4-2-3-1 (יובה-בארסה.נוק אאוט!)

התשובה של אלגרי לצ'לסי-קונטה

חששתי שאחרי עשר דקות כל הפוסט שכתבתי לפני יראה מטומטם, אז יפה שניצחנו אבל עוד יותר חשוב שהבלוגר לא יצא אידיוט.

זה היה נוקאאוט. את הקטע שאחזקת הכדור לא מספרת את המשחק כבר למדנו מזמן אבל יובה לא רק הסתדרה עם בארסה, היא הייתה צריכה לתת לה עוד אחד שניים. שמונה בעיטות למסגרת לעומת שלוש בלבד של בארסה. המצב של אינייסטה היה מסוכן בדקה קריטית אבל זו הייתה דומיננטיות בשחור לבן מהרגע הראשון.

יובה הייתה צריכה את המשחק הזה. היא חיכתה לו משמינת הגמר בשנה שעברה. אחרי ההדחה במינכן בסיום של משחק כביר הם הבינו שאת ההתמודדות הם הפסידו במשחק הראשון ומאותו רגע המועדון הזה לא הפסיק לדבר על צ'אנס נוסף, לא רק לנסות לזכות בגביע, אלא לקבל עוד התמודדות עם קבוצת ענק ולמרות הבינוניות של בארסה, היא עדיין קבוצת ענק.

עד הגומלין ידברו על איך יובה היא לא פריס ואיך אחרי פריס אף אחת לא תרשה לעצמה לעלות לדשא בקאמפ נואו כמו פריס. השאלה האם יובה תשנה שיטת משחק או שתלך עם מה שהביא אותה עד הלום.

ראיתי הרבה תלונות על צוות השידור. לא מבין אתכם אנשים, אני מול בי טי ספורט עם ליניקר-פרדיננד-ג'רארד-רייט וסטיב מקה בשידור וזה רק אינטרנט מהיר ותוכנת אייסטרים, באמת שטויות. המוצר בינוני כי אתם משלמים עליו, הגיע הזמן להפסיק.

***

עדכון מחצית:

זה עובד!!!

יובה התנפלה על בארסה במה שאין לה והאגפים הביאו את השערים. השער הראשון הגיע מהתקדמות של חדירה באגף השמאלי בליווי צמוד של מנדזוקיץ שאפשר לחדירה להעביר את הכדור לפיאניץ ומשום לשחקן הכנף בצד השני קוודראדו שבישל את השער. בשני זה כבר היה מנדז'וקיץ שבישל לדיבאלה שפנוי במקומות שהוא צריך להיות וגם הגיע חד.

חצי שני? יובה הורידה קצת את הרגל מהגז ונתנה לבארסה להניע כדור. היא מתכווצת לרחבה ומבצעת שמירות כפולות על מסי וניימאר (הגנה נהדרת של אלבס). האמירה: שאינייסטה, מסצ'רנו, סרג'י ומתייה (שהרים כדור נהדר לסוארס) ינסו לנצח אותנו.

ועדיין: הברקה של מסי (כמו במסירה לאינייסטה) וזה 2-1 שביר לגומלין.

****

וזה נכתב לפני:

ה3-4-3 שקונטה הנחיל לצ'לסי היה מערך שהוא לחלוטין מכיר, הוא עצמו שיחק והיה חלק ממנו ביובה של שנות ה90. כשקונטה הגיע לצ'לסי הוא רצה לשחק את ה4-2-4 שבו הוא השתמש בסיינה, מערך שהיה תעודת הזהות שלו, כמו שבדרך כלל יש למאמנים האיטלקים. אני מניח שהוא חשב שזה מערך שיתאים לכדורגל האנגלי שאוהב לרוץ ובאמת קונטה פתח את העונה לא רע, אבל צ'לסי המריאה באמת רק כשהוא חזר לשנות ה90 והוציא מהמחברת את המערך של המורה הגדול שלו, מרצ'לו ליפי.

נהוג לזהות את שיטת שלושת הבלמים עם חמישה קשרים ששניים בכנפיים, יש שיגידו חמישה מגנים. שלמה שרף אהב את השיטה הזו בנבחרת ובנה על השטח החופשי של המגנים, על האפשרות שלהם לתקוף יחד. קונטה עצמו השתמש במערך הזה ביובה, גם אחרי שהבין ש4-2-4 האהוב עליו לא יעבוד שם. בשביל לשלב את הגאונות של פירלו (שבתחילת הדרך הטילו ספק ביכולת של קונטה להשתמש בו) הוא עבר לשלושת הבלמים ויצר קישור מעובה שכל תפקידו לפנות לפירלו מקום, להתיחס אליו כמו אל הקווטרבק, רג'יסטה,  ולגונן עליו כדי שינהל את המשחק מהעמדה האחורית שלו. גם נבחרת איטליה אימצה את השיטה הזו ביורו 2012 כדי לאפשר לפירלו להוביל אותה לגמר. ב3-5-2, שחקני הכנף מצאו הרבה שטחים ריקים ופירלו תמיד מצא אותם בכדור גאוני. ליכשטיינר חגג על הליגה האיטלקית בזכות שיתוף הפעולה עם פירלו שגם הוליד את הוידאו הנהדר הזה.

