנג אמר לפני המשחק שגם הם מדברים על זה שיש להם שלישיה טובה מקדימה ואפשר לשחק יחד כמו שליברפול לא חוששת לעלות עם שלושה. הם בעצם יכולים להיות השנה ליברפול שלפני אליסון וואן דייק.

בני תבורי 25 באוגוסט 2019

קבל תוספת לוירג'יל: היחיד ששיחק עם גרביים אדומות ולא עם החצי חצי המכוערות.

matipool 25 באוגוסט 2019

וואלה? אחלה פרגון.. (-: עיניים חדות יש לך, בני.

D! פה ועכשיו 25 באוגוסט 2019

פספסתי את זה. קפטן קואליטי אמיתי אם ככה

אלכס 25 באוגוסט 2019

מאטי, אתה תמיד חושב כך (:
אבל מאטיפ שב ומוכיח שמקומו בהרכב על חשבון גומז, הבחור לא אותו דבר מאז הפציעה, ותיפקודו המשני כגיבוי היחידי לט.א.א לא ממש עוזר(אם כי זה לא עליו, אלא על קלופ והשבריריות הבלתי מובנת של קליין, שאני מקווה שלא נצטער עליה במהלך העונה).

משה 24 באוגוסט 2019

מאטיפ אדיר אבל אני חולק על השבחים לוירג׳יל, הוא כרגע הירידה המשמעותית ביכולת ההגנתית שלנו. הוא יחזור לעצמו אבל בינתיים זה לא וירג׳יל הענק של השנה וחצי האחרונות.
מעבר לכך פפ הסביר למה הוא נחשב כשרון גדול אבל למה קלופ לא נלחם עליו – מהירות מסחררת, טכניקה טובה, קבלת החלטות בינונית וסיומת נוראית.
יכלנו למצוא את עצמנו בפיגור במחצית הראשונה אבל בסך הכל היינו טובים בכמה דרגות.
השער מעצבן כי הוא שילב טעויות ורכות של כמה שחקנים.
תשע מתשע זה מצויין – יש הרבה מה לשפר ביכולת.

משה 24 באוגוסט 2019

ודויד לואיז זו בדיחה – פעם הוא היה בלם בינוני אוברייטד, היום הוא בלם גרוע ואוברייטד. לא מבין איך הוא עובר מקבוצה גדולה אחת לאחרת.

jhkj 24 באוגוסט 2019

חושב שהוא יכול להיות קשר אחורי סבבה, חוץ מזה הוא עדיין יותר טוב משקורדאן מוסטאפי שהיה שם לפניו.

משה 24 באוגוסט 2019

זה כמו להחליף תחתונים מלוכלכים לצד השני. ארסנל הוציאה הרבה כסף הקיץ ולא חיזקה את ההגנה הרעועה שלה.

jhkj 25 באוגוסט 2019

א. אם אתה יכול לשדרג קצת את הבלם שלך בחינם אין סיבה שלא תעשה את זה
ב. ארסנל רכשה בכסף רב שלושה שחקנים סאליבה, אכן מועד לפתור את בעיית הבלם אבל עוד לא מוכן ומושאל לסנט אטיין, טירניי מגן שמאל ופפה. שני הרכישות הראשונות יעזרו בעתיד להגנה ואילו האחרונה עוזרת בעקיפין כי מייטלנד ניילס יכול לשחק מגן במקום להיות מגן כנף שצריך לעשות הכל בימין של ארסנל. מעדיף בכסף של סאבילה, ואולי אם היו מצליחים למכור גם את סייד או נאצו ולתת עוד כסף היה נחמד עם היו מביאים בלם מצוין שיעשה סדר, משהו ברמה של רוגאני לפחות שנמצא בסיטואציה בעייתית במועדון שלו. יחד עם זאת לא נכון להגיד שארסנל לא חיזקה את ההגנה

matipool 25 באוגוסט 2019

לואיז לא הגיע בחינם ובמצבו הנוכחי הוא לא יכול להיות שדרוג לשום קבוצה בפרמיירליג.

jhkj 25 באוגוסט 2019

טכנית זה לא בחינם, תכלס הוא בא בכלום כסף ורק אחרי לפי הדיווחים שלא הצליחו עד הרגע האחרון להחתים את רוגאני, כשדרוג לעמדת הבלם השני אחרי שקוסיילני עזב ומוסטאפי שהוא בלם אפילו גרוע ממנו פותח. לא חושב שזה רכש רע, חושב שהיה צריך לסגור את רוגאני או מישהו אחר קודם. ואולי גם אם הירווינג לוזאנו יכול לבוא בחצי מחיר לא להשקיע את כל הכסף על פפה.

