הפרידה שנכנסה לסטטיסטיקה (לקראת ההפסד בהרצליה)

כשאתה אומר שזה כדורגל אבל זה לא כדורגל.

אנחנו הולכים להפסיד בהרצליה. זה לא אנטי מנחוס, הפסד הליגה הראשון מגיע, למעשה הוא כבר הגיע בלי קשר לתוצאה בשישי. כן, זה בדיוק מהדברים האלה שהם יעני כדורגל אבל לא כדורגל. כי זה באמת לא כדורגל, זה משהו אחר שנגמר (לפני שבאמת התחיל).

הפנטזיה המטופשת הזו, של עונה ללא הפסדים, נראית חסרת משמעות. הרי זה לא מה שאתה צריך עכשיו, זה לא מה שמעניין, אבל כשאתה רואה בעיניים שלך את השער בדקה ה94  שדוחה את ההפסד הראשון אז אתה מרגיש שאולי הפעם הכל מסתדר כמו שצריך, אולי הפעם הכל נמצא במקום הנכון והדרך הזו גם לא תהיה קשה כל כך, היא תבוא כפי שהיא אמורה להגיע, בלי שנאיץ אותה, בלי שנכפה אותה, היא פשוט תהיה שם במקום בו היא אמורה להיות.

ואולי זה לא טוב כשהדברים באים בקלות, שאתה נותן לדברים לבוא אליך במקום לקום ולקחת אותם. שאתה מחכה לדקה 90 ומאמין שכל יסתדר במקום להסתער על מה שאתה צריך בעשרים-שלושים דקות הראשונות. אז נכון, אני לא מתכוון להרים ידיים, אני אמשיך להגיע גם אחרי ההפסד מחר ואני אמשיך להאמין שאם אני עושה את הדברים הנכונים בשביל עצמי, שאם אני מקשיב ללב שלי ופועל לפי מה שהוא אומר לי אז הדברים יתיישבו על מקומם.

ועדיין, רציתי להיום שם. מאוד רציתי להיות שם. אני רואה את השחקנים של נתניה, כמה הם רוצים להמשיך את הדבר הזה, משבוע לשבוע, להימנע מצריבת ההפסד, מהריק שמתמלא בחזה. כן, כולנו יודעים שהדברים האלו קורים, כולנו מבינים שזה אמור לקרות וזה עדיין כואב. כמה אני אוהב לשקר לעצמי שאני מתורגל בדברים האלו, באכזבות. שאני חסין אליהן. שזה לא מכעיס.

היא לא הסתכלה לי בפנים. כן, די פחדני. ואני אומר שזה בסדר וזה לא בסדר, אני אומר שאני מבין ולא מבין. היא אמרה את כל הדברים שאמורים להגיד, כל הקלישאות שנופלות מהשמיים אל האדמה ומרסקות אותה. הרבה פעמים הייתי במקום שלה, תמיד חשבתי שאני עושה את הדבר הנכון ותמיד התחרטתי כשהיה מאוחר מידי. מילות פרידה הן כמו ההפסדים או עונות הזוועה שהייתי רוצה להעלים, הן תמיד נמצאות שם. ואפשר לחזור למשחק הבא ולנצח, אפשר לעלות ליגה אחרי ההתרסקות של העונה שעברה וזה תיקון נהדר. וגם בלב הכל עוד יתכן אבל הפרידה כבר נרשמה בסטטסטיקה.

gg1165470

האוריינטליסטים החדשים (3)
פוסט אופטימי

12 Comments

ג'ורג'י והתפוח 9 בפברואר 2017

גם המגרש בהרצליה וגם מנשה משיח שופט. יחס ההימורים הוא 96% הפסד, 2% תיקו ו2% נצחון

תומר חרוב 9 בפברואר 2017

:)

אריאל 9 בפברואר 2017

אוי איזה פוסט יפה.
תומר לא תמיד אנחנו עין בעין אבל הכתיבה שלך כנה ויפה.
בקשר לאנטי מנחוס לא מאמין לך ובקשר לפסקה האחרונה מאחל לך רק טוב חביבי.

תומר חרוב 9 בפברואר 2017

תודה אריאל,שימחת אותי מאוד

אריאל 9 בפברואר 2017

זה מגיע לך.
ומגיע לנו עוד פוסטים כאלה ולא פרובוקטורים בשקל שזורקים מילים כדי לקושש תגובות.

תומר חרוב 9 בפברואר 2017

חכה שאני אכתוב על הקיפוח…
של מנשה משיח

אריאל 9 בפברואר 2017

מנשה בעצמו הוא תוצר של הקיפוח, איך אתה מאשים אותו, תתבייש…

דונטה פישטה קונטרה ונטה 9 בפברואר 2017

כרגיל תענוג לקרוא.

תומר חרוב 9 בפברואר 2017

תודה רבה.

אפריים 10 בפברואר 2017

נפלא

איציק 13 בפברואר 2017

תומר
אתה עושה נפלאות בכתיבה שלך.
שפוי, הגון, אמיתי.
לא מוותר על הרצון לנצח וכואב את ההפסד.

איציק מהקיבוץ 14 בפברואר 2017

מי שכתב את תגובה 5 זה איציק מהקיבוץ.

Comments closed