fuck you

מכבי חיפה ב-מופע איימים.

מצידי שיירדו ליגה.

קיוו  שנפסיד. אבל הקבוצה ניצחה. טרגדיה. מועדון מזוהם.  ואז התחילה היתפרעות. קטטת שיכורים ברחוב מצחין.  תככים  נגד דאלאך ואנשי מקצוע הולנדים עברו את כל הגבולות והקוים האדומים. הדלפות מבחילות. כאלו שמטרתם להראות שהמנהל המקצועי לא מחליט על כלום.  היתרפסות בפני אנשי בני יהודה שפשוט ניכנסת לפנתיאון של דברים מדהימים שמועדון כדורגל מדליף לתיקשורת. מופע איימים.   ״אלאך לא עמד בלחץ״?   מוכנה להיתערב. לא עמד בריח.

טיהור אתני. פעמיים צוות זר שיחק עם צעירים ושחקני בית. ואז מאמנים ישראלים באים וזורקים אותם.

מותר למאמן להחליט שהוא לא מעונין שאנשי הנהלה יסתובבו בחדר ההלבשה. וגם שעוזר המאמן יעביר את האימון לשחקנים שלא משחקים. הנה. עובדה.

סליחה. טעות. אני מקווה שמכבי חיפה יירדו ליגה. אני שונאת אותם.

 

 

 

 

 

הקוגנטיבי והטכני
חידון מספר 633. הענפים הנוספים

119 Comments

dk 1 בנובמבר 2018

שנאה זה רגש חזק.
אין ספק שזו נקודת שבר כפולה: גם אלאך היה סוג של הזדמנות אחרונה (בהקשר של צוות זר) וגם אין יותר מה לעשות שיכול להוציא אותנו מהחרא הזה.
לדעתי מכאן המצב רק יקצין יותר ויותר (אם זה בכלל אפשרי) ואין תקווה באופק לשלוש העונות הקרובות :/

אחד העם 1 בנובמבר 2018

שחר ויתר על השינוי.
חוזר למוכר והטוב.
זה לא מבשר טובו
גם אם זה יהיה גוטמן, או לוי (שבטח פוטר מקפריסין בגלל הצטיינות יתרה) או רב"ש (??), או אפילו אברם קשישא + מתקשרת שתחבר אותו לעמנואל אופיר זצ"ל, בסיאנס, במחציות.
הקצר שלכם יהיה יותר ארוך, ממה שנראה לכם ארוך מדי.

אלון3131 1 בנובמבר 2018

בתור אוהד כורסא שמכבי חיפה היא אחת האחרונות שיכולות לגרום לי להשתגע ממשחק ספורט, בשנים האחרונות אני מפסיק לראות את המשחקים מתישהו הפלייאוף העליון(או התחתון) שזה באמת חסר משמעות.

הגועל הזה שבר אותי, את המשחק מול הפועל ת"א כבר לא רציתי לראות עוד לפני הפיטורים המבישים האלה. מייאש.

כחול ישן 1 בנובמבר 2018

כאוהד הפועל פ"ת הגוססת, זה ה- guilty pleasure הכי טוב שיש

dk 1 בנובמבר 2018

לקרוא להפועל פ"ת "גוססת" זה די wishful thinking לא?

כחול ישן 1 בנובמבר 2018

מרחק החלטה אחת של המפרק…
אם ימכור לעוד "איש עסקים", אפשר להודיע על תאריך ושעת הלוויה
אם ימכור לעמותה, אולי יש סיכוי לשיקום

אורן29 1 בנובמבר 2018

יעקב שחר היה, במשך הרבה מאד שנים, "אלכס פרגוסון הישראלי": סמכות מקצועית עליונה שמתווה את הדרך למאמנים שהוא ממנה, ושולט בכדורגל הישראלי עם שחקנים טובים יותר וטובים פחות, וכמות ענקית של תארים והישגים.

חבל שהוא מסיים כמו ארסן ונגר.

Ollie Williams 1 בנובמבר 2018

שחר דווקא מאוד מזכיר את ונגר בלא מעט מובנים. גם ונגר היה נראה כמו הפרגוסון של ארסנל והצעיד את המועדון להישגים אדירים בעשור הראשון שלו שם.
אני זוכר שנאמר על ונגר בסוף העונה ה 16 שלו בארסנל משהו בסגנון: "כשארסן הגיע לכאן הוא הקדים את כל הליגה ב 8 שנים. עכשיו הוא בפיגור של 8 שנים אחרי כולם". זה ממש יעקב שחר.

אורן29 1 בנובמבר 2018

אני אשאר עם ההשוואה לפרגוסון, ולו בגלל ששחר ידע לייצר תארים מכמה קבוצות שונות: בהתחלה זאת היתה הקבוצה האלגנטית/אירופאית של גיורא שפיגל, מאוחר יותר- גרנט ובניון (ורוסו), אחר כך שליטה בליגת סמרטוטים (ותודה ללוני הרציקוביץ' ויכולות הניהול המופלאות שלו) ובסוף- 2.9 אליפויות עם סגל צעיר וזול יחסית. אני חשבתי שמכבי חיפה של שחר מסוגל למשוך את השליטה שלה בכדורגל הישראלי לעוד עשור לפחות, גם אחרי עונת האליפות של קרית שמונה, אבל אז שחר התאהב בקונספט של קבוצה צעירה וזולה, התחיל לבנות לרוחב (איפה דלה ימפולסקי באמת?), בחר מאמנים לא נכונים, והצליח להגיע למצב שבו חבל ההצלה היחיד של מכבי חיפה הוא חילופי בעלים.

Ollie Williams 1 בנובמבר 2018

מקבל את הנקודות על פרגוסון
למרות שההסבר שלך לשנים האחרונות ממש נשמע כמו ונגר של אחרי 2006….

אורן29 1 בנובמבר 2018

my point exactly

vered s 1 בנובמבר 2018

דרך אגב לפגר אחרי הליגה מענין שמכבי חיפה התחילה לפתוח פער שלילי מהליגה ברגע שהיה מדובר בהכנסת אנשי מקצוע זרים. עד אז במועדון ידעו לקלוט ולהטמיע הייטב שיטות עבודה וידעו לקלוט מצוין שחקנים זרים. היום הרבה פחות כי במועדון שמותר להגיד בו ואמרו על שחקן כמו גארי קאגלמכר שהוא לא יכול להיות קפטן כי הוא לא ישראלי מובן שיש סממנים של בדלנות אתנית שחורגים מכל מה שנהוג בכדורגל בינלאומי ובליגה הישראלית. אני לא רואה מועדון ישראלי אחר שהיה פוסל קפטן ראוי מקצועית ואישית מסיבות אתניות. היו הדלפות קיצוניות בנושא והמועדון לא טרח לעצור אותן או להוציא הודעה רשמית ברת תוקף שזה שטויות. לא מנעו מהמאמן החדש לקחת ממנו את תפקיד הקפטן. במכבי חיפה לא מוכנים לעמוד מאחורי אסטרטגיה לגטימית של צוותים מקצועיים זרים ומיתייחסים לזה כאל תעתוע שמגיע מכדורגל בינלאומי (תעבורה טובה יותר של אנשי מקצוע בין מדינות שמאפשר למועדונים גדולים מליגות קטנות להישתפר) ושצריך לעשות הכל בשביל לחבל בו. תתארו לכם שהיו מדברים במכבי חיפה על כל חידוש פרוגרסיבי אחר כמו שיטת משחק, קשר אחורי מרכזי וכולי במונחים שמדברים שם על צוותים מקצועיים זרים – והעובדה שמכבי חיפה לא מסוגלת להכיל צוות מיקצועי זר היא שהופכת אותה למועדון לא רלבנטי. מחליפים מאמן במאמן לא זר בישראלי. המסרים הסמויים אודות תיעדוף אתני של ישראלים בכל שדרות הקבוצה מפחידים הרבה יותר מאלו הגלויים במועדונים אחרים כיון שהם מועברים בתחפושת של נימוקים מקצועיים נלעגים (כן גארי קאגלמאכר היה הבעיה של מכבי חיפה וכן ליידע של עוזר המאמן השלישי ממאנ יונייטד לא היתה משמעות עבור המועדון). המועדון משדר מסר חד וחלק שאנשי מקצוע זרים גוזלים עבודה מישראלים. ומחכה לטוקבקסטים שיבואו. שהם רודפי בצע. נילעגים. אחרי הניצחון על הפועל תל אביב היתפוצצה פצצת סירחון שחשפה מועדון בדלני וריאקציונרי מהסוג הגרוע ביותר. כי כן מכבי חיפה של אלאך ניראיית הכי טוב מכל העונות האחרונות ועכשיו לכו תיתמודדו עם זה.

אורן29 1 בנובמבר 2018

הסיפור של מכבי חיפה הוא לא חוסר היכולת להטמיע אנשי מקצוע זרים, אלא (חוסר) תוצאתיות מתמשך מדי.

מכבי חיפה היא כמו ג'אנקי שעובר תהליך גמילה מסוג Cold Turkey ארוך מאד מאד. בין 2000 ל 2011 היו לה 7 אליפויות ב 11 שנים, כש 4 אבדני האליפות היו אנקדוטליים: שתי אליפויות הוכרעו על הפרש שערים, ועוד שתיים הלכו לבית"ר של גיידמאק, שבדיעבד אנחנו יודעים ששפך כסף בלי מחשבה לטווח רחוק (או טווח כלשהו).