מה זה משנה? 24 באוגוסט 2019

גם ככה סיטי תהיה אלופה

שמנצ'יק 24 באוגוסט 2019

מצ'עמם

שמנצ'יק 24 באוגוסט 2019

עד הדקה ה70, הבטחתי לעצמי שלא אבקר יותר את קלופ לעולם. אמרתי לעצמי בעצב שהוא כנראה מבין כדורגל יותר ממני ודעו חברים, אין דבר שמאכזב פריק של כדורגל להודות בפני עצמו שיש מישהו שמבין יותר ממנו את המשחק.
כשקלופ החל את החילופים, נשמתי לרווחה, מה הוא עושה? למה לבלום קבוצה עם פוטנציאל ל 5-0 קליל?
אז עד הדקה ה70 אהבתי מאוד את מה שראיתי ואז בא קלופ
אם כבר מילנר היה צריך להחליף את הנדו המצויין שנפל מהרגליים ולא את ג'יני הבלתי נגמר שהוא ופאביניו הם כיפת הברזל שלנו באמצע.
לבד מזאת כולם היו נפלאים!
בני אומר שתמיד כדאי לסמוך על קלופ, אז אני עדיין מבין כדורגל יותר מכל מאמן אחר בעולם ובני צודק.

D! פה ועכשיו 25 באוגוסט 2019

ממה שאני רואה בשלושת המשחקים של העונה: באנו לנוח; מהרגע השלישי הגיע זה נגמר, רק להעביר את הזמן. יש עונה ארוכה, הסגל מלא אבל די קצר ואין סיבה לקרוע אותו במחזור שלישי סתם כדי לתת לארסנל 6 או 7.

שמנצ'יק 24 באוגוסט 2019

ובני תגובה על ג'יני שבזבז את כל היכולות ההתקפיות שלו על ברצלונה- אז ככה, ג'יני עושה מה שאומרים לו לעשות ויותר, אז אם קלופ אומר לו לחשוב יותר הגנה, הוא יחשוב יותר הגנה, אם יאמר לו לחשוב התקפה, הוא יבקיע. הוא מתוכנת לפי הוראות יצרן בהתאם לכל משחק.

ישרון 25 באוגוסט 2019

+1 לגביי ג'יני.
בתור פריק של כדורגל בעצמי, אני לא בטוח שאתה באמת רוצה מאמן שאוהד מבין יותר טוב ממנו. גיא לוזון לדוגמא יותר גרם לי לרצות להתאבד מאשר להיות מבסוט.

בני תבורי 25 באוגוסט 2019

מסכים לגמרי

שמנצ'יק 25 באוגוסט 2019

חברים הרגיעו , צחקתי! אבדוק מחדש את חוש ההומור שלי, מבטיח. מה שבטוח בפעם הבאה אכתוב "בצחוק"
את קלופ האיש ורוחו אהבתי עוד מימי דורטמונד.

איציק מהקיבוץ 25 באוגוסט 2019

פאביניו איש המשחק שלי!!
הוא היה מדהים.

רובי פאולר 25 באוגוסט 2019

מה קרה למאטיפ? למה לא ניסה להבקיע עצמי היום?!
תוכנית המשחק של אמרי הייתה מאוד מסוכנת ומתאימה לקבוצה קטנה, בונקר עם הגנה מאוד נמוכה וכדורים ארוכים וכמעט וזה הלך להם אבל ברגע שזה נפל זה נפל עד הסוף.
דיברתי עם מאתיפול לפני הסופש והערכנו כמה כמה ייצא – הוא אמר 3-1 ואני אמרתי שיקבלו 3 או 4 חתיכות ושדויד לואיז הוא בדיחה. אני מתנצל בפני דויד לואיז, בכל זאת משחק נהדר עם שני בישולים מצויינים לצלאח.
ציונים:
אדריאן 6. בסדר, נו. לא ייקח את כפפות הזהב אבל שיעצור מה שצריך. מזכיר את מיניולה בעונת הסוארס, לוקח ב 0-0 את הגול הבטוח ואחכ סופג בגארבג׳
טאא 6.5. הגנה מצויינת, אימוני הרמות כל החצי הראשון , בשני הלך לישון
מאטיפ 8. השתדרג מאוד הבחור. מישהו יודע מה עם לוברן?
וירגיל 7. נראה לי עדיין מחפש את השופט להרוג אותו. נראה קצת יותר איטי ביחס לשנים קודמות – ביטחון או עייפות?
רובו 6.5. לא לשכוח שפפה סיבסב אותו כמה פעמים
פאבי 7.5. גרזן
ג׳יני 6.5. עוד יום במשרד
הנדו 7. 70 דקות בולדוזר, 20 דקות נחירות עמוקות
צלאח 7.5. מי התלונן על הפנדלים שלו?
בובי 7. הבלם הכי טוב שלנו :-) . מה השיטה הטיפשית הזו של ארסנל להתחיל מהלך עם חמישה שחקנים מתמסרים בתוך הרחבה שלהם מול פירמינו?! מה הם חשבו לעצמם?
מאנה 6. מאופק יחסית