המערך של קונטה-ליפי משמר את האפשרות של המגנים לתקוף ללא הפסקה אבל מוציא שחקן מהקישור המרכזי ומעביר אותו קדימה. קונטה הבין שמיותר לקחת שחקן כמו אנגולו קאנטה ולתחום אותו למרכז המגרש, קאנטה בצ'לסי הוא בעצם השחקן החופשי, הוא פשוט רץ לכל מקום ומלווה את הכדור, לא מחזיק אלא רק מלווה. במקום להגביל אותו שיגונן על פברגאס (שבקלות יכול היה להיות הרג'יסטה בצ'לסי) הוא פשוט עושה את זה בערך בשביל כל שחקן שמחזיק את הכדור.

הויתור על שחקן באמצע המגרש מצריך שני דברים: הראשון הוא בלם אחורי שידע להניע כדור. קונטה חלם שבונוצ'י יצטרף אליו אבל "הסתפק" בדויד לואיז שהתפקיד הזה תפור עליו אחרי כל המעברים מהקישור להגנה. הדבר השני זה שחקני כנף תוקפים שיכולים לרוץ בלי הפסקה. אז הוא הביא את מרכוס אלונסו שנותן עונה פנטסטית והמציא מחדש את ויקטור מוזס כשגם לפדרו שעושה המון שטח מההגנה להתקפה יש חשיבות גדולה במערך שיותר מכל, משחרר את אדן הזארד לעשות את המג'יק שלו בהתקפה.

בינתיים בטורינו, אלגרי רואה שיש לו בלם כמו בונוצ'י, שאין לו רג'יסטה טוב בכושר משחק (מרקיזיו שהיה נהדר עד שקרע את הרצועה בברך לא מצליח לשחזר את היכולת שלו), שהכישרון של דיבאלה הולך לאיבוד בשלל המערכים שהוא בונה (הוא ניסה אותו בכנף ב4-4-3 ומאחורי מנדזוקיץ ודיבאלה ביהלום), שכשהוא עולה עם שני חלוצים אז הוא גם "מבזבז" את מנדז'וקיץ במערך וגם מגביל את היגוואין ושאין לו מקום בהרכב לחואן קוואדרדו. אז הוא לוקח את המהלך של קונטה-ליפי ועושה צעד אחד קדימה. הוא מוותר על בלם ומעבה את הכנפיים. יש לו שני מגנים תוקפים כמו בשיטה של שלושה בלמים (סנדרו ואלבס) והוא מוסיף אליהם שני קיצוניים (קוואדרדו ומנדזו'קיץ' שעל התפקיד החיוני שלהם במערך כתבתי בפוסט הקודם).

אז עכשיו לאלגרי יש קישור כמו קונטה אבל התקפה מעובה והמון אפשרויות לדיבאלה לעשות את הקסם שלו. ואיך זה עובד בלי להפקיר את ההגנה? פה נכנסות לפעולה הריאות של שחקני הכנף. אמנם ליובה אין את קאנטה שמסוגל לרוץ כמו שני שחקנים אבל העיבוי של הכנפיים מאפשר תמיד לשחקן אחד לפחות ללוות את הכדור וליצור עוד אפשרות, התקפית או הגנתית, שתיצור יתרון מספרי בשדה. ככה אלגרי מקווה להימנע מהקרב על מרכז המגרש שבארסה כל כך אוהבת לנצח, ולהכריע אותו במקומות אחרים. האם זה יעבוד? הרבה תלוי בריאות של שחקני הכנף והיכולת שלהם לשמור על היתרון המספרי במאבקים בכל נקודה במגרש.

MVP והערות נוספות בעקבות השיא
בגדי השונאים החדשים

110 Comments

חז 11 באפריל 2017

נהנתי לקרוא.