הקדנציה של אלישע שיכנעה כנראה את שחר שכל מה שהוא עושה הוא עושה נכון: הוא שכח שהיה צריך מערבב-על כמו אברם גרנט כדי לשחות בביצה שורצת הכרישים שלא ראתה אליפות 7 שנים; הוא שכח שאת שלוש האליפויות של רוני לוי הוא לקח על הגב של הרציקוביץ', התמהוני החביב; והוא חשב שמה שעבד לאלישע לוי הוא קידום הצעירים, ולא בחירת הזרים המצויינת בסיועו של פיני זהבי.

ואז הממזרים שינו את הכללים: גולדהאר הוא כמו גיידמאק רק עם אורך רוח, חזון ושכל, ואלונה ברקת היא כל מה ששחר היה (רוצה להיות) פעם. ומכבי חיפה לא מבינה למה צוות מקצועי זר לא משייט לאליפות כמו מכבי ת"א, ולמה מאמן ישראלי לא נותן לליגה בראש כמו הפועל באר שבע.

העבר של מכבי חיפה מטיל על ההווה שלה צל ענק, ושמש המועדון- יעקב שחר- שוקעת.

D! פה ועכשיו 1 בנובמבר 2018

ורד, למי שלא עוקב, מה זה כל הסיפור האתני הזה?

קורא 1 בנובמבר 2018

נכון שזו התנהגות בזויה, אבל ממעוף הציפור האובייקטיבית, איזה קבלות יש לאלאך ולרוטן עד כה? האם יש שחקן אחד שהם קידמו, שיפור כלשהוא?

אליכ 1 בנובמבר 2018

מה לעשות, הם צריכים לקחת את הדרך הארוכה והם לא מוכנים לכך. אני מניח שאם היו עושים את מה שצריך כשהגיע המנהל הסרבי ששכחתי את שמו, היום הם היו במקום אחר.

קורא 1 בנובמבר 2018

זה ברור שהם עושים את הדרך הארוכה, אבל גם בדרך הארוכה צריך להראות משהו בטווח הקצר, שחקן אחד שהשתפר, יכולת אימון, יכולת רכישת זרים, משהו. אם הבן אדם שהולך בדרך הארוכה הוא בן אדם שלא יודע ללכת, גם הדרך הארוכה לא תעזור לו.

Lord Anthony 1 בנובמבר 2018

גם אם שמים לך רגליים כל הזמן אז קצת קשה לך ללכת.
גם בדרך הארוכה וגם בדרך הקצרה.

קורא 1 בנובמבר 2018

אני לגמרי מסכים שלשחר יש חלק גדול בבעיה של מכבי חיפה, אבל אם האחריות עליו הוא גם צריך להגיד שהמלך הוא עירום. המאמן הזה לא משהו וגם המנהל המקצועי לא הראה משהו יוצא דופן.

לצערי, שחר לא הולך לעשות חשבון נפש על חלקו בכל מה שהולך.

Lord Anthony 1 בנובמבר 2018

לא יודע אם אפשר להסיק משהו לגבי האיכויות המקצועיות של הצוות המקצועי.
ממה שאני רואה יש בעלים שמתערב בכל החלטה ולא נותן לעבוד, ויכול להיות שגם מנחית שחקנים על הראש של המאמן והמנהל המקצועי.
מאמן שכפו עליו צוות מקצועי ישראלי שככל הנראה חותר תחתיו עד שזה מגיע למצב שהוא ממודר מאסיפות קבוצה.
והכי חשוב סגל בינוני.
זה לא כאילו באו לאלאך ולרוטן נתנו להם את כל התנאים להצליח והם נכשלו, להיפך, נתנו להם תנאי עבודה כמעט בלתי אפשריים והם עדיין הצליחו לייצר קבוצה בהחלט סבירה, שבטווח של עונה (צריך לתת לכל הטעויות שיפוט והחוסר מזל להתאזן) בהחלט מסוגלת להתמודד על מקום באירופה. הם לכל הפחות משאירים את מכבי חיפה במצב יותר טוב מזה שהיא היתה כשהם הגיעו.

אלכס 1 בנובמבר 2018

+1 ללורד

Ollie Williams 1 בנובמבר 2018

איזה שחקן כן התקדם במכבי חיפה ב 7-8 השנים האחרונות? אולי אולי טוואטחה. וקצת קצת עוואד מתחילת העונה. זהו.
מצד שני לראשונה מזה כמה שנים יש למכבי חיפה זר ראוי באמת ולא רק על הנייר – מנדז'ק שעושה רושם של שחקן מצויין.

אולי אלאך לא המנהל המקצועי הכי טוב בנמצא. אולי רוטן לא המאמן הכי מבריק. אבל אם קראת את מה שקרלסן אמר לא מזמן לאורי קופר (אם אני לא טועה) על ההתנהלות במכבי חיפה – תהיה בטוח שלא נתנו להם הזדמנות אמיתית להראות את היכולת שלהם לטוב ולרע. מילא הם היו הראשונים שנכשלים ככה.

יותם 1 בנובמבר 2018

כדורגל יותר טוב מקודמיהם.
מחמד עוואד.

vered s 1 בנובמבר 2018

מסכימה עם יותם. ועוד קצת. הביאו קשר אחורי טוב. משחקים עם הרבה מאד שחקני בית נוער שזה משמעותי גם כדי לגדל קבוצה עם אופי וזהות. בעיה הכי גדולה של מכבי לגיון זרים חיפה. וגם כי צעירים אתה עוד יכול ללמד. שני מגינים מאד תוקפים בהתאמה קצת יותר תנועה של כל השחקנים. מכבי חיפה מביאה הרבה יותר מצבים בהתקפה. הרבה יותר. מישמעת ברזל כלפי שחקנים שלא מספקים סחורה שולחים אותם ליציע ומיתעלמים מהרעשים שלהם. אפס סבלנות לעמית זנטי שאיבד את זה על המיגרש והתוצאה שהיה טוב משחק אחרון. הדרת אנשי מינהלה מחדרי הלבשה מה שמיד הביא תוצאות על המיגרש. העמדת עוזר מאמן במקומו. מה שחשף מיד את חוסר הלויאליות שלו. הקניית שיטת משחק זהה לקבוצות הנוער ותיעדוף של זה על פני תוצאות וסיפוק מידיים. בטווח הארוך ואו היו יוצאים שחקנים מתורגלים בקצב מהיר וכדורגל התקפי נגיעה אחת תנועה וכל הבלוז הזה.

יואב 1 בנובמבר 2018

ורד, מסכים לגמרי עם תשובתך(יש שיפור בכל הפרמטרים שציינת) אבל קצת משתומם. מכבי תל אביב, כאן קרוב, לא רחוק מחיפה, מממשת את זה אחד לאחד. זאת לא תורה גדולה, זה הבייסיק. מה קרה לשחר שהיה חדשן בתחילת דרכו?
נ.ב
אחלה פוסט שלך. כרגיל.

Srtest - ארטסט 1 בנובמבר 2018

המשפט השלישי שלך הוא הכי חשוב שכן הוא מסמל בדיוק את הניתוק של קהל האוהדים שלא רואה שאו שהעיפו שחקן אחד שכן תקע יתד (קגלמעכר) או ששום שחקן לא הצליח למצות כלום מעצמו והנה פתאום הגיע שחקן-שחקן וזה עובד. איפה הקרדיט? איננו כי הם חיים בסרט.

vered s 1 בנובמבר 2018

לקורא בעצם הימצאם במערכת כמוקדי כוח בילתי מעורערים הם תיקנו את כל מה שפגום במכבי חיפה של העונות האחרונות. המסר הזה מחלחל לאט לאט לכל מערכי הקבוצה. במיוחד לשחקנים. אנשי מקצוע ש-סבורים שכדורגל טוב יותר ותוצאות גרועות בכמה משחקי פתיחה זאת סיבה לזרוק מאמן ולפרק מנהל מקצועי מסמכויותיו תוך קריאה לטיהור אתני ושימוש במושגים ואבחנות שכבר חלף זמנם בכדורגל הבינלאומי כמו גם בליגה שלנו זה אחד הדברים המחרידים שקרו בכדורגל מיקצועני שאני לפחות ניתקלתי בהם.

Lord Anthony 1 בנובמבר 2018

זה כאילו ששחר מתעקש להראות לכולם שהוא יכול להוריד את מכבי חיפה ליגה.
בסוף זה עוד יצליח לו.

טרנטה 1 בנובמבר 2018

הלו…קודם ביט"ר. אחר כך חיפה.

Lord Anthony 1 בנובמבר 2018

יש שתי יורדות

אורי 2 בנובמבר 2018

ככה בקלות השארת את הפועל?

yaron 1 בנובמבר 2018

בטווח הקצר זה עוד יכול להצליח…
מאמן כלשהו שאיכשהו מסתדר בביצה, הליגה השנה שקוראת לכל מי שמעוניין (ואין) לא רק להגיע לפלייאוף העליון אלא גם לחלום אירופה, כמה נצחונות נחמדים, וכולם "מרוצים".
בטווח הארוך חיפה מניפה דגל לבן…

yaron 1 בנובמבר 2018

וחוץ מזה, אם כבר מאמן ישראלי, רק דראפיץ' !

אם בביצה הישראלית מאמן יכול להתפטר כדי לחתום למחרת אצל יריבה והעולם שותק והבעלים לא פונה לאופ"א למה לא בעצם?

Ollie Williams 1 בנובמבר 2018

הבעיה הכי גדולה במה שקורה במכבי חיפה, זה ששחר ממצב את עצמו כבוס שלא כדאי לעבוד בשבילו.
כרגע היוקרה, השם, ההיסטוריה והקהל עוד מצליחים למשוך מאמנים מובילים שמאמינים שהם ישברו את הלופ. אבל זה היה המצב גם בהפועל ת"א עד לנקודה מסויימת (עם כל ההבדלים בין המועדונים).