נרוץ נרדוף נשיגה מקום ראשון בליגה לה לה לה

Matipool 25 באוגוסט 2019

לגבי המהירות של וירג'יל – בדקה 70 בערך במצב של 3:0, הוא יצא לספרינט מול פפה שמהירות זה השם השני שלו, השיג אותו וירד לגליץ' נפלא. כל אנפילד על הרגליים מריעים לשחקן השנה של אופ"א.
אגב – אני התלוננתי על הפנדלים של מו למעט זה מול צ'לסי ואתמול לפני הפנדל לחשתי לו שיעשה אותו דבר כמו מול צ"לסי והוא עשה.

רובי פאולר 25 באוגוסט 2019

נכון גם אני חשבתי על זה אחרי שכתבתי… כמו איזה צ׳יטה שמנמנם ומעיף זבובים עם הזנב ואז יוצא כמו מלוע תותח :-)
טוב שהוא שמע – לחשת לו בערבית?

matipool 25 באוגוסט 2019

מסתבר שהוא שומע עברית.. (-:

שמנצ'יק 25 באוגוסט 2019

חחח ענק

ק. 25 באוגוסט 2019

רשמתי לך תגובה שבוע שעבר על שחקן השנה של אופ"א (או פרס המצטיין של זוכת מפעל הגביע היוקרתי של אופ"א). עם דייק מדהים.
אבל, למרות שזה סותר את דעת הקהל והרוח הכללית של סוף השנה שעברה, השחקן המצטיין במפעל הפסיד לליברפול בחצי, ולקח אליפות בדומיננטיות אישית מטורפת על כל קטגוריה סטטיסטית התקפית אפשרית, פלוס מראה עיניים

אדם 25 באוגוסט 2019

כי כדורגל משחקים רק בהתקפה. ואן דייק שנה שעברה בהגנה זה ממש שקול למסי בהתקפה ומה לעשות, אם משווים את הקבוצות, אז ליברפול מקדימה את ברצלונה בקצת, ואפילו יש מפגש ישיר ביניהן. אחד הביא אליפות ואחד עונה היסטורית וליגת האלופות. יתכן שחוט השערה מפריד ביניהם ולכן הטיעון בעד ואן דייק יותר מלגיטימי

ק. 25 באוגוסט 2019

אל תלך למקומות של הגנה התקפה. אני חושב שלגודין הגיע ב2014 ולקשרים נוספים בעשור האחרון.
עונת ליגה ענקית גם ון דייק עשה. פשוט בליגת האלופות הגנת ליברפול לא הייתה טובה שנה שעברה, ספגה בחוץ די הרבה
מסי חוץ ממראה עיניים נתן עונה לפנתיאון בכל פרמטר שלא תבחן, מלבד להעפיל לגמר (הצגות גדולות מול טוטנהאם בחוץ, ליון יונייטד לליברפול בבית), שגם בנוקאאוט ההדחה יכל לסיים בקלות עם 6 בישולים

אדם 26 באוגוסט 2019

אין ויכוח על העונה של מסי אבל ואן דייק עשה עונה לא פחות גדולה, זה הכל. לפי הסטטיסטיקות שאני רואה עבר אותו שחקן אחד בעונה שעברה, כולה, וזה היה במשחק נבחרת. מעבר לשינוי שהוא עשה בכל ההגנה של ליברפול (יחד עם אליסון) אני באמת חושב שהתואר צריך ללכת אליו. הוא עשה עונה יוצאת דופן (ובינתיים השנה נראה קצת פחות חד)

