גזלנים

אחרי התיקו מול עירוני נשר באצטדיון רמת גן המקולל

בפוסט הקודם הייתה תגובה (שלא התייחסתי אליה) לגבי ההישגים של המנהלת בתחום הכלכלי והסכם זכויות השידור שהיא השיגה "בשבילנו" והזרימה כסף לכדורגל הישראלי. החוויה שלי את הכדורגל הישראלי היא חוויה של צרכן (די אדוק) של המוצר הזה, הסכמי השידור לא מעניינים אותי אם שלושה ימים לפני משחק אני לא יודע איפה הוא מתקיים.

וגם אם חשבתי שקצת הגזמתי בכותרת הדבילים, הגיע יום שישי וכשהגעתי לאצטדיון רמת גן, למשחק חוץ מול עירוני נשר (!!) קיבל את פני תור עצום של אוהדים שחיכו בחוסר אונים מול קופה אחת ללא עודף. אחרי כמה דקות הגיע רכב פרטי (אפילו לא הקופת גזלן בטדי) של הבעלים של נשר, עלה על המדרכה ליד הקופות והחל למכור כרטיסים לאוהדים כדי שיוכלו להיכנס בזמן לקולוסיאום מנוכר ומיושן, לשלם מחירים מופרזים על אוכל מגעיל ולצפות במשחק גרוע מאוד שמשודר באופן חלקי בערוץ פרימיום בתשלום שאף אדם שפוי לא ירכוש במיוחד כדי לראות את המאצ' אפ של רן רול מול קרלוס לואיסה. מסתבר שהדבילים הם באמת אנחנו ולא הם.

פרוסנר אמר לי אתמול שאם לא מכבי חיפה אין סיכוי שהוא היה מתעניין בכדורגל ישראלי וברור שהסכמתי איתו. אנחנו לא מתעניינים בו באמת מעבר לפריזמת האהדה שלנו, אני לא חושב שיש הרבה אנשים שבאמת מתעניינים בכדורגל ישראלי באופן ניטרלי, בגלל זה גם אין אוהדים לנבחרת (חוץ מאלפסי) ובגלל זה כל דיון כדורגל ישראלי נגמר בסוף במכבי נאצים – הפועל חיזבאללה והשחקנים המצטיינים נבחרים לפי לייקים של אוהדי הקבוצות בעמוד של מנהלת הליגה. אין לנו עניין בדבר הזה מעבר. לכן אף אחד גם לא מסוגל או בכלל מעוניין לפתור בעיות של אלימות במגרשים או לצנן יריבויות שחורגות מהנורמה, זה מה שיש להם למכור, בלי זה המוצר שלהם לא באמת שווה.

73361150990100980550no

ובכל זאת אני מגיע לאצטדיון רמת גן, בלי איזו יריבה שנואה, כולה עירוני נשר ועל המגרש דווקא מגלים קבוצה צעירה וכשרונית שעשתה לנו בית ספר ונשדדה בעוד שער מאני טיים של ערן לוי. זה כבר קורה יותר מידי, נתניה משחקת כדורגל לא חכם ומצליחה להוציא נקודות בזכות הכישרון הגדול שמשחק אצלה ולאורך זמן זה יפסיק לעבוד. ערן לוי, דיא סבע וברק בדש משחקים בחוסר אחריות ולא עוזרים בהגנה כל המשחק, עם שלושה שחקנים פחות בצד אחד וכששני שחקני הרכב חסרים אי אפשר להמשיך לחכות לשמאלית של ערן שתואיל להתאפס.

דראפיץ הראה בביתר שהוא יודע כדורגל אבל בינתיים זה נראה כאילו הוא משועבד לשיטה שנכפתה עליו בגלל שמות של שחקנים. ברק בדש לא שווה הרכב ביכולת שלו בזמן שסלובו העביר את דידיה קוגבנייה הצעיר מעמדת החלוץ בה הוא כבש, בישל והגיע להרבה מצבים לעמדה של קשר מרכזי והמערך שלו קרס. הוא רוצה להראות שהוא משחק התקפי, הוא רוצה להכריע משחקים על איכות אבל זה משחק מסוכן ובעיקר מיותר, למכבי נתניה יש מספיק שחקנים כשרוניים כדי לשחק כדורגל יותר חכם, יש לה מאמן שמסוגל לספק אותו, יש קהל שמוכן היום יותר מתמיד לראות התוויה של דרך מקצועית ויש הנהלה שמוכנה לספק לזה גב. דראפיץ אמר בראיון שהוא רואה את עצמו נשאר בנתניה הרבה שנים ועושה משהו אחר. זו ההזדמנות שלו להתחיל לבנות את השנים האלו בצורה נכונה, חבל שבינתיים הוא מבזבז אותה.