שחר לדעתי נחוש להוכיח שהוא יכול להצליח בעצמו ובדרך שלו למרות הכל, ובכך להציל את כבודו. הוא לא מבין שהוא יקבל הרבה יותר כבוד אם פשוט ישחרר – לא בהכרח למכור את הקבוצה אבל לתת את המושכות – "על אמת" – לאנשי מקצוע מעודכנים יותר, ובעיקר לשים פס על כל הבוחשים בקלחת מהסוכנים, הקהל והתקשורת.

חמציץ 5 בנובמבר 2018

אבל מה הדרך שלו?

dk 1 בנובמבר 2018

ממש עונת בנאדו :)

vered s 1 בנובמבר 2018

ירון מכבי חיפה היתה בדרך להצלחות בטווח הקצר. גם כשאלאך מנהל אותה. בגלל זה בדיוק ניכנסו להיסטריה אחרי הניצחון נגד הפועל תל אביב. זה גם כמות ההזדמנויות לגולים שפתאום ניכנסו. הצבתו של אוואד בעמדה שנכונה לו. (לא משנה הסיבה המאמן ראה את זה) והכי גרוע היה שהשחקנים באמת הישתדלו וניסו לנצח (מי יודע מה נאמר להם בחדר ההלבשה נטול אנשי הנהלה ועוזר מאמן כי כניראה מחרבייך ומהרסייך מימך יצאו -) מזה פחדו בדיוק במכבי חיפה שהצוות ההולנדי מחבר את זה מקצועית ומצליח להשפיע לטובה על שחקנים. יש מצב הפעם שמאמן ישראלי לא יצליח גם לטווח קצר. זה יותר מדי מטונף.

yaron 2 בנובמבר 2018

ורד, אין לנו וויכוח.
אם אני שחר, כל הצוות מקבל גיבוי מוחלט ומי שבוחש עף.
מה שאני טוען זה שבעונה כזאת, החלפת צוות יכולה להביא את חיפה למקום 2-4 ולייצר אשליות לטווח קצר.

שלי 1 בנובמבר 2018

אני ממש חיבבתי את מכבי חיפה בסוף שנות השבעים, קבוצה נחמדה בליגה הארצית, ממנה קבלנו את מאנו שוורץ האגדי ז"ל, זה נחמד ששחר עושה הכל כדי שאוכל שוב לחבב את חיפה. וברצינות, משתתף ביאושכם, חבל לי על מתחרה רצינית פוטנציאלית שתכניס קצת פלפל בליגה, אבל הדרך היחידה שלכם למעלה עוברת כנראה דרך פרידה משחר.

זינק 1 בנובמבר 2018

אני לא מצליח להבין את ההגיון הזה.
רק תזכיר לי כמה משוגעים עומדים כאן בתור, כדי לשפוך לים כל שנה 20-30 מיליון שח מכיסם?
בהערכות מדברים על סכום שמתקרב כבר למיליארד שח בכל תקופתו… אז מי המחליף? עוד בסוף יגמרו עם טביב

אורי 1 בנובמבר 2018

שחר לא צריך ללכת, שחר צריך לתת למנהלים לנהל. כל עוד הוא ממשיך, זקנתו תבייש את נעוריו(?) והסיכוי לשיקום ירד עוד ועוד
ל13 מ14 קבוצות אין שום בעייה שתמשיכו כך

אליכ 1 בנובמבר 2018

שלי שאלה:
בתקופה לפני גורדי כשהעניינים היו יגעים משהו, רצית להחליף את
גולדהאר?
לי נראה שהבעיה היא בחבורה הישראלית שכנראה תורמת שלילית ולא רוצה לוותר על השומן שהושג בעמל רב.

Ollie Williams 1 בנובמבר 2018

אתה באמת חושב שהנקודה שבה גולדהאר הכריז על מינוי צוות מקצועי זר זהה לנקודה שבה שחר נמצא עכשיו?

אליכ 1 בנובמבר 2018

אולי לא זהה, אבל דומה בהחלט כן. אני גם חושב שהעובדה שגולדהאר ישב רחוק ולא היה ממש קשור למנהלים הישראליים עזרה להחלטה. ובכל מקרה הוא החליף הכול גם מקצועי וגם אדמיניסטרטיבי.

Ollie Williams 1 בנובמבר 2018

יש המון הבדלים, והתלבטתי רבות מה לכתוב, אבל אני חושב ששני העיקריים הם:
1) גולדהאר היה רק שנתיים וחצי במועדון כשאיווניר פוטר והתקבלה ההחלטה לוותר על העונה ולהביא צוות זר לעונה העוקבת.
2) לגולדהאר לא היו הצלחות גדולות מהעבר שעזרו להבין ששיאו מאחוריו, להיפך.

וכן, גולדהאר החליף הכל כי הוא הבין מספיק מהר שיש יותר מדי ידיים שבוחשות במועדון והוא סמך על האנשים הלא נכונים. לעומת שחר שפשוט לא באמת סומך על אף אחד כבר הרבה שנים.

אליכ 1 בנובמבר 2018

כן מסכים, ויחד עם זאת, להבנתי, הבעיה העיקרית היא בצוות הישראלי. האירופאים מגיעים ובמקום שהמקומיים יסגלו את דפוסי העבודה שלהם קורה ההפך והמנגנון מנסה לכופף את האירופים.להבנתי זה הרקע לעזיבה. אז יבוא מי שיאמר או שיעבדו ישראלים בלבד או אירופים בלבד (מה שקורה במכבי). אבל מה ישראלים משיגים בכדורגל ראינו, לא הרבה. ולפטר את המנגנון הישראלי שחר לא רוצה כי אז הוא יצטרך להיות מעורב כמו לפני 20 שנה, או שזה סתם עניין של סנטימנט. הוא אף פעם לא הלך עם העסק האירופי עד הסוף.

Dan 2 בנובמבר 2018

מנו שוורץ ז"ל
לפני 13 שנים ישבתי לי עם חברתי דאז במסעדה איטלקית בלמאי (קוסאמוי)
פתאום מגיע הבעלים של המסעדה, ישראלי, יושב איתנו ומדבר, ואז אני מבין שזה מנו שוורץ.
היה מקסים, גם הערב וגם האיש.

אורי 1 בנובמבר 2018

הבעיה במכבי חיפה היא מאוד ברורה – יעקב שחר
א. הוא הקבוע היחיד ב8 השנים האחרונות
ב. כל עוד הוא שם הוא לא באמת יתן לאף מנהל לנהל – מיטש הביא את גורדי ואנגלידיס ושחרר. מישהו מתאר מצב שהו אלאך מגיע, מחליט אחרי שבוע שהשחקן היקר והטוב בקבוצה הוא הבעייה ושצריך להגלות אותו לקפריסין, ושחר לא מייד מטיל וטו?

D! פה ועכשיו 1 בנובמבר 2018

צר לי בשבילך, אפילו שזה תענוג גדול לצפות בכל זה. (לא במשחקים, בדרמות).

יואב 1 בנובמבר 2018

"לא נעמוד בדרכו של רוטן אם יתפטר אבל הוא יפוטר בכל מקרה".
זאת אחת ההזיות. כנראה שלא הערכתי נכון את גודל הריקבון. ואם זה קורה במשמרת של הנשיא, אז כל הביקורת כלפיו מוצדקת ועדינה. ואני עוד ממעריכי שחר.
מי היה מאמין…

ישרון 1 בנובמבר 2018

"במשמרת של הנשיא" נראה יותר כמו הנשיא עצמו. אני רק מקווה שרוטן עושה גוגל טרנסלייט לכותרות כאלו, שלא יתפטר בטעות.

גיא זהר 1 בנובמבר 2018

כל כך מבאס (ואני אפילו לא אוהד שלכם). לא בטוח ש(משפחת) שחר הולך כל כך מהר. אם רוני לוי יגיע תהיה כאן נקודת שבר עצומה. אני מקווה שמשפחת ברקת עוקבת, חתיכת אור אדום.

שלי 1 בנובמבר 2018

לגמרי, מקווה בשבילך שמשפחת ברקת עוקבת ומצליחה להבין את השיעור העצום שיש פה

יואב 1 בנובמבר 2018

גיל, מה שהלך עם משפחת ברקת הקיץ הזה(ועוד בתקופת השיא שלהם), עדיין לא קרה למשפחת שחר בתקופת השפל שלהם. מה זה אומר? לא יודע אבל משפחת ברקת בהחלט יכולה ללמוד שיעורים מההתנהלות שלה עצמה.

Srtest - ארטסט 1 בנובמבר 2018

יפה איך אתה אומר משפחת ברקת ולא אלונה כאילו היא לא ראש המערכת. מהיום נאמר כולנו משפחת גולדהאר כי כנראה שמיטש הוא סטטיסט.

שלי 1 בנובמבר 2018

משפחת ברקת זה של גיא, אני תמיד מתייחס רק לאלונה ברקת, ומה שהיא עשתה בקיץ הזה וגם באוקטובר זה סימנים מבשרי רעות, מסכים לחלוטין עם יואב

Srtest - ארטסט 1 בנובמבר 2018

אוקיי אז חוזר בי. של גיא. בכל אופן הסיפור שם לא קשור לכאן. הצרות של ההצלחה שלהם היא מרחק אוקיינוס מהמקום של מכבי חיפה והדינמיקה השלילית שדוחפת את המועדון להיסטוריה.

יואב 1 בנובמבר 2018

קול. לא היה במה שנכתב שום רצון או עניין לגמד את פועלה של אלונה. כבודה במקומה מונח.

