חג שמח

למי שחוגג כמובן....

כן, בכל זאת חג שמח. למרות שאיטליה לא במונדיאל, למרות שהוא מושחת ומשוחק במדינה נוראה ומלבין פשעים איומים, למרות המסחריות, למרות פיפא, למרות השידורים עם הפרשנים המייגעים שלא סותמים את הפה לרגע ומתלוננים על המלונות והטיסות. למרות כל אלו, אני עדיין חוגג ומתרגש מהמונדיאל.

כשאני צופה במונדיאל, כשאני חוגג את המונדיאל, אני חוגג את המונדיאלים שצפיתי בהם פעם. את הראשון שאני זוכר עם השידורים בירדן, את ההוא שנשבר לי בו הלב, את זה שהרגשתי בו כאדם בוגר שצופה במונדיאל (ובדיעבד אני מתגעגע לילד שצפה בו), את ההוא שפספסתי 80 אחוז ממנו בגלל הטירונות ולכן הוא לא ממש קיים בעולם, את זה שאשכרה נסעתי אליו כי זה היה חלום שנבנה לאורך הקודמים, את ההוא שהתפטרתי מהעבודה בדיוק ביום שהוא התחיל, את זה עם הטילים.

זו איזו התכוונות קוסמית שמושכת אותנו כל ארבע שנים לדבר הזה. והוא עוזר לנו, הוא עוצר את חיינו, ברגעים קריטיים (כי כך החיים מתנהלים, לפחות עד כה) ושם את כל העולם על הולד, כמו סם מתעתע שאנחנו מטפטפים למשקה כדי לחלום על עולם כזה שבו מה שחשוב עכשיו זה שאורגוואי משחקת מול מצרים ופולין מול סנגל.

פרמיירה מונדיאל -סקירת הבתים 5-8 -חלק ב'
רוסיה - סעודיה. בעיה יסודית

13 Comments

juliano 14 ביוני 2018

לגמרי. חג שמח!

איציק 14 ביוני 2018

אכן חג, אולי ישרו-חג. לא כמו החג הגדול של גמר הפלאי-אוף מעבר לים (זה של GS נגד לברון השנה), אבל בכול זאת חג. משהו כמו ראש-השנה לעומת שנה אזרחית חדשה.

רומן 14 ביוני 2018

אויש תנוח.

איציק 14 ביוני 2018

אני נח, ממליץ גם לך

יואב 14 ביוני 2018

המונדיאל הוא הסחת דעת נהדרת. וככזה, הוא נחוץ , יעיל ונדרש. פעם הייתי מושקע בו רגשית. היום אני מושקע בו תעסוקתית. הסחת דעת.

אורי 14 ביוני 2018

מונדיאל זה החג של מחר
היום חוגגים את החזרת הצלחת לשימון

איציק 14 ביוני 2018

לא כל-כך מהר

אורי 14 ביוני 2018

דווקא די מהר. נגמר אחרי 5 דקות

איציק 14 ביוני 2018

אכן מפתיע, מהר מהצפוי.

שי 14 ביוני 2018

אין דבר כזה ספורט שהוא לא כדורגל בזמן המונדיאל. יש רק ידיעות לא ברורות באתרי הספורט על מסכנים שלא יכלו לצפות במונדיאל כי היו עסוקים באיזה משהו אחר שנקבע בטעות ביוני-יולי.

איציק אלפסי 14 ביוני 2018

לגמרי!

פרלה 15 ביוני 2018

כשיצאתי לצפות עם חבר במשחק אמרתי לאשתי שעכשיו הכדורגל הוא אכן בילוי והנאה.
לראות את מכבי בליגה ולהיות במתח, בעונה רעה או טובה, זה ממש לא בילוי.
חג שמח

dk 15 ביוני 2018

"כמו סם מתעתע שאנחנו מטפטפים למשקה כדי לחלום על עולם כזה שבו מה שחשוב עכשיו זה שאורגוואי משחקת מול מצרים ופולין מול סנגל."

מדויק.

Comments closed