קווין קיגאן 25 באוגוסט 2019

דבר אחד עדין לא מובן לי. לפחות 50% מהקרנות שלנו (בעיקר ארנולד) הם שטוחות. לעומת זאת כל האמה שמגיע גבוה לרחבה היא הזדמנות לגול.
מה? הם לא יודעים להרים קרן? קלופ חייב לעשות להם אימון הרמות כך ש 90% יהיו קרנות שיכנסו לרחבה.
ואגב, ראיתם מי הכניס שער ליונייטד החיוורים אצלם בבית? אקס ליברפול המוכשר – ג'ורדן אייב. איזה כיף

אבי גלברט 25 באוגוסט 2019

שני דברים-
ג'ורדן איוו ולא אייב. לא אותו שחקן. אייב אחד האקזיטים הטובים שלנו לא שם גול כבר 5 שנים….
לגבי הקרנות אכן מעצבן ולדעתי נובע מעייפות וחוסר ריכוז .
קרן טובה וחדה היא 60% גול במקרה של הבלמים שלנו.

משה 25 באוגוסט 2019

אייב זה ה 15 מיליון הכי קל שעשינו אי פעם. אם אתה קבוצה כמו בורנמות אתה אשכרה זורק כל כך הרבה כסף על שחקן לא מוכח ?
נראה לי שהם התלוננו שעבדנו עליהם אז השאלנו להם כפיצוי את ווילסון לעונה.

יריב ס. 25 באוגוסט 2019

אבקש לא לשכוח את סולנקה שהם רכשו מאיתנו הקיץ, גם אקזיט לא רע בכלל…

אוהד 25 באוגוסט 2019

אם אני לא טועה אז ליברפול הבקיעה יותר שערים מקרנות מאשר כל קבוצה אחרת.
העונה כבר יש לפחות 2 שערים שאני זוכר.
אז שימשיכו ככה.

D! פה ועכשיו 25 באוגוסט 2019

מחופשיות, לא סגור על הקרנות. בהחלט נקודה טובה, ששוכחים לקלופ לפעמים אחרי עונות של חושך בכרודי גובה, בשני צדי המגרש

איאן ראש 25 באוגוסט 2019

לגבי הרמות אני חושב שזה נובע מסוג ההרמה שטרנט ורובו רוצים לייצר, כלומר הרמה עם עוצמה, דיוק, ומכוון ספציפית. יש הרבה מגנים (ושחקנים בכלל) שיודעים להרים כדור גבוה, כמה מזה מתורגם לשערים? מעט, גם בגלל השחקן המרים. אצלנו אחוז הניצול גבוה יחסית כי כשההרמה יוצאת טוב הסיכויים עולים (לא הרמה לשם הרמה). לדעתי זה בדרגת קושי של כדור חופשי וכך גם האחוזים. כמו שקורה שכדור פוגע בחומה או עף מעל השער כך גם עם הרמה שמנסים להוציא באיכות טופ.

ארם אבירם 25 באוגוסט 2019

למרות שגם אני חש ככה לפעמים לגבי הקרנות שלנו, אנחנו הקבוצה שהבקיעה הכי הרבה ממצבים נייחים בעונה הקודמת.

טל 12 25 באוגוסט 2019

רובי,

גם אני הרגשתי כאילו משחקים נגד קבוצת מרכז טבלה.

אין תלונות

ארם אבירם 25 באוגוסט 2019

לא חושב שטאא נחלש במחצית השניה אלא שקיבל הוראה להפסיק ליפול למלכודת של להרים כל כדור רק כי נותנים לך שטח אלא לחפש את סלאח או כל אחד אחר שמגיע לאזור של ה- "Half spaces" או להחזיר אחורה ולהעביר את המשחק לאגף השני.

D! פה ועכשיו 25 באוגוסט 2019

אני חושב שהוא קיבל הוראה לנוח

ran 25 באוגוסט 2019

ההנאה הכי גדולה שלי מהמשחק,
זה הבטחון שהקבוצה מפגינה.
מהרגע הראשון החבר'ה באים לשלוט ולדרוס.
מה שקלופ עשה לקבוצה הזו הוא מדהים, נכון שלא בטוח שיספיק גם השנה לאליפות בגלל המתחרה, אבל אני מתענג על כל רגע.
ופפה הזה שחקן, אם יש שם גם אופי בחבילה שהוא מביא, ארסנל עשו עסקה אדירה.

ישרון 25 באוגוסט 2019

במחצית הראשונה, תוכנית המשחק עבדה +/-לשתי הקבוצות למעט הרגל מסיימת. ברגע שליברפול יושבת 5 דקות רצופות על השער, זה חייב להסתיים בגול ומגיע למאטיפ המושמץ (לא ברור לי למה) קצת נחת.
הפסקה על פרמיניו פשוט מעולה, אצטט אותך הערב כשארקוד על הדם של חבר ורוד, הוא אשכרה חושב שעדיף את ראשפורד.

