He who must not be named returns

מכבי חיפה לא בונה קבוצה.

שני השחקנים שהגיעו מ-בני יהודה עדיפים בהרבה על אייתן וולבלום ועמית זנטי? עדיפים בכלל?  מי עוד יעוף בגלל שהביאו אותם?

הביאו אותם בשביל שהוא שאין להגיד את שמו ירגיש נוח ובבית?

אבל זה לא רק שניהם. במכבי חיפה התחילו לזרוק שחקנים מהחלונות. מקסים פלוצ׳נקו לדעתי אחד השחקנים הכי טובים איכותיים מענינים שיש בליגה הישראלית.  זה על העמדה שלו? גם ככה לא בנו איתו כלום