גיא זהר 1 בנובמבר 2018

ארטסט, תן לי קרדיט שכשאני כותב משפחת ברקת אני יודע על מה אני מדבר (ואין כאן שום עניין שוביניסטי חס וחלילה). יואב, לצערי אנחנו מעבר לשיא (כבר מהשנה שעברה). הקרקס בקיץ האחרון היה באמת נדיר, אבל בגזרת המאמנים, יאמר לזכותה של אלונה (ונראה לי שבנושא הזה לאלי ברקת יש פחות מוערבות) בכל שנותיה במועדון היא גילתה סבלנות שאף פעם לא היתה ליענקלך.

יואב 1 בנובמבר 2018

גיא זהר,
מסכים.

יואב 1 בנובמבר 2018

כתבתי משפחת ברקת כי כך קרא להם האוהד שלה גיא זוהר ואליו הגבתי. לא לך. יש קץ לטרחנות האינסופית שלך?

Srtest - ארטסט 1 בנובמבר 2018

דיי מרתק לראות איך האוהדים מקבלים פאס פעם אחר פעם אחר פעם. גם כאן וגם במקרה של בית"ר עושה רושם שאם לא היו יענקלה וטביב אז היה צריך להמציא אותם.

מצחיק שאני שומע שוב ושוב על כמה שהבעלים מעורב ושם בוכטה של כסף. לכך קוראים זהב של שוטים – במשמעות כפולה.

בזמנו ורד לא חשבתי שהמינוי הזה היה נחוץ משום ששחר מינה את קרלסן על מנת שייכשל וקרלסן בעצמו היה יותר סקאוט ממנהל. עכשיו אלאך עשה טעות שכנראה עלתה לקבוצה באיזה 10 נקודות בכך שלא הביא מישהו כמו דיא סבע.

עכשיו מה זו הטעות? בסה"כ אחד שלא הבין לאיזה בור הוא נכנס עד שהבור סגר עליו. מבחינת יתר הדברים נראה שכן נעשו כמה דברים נכון. זאת אומרת שאם היתה לי מחשבה שהוא לא מתאים היא היתה בגלל אי אילו תנאים שלא נמצאים שם. לא מבחינת הבוס, לא מבחינת הצוות ולא מבחינת הקהל והתקשורת שמרימה לו. לא היה שום דבר טוב יותר שהיה יכול לקרות בתקופה הנוכחית והאטימות של הקהל בהבנה של משהו כזה אולי יגרום להם להבין מצב אחר סטייל פתח-תקווה כפי שכבר נכתב כאן. מי שמתנהגים כמו ילדים קטנים בסוף יחליפו להם את כל הסביבה ויסיחו את דעתם עם צעצוע חדש.

יואב 1 בנובמבר 2018

את הקהל לא ניתן להחליף והוא קהל איום ונורא בכל חלקי הארץ. הצלחות משקיטות אותו. זה תמיד הסיפור. או אי ספירה שלו אם אתה בטוח בצדקת דרכך(מיטש). שחר כנראה לא היה כל כך בטוח. אבל קהל זה נתון קיים ומאכזב בכל קבוצה בישראל.

Srtest - ארטסט 1 בנובמבר 2018

כמו שכבר אמרתי בעניין של בית"ר ואלפסי – עם הוא יצור אמורפי. קהל כדורגל הוא לא. אי אפשר להתחמק מלהביט על עצמך ולראות שאתה גורם שלילי. כנראה שקהל מורכב מאנשים שמגיעים מכאן ובאים כדי לפרוק תסכולים. לכן ככה גם נראה המועדון וכל מי שמזין את הקהל הזה יודע איפה טמונה פרנסתו. הם חושבים שהם יותר ממה שהם והם נמצאים עכשיו במקום שהוא עוד מחמאה עבורם כי יש גם כמה קבוצות אחרות לא משהו.

Ollie Williams 1 בנובמבר 2018

להביא את דיא סבע זה כמו שהביאו את בוזגלו/אלברמן/קהת על תקן מנהיג ומושיע
נידון לכשלון.
שלא לדבר על המחיר המופרז ששולם עליו.

Srtest - ארטסט 1 בנובמבר 2018

לקבוצה חסר חלוץ שמספק תוצרת. התוצרת היתה יכולה להביא עוד כמה נקודות ואולי לא לסגור את הבור הרמטית על אלאך. לא יודע איפה קראת משהו על מושיע. אני לא אוהד הקבוצה אז אני לא מחפש מושיע. עדיין לא טעות מספיק גדולה שהצדיקה הפסקת עבודה. סבע היה יכול לעזור בשביל האשליה כדי שהאוהדים ויענקלה לא יעשו את הקטע שלהם. אלאך לא הבין זאת גם אם הבין הרבה דברים אחרים.

vered s 1 בנובמבר 2018

ארטסט. מסכימה איתך שזאת עוד טעות ניסלחת. חשבו שקרמר ושחקני אגף מספיקים. רצו לקדם שחקנים צעירים. יש מצב שזה גם היה מספיק ומוכיח את עצמו כלא טעות. זאת גם אופציה. שמכבי חיפה היתה מתחילה לממש את המצבים שלה עם מה שיש עכשיו כמו שקרה במשחק האחרון. הימור שלי זה מה שהפחיד את אנשי המינהלה במכבי חיפה. שזה עוד יצליח. להולנדים.

Srtest - ארטסט 1 בנובמבר 2018

ואתה כמובן בתור אוהד מכבי ת"א נורא אובייקטיבי כהרגלך. נדמה לי שאם לא פייר פליי או אי אילו עניינים הייתם מתחרים בעצמכם על סבע והיית מתלהב מהגעתו.

יואב 1 בנובמבר 2018

אני אישית לא פינטזתי על סבע אבל אם היה בא, סיכויי ההצלחה שלו היו גבוהים יותר כאשר הוא מגיע למקום מסודר והירככי מקצועית. הוא היה מגיע על תקן כובש מחונן ולא כמושיע. בדיוק כמו שורד כתבה.

Ollie Williams 1 בנובמבר 2018

או הנה מר מסניף-לעצמו-את-הפלוצים התעורר…אתה מוזמן להוריד קצת בחשיבות העצמית שלך ולהפסיק להכניס לאנשים מילים למקלדת, או להמשיך להיות אפס.

בוא אסביר לך לאט ובפירוט כדי שאפילו אתה תבין:
– סבע שחקן מצויין ולא נטען אחרת.
– לא אמרתי בשום שלב שהייתי מתנגד אם היה מגיע למכבי.
– אם מכבי הייתה משלמת עליו מעל 2 מליון יורו גם אז הייתי טוען שזה מחיר מופרז לשחקן שבסופו של דבר הציג עונה אחת מעולה עד עכשיו, ובשיטת משחק שנתפרה בין השאר כדי לשחק על היתרונות שלו.
– אני חושב שעל אף הכשרון שלו זה לא המנהיג שיכול להגיע לקבוצה מפורקת ולהצעיד אותה להצלחה.
– זה כמעט אחד לאחד מה שאמרתי על בוזגלו בחיפה כל הזמן, כולל פה באתר, תאמין למה שאתה רוצה.

אתה מוזמן עכשיו להמשיך להסניף את הפלוצים של עצמך. בהצלחה

Srtest - ארטסט 1 בנובמבר 2018

תראה אני מבין שהתלאביבים רגילים שתמיד עוסקים בהם. בשביל זה יש לכם את הכדורסל… הקבוצה שלכם לא מעניינת ואתם מגיעים ומנסים לערבב על מיני אנשים כאילו אתם לא הייתם או נהגתם באותה צורה בדיוק. כנראה שיש משהו באלה שכשלוני היה אצלכם באו לשמעון מזרחי כדי שיציל אתכם ואילו שמעון ראה שבכדורגל קשה יותר לעשות מונופול אז הוא ידע שאין לו למה לבוא. בינתיים 3 שנים מביאים לכם צ'פחות צוות ישראלי ובעלים נטולת יומרות ועכשיו העונה ייתכן שנפל לכם איזה גרגר. בשביל אוהדי חיפה מה שבשבילכם גרגר הוא שחקן שיכול לעזור ועדיין, אם הייתם יכולים הייתם לוקחים בלי לחשוב פעמיים וכל השאר הוא ספין מבית היוצר של הטרולים.

Ollie Williams 1 בנובמבר 2018

טוב פעם הבאה אני אכתוב כמו שאני מדבר לילד בן השנתיים שלי, אולי תבין, כי התגובה שלך כמובן לא קשורה בשיט לשום נקודה שהעליתי.
אבל היי זרקת עקיצה סופר מגה מתוחכמת (פיהוק) על זה שב"ש לקחו אליפויות, ואיזה מילה על תלאביבים כיאלו היית איזו הכלאה בין הוגי הדעות מיקי זוהר ודוד אמסלם, אז אני אתן לך שניה-שתיים לעוף על הזקפה שלך

יואב 2 בנובמבר 2018

ארטסט,
מעניין איזה גרגירים(נפלו לי כבר 22 כאלה רק ברגל) נופלים לך, כי אתה לגמרי מקרקר את עצמך למוות. מה עם איזה גרגר קטן, לנשמה? (:

אחד העם 2 בנובמבר 2018

Ollie
האתר כאן משתדל להקפיד על התנסחות ראויה.
אומרים: "מתבשם מנפיחות אחוריו"

vered s 1 בנובמבר 2018

מסכימה. איתך. מזה בדיוק אלאך ניסה להימנע. בשביל ששחקן משנה מישחק ישפיע על קבוצה קודם צריכה להיות קבוצה. כשמביאים שחקן מבחוץ ומכריזים עליו כעל גדול מסך חלקי הקבוצה זה עוד בעיה. עזוב שאנחנו לא יודעים גם איזה שחקנים אלאך רצה ולא ניתן לו תקציב. אבל הכי חשוב זה שאלאך הכניס חידוש ברכש וחיפש שחקנים שיתאימו לשיטת משחק. על זה בטח זורקים אנשי מקצוע במכבי חיפה.