בסופו של דבר הליגה שלהם לא מאוד חזקה, בטח לא ברמת הכישרון של יובנטוס (עושים מנאפולי כ"כ יותר ממה שהיא באמת והיא אפילו לא שניה בטבלה). באירופה ההגרלה שלהם הייתה לא אדירה אבל רואים שסביליה הרבה פחות ממה שעשו ממנה והשאלה איך זה ילך מול הגדולות באמת.
קשה לי להאמין שבמול ברצלונה בכושר הוא היה נשאר בלי בלם שלישי, אבל מצד שני הקישור הדי חלש של ברצלונה (ועוד בלי בוסקטס) ייתן ליובנטוס יותר מקום להעיז.
אפשר ללמוד הרבה מהמשחק של פריז (זה שהם הופיעו אליו), אני מניח שאלגרי ראה ולמד. הוא יצטרך לסגור את האמצע ולהוביל את המשחק לאגפים שם, כפי שאמרת, תבוא עזרה ושמירות כפולות. בזכות הסילונים שיש לו בכנפיים משחק המעבר של יובנטוס בכל חטיפת כדור אמור מאוד להקשות על ברצלונה ולמצוא אותה חשופה לא מעט בקרוסים ובאחד על אחד.

אגב, המשחק השני אמור להבטיח הרבה הרבה יותר מבחינת הנאה.

תומר חרוב 11 באפריל 2017

תודה.
זו הפעם הראשונה שאני מתבאס שאופא לא פיצלה את המשחקים. בדרך כלל אני מסתפק באחד מהם ומונאקו-דורטמונד זה באמת משחק אש אבל הלב בא לפני אטרקציות.

גיא זהר 11 באפריל 2017

תומר, פתרו לך את הבעיה.

בני תבורי 11 באפריל 2017

מיהרו להיפטר מבניטז בנפולי

אמיתי 11 באפריל 2017

לטעמי גם בעוד קבוצה הוא לא סיים את מלאכתו

גילעד 11 באפריל 2017

בניטז לא מתאים לנאפולי. היא קבוצה שצריכה להעיז כל הזמן, אין לה שום דבר חוץ מזה, בטח עם שוער כמו ריינה, שרחוק מאוד מימיו היפים, וגם בהם לא היה הטופ העולמי

אמיתי 11 באפריל 2017

מעניין ומחכים..
שתי מחשבות
כמה יובנטוס רגילה לרדוף אחרי הכדור?..זה פשוט משנה את הפסיכולוגיה
של המשחק כשאתה רק מחכה לשעת כושר..
בארסה חטפה את הסטירה שלה כבר. אני מאמין שהם גם יעשו את ההתאמות
שלהם.
בהחלט חבל לי על מונאקו – דורטמונד. שתי קבוצות אינטנסיביות ובטח יהיה מהנה
אבל הסיכוי לראות את בארסה אוכלת מרור..ולא שאני אוהב את יובה

תומר חרוב 11 באפריל 2017

אני לא בטוח שיובה תרדוף אחרי הכדור, אבל היא בהחלט מסוגלת לזה.
יש פה הימור גדול של אלגרי. כי אם הוא היה מתאים את עצמו לבארסה אז הדבר הנכון היה לחקות את סימאונה ואתלטיקו שהדיחו את בארסה פעמיים ברבע גמר בכדורגל שכל קבוצה איטלקית אמורה להיות מסוגלת לבצע. אבל במקום להיות סימאונה ולחשוב על איך לבטל את היתרונות של בארסה הוא רוצה לשחק בעיקר על החסרונות שלה ושהיא תשבור את הראש מול האיכות ההתקפית של יובה. זה קצת יומרני אבל זה חלק מהזהות של יובנטוס, לאו דווקא שיטת משחק, אלא רוח ניצחון שאופפת את המועדון הזה בצורה פשוט אובססיבית.

אמיתי 11 באפריל 2017

הבנתי. לא חשבתי על זה ככה.
מעטות הקבוצות שהורידו את בארסה באחוזי החזקה.
סהכ רעיון מצויין. ההגנה של בארסה זו ללא ספק עקב
האכילס שלה. מעניין אם ייפתחן גם עם 3 בלמים

ק. 11 באפריל 2017

בארסה יפתחו עם 3 בלמים.
הבעיה היא שמסצ'רנו מחליף את בוסקטס (פתרון סביר), מת'ייה הנוראי מחליף אותו. שי לחג להיגוואין. הוא שווה כל משחק לפחות גול ליריבה

יואב 11 באפריל 2017

"רוח ניצחון שאופפת מועדון"- משפט נהדר. כיף לאוהדים של מועדון/ים כאלה.

אמיתי 11 באפריל 2017

הוא גם אוהד נתניה. איזונים ובלמים..

יואב 11 באפריל 2017

מרגש אותי שתומר מתרגש מתחושה כזאת. אני כמובן מכיר את ההרגשה(:

תומר חרוב 11 באפריל 2017

אגב יש שם במוזיאון ציטוטים על יובה של כל מיני אנשי כדורגל מכל העולם והאהוב עלי זה של אלכס פרגוסון שהראה לחניכים שלו קלטות של יובה בתחילת שנות ה90 ואמר להם משהו כזה: מהטקטיקה תתעלמו, אנחנו לא הולכים לשחק ככה, אבל אני רוצה שתראו את התשוקה שלהם לניצחון ותחקו אותם, ככה אנחנו הולכים להיראות.

cookie-monster 12 באפריל 2017

נחמד.לא הכרתי.