על בדידות וליטופים
נרוץ נרדוף נשיגה, מקום שני בליגה

21 Comments

רועי מ 22 באוקטובר 2016

שוב לא ראיתי, איפה זה שודר ?.
ב58 died?
די מעצבן יש לומר.

תומר חרוב 22 באוקטובר 2016

וגם, לא שידור מלא אלא רק פריצות. אבל הגיע הזמן שתגיע קצת למגרש…

אלי 22 באוקטובר 2016

העלתי תקציר בפורום למי שלא ראה.

רועי מ 22 באוקטובר 2016

מסכים עם כל מה שנכתב.

גיא זהר 22 באוקטובר 2016

דרפיץ' מאמן טוב אבל פחדן, בגלל זה הגיע לטביבלנד. ובאשר למעטפת, כל מילה!

תומר חרוב 22 באוקטובר 2016

אני לא חושב שהוא פחדן, אולי אני עדיין לא מכיר אותו מספיק. אני חושב שהוא מתחשב קצת יותר מידי במה שכביכול מצופה ממנו בנוגע לניהול הסגל אבל דווקא בניהול המשחקים הוא לא חושש לעשות שינויים תוך כדי משחק. כרגע הקבוצה לא משחק את הכדורגל שלו או כל כדורגל נורמלי לצורך העניין.

אבי ערך מוסף 22 באוקטובר 2016

בגלל אי הסיוע למשחק ההגנה הקבוצתי של השלישייה הקדמית (סבע-בדש-ערן), היום הוכח כמה עלי מוחמד קריטי לקבוצה. כל עוד הוא כיסה שטחים כמו טורבו, הוא חיפה עליהם, בלעדיו נתניה נראית פגיעה וחשופה.

את השערים ערן ייתן במספרים הנהדרים שלו (איזה גול!), אבל חסרים הבישולים הגאוניים שלו, ולכן ערן פורח שיש לידו סילונים שיכולים להנות מהכדורים שלו לשטחים מתים, כגון קאיודה. לכן, דידייה חייב לחזור לעמדה הטבעית שלו, שבדש יעלה כמחליף.

תומר חרוב 22 באוקטובר 2016

לא יכול להסכים יותר. עלי מוחמד שחקן, מדהים שהוא רק בן 21.

אבי ערך מוסף 22 באוקטובר 2016

וזה שנשר, עיר בת חיפאית מארחת ברמת גן זה פשוט אבסורד בעיניי.

מיקו גוטליב אהלן סבבה 23 באוקטובר 2016

לא סתם עיר בת, אחת שנבנה בה איצטדיון בעשור האחרון.

איציק אלפסי 22 באוקטובר 2016

תגיד תומר, מה קורה עם עוז אריאל? הוא רואה דשא?

תומר חרוב 22 באוקטובר 2016

אפילו לא ספסל, אולי השבוע בטוטו קאפ

ששון 22 באוקטובר 2016

לפני 10 שנים הייתי במשחק של הפועל בכפר סבא. אותו דבר בול. קופה אחת עם אדם אומלל בגיל של סבי המנוח, תור מפה ועד החניה הארורה.
כניסה למשחק באיחור של רבע שעה למרות שהזמנו כרטיסים והגענו שעה לפני.
מה שהיה הוא שיהיה. שום דבר לא ישתנה ושום דבר לא ישתנה כי את מי שזה צריך לעניין זה החיים לא יעניין.
הם לא עומדים בתור ולהם יש בופה חופשי.
וזה אותו דבר בול כמו שהיה לפני 30 שנה כשאבא שלי היה לוקח אותי למשחקים.

ZORK 23 באוקטובר 2016

לא צריך לחזור 10 שנים אחורה, אותו דבר בדיוק קרה בשנה שעברה כשהפועל ביקרה בכפר סבא.
כולל ספסרים שמסיימים את הכרטיסים לאוהדים.

טל 12 22 באוקטובר 2016

רק צריך להחזיר את מבט ספורט עם יורם ארבל ואורלי יניב.

טל 12 22 באוקטובר 2016

וכמובן נסים קיוויתי האגדי.

שי פרנסיסקו 22 באוקטובר 2016

וההוא עם השפם… אורי משהו… איך קראו לו?

צור שפי 22 באוקטובר 2016

.דן שילון

טל 12 23 באוקטובר 2016

אורי לוי :-)

Duncan 23 באוקטובר 2016

לא הגיע לישראל קנייה ברשת?

ויכסלפיש 23 באוקטובר 2016

גם אני הייתי במשחק וזה מה שראיתי: https://www.facebook.com/yoav.vixelfish/posts/1432432586785138?pnref=story

Comments closed