Srtest - ארטסט 1 בנובמבר 2018

שום דבר בעולם לא התחיל מ-עכ-שיו. יש היסטוריה ודינמיקות ולפעמים מבצעים פעולות רק כדי לשים את הראש מעל המים. לא חשבתי שאלאך הוא המהלך שהם היו צריכים אחרי הפיאסקו עם קרלסן והמשך הפיאסקו עם לוזון. כנראה שהכיוון כדי לעצב מחדש את המועדון כן היה נכון. אני בטוח שאם תדברי עם אלאך תהיה תשובה אחת שתיגע בכל האחרות והיא שהוא לא ידע לאיפה הוא מגיע. בגלל אותה היסטוריה ודינמיקה. יכול להיות שעוד כמה נקודות היו מונעות רפלקס מותנה.

פרפר נחמד 1 בנובמבר 2018

שחר אשם בהמון דברים אבל אלאך היה ביזיון.
מבחינת החלטה נטו זה היה הצעד הנכון להיפרד ממנו.
אלאך הוא זה שבחר את רוטן שמשחק 4-3-3 לא גמיש בכלל שבעצמו מתעקש על רוקאביצה וקראמר הכלומניקים
אלאך בחר גמל הולנדי שעבר זמנו בתור חלוץ חוד.
אלאך הוא זה שבחר להביא קשר התקפי שהקבוצה שלו לא רצתה אותו
אלאך הוא זה שבחר להחתים לעוד עונה שחקן זר על הספסל
אלאך הוא זה שבחר את עוזר המאמן ומאמן השוערים ההולנדי
אלאך הוא זה שדרדר את הנוער של חיפה לקרבות תחתית
אלאך הוא זה שמציב רף ציפיות של קבוצת מרכז טבלת בליגה ואפילו בזה לא עומד
ואלאך קיבל שנה שלמה של שקט כדי לשנות מעט את הרוח והדינמיקה של המועדון ללא הצלחה

אז יאללה אל תתחכמו

Ollie Williams 1 בנובמבר 2018

אולי אלאך לא מושלם אבל העובדה שאתה יכול לעשות רשימה דומה גם על עטר, בנאדו, סטנויביץ', בלבול, רוני לוי, קרלסן, מולנסטיין ולוזון כנראה אומרת משהו

holden 1 בנובמבר 2018

הבוקר התנתקתי מהכל, הייתי בבועה משלי, לקחתי סירת משוטים פשוטה ויצאתי לחתור קצת ולדוג,
יציאה לא מתוכננת שעשתה לי טוב על הנשמה,
הייתי ללא אמצעי תקשורת כי מסרתי הפון הישן והאהוב שלי לתיקון במעבדה ברחוב הראשי בבת גלים,
העולם יכול לחכות לי,

מוזר במימי חיפה לא הורגשה שום תכונה מיוחדת בעקבות הפיאסקו במועדון,
מים נעימים ודיי צלולים, הרוח נכנסה כהרגלה בבת גלים לקראת :1200, הדגים היו בנקודה הרגילה שלהם,
רק שחזרתי ליבשה קצת עייף נזכרתי בכדורגל,

האמת? נגמרו לי המילים,שתי שירים של ארקדי מספרים את המצב טוב ממני,
"נאמר כבר הכל "
עכשיו אני כי ההוא הלך (אלאך)זה שיר שפרד חייב לשנן ולדקלם.

קשה לא להגיב, קשה להתעלם, קשה לעצום עין,
כבר לפני שלוש או ארבע שנים כתבתי כאן משפט שאני שלם איתו, אולי הוא לא אתי, אולי הוא כפוי טובה, אבל ככה חשבתי אז ובטח היום:

"הכושי עשה את שלו-הכושי יכול ללכת"
פה זה לא אירופה-איך מצפים פה לסבלנות ולהקניית ערכים ואורך רוח?
ידעתי שהקהל החיפאי לא יאפשר למועדון יותר מדי מחזורים של חסד,
שחר נכנע לרחשי הקהל,
אולם לא זו הנקודה,
המועדון חולה מאוד מאוד,
מישהו פה כתב על מנו שוורץ, אני זוכר בתור ילד את המכירה הכואבת שלו לצהובים ומעברו אחכ לאמריקה, מכבי היתה אז באמת מועדון קטן שמדי פעם נתן הצגה וזהו,
מאז עברו וזרמו הרבה מים בקישון,

איך לעזעזל אף אחד פה לא הזכיר את אסף בן דוב?
לאסף יש חלק מכריע ומוחלט בסאגה עם אלאך,
אסף בן דוב שניהל את "המשביר לצרכן" חייב גם ללכת ולעשות לביתו,
כל משחק מציב לנו דוכנים עם בגדים ואימוניות של קיץ וחורף,
אני בטוח שבגרף המכירות מכבי בפלייאוף העליון,

אסף בן דוב ממדר את אלאך, אסף לפני כל משחק עומד בכניסת ה vip לבוש היטב ומכובד ונהנה מהסמול טוק ומחויית האירוח,
באמת שאסף אחלה בנאדם, איש רעים להתרועע, לצערי הוא פחות מתאים למועדון,

הרבה החלטות הם עליו, הוא שם רגליים למהפכה שאלאך ניסה לעשות במחלקת הנוער, כל הסיפור שם עם שחקני נוער חריגי-גיל,
כואב באמת על מכבי,
כואב ממש על יעקב שחר, חבל שלא פרש בזמן,
לא מגיע לו כזו התרסקות וכזו ירידה מן הבמה,
לא ככה רציתי שזה יקרה,

ברגע שהרבה מחסידיו שצידדו בו גם בלשון רפה מאשימים אותו במצב ,ברגע הזה במקום שאשמח זה כואב לי,
לפעמים לא טוב להיות צודק, עדיף לטעות-לצערי צדקתי,

רוטן כעת מה? באיזה מעמד רוטן כעת?
תושב ארעי או זמני עם תעודת זהות כתומה ואישור עבודה?
ממש מוזר איך המועדון מתנהל, במקום להגיע מול ביתר בפול גז על 200 מכבי תגיע משתנקת בעליה ,

זה פחות משנה מי יגיע לאמן , בטח שהעונה זה פחות משנה,
הייתי רוצה בכל זאת את אלי גוטמן אם זה מהותיקים ואולי את חיים סילבס אם זה מהצעירים,

אבוקסיס אם יגיע רק בעונה הבאה,
לשחר כבר יש את המאמן ובגלל זה הוא מיהר להיפטר ממו אלאך, כל ההכרזות שאלאך הלך לבד וכו זו סמנטיקה סתמית,
שחר רוצה כנראה להביא מישהו בעל שיעור קומה (לפחות בעיני עצמו(שלא יסכים להיות כפוף לאלאך,
מה שבאמת ישמח אותי זה הליכה של שחר למהלך של לשים המועדון על המדף, מבטיח להגיע לטקס הפרידה ממנו,
הדבר השני שישמח אותי זה שאסף בן דור גם יילך ,
לגבי הבטחה לאסף?
מבטיח לרכוש גם מהקולקציה של עונת -המעבר,

בוא פרד רוטן תתחיל להתאמן :
"עכשיו אני כי ההוא אלאך
עכשיו אני כי הייתי מוכרח
לתפוס מעלית מלמעלה ומטה…

התגעגעתי אז באתי, חסר לכם אדיוט?
הפחדן שהיה כאן קודם טוב שהוא אלאך

https://www.youtube.com/watch?v=91JEArRsOrg

Gil - Zimbabwe 1 בנובמבר 2018

רק רציתי להגיד ששחר מעולם לא בנה מכבי חיפה בסבלנות מהשורש, מאז הדור של ארמלי מרילי ממן סלקטר וכ"ו שחר פירק בהתחלה את הפועל פ"ת ולאחר מכן את מכבי נתניה. אני חושב שמכל מחלקת הנוער המעולה שהייתה לחיפה בזמנו לא יצאו יותר מחמישה שחקנים ברמת יניב קטן (וגם הוא …) על פני 20 שנה ויותר. לי עולה כרגע רק ברקוביץ' ובנאדו.
ככה שלדרוש משחר סבלנות על מנת לבנות זה בסדר אבל זה לא שחר.

בלייק 1 בנובמבר 2018

דוידוביץ', רפאלוב, כיאל, עטר

Gil - Zimbabwe 1 בנובמבר 2018

6 שחקנים על יותר מעשרים שנה. ממחלקת נוער מעולה.

בלייק 1 בנובמבר 2018

זה הטופ לפחות (מהטופ של הראש שלי…).
עברו שם גם כל מיני אוואט ובוזגלו, שקשה להגיד איפה הם גדלו כי הם עברו כמה מחלקות נוער.
לא הכנסתי את גולסה. נחשב? (משתי סיבות: 1. נרכש בגיל נערים מטוברוק. 2. הוא נחשב ברמה של השמות שכתבת?)
וכמובן שגם רכש מצוין, בהרבה מקרים בגילאים צעירים כך שיכלו לתרום הרבה שנים או להימכר בכסף גדול, כמו רביבו, בניון, חרזי, בנין וכו.
וההבדל הכי בולט בעיני הוא בזרים. בכל הליגה יש זרים פחות טובים מאלו שהגיעו בשנות ה- 90 ותחילת ה- 2000, אבל זה הכי בולט בחיפה, שלאורך השנים ריכזה כמה מהזרים הכי גדולים שדרכו פה.

Gil - Zimbabwe 1 בנובמבר 2018

גולסה בהחלט (שהוא בריא).
לגבי זרים, אין מה להגיד – למכבי חיפה היו תמיד זרים מעולים. אני אישית הכי אהבתי את קנדאורוב.