תומר חרוב 11 באפריל 2017

שמע, אתה מסתובב במוזיאון של הקבוצה שצמוד לאצטדיון (וגם באצטדיון עצמו) ובכל מקום הם מכניסים את הרוח היובנטינית ואת התשוקה לניצחון עד שאתה מתחיל להאמין שאפילו את הסלט ירקות הם חותכים במקצוענות חסרת פשרות ואז אתה אומר לעצמך, וואלה אלה יותר מכביסטים ממכבי וזה יוצר דיסוננס רציני אבל אי אפשר שלא לראות את המופלאות בדבר הזה.

אמיתי 11 באפריל 2017

עדיף להיות מכביסט בחול..יונייטד

יואב 11 באפריל 2017

תומר,
בדיוק לדיסטננס התכוונתי(: אבל אני גם זוכר לטובה את ההתפעלות שלך מהחימום של מכבי בימיו הראשונים של יורדי. היית בין הבודדים והראשונים לזהות את זה ולהעריך את זה.
פרגי מאד העריך את יובה. מאד.
אני? יובה היא המאהבת הנסתרת שלי מאז ימי רוסי, פלאטיני, בונייק, קבריני, טראדלי. והכל התחיל מ82 כמובן(אבא הדביק אותי במחלה).
פורצה יובה…

אמיתי 11 באפריל 2017

אתה יואב מכביסט בכל אשר תפנה..(-:

יואב 11 באפריל 2017

אמיתי,
עברתי עם יונייטד כל כך הרבה. שני גמרים(ושתי זכיות), אולד טראפורד בתדירות גבוהה בתחילת האלפיים….
אגב תומר,
עוד זכיתי לבקר בקומנאלה הישן.

יואב 11 באפריל 2017

נ.ב
בשיחה נהדרת שאבא שלי קיים עם פלאטיני בטיסה משותפת(אבא מעריץ גדול של האיש), הוא שאל אותו מי החלוץ הגדול ביותר איתו שיחק. הוא ענה רוסי. הוא אמר- אנשים לא מבינים כמה שטח רוסי מפנה לאחרים בתנועה שלו.

רוסי, באגיו, קאנטונה הם כנראה השלושה האהובים עלי…

בני תבורי 11 באפריל 2017

כשפירלו הגיע ליובה כל כך התרגשתי וכתבתי בדה באזר שהוא כבר לא מה שהיה אבל יוכל לעזור פה ושם. מה שנקא אום פאדיחה יצא לי לשמחתי. בעניין הקישור של צ'לסי, זה מערך שכולל את הזאר באמצע, קאנטה בצד ימין וקאנטה בצד שמאל וזה בהחלט עוזר לקונטה לעשות התאמות ולקחת אליפות די בהליכה. אני בכלל טוען שמאמן יכול להתחרות על התואר גאון רק אחרי שהגיע להישגים עם קבוצה שמוכרת שחקנים כל שנה וצ'לסי לא עונה לקריטריון.

תומר חרוב 11 באפריל 2017

קונטה לא היה צריך את צ'לסי כדי להיחשב לגאון אבל מוכרת שחקנים או לא, הוא שחט השנה את הליגה שנחשבת לתחרותית ביותר באירופה כשיש בה עוד כמה קבוצות שהן לא בדיוק ספקיות שחקנים (אפילו ארסנל לא מכרה שחקן מפתח המון זמן). הוא מאמן העונה שם בהליכה, גם בגלל האליפות וגם בגלל שהוא עשה בדיוק מה שמאמן צריך לעשות כדי להיחשב לגדול, הוא הביא משהו חדש למשחק באנגליה.

Matipool 12 באפריל 2017

רק בוא לא נשכח שהוא עשה את זה מכורח פציעות וחיסורים. הגיעו למערך הזה כמעט בטעות. תחילת העונה שלהם הייתה פושרת מאד.

צביקה 12 באפריל 2017

לא פציעות וחיסורים, אלא פיגור 3-0 מול ארסנל דקה 40.

שמעון 11 באפריל 2017

הלוואי שיובה יעברו אבל לא רואה אותם מנצחים היום ולא רואה אותם עוברים את בארסה.

אמיתי 11 באפריל 2017

אותי תומר הדביק באופטימיות שלו..

