אהבה של גדולים (לפני בית"ר ת"א)

אז מה שווה כל סיפור האהבה הזה?

עוד משחק על כל הקופה, משחק על העונה הבאה. היו יותר מידי כאלו בשנים האחרונות ולפני כל אחד הזיכרון עובד שעות נוספות ועורך השוואות; איפה היינו לפני שנה ואיפה אנחנו היום.
והתהפוכות מקהות את הרגש, זה נראה מיותר להיזכר בפארסה של העונה שעברה ולחשוב על ההווה כמשהו שונה (והוא שונה) כשאתה יודע שכבר הרגשת ככה רק לפני שנתיים. "משהו חדש מתחיל" או "בונים משהו חדש. ביחד." צודק פרנקו כשהוא אומר לי שאלו סלוגנים יפים אבל המציאות תמיד שונה מסלוגן ויגיע יום שבבואתה הלא נעימה תופיע במראה שלנו ונצטרך להתמודד איתה.

אבל היום הוא לא היום הזה. ברוב העונה ליוותה אותי המטאפורה של אהבה בוגרת והיא לא באה משום מקום, הכרתי מישהי השנה ואחרי כמה תהפוכות אנחנו כבר לא יחד. אולי יום אחד נהיה ואולי לא אבל בדרך למדתי משהו על סיפורי אהבה, הם לא מופיעים כמו שאנחנו חושבים שהם אמורים להופיע. בתרבות הם מוגשים לנו כהגשמה של הפנטזיה ואולי זה באמת כך כשאתה צעיר אבל כשאתה מבוגר אתה מגלה כמה קל לך לוותר על משהו שסוחף אותך וכמה זה קשה כשמדובר במשהו שמחלחל לאט לאט.
ב99/00 קיבלנו שישייה מאשדוד במחזור הראשון, מיד אחרי עליית הליגה הכי מרגשת בכל הזמנים ומשהו חדש שהתחיל. אירחנו בהרצליה עם מלא אוטובוסים צהובים שיצאו מהתחנה המרכזית שחזרו מבוישים אחרי שאלק נילאש ואלון חזן שחטו אותנו בתוצאה שהכי מזוהה עם מכבי נתניה. חזרתי הביתה ואמרתי לאמא שלי שאני את הקריירה הקצרה שלי כאוהד סיימתי וביקשתי שלא תרשה לי ללכת יותר. זה לא באמת עבד, לאט לאט למדתי לאהוב את מכבי נתניה ולתת לה לחלחל אלי, למדתי בדרך קשה שלא להתרגש כשזה רע ולא לעוף כשזה טוב. למדתי מה זו אהבה בוגרת.

אמאל'ה המחשבים הולכים להעלים את כולנו (פחחחח)
אור יהודה בוא לפה - יואב ויכסלפיש

12 Comments

משה 28 באפריל 2017

זוכר את ה 6:0, המשחק הראשון של הקבוצה המאוחדת.
היה כיף גדול, שחשבנו שקבוצה הזאת יש תקווה.

גיא זהר 28 באפריל 2017

לכדורגל באשדוד כמו לאחותה הדרומית מאשקלון אין תקווה. לפחות עד שישתחררו מאלו שמנהלים אותן.

אריק 28 באפריל 2017

משחק מקולל שפוצץ את הפוזה של הפרשן/חרטטן שניסה להיות מאמן. זה שהוא מצליח לשרוד מדי פעם כמאמן בקבוצות אחרות​, זו תעודת עניות לכדורגל.

עדי אבני 28 באפריל 2017

ברכות על העלייה.
אתם קבוצה שחשובה בנוף של ליגת העל

גיא זהר 28 באפריל 2017

וסוף סוף יהיה מי שישנא אותנו כמו שצריך

אבי 2 28 באפריל 2017

תומר יפה כתבת.
אני חייב לציין שכאוהד נייטרלי ה5:3 שלכם היה עונג צרוף. וככה גם מרבית המשחקים שלכם העונה, הרבה יותר מהנה מרוב המשחקים בליגת העל.
השערים הראשונים של סבע וערן, אפשר לצפות בהם בלופ עשרות פעמים- כמה כישרון.
בכל מקרה ברכות על העלייה, אנשים שוכחים את המינוס 9 כי נתניה סגרה את הפער מהר מאוד, אבל ההישג הזה הוא עצום.

yaron 28 באפריל 2017

"למדתי בדרך קשה שלא להתרגש כשזה רע ולא לעוף כשזה טוב"
אתה בכיוון הנכון, בסוף תלמד לא להתרגש כשזה רע אבל כן לעוף כשזה טוב :-)

7even 28 באפריל 2017

בתור אוהד הפועל- שאפו.
נתניה בליגת העל זה יפה ומרגש.
בהצלחה:)

אסף THE KOP 28 באפריל 2017

ברכות על העליה

צור שפי 28 באפריל 2017

מברוק. עבדתי כסטודנט בשמירה על ניידת השידור של ״מבט ספורט״ בערוץ היחיד של הטלוויזיה הישראלית בסוף שנות השבעים ותחילת השמונים, שנות הזוהר של נתניה. היינו מגיעים הרבה לקופסה ולעתים קרובות גם נוסעים למשחקי החוץ שלהם. מאז, מבחינתי ליגה בלי נתניה היא ליגה חסרה. אין לי מושג אם אתם יכולים לחזור להפוך לכח דומיננטי בכדורגל הישראלי. הלוואי.

גיא זהר 28 באפריל 2017

נתניה בתקופה של יאמר, בערך לפני עשור השיגה שתי סגנויות, בהחלט כוח דומיננטי.

Dr. van nordstrand 1 במאי 2017

עם מזומנים וקצת סבלנות גם ג'לג'וליה תהפוך לכוח משמעותי בליגה ואולי גם באירופה.

Comments closed