השמן 1 בנובמבר 2018

אני עם ורד. לגמרי.
לא מצליח להבין את הטענות לאלאך. "הביא חלוץ גרוע…" הוא גיבס א פליינג פאק?
רוני לוי לא יביא חלוץ גרוע? רב"ש? גוטמן? חלוץ זה הבעיה שלכם?
מאז שג'ורדי איבד את הבוננזה של פעם באלף שנה ששמה זהבי, הוא ביצע במשך השנתיים שעוד בתפקיד רכישות שייזכרו לדורות:
זרים יקרים וכושלים,
ישראלים צעירים וכושלים,
ישראלים טובים ופציעים,
זרים יקרים, לא רעים אבל לא שווים את הכסף,
הארכות חוזה לשחקנים שכבר צריכים לפרוש.
שגיב יחזקאל!!!!
למי אכפת מהבלם או החלוץ?
בשנתיים האלה מכבי לא לקחה יותר תארים מחיפה (גביע הטוטו בסדר…) אבל נראתה מועדון בשתי דרגות יותר רציני. למרות פיאסקואים כמו וידיגאל ושוטא. אחרי כל המשברים שהיו, מכבי עלתה פעמיים לשלב הבתים, ונכנסה לפלייאוף כמתמודדת על האליפות. כישלון ברור, ועדיין משהו שאוהדי חיפה יכולים לחלום עליו.
זה לא החלוץ או הבלם או השוער.
זה לא הנוער או איך שמשתמשים בו.
זו התנהלות בסיסית שהופכת מועדון למקצועני. לשחקנים במכבי חיפה אין אחריות על התוצאות. זה ברור כבר שנים. מגיע מאמן, תיקו חוץ מסכן באיזה אשדוד ומתחילות הבחישות. מה אתם רוצים מאלאך? הוא באמת נראה לכם אדון לעצמו שם?
מי מחכה בשוק המאמנים הפנויים? איזה עילוי טקטי? איזה מוח כדורגל מבריק?
קרלסן תיאר את זה באופן הכי מדוייק. לבחשנים (סוכנים, הורים, עיתונאים) יש גישה מלאה לשחר, שום מנהל מקצועי לא יעזור ככה. כששלומי אזולאי הרגיש לכוד במכבי תל-אביב לפני העיסקה על עטר הוא שלח מייל לגולדהר, מעולם לא קיבל תשובה אפילו.
ניתוק מוחלט וגמור מהביצה, זו הדרך היחידה. כל עוד תנסו להביא סקאוט משודרג שום דבר לא יזוז. וגם אם יזוז, זה יתהפך עליכם בחזרה תוך עונה סטייל מכבי של לוני וקלינגר.

יואב 1 בנובמבר 2018

השמן,
תגובה מופתית. תרשה לי לצטט אותה עם קרדיט?

השמן 1 בנובמבר 2018

בשמחה, תודה:-)

vered s 1 בנובמבר 2018

נכון. תגובה שהיא טור ספורט מצוין למכבי חיפה. תודה.

אמיתי 1 בנובמבר 2018

+1. כתבת מדוייק

רומן 1 בנובמבר 2018

היה להולנדי המבריק שנה לעבוד.
חצי שנה הוא הסתגל וחצי שנה הוא השתזף.
ומה קיבלנו ממנו? קרמר..
אההה ותני גם מבט לטבלת ליגת הנוער, איפה אנחנו שם?
הרעיון של צוות זר הוא יפה ונחמד. אבל הכוונה היא זר בקטע של מדינה לא זר לכדורגל.
יאללה הביתה, עקץ מספיק.

גיא זהר 1 בנובמבר 2018

ברור לך שבגלל תגובות כאלו נמשך הסחרור בקבוצה שלך.

קורא בין השורות 1 בנובמבר 2018

בסוף שחר ילך… השאלה מה יישאר מהמותג מכבי חיפה עד שזה יקרה

אורי 1 בנובמבר 2018

קראתי עכשיו שיורם חרוש, אה סליחה פרד רוטן, התפטר

אורי 1 בנובמבר 2018

"השחקנים שמחים, הצוות שמח" להקיא

בלייק 1 בנובמבר 2018

קראתי מה שכתבת יפה, וגם תגובות שהציגו תיזות שונות, ובאמת קשה לי "לתפוס צד".
מצד אחד, ברור שהפירוק של הצוות ההולנדי מסמל יותר מאשר הצלחה או כישלון אישי של אלאך או רטן, אלא את חוסר יכולתו של שחר באמת לתת את המפתחות. גם לאיש מקצוע זר עם קבלות שאי אפשר לבחון את עבודתו בטווח כל כך קצר.
מצד שני, לפחות לגבי החלטות שאפשר לבחון על המגרש, מקצועית, לא נראה שאלאך עשה משהו מרשים במיוחד. למעט מנדז'ק, שחקני הרכש לא רק בינוניים מקצועית, אחד הוא גם בין מוזר לעושה בעיות סדרתי. התוצאות לא משהו, הנוער בירידה חדה (גם במכבי הגיע זר לניהול מחלקת הנוער והיו, ועדיין יש, התנגדויות מכל מיני כיוונים. גם במכבי הפסיקו עם חריגי בגיל, אבל התוצאות לא כל כך גרועות, שלא לומר טובות), ובעצם חוץ מלהוות תקווה שיש סמכות מקצועית אמיתית לאורך זמן הוא לא הצליח בשנה שהיתה לו. חוץ מעוואד אף צעיר שמקבל הזדמנויות לא מוכיח את עצמו לאורך 2 משחקים רצוף.
אם אנחנו מניחים ששחר "איבד את זה", ולא מזהה אנשי מקצוע טובים למערכת (מאמנים, שחקנים, סוכנים), אז למה שנניח שדווקא הבחירה באלאך היא ההחלטה הנכונה המשמעותית היחידה שלו, פחות או יותר, בשנים האחרונות? קשה לי להעריך את אלאך שלא דיבר הרבה בתקשורת. רטן לעומתו, דיבר הרבה והיה נשמע כמו מאמן כושל ברוב המקרים. מנותק מהסיטואציה, מצביע על הצלחה קטנה בניסיון להסתיר כישלון גדול, עושה הרבה שינויים עד שקשה לראות קו ודרך. כן, הוא שילב פה ושם צעירים, כמו אלישע לוי, כמו גם מימר ועמיר תורג'מן. רוצה לומר – כל אחד עובד עם מה שיש לו. לרטן היה מנדז'ק אז מן הסתם אין סיכוי שהוא יעדיף איזה נטע לביא עליו. בשאר העמדות מה היה לו לעשות? נתנו לו צעירים אז הוא השתמש בהם. ריינן באמת שחקן יותר טוב מחבשי? קראמר עדיף על עוואד (לא בטוח שאפילו על ויסמן)?

holden 1 בנובמבר 2018

הרבה שהגיבו פה כולל השמן נעים סחור סחור ולא שמים את האצבע על האשם המיידי,
החשוד המיידי זה אסף בן דב, הוא זה ששם מקל בגלגלים של אלאך,

הלוואי לא יבוא לנו רוני לוי!
רוני זה ההוא שלא אוהב לקדם שחקני נוער,
רוני זה ההוא שבזמנו איצן את קבוצת הנוער הכי מלהיבה שהיתה בחיפה ב30 שנה האחרונות,
לקח איתה דאבל,
רוני זה ההוא שבגללו פיספסנו את אלעד צחקו,
צחקו יכל להיות הגירסא המשופרת של ערן לוי,
מעניין על מי חושב שחר?

הלוואי ואני טועה אבל הכל מוכן לקראת חזרתו של רוני לוי הקיסר מנתניה,
הוא אמור לשוב ארצה ביום שני ולמחרת כנראה תוכרז החתמתו כולל מסיבת עיתונאים,
עדיף ששחר יעניק את השרביט לאלי גוטמן,
למרות שגוטמן כבר לא בקו הבריאות ככ, עדיין עדיף שהוא יקח עליו את הקבוצה לפחות לעונה הנוכחית,
שחר נכנס לסחרור, נכנס לורטיגו,

שחר זה כמו הקשישים שמציעים להם בטלפון או על מפתן הדלת כל מיני מבצעים והתחייבויות עתידיות חסרות כל הגיון,
שחר התקמצן שהיה צריך לשחרר כסף ופיזר כסף כשלא היה צריך על אישים ואג'נדות מופרכות,

הקהל בחיפה כבר חצוי, עד לא מזמן רק קומץ קראו ללכתו, ממחזור למחזור הקולות נגדו הולכים וגוברים,

לא חושב ששחר יילך על מאמן חדשני ומודרני, יש לו את אבוקסיס כאופציה לעונה הבאה,
יש לו את חיים כאופציה, יש לו מספיק כסף ואולי קשרים עם נתניה להביא את הצמד סלובו וברדה, אולי שיעשה ברטר, רוני לוי יחזור לנתניה וסלובו יגיע לסמי,

הקהל החיפאי ורוח המועדון הולמות את הסגנון כדורגל של סלובו,
כעת מה שצריך זה רק סוג של סניטר שיסיים העונה איכשהו בצורה מכובדת וראויה,
גוטמן יכול בהחלט למלא את החור הזה,
מה שקורה במועדון זה תאונה שכולם מזהים לפני שהיא קורה,
בערב אתמול תוך כדי נסיעה אחד הנוסעים נפל מהדלת הימנית האחורית והערב נוסע נוסף החליק מהדלת השמאלית,

הרכב ממשיך לנוע,
אהבתי את המועדון בימים של פעם, בימים משכסף פחות שיחק תפקיד, בימים שכשרונות לוקאליים שיחקו תפקיד מרכזי,
בימים של הכסף הגדול פחות אהבתי,
חבל שאי אפשר להחזיר את הגלגל לאחורה, עולם הכדורגל השתכלל והתקדם,
זו דרכו של העולם,