תומר חרוב 11 באפריל 2017

חס וחלילה אופטימיות, מקבלים בראש

מאיר (חדש בשכונה) 11 באפריל 2017

אולי יובה תעניש את אופא על העלאת בארסה לחצי……

מאיר (חדש בשכונה) 11 באפריל 2017

התבלבלתי, לרבע, כמובן…

גאזה 11 באפריל 2017

דיבאלה 2 ברצלונה 0.
פנקסי צ'קים נשלפים ברחבי ספרד

אריק 11 באפריל 2017

ראיתי היום אחרי שנים את האולפן של ערוץ הספורט בגלל ארועי דורטמונד. זה פשוט הזוי. אף מילה על היריבה של ברסה. וזה פאקינג יובנטוס.
חוסר כבוד איום לצופה בעיקר.

ק. 11 באפריל 2017

באמת בזיוניים. לפחות הם דיברו על כדורגל.
מה שמדהים דמאז שהם לא משדרים את בארסה אין להם משג איך משחקים ושיחקו לאורך הליגה

DS 11 באפריל 2017

פיקה נוכח נפקד כבר שנתיים, הוא שווה גול או שניים במשחק ליריבה. דיבאלה שחקן אבל גם הוא לא האמין כמה שטח פיקה האיטי להחריד משאיר לו. המערך של בארסה זה התאבדות

אמיתי 11 באפריל 2017

ראקיטיץ ננעל בשירותים בקאמפנואו

ק. 11 באפריל 2017

פיקה דווקא בשנתיים וחצי האחרונות חזר לעצמו. היום באמת לא שמר על כלום בגולים. מתייה הוא זה ששווה גול כל משחק שמשחק. גם היום צופה ממקום טוב

DS 11 באפריל 2017

צודק לגמרי לגבי מתייה, פשוט מפחד. וגומש מתפלל שלא יכניסו אותו, פשוט לא קשור. תכלס כשמסי, ניימר אינייסטה וסוארז לא במשחק מתגלית קבוצה מאוד בינונית.

אופיר מ 11 באפריל 2017

אני חושב שמסי דווקא שיחק טוב. זה 11 על 11 בסופו של דבר. משחק חושך של כל הקבוצה כמעט, אבל למי שעוקב אחרי העונה של הקטלאנים זה לא מפתיע

ק. 11 באפריל 2017

מסי היה טוב היחידי שעשה משהו בחלק הקדמי (ואפילו נלחם). השתחרר מ3 שומרים כל הזמן ושם 3 מסירות זה לגול.
יובה היו אדירים. הגיע להם

ק. 11 באפריל 2017

מסי היה טוב היחידי שעשה משהו בחלק הקדמי (ואפילו נלחם). השתחרר מ3 שומרים כל הזמן ושם 3 מסירות זה לגול.
יובה היו אדירים. הגיע להם

no propaganda 12 באפריל 2017

בניגוד למשחקים מול פריז, מסי היה טוב. ההמסירה לאינייסטה הייתה ממש גאונית.
מה ששוב מפתיע אותי זה איך ניימאר נחשב לשחקן גדול? הבן אדם פשוט אוריייטד בטירוף, חוץ צלילות מדהימות, הוא לא עושה יותר מדי דברים מועילים על המגרש

שי 11 באפריל 2017

אם יש מכנה משותף להפסדים של ברצלונה בכל השנים האחרונות, זה פיקה שומר על כלום ברחבה. פעם אחרי פעם אחרי פעם.

ניק 12 באפריל 2017

פיקה תמיד היה בלם בינוני להפליא… פשוט בתקופת פפ ברסה שלטה כל כך בכדור שכמעט לא הגיעו נגדה למצבים ולכן היה קל להחביא את הבינוניות שלו. האוברייטד ההגנתי הגדול בעולם.
וגם חברו לנבחרת אגב, ראמוס , לא בדיוק עילוי הגנתי . תורידו ממנו את כל הגולים שהוא נותן ונשאר עם חמום מוח חסר אחריות שעושה המון טעויות.

אופיר מ 11 באפריל 2017

כשהחילוף שאמור להציל אותך במחצית זה אנדרה גומש אתה מבין שאיבדת את זה. שקיעתה של אימפריה

ק. 11 באפריל 2017

אתה צודק אבל הגזמת עם השקיעה. אין מחליף לבוסקטס.
לדעתי אגב עדיף היה אלבה במרום מתייה העלוב ורקאטיץ אחורי

אופיר מ 11 באפריל 2017

מסכים עם הבחירות שלך, אבל שקיעה אחי. שקיעה

יואב בורוביץ' 11 באפריל 2017

תומר, אתה כותב נהדר. עזוב אותך מגניבות דעת "טקטיות".

תומר חרוב 11 באפריל 2017

אבל אבל אבל צדקתי…

יואב בורוביץ' 11 באפריל 2017

אין דבר כזה "טקטיקה" ותמיד עושים הנחת המבוקש- כל ההסברים הטקטיים הם לאחר מעשה. אין לזה משמעות.