אוהד 25 באוגוסט 2019

כשקוטיניו עזב שאלו אותי חברים מה יהיה, ולכולם אמרתי שברצלונה לקחו את הברזילאי הפחות טוב.
עכשיו הם מבינים למה התכוונתי.

אסף כלשהו 25 באוגוסט 2019

בעשרת המפגשים האחרונים מול ארסנל היו לנו 5 נצחונות, חלקם בלתי נשכחים, והפסד בודד. המשותף לכל המשחקים האלו הוא שבכולם ארסנל החליטה להיכנס לקרב אקדוחנים נגדנו וקרסה פעם אחר פעם. אני לא יודע אם זה הניסיון נגדנו מהעונה שעברה או היראה מהמעמד שרכשנו בעונה שעברה ושנותן לנו כרגע פור למרות שעוד יש הרבה שידודים לעשות, אבל אמרי הפעם בא בגישה זהירה יותר. לא עבד. היה לנו קצת מזל במחצית הראשונה מול כמה מתפרצות מסוכנות שלהם, אבל אתם יודעים עם מי המזל הולך…

מר אנדרסון 25 באוגוסט 2019

משחק טיפוסי מול קבוצה קטנה. מצטער אבל אני מצפה מארסנל כנראה ליותר מידי. אמרי בא עם תוכנית משחק של וולבס, היה ברור שאחרי שנשיג את הראשון זה יהיה טיול נחמד. סאלח עם שער ענק ומשחק פנטסטי.. פתח את העונה רעב מאוד.
חבל על השער שספגנו אבל העיקר זה 3 נק.
דבר אחרון: אוקס באגף זה כמו לשחק ב10 שחקנים. אסור אסור לו לשחק שם

משה 25 באוגוסט 2019

העלבת את וולבס – הם לא משחקים ולא מתנהלים כמו אחת כזו.

matipool 25 באוגוסט 2019

אם לדייק, אז אוקס באגף שמאל זה כמו לשחק בעשרה שחקנים.
באגף ימין הוא היה מצוין לפני הפציעה ולא רע בכלל בשבוע שעבר.

איאן ראש 25 באוגוסט 2019

לגמרי לגבי בובי והוא גם איש המשחק שלי. הבנאדם גאון כדורגל, היה תענוג לראות אותו אתמול. לגבי מאטיפ, אין ספק שהוא בכושר טוב אבל עדיין אנחנו צריכים לעשות רוטציה בינו לבין גומז (אל תשכחו ששנה שעברה עד הפציעה היה לגומז וואן דייק תאום מעולה) כשגם מאטיפ פציע ואפילו במשחקים מסויימים לתת לוירג'יל לנוח.

משה 25 באוגוסט 2019

במגן הצדקה ישבתי בוומבלי מרחק של שלושים מטר אווירית כשבובי עשה את עצירת הבלט שלו ובעט לשער. הבן שלי ואני היינו בפרצוף של וואו מטורף שלא ירד במשך עשר דקות. שחקן מדהים וכל כך חשוב לקבוצה.

Amir A 25 באוגוסט 2019

"ועכשיו למשהו שונה לגמרי"… עם כל הכבוד לבונאמסה, הביצוע המקורי של טים קארי לשיר הזה לא רואה אותו ממטר. אחד השירים האהובים עלי. מי שלא מכיר, שירוץ לשמוע.

תבורי 25 באוגוסט 2019

זה נכון רק שבונמסה הופיע… :)

פאןפאן 26 באוגוסט 2019

אני עדיין רואה בלופ איך בובי הקפיץ לעצמו במהלך של פיפא ושחרר טיל שאילולא פוגע במגן עיוור היה מחורר את הרשת של התותחנים. נראה לי הוא חזר הקיץ הזה עם עוד כמה תרגילים בשרוול :)
שאקירי מיובש ורק בגלל קלופ אני רגוע, וירג'יל הפסיד תאקל ולא יצא מהבית כל השבוע. פרפקציוניסט :)

איציק מהקיבוץ 27 באוגוסט 2019

פפה נראה שחקן מעולה.
נקווה שלא נחטוף ממנו בהמשך.

תבורי 28 באוגוסט 2019

גם מסי לדעתי שחקן מעולה, גם סוארז, פוגבה, הארי קיין וכל הסגל של מנצ'סטר סיטי. ונשאלת השאלה: מי היא אלופת אירופה?

Comments closed