שלשחר היה את הכסף הגדול האוהדים נהנו מהתהילה וכעת סובלים בגלל סיבה הפוכה,
ללא ספק שבוע קשה ,
גם יהב הלך הביתה וגם החלטות הזויות ומוזרות של מועדון מבולבל, חיפה בכותרות אולם לא מהסיבות הנכונות,
העיקר שחיפה על הגלגל

ברק 1 בנובמבר 2018

ורד נהדר לקרוא אותך, כרגיל. בפנטזי דה באזר שלי את הקשר שמתחת לחלוץ.
ועכשיו לחיפה.
אני קורא את ההאשמות שלך והן קשות מאוד. ״טיהור אתני״ כתבת. עד כדי כך נפל השאלטר במשרד של שחר ודעותיו חשוכות כל כך? מי במועדון עד כדי כך לא מעוניין להצליח שהוא ממנה צוות זר ומכשיל אותו? המון שאלות.
בלי להכיר מבפנים, זה מרגיש כמו ארגון שאין בו אחד שקובע כמו שרובנו כאן חושבים. במבט מהצד נדמה שיש כמה קולות וכוחות שפועלים בכיוונים מנוגדים כך שהתוצאה הסופית היא התפרקות לחתיכות סטייל ואזה יפנית ששניים מושכים בה והיא מתרסקת על הרצפה. היפנים מדביקים עם זהב כדי להעלות את ערך הכד השבור. שחר בינתיים מדביק עם בלובנד.
ובעיקר, משעמם. בלי חיפה, ביתר, הפועל דומיננטיות, לא משהו.

vered s 2 בנובמבר 2018

כן ואז יגיע המאמן הישראלי. ויגיד לשחקנים אתם בדיחה. כולם מיסתכלים עליכם וצוחקים. תראו להם מה אתם שווים. בשביל לעורר את המוטיבציה שלהם. ואנשי המינהלה יהיו איתו בחדר הלבשה וידליפו איזה גבר הוא ושבגלל זה ניצחנו ולא בגלל ששיחקנו נגד הפועל קדחת השחת עלית. וגם כי מלא שחקני הגנה וקישור אחורי לא יעזבו את העמדות שלהם לעולם גם לא אחרי שאחרון האוהדים יעזוב את היציע. אאאאההההההה בום@ וכן נכון מכבי חיפה ויתרה על להיות מועדון פרוגרסיבי. שזה אומר לא יובילו בליגה. יבואו מועדונים חדשים.

אחד העם 2 בנובמבר 2018

אין שם מסגרת של מועדון מקצועני. רק תנאים של מועדון מקצועני.
היום כבר יש שחקנים , שמבקרים, בעילום שם כמובן, את המאמן הפורש , התנהגותו ורמת האימונים שלו.
כמובן, יש להם כתבי חצר, שהם מחוייבים להם יותר מאשר למועדון ולכלליו.
זאת תמצית ההבדל. כפי שאמר השמן, גם במכבי היו מאמנים שנכשלו. את ההשמצות עליהם , הכתבים היו צריכים להגות מדמיונם.
ג'ורדי לימד אותי , ואת יתר אוהדי מכבי, כמה הדבר הזה חיוני. אבן היסוד עליה בונים הצלחה. כמו שאמר רובר רדפורט ב"המבצר האחרון": "אתה בונה בניין , שם מעליו דלג ויש לך מבצר"
השחקנים כל כך הפנימו את זה, עד כי כשהיתה הדלפה , לקח הקפטן בעצמו את הפלאפונים של השחקנים ובדק אותם, כי זאת היתה מעילה באמון גם בעיני השחקנים . זה אותו קפטן שלא היה בהרכב בתחילת העונה ולא צייץ. ישב על הספסל וקם לחלק בקבוקים ולעודד, בהפסקות מים.
תמשיכו ככה. ידע לוי/גוטי/ רב"ש/ Whoever ששחקניו המסורים כבר נערכים לתעד את מעידותיו , החל משיחת המוטיבציה הראשונה, לאחר לחיצת היד המתוקשרת, והצילומים עם החולצה הירוקה.
חבל
אם חפצי כדורגל אנחנו , לא בריא לנו שחיפה , הפועל וביתר משתרכות מאחור, לאורך זמן.

טרנטה 1 בנובמבר 2018

הייתי אמור להיות משועשע עד מבסוט ממה שהולך אצלכם אבל אני מספיק מבוגר כדי להכיר ולהבין את היאוש. הייתי באותו מקום. יותר מפעם אחת. ולתקופות ארוכות יותר. היו האייטיז של משה מרכוס והאחים שמעונוב. ואחרי אברם1 והפיאסקו של קשטן היו ימי הלוני. ככה שאתם יכולים להבין שיכול להיות יותר גרוע.
וגם לדעת שיכולים לחזור בדיוק תוך עונה אחת (אהלן ג'ורדי ואוסקר). למרות שנראה לכם שאתם בזבל יש לכם מתקן חדיש ומדהים, אוהדים שממלאים אותו ביחס הפוך לחוסר הצלחת הקבוצה. יש לכם יתרון גיאוגרפי (כל הצפון פחות או יותר שלכם) כך שכל כשרון צעיר מהצפון אמור למצוא את דרכו אל מחלקות הנוער שלכם והיסטורית כדורגלנים מהמגזר יעדיפו גם להגיע אליכם (רק למען הסר ספק – לא אומר חלילה כמשהו רע). ככה שנקודת המוצא שלכם לא כזאת גרועה. תשאלו גם אוהדים של הפועל ובעתיד הלא רחוק של ביתר.

גילעד שפר 2 בנובמבר 2018

הבעיה בחיפה הרבה יותר רחבה ממאמן, מנהל מקצועי או בעלים.
האוהדים החדשים של שנות ה-2000 (שרצונם מניע גם את התקשורת. ולהיפך..) מפונקים.
הם לא עברו את בניית הקבוצה של שנות ה-90. הם לא מכירים באמת את ההתמודדות מול מכבי ת"א על ראשות "המועדון הגדול בהיסטוריה". הם הגיעו למועדון בנוי עם ציפיות בשמיים (לפעמים בצדק) ולכן אין להם אורך רוח והם רוצים את השינוי עכשיו ומהר!
שחר (ויועציו) במקביל, מנסים ליצור סיפוק זמני אצל האוהדים (החתמת מאמנים לפי סקר אוהדים, הבאת בניון, נסיון החזרת גולסה אחרי ההתנהגות הבזוייה שלו (פעמיים!!), הבאת בוזגלו ושיתופו בטרם עת רק בגלל סיפוק רצונם של האוהדים – כולנו יודעים איך זה נגמר)
שיא השפל, מבחינתי, היה עונה לפני החתמת בניון. כאשר הופצו שמועות על הפתעה במסיבת העיתונאים. כולנו חשבנו שמדובר בהחתמת בניון או חזרתו של יעקובו לקבוצה (מה שהקפיץ את קצב מכירת המנויים). בסופו של דבר – נחשפו המדים החדשים של הקבוצה :)))
נשבע לכם, הרגשתי פיפי על הראש… באמת. היה פיפי!
האוהדים (ואני בניהם) אכלו ובלעו את הלוקש ומאז המועדון החליט להיות עסק כלכלי ללא כדורגל.
אין הבנה, של ההנהלה השיווקית ושל האוהדים גם יחד, שהמועדון (לא הקבוצה!) צריך להבנות מחדש!
החזה התנפח לכולנו בתחילת שנות ה-2000 ובעשור האחרון זה הרים לנו את האף כל כך גבוהה שהוא מסתיר לנו את העיניים!

לא יודע אם שחר צריך לעזוב או לא להחליף גישה,אם כדאי שירדו ליגה, אם האוהדים ראויים בכלל למועדון גדול או לא אבל בתור אוהד של הקבוצה כבר 30 שנה אני אובד עצות!

בא לי לעשות מה שאבא שלי עשה עם קבוצתו, הפועל חיפה, במשך 20 שנה – "התרכזתי בלעבוד ולעשות ילדים עד שרובי שפירא הגיע. וכשהלך. הלכתי גם…"

אסף the kop 2 בנובמבר 2018

לא יודע במה מדובר. למעט בית"ר ת"א לא מעניין אותי הכדורגל הישראלי בכלל.
מה שכן, השימוש בביטוי 'טיהור אתני' בהקשר של כדורגל הוא מגוחך בלשון המעטה.

Srtest - ארטסט 2 בנובמבר 2018

מה קרה יש פה מספיק תגובות אז הגעת להטריל? אני מבין שהביטוי טיהור אתני הוא מגוחך לעומת הדבר האמיתי שאתה מעדיף.

אסף the kop 2 בנובמבר 2018

וומה אני רוצה טרול רפה שכל שמותך ?

MOBY 2 בנובמבר 2018

שחר, עצוב לי, הורדת אותי לרמת האספסוף (או אולי אלה שרואים יותר טוב מכולנו?)
יעקבלך.
אין בישראל מאמן כדורגל סטייל דיויד בלאט שיעשה קסמים למרות הנהלה לא תומכת.
שוב נקנה שחקנים בינוניים לפי קילו, ונייבש את המעט שאפשר לפתח. שוב נדשדש במרתפי הפליאוף העליון צמרת הפליאוף התחתון. אוי, אוי אוי.
רק לא רוני לוי, גוטמן או בן שמעון מה להם ולמכבי חיפה? שימתינו קצת, הפועל ת"א מחפשת.