אורן השני 11 באפריל 2017

עד שיש פוסט מחכים כזה, הסתדרנו גם בלי המחמאות שלך.

מעניין שדווקא אתה מדבר בכל תגובה שנייה על "גניבת דעת" של אחרים.

תומר חרוב 11 באפריל 2017

אבל כתבתי לפני המעשה

קירקגור 12 באפריל 2017

אבל מבחינה טקטית צדקת רק לאחר מעשה

חז 12 באפריל 2017

שמע בורוביץ, אתה קורצת מחומר שצריך לשבת ביציע העיתונות.

גל ד 12 באפריל 2017

אבל יואב, אין לך דעת שאפשר לגנוב.

אלכס 12 באפריל 2017

-1

ערן קאלימי 11 באפריל 2017

לא יודע מי יותר עוין את יובנטוס היום, צוות השידור או השופט.

אופיר מ 11 באפריל 2017

צוות השידור נגד יובנטוס? מה יש לך?

אופיר מ 11 באפריל 2017

ולגבי השופט, אתה מדבר על הנבדל של היגווין שהוביל לגול מהקרן או לפנדל שברסה לא קיבלה? עוד פרשן בלאי

אריק 11 באפריל 2017

על הגול הרביעי החוקי שנפסל. אבל אתה צודק הנבלים מאוזנים כמו שבדרך כלל קורה. פנדל בחיים לא היה מותר לבלם שתהיה לו יד אפילו נגד ברסה.
האמת שהשופט היה מעולה. רק היה חסר לי צהוב למסי.

ערן קאלימי 11 באפריל 2017

ופנדל על יובה, וצהוב לחדירה במקום אדום לשחקן בארסה.

אופיר מ 11 באפריל 2017

ואדום למנדז'וקיץ'. הרעיון לא לבכות על השופט (בניגוד אליך. ואתה ממשיך. אתה מביך) הרעיון היה להראות שהשופט לא נגד יובה

ערן קאלימי 11 באפריל 2017

חג שמח לך איש נחמד!

אופיר מ 11 באפריל 2017

חג שמח לך חבר בכיין!

אביאל 12 באפריל 2017

אופיר – אוהדי ברצלונה צריכים לשתוק שזה נוגע לשופטים זה דבר ראשון. לא הגיע פנדל מהסיבה הפשוטה שבעדכון האחרון בנוגע לנגיעת יד, אם הכדור פוגע קודם בגוף ואז מוסת ליד אין נגיעת יד (זה בא להחליף את מה שנקרא כדור ירוי, עכשיו זה ירוי עם תנאי, כי ירוי בוטל). אני דווקא ראיתי את מסי ואומטיטי פעמיים מסמנים לשופט להוציא צהוב (מחויב על פי החוקה לקבל צהוב בחזרה) ואת אנייסטה תופס חולצה בצורה ברורה ולא מקבל צהוב, אה ואת הגול החוקי שפסלו ליובנטוס בטענת נבדל.

אופיר מ 12 באפריל 2017

ראשית, אל תגיד לי מתי לשתוק ומתי לא. (וזה גם בכלל לא מתאים להתנהלות הכללית שלך פה). שנית, ההגדרות האלו (לגבי הפנדל) עדיין נתונות לשיקול דעת ועדיין יכול להישרק, שלישית, גם חדירה סימן לצהוב. רביעית, מעט הבנת הנקרא – חזרתי ואמרתי וחזרתי שאני לא בוכה על השיפוט, ברסה הפסידה בצדק. אמרתי שזו בכיינות לנצח שלוש אפס ולבכות על שיפוט. יאללה, קצת אורך רוח לפני שעונים

אריק 11 באפריל 2017

האמת שחשבתי שהצהוב היה מוצדק. בכל מקרה המשבץ כבר טרוד לגומלין בטח יביא את הטורקי חובב הספרדיות. האיש למשימות מיוחדות

ק. 11 באפריל 2017

הטעויות שיפוט התאזנו, אבל עזבו, במשחק כזה מיותר במיוחד להתעסק עם שיפוט, במיוחד בפוסט (מצוין ) שהתעסק בצדדים מקצועיים נטו

גילעד 11 באפריל 2017

לא חושב שהשופט דפק את יובה, הוא היה פח אשפה לשני הצדדים.

יואב 11 באפריל 2017

הגברת הזקנה אף פעם לא מתה. ריספקט. זאת היתה תצוגה יובנטינית מהספר שהם כתבו.

אמיתי 11 באפריל 2017

מט סנדלרים..
מעבר לטקטיקות יובה פשוט עובדת כקבוצה עם תכנית. בארסה
זה טלאי על טלאי. ותומר צדק..

אמיתי 11 באפריל 2017

נפלתי (תרתי משמע) עם מקמנמן כפרשן..

ערן קאלימי 11 באפריל 2017

אם לא התבלבלתי בספירה, למנדזוקיץ' יש 11 ריאות.

ניינר / ווריור 11 באפריל 2017

Sic transit Gloria mundi
בארסה בצלילה חופשית. יהיה אוף סיזון מעניין מאוד

שמעון 11 באפריל 2017

איזה תצוגת תכלית של יובה איזה כיף. מקווה שמחר באיירן יעשו לריאל אותו דבר, גו קרלו גו

צור שפי 11 באפריל 2017

נכון שטר-שטגן מזכיר את שטראובר? בכל אופן, הרבה יותר אותו מאשר את נוייר. יש גרמניה אחרת.

ניק 12 באפריל 2017

לא ראיתי אותו צורח על ההגנה, הקורות והדשא כמו ששטראובר היה עושה בכל התקפה שנייה.

צור שפי 11 באפריל 2017

נ.ב. אפרופו גרמנים, דניז אייטקין לא יכול לשפוט גם את הגומלין הזה?

עומר 12 באפריל 2017

אני חושב שהסיפור הוא ברצלונה.
קבוצה שמובסת העונה לא פעם ולא פעמיים.
קבוצה שיש לה בעיה קשה במשחקי החוץ גם בליגה וגם באירופה.
כשאתה מפסיד 3-0 והחילוף היחיד שלך הוא אנדרה גומש אז כנראה הבעיה היא אצלך והבעיה היא לא החוזק של היריבה. למה לא לעשות עוד חילופים?
ובאיזה עולם ג'רמי מאטייה עדיף על ג'ורדי אלבה?
בתחילת העונה אמרתי שאנריקה ישלם בג'וב שלו על האהבה העיוורת שלו למאטייה ולגומש. הוא אמנם הודיע שהוא עוזב בסוף העונה, אך אם לא היה עושה זאת אז הנבואה שלי הייתה מתממשת.
יש לברסה השנה בעיה קשה בעמדת המאמן (ואני באמת לא מהאלה שישר מצביעים על המאמן כבעיה). ה-6-1 על פריז גרם לאנשים לשכוח, אבל ברסה השנה מבחינה טקטית ומבחינת בחירת הרכבים זאת פשוט שערורייה.
קבוצה עם סגל כזה שחוטפת תבוסות במשך כל השנה לא משאירה מקום לספק, הבעיה העיקרית היא במאמן והבעיה המשנית היא בבניית הסגל.
חבל על העונה המבוזבזת…

תומר חרוב 12 באפריל 2017

זה הסיפור של בארסה: "אלכס סנדרו ניצח בשישה תיקולים במשחק – יותר מז'רמי מתיו, ג'רארד פיקה, סמואל אומטיטי וסרג'י רוברטו גם יחד (ארבעה בלבד)."

יאיר אלון 12 באפריל 2017

זה בהחלט לא נתון שיש להתעלם ממנו אבל גם נבע מהאופן בו בארסה משחקת ובמיוחד מאז ה2-0
ברצלונה מנסה להשיג את הכדור מהר וגבוה כך שבעיקרון לשלישיית הקישור שלנו אמורים להיות יותר תיקולים מוצלחים מאשר לשחקני האמצע של היריבה.
כשתוקפים עם הרבה שחקנים מאחורה נשאר דליל יותר, דליל כלומר הרבה שטח, הרבה שטח אומר פחות תיקולים מוצלחים. בד"כ כשהמשחק מרווח הסיכוי של המגן לתיקול מוצלח קטן, הוא ינסה לחטוף בזמן המסירה או לדחוק את החלוץ (לכיוון קו החוץ או לבעיטה מזווית קשה).

משחק נהדר וטור נהדר.

יאיר אלון 12 באפריל 2017

ואוי אבוי לי שכשונא ברצלונה יצא לי שלנו! תראו מה קורה כשמנסים לתפוס את עמדת הסניגור

גאזה 12 באפריל 2017

סנדרו היה כביר! אטם את האגף שלו והספיק גם לתמוך בהתקפה מצוין.

בני תבורי 12 באפריל 2017

והאורות באגף השיווק של אופ"א דלקו כל הלילה…

אריק 12 באפריל 2017

משבץ השופטים.

בני תבורי 12 באפריל 2017

זה לא אותו דבר?