מאשקה 2 בנובמבר 2018

אולי אני תמימה, וגם קיבוצניקית שלא מבינה בהרבה כסף.
נראה לי שיענקל'ה שחר שופך מיליוני שנים כסף על מכבי חיפה,
ומכבי חיפה בעשור האחרון לא משהו, והוא ממשיך להזרים כסף.
אולי זה חלק מהלבנת הון, ועניני מס של חברת המכוניות שלו ?
אם כי הוא נראה לי כאדם ישר.
לא מובן לי איך למכבי חיפה יש את מתקן הכדורגל הטוב בארץ,
והם לא מביאים תוצאות סבירות, רק בית קברות למאמנים.

Srtest - ארטסט 2 בנובמבר 2018

משום שהם צריכים להתמודד בליגה שיש בה עוד קבוצות עם יומרות מלבד מכבי ת"א ופיינל פור.

MOBY 3 בנובמבר 2018

מאשקה
שחר הכניס הרבה כסף לחיפה, אבל המאזן של חיפה בשנות שחר אינו הפסדי.
בשנה הבאה, אם באמת ירדו מספרי המנויים למספרי ליגת העל (5-10) מינויים והכרטיסים גם הם לא ימכרו, אז יהיה בבעיה.
כרגע ההכנסות ממכירות שחקנים בימינו הטובים יחד עם ליגת האלופות ושאר ההצלחות באירופה הכניסו הרבה כסףלמאזננו, יחד עם פירסומת חינם (אם את מכניסה את עלויות הפירסום האמיתיות שחר אפילו מרוויח).
ואז, אצטדיון חדש ומספר מינויים חסר פרופרציה לגמרי, גם זה יצר כמות הכנסות בלתי הגיוני.
בכל מקרה, הוא צריך להיות מחויב לאיזשהי דרך, אי אפשר להגיד אני נותן את הסמכות בידי מנהל מקצועי ושתוך פחות משנה יפתר שניים, זה לא דרך או תהליך.

holden 3 בנובמבר 2018

רק אתמול בשעת צהריים שמעתי את איציק אהרונובי'ץ שחקן העבר האגדי של מכבי אומר שבשבע השנים האחרונות הוא רכש מקבוצת שחר מכוניות בשווי כולל של 5 מליון שקל, הוא ומשפחתו כמובן, מהיכרותי עם אהרונובי'ץ וואלה אני מאמין לו,
שחר לא שם לשם שמיים, שישים המועדון על המדף בוודאות יהיו רוכשים, רק לאחרונה דובר על קבוצה בראשות אודי אנג'ל והעיסקה משום מה לא התממשה,

למכבי יש כל הנתונים להיות מועדון רווחי לאורך זמן, בזמנו היה סכסוך ענקי בין שחר ליונה יהב, בזמן האחרון יהב ושחר השלימו קצת והתפשרו על כמה עניינים כולל פתיחת משרדים שם ממול לסמי, אולי ראשת העיר החדשה תפרגן יותר למכבי ויסכימו לעשות שם כל מיני עסקים במתחם של סמי גם לרווחת המועדון הירוק

פיש אנד צ'יפס 2 בנובמבר 2018

1.קודם כל ,לא יפה להכפיש בעלים פרטי של קבוצת כדורגל,אתם רוצים למחוץ,אל תקנו מנויים או אל תופיעו למשחקים,הבנאדם משקיע בקבוצה לא רק בכסף.
2.האינטרנט והסוכנים הרגו את המציאות בסקאוטינג,ובגלל זה אי אפשר להביא לפה את הרוסו\טרטיאק\יעקובו\אניימה הבא.
3.מי רואה בכלל ליגה ישראלית,אני לא יודע אם בכלל אפשר להגדיר את מה שרואים בתור כדורגל,רמת עניין ותחרותיות כמו בתחרות הנוער לפולו בישראל,כמו גם התבוסתנות של הנבחרת והקבוצות הישראליות שלא מביאה שחקנים צעירים להישגים או בכלל ציפיה להישג כלשהוא מהם.

רומן 2 בנובמבר 2018

תגידי ורד, את באמת כותבת יפה ומלא רומנטיקה. והרעיונות של הכדורגל האירופאי המהיר הנקי מהביצה המקומית שמבוסס על שחקנים חיפאים צעירים וזרים מעולים באמת מקסים. אבל תגידי לי איזה סוג של כדורגל מודרני זה לשים עמוד חשמל עם הגב לשער ולהעיף אליו כדורים? משהו שעוד לא שמענו עליו פה בלבנט?
אז תפתחי את העיניים שלך וצאי מהחלום שחיית בו, ההולנדים באו לפה ועקצו את שחר ומכרו לנו הילידים לוקש.
אכן היו משחקים טובים של חיפה השנה אבל הם היו כשוייסמן (שחקן חביב לא יותר) פתח בחוד ולא העמוד חשמל שהחבר ההולנדי המתוחכם שלך הביא.
תהליך זה כשמגדלים שכבות של קריסטלים ודרך יש במסע כומתה בגולני, אנדי הרצוג הגיע ותוך 3 אימונים ראינו כדורגל ב 180 מעלות, ההולנדים לא סחורה שיתקדמו מפה.

dk 2 בנובמבר 2018

אין ספק שדאבור, כיאל וטוואטחה ספגו את כל מה שיש להם בגולני :/

MOBY 3 בנובמבר 2018

רומן,
הרצוג בא עם רעיון שנקטל במפגש הראשון של הנבחרת (שבוע אימונים!) ששלושה בלמים זה אוי, אוי אוי.
ולערן זהבי אסור לסלוח (אצל חלק) או השמש זורחת לו מה…( אצל האחרים) שכל מי שמבין כדורגל יגיד לך שזה שחקן שנע הרבה למקומות נכונים ובכדורגל הישראלי זה משהו לא שכיח.
ולמזלו הוא הצליח והפך בהצלחתו (למעט אצל הפרשן המ"מקצועי" של ערוץ חמש) מהבובה של רוטנשטיין לאחד שיש לו מזל כי יש לו את הדור "הכי מוצלח כבר הרבה שנים" ו….דור פרץ.

עמית פרוסנר 4 בנובמבר 2018

החלטה מצוינת של שחר.
סוף סוף ואחרי יותר מדי פעמים שהוא נתן עוד ועוד צ'אנס למאמנים כושלים, הוא הצליח לחתוך בזמן ואולי עוד יש סיכוי להציל משהו מהעונה הזו.

אני רוצה לראות את המנהל המקצועי של רומא יוצא לחודש חופש ביוני כשהקבוצה אפילו לא מוכנה.

והכי מצחיק, הסיפור המקושקש כאילו שחר סגר להולנדים את הברז.

הרי ברור ששחר, שנתן ללוזון כל מה שביקש והשקיע בצוות ההולנדי מליונים, הביא אותם ואמר להם "אבל אין לכם כסף"

טיהור אתני??
ההתבטלות של האוהדים שלנו בפני כל מה שהוא זר עצובה.

והאירוניה? אני בעצמי בעד מאמן זר, אבל שיהיה מאמן. שלא ינסה להמציא את הגלגל, שלא יעשה דווקא לשחקנים? והכי גרוע?לייבש שחקנים שהוא בעצמו ביקש.

אז נכון, אלאח הביא זרים בחוזים קצרים. זה לזכותו. מנדזק גם. העובדה שהיו כל כך הרבה ישראלים על המדף והוא לא הביא שום דבר (חוץ מסבע שבאמת שחר לא הסכים לשים 2 מליון יורו ואפשר להבין את זה, וורד ששם הייתה תסבוכת עם אוחנה) זו אשמתו המלאה.

ואגב, שחקני נוער זו סיסמא נהדרת.רק שבמציאות הסיבה שגדלים כאן חמישה אריק בנאדו ב20 שנה, כי שחקנים כמו בנאדו גדלים בישראל פעם ב20 שנה.

כיאל ברח לחול ממש מוקדם,תומר חמד גם וככה גם עוואד אם יתן שנתיים טובות.

מכבי חיפה היא לא בית חרושת לצעירים, מכבי חיפה צריכה לרוץ למעלה.

עכשיו רק נשאר לקוות שחר יבחר קצת יותר טוב, אם כי העבר לא ממש מביא תקווה גדולה.

7 נצחונות
7 תיקו
9 הפסדים

מאזן מרשים.

holden 4 בנובמבר 2018

לא להיות מופתעים אם עוד במהלך 2018 שחר יעזוב את המועדון, מתנהלים מגעים בין המועדון לאלכסי מילר המנכ"ל של גאזפרום שאוהב להשקיע במועדוני כדורגל,
מאוד יתכן שהעסקה תבשיל בקרוב, הבעיה היחידה זה החוסר רצון של שחר לשחרר, כסף לא יהווה מן הסתם מכשול

עומר 4 בנובמבר 2018

להראות מופתעים?

Ollie Williams 4 בנובמבר 2018

כשבדיוק עכשיו רצות כותרות (של פשכצקי אז לקחת בערבון מוגבל) על כך ששחר ובן-דב רוצים להגביר עוד יותר את המעורבות שלהם בקבוצה…

holden 4 בנובמבר 2018

שחר אכן מתעקש לא לשחרר את המועדון ולשים אותו על המדף, עצם המגעים מהווה תשובה שכל מי שטוען שבלי שחר אין מכבי חיפה, הבל הבלים.
הלוואי ונזכה לטקס פרידה מרגש ממנו, המחסום היחיד למעורבות אחרת במועדון זו האחיזה של יעקב שחר במותג,
בדיחת השנה, שחר ואסף מגבירים המעורבות,
מי שישמע עד עכשיו לא הם קבעו?
הרי זה בדיוק הכשלון , ששחר לא יודע לשחרר

Ollie Williams 4 בנובמבר 2018

אותי לא צריך לשכנע….

Comments closed