רומן 12 באפריל 2017

תענוג? הצגה? קונצרט? רמיסה? זה המילים שאני בדרך כלל משתמש לתיאור השפלות של הגמדים, אבל הפעם? הפעם זה לא היה זה, זה היה קל, קל מדי, כמו משחק של בוגרים נגד נוער, יובה שיחקה בהילוך שלישי וניצחה בקלילות ברסה לא שייכת לרמות האלה

אופיר מ 12 באפריל 2017

מזל שיש לנו שמחות קטנות בין ביזיון לביזיון של מכבי חיפה :)

רומן 12 באפריל 2017

טוב נו.. גם שבוע הבא צפוי לנו שחזור של התענוג..

אופיר מ 12 באפריל 2017

ואתה הרי יודע איך זה לקבל 3 ;)

גור אילני 12 באפריל 2017

אחלה פוסט וניתוח תומר!
קונטה מצליח להיות חדשני ושמרן באותה מעטפת, קצת כמו השיער שלו…
לגבי אלגרי, בלי קשר למשחק המושלם עדיין לא הצלחתי להחליט לגביו. אם ימשיך להשתפר הוא יהיה אחד הטובים.

צור שפי 12 באפריל 2017

שששששששש…..שאבי רצון לא ישמע.

אבי ל 12 באפריל 2017

הוא כבר מאמן גדול וטקטיקן מהטובים בדורו.

תומר חרוב 12 באפריל 2017

תודה.
אני תמיד אעדיף את קונטה בגלל שהוא יובנטיני אמיתי אבל אלגרי חכם ממנו בכדורגל.

שלו 12 באפריל 2017

יובנטיני אמיתי מלצ'ה,
כמו כל היובנטינים שגדלו במקום אחר.

תומר חרוב 12 באפריל 2017

ולהיות חדשני ושמרן זה הכי טובה שהיא הגברת הזקנה והנעורים גם יחד

טרנטה 12 באפריל 2017

אתה יכול להרחיב לגבי פלטפורמת הצפייה? מה התוכנה שאת משתמש בה?

תומר חרוב 12 באפריל 2017

Acestream ואני לא איזה גאון טכנולוגי, ממש קל. תוריד את התכנה ותמצא לינקים לצפיה.

ניק 12 באפריל 2017

לי זה אף פעם לא עבד חלק, אבל מזמן לא ניסיתי.
אני משתמש בsopcast , שעובדת מעולה וחלק, רק שזה ברוסית (אפילו שאני דובר השפה זה לא כמו אנגלית).

תומר חרוב 12 באפריל 2017

אני לא מבין רוסית (אבל למדתי שאודר זה בעיטה) והשידורים סך הכל עדיפים על העברית אפילו שלפעמים השדר נשמע כאילו הוא מקריא את החטא ועונשו.
אבל לי האייסטרים עובד ברוב המקרים.

tmak 12 באפריל 2017

מאיפה אכן משיגים שידור ראוי של בי טי ספורט באייסטרים?

Zak 12 באפריל 2017

Reddit soccer streams

תומר חרוב 12 באפריל 2017

http://livetv.sx/enx/allupcomingsports/1/

גם כאן, לא תמיד יש קישורים לBT אבל בדרך כלל יש באנגלית ותמיד יש ברוסית

תומר חרוב 12 באפריל 2017

וגם rojadirecta שווה ניסיון

דנידין 12 באפריל 2017

ממליץ בחום על
http://www.livefootballol.me/live-football-streaming
עם תוסף acestream לנגן vlc

tmak 12 באפריל 2017

מצוין, נבדוק הקישורים בפעם הבאה – אני נוהג לצפות ב RojaDirecta, אבל לרוב השידורים באיכות הגבוהה אם הם כבר באנגלית אזי לרוב מארה"ב.

איתן 12 באפריל 2017

לייב פוטבול לול -אתר טוב,למרות שמפנה לתוכנות קוגלות וכאלה,גם הכרום מודיע על כך…
בעבר הצלחתי להתחבר לBLOODZEED
ששם שידרו מסקיי,ממש שידור בובה,ממזמן לא נהניתי כך משידור אוליי מיימי ערוץ הספורט ששידר בתחילת דרכו את הליגה האנגלית באמצע וסוף שנות ה90.
אני חייב לציין שגם האמריקאים (פוקס) השתפרו מאוד בשידור שלהם,מאוד מקצועיים אך חסר שם מי שיעשה ניתוח טקטי כמו שיש בMOTD

איתן 12 באפריל 2017

רוגלות

S&M 12 באפריל 2017

מעבר ליעילות ההתקפית הנדירה, תענוג היה לראות את ההגנה של יובה. וואו! לא יכול לחכות כבר לגומלין.

אורן השני 12 באפריל 2017

תומר, היה תענוג לשים לב אצל יובה לדברים שרשמת תוך כדי משחק (חוץ מהתענוג שבתוצאה).

פראליה 12 באפריל 2017

פוסט מצוין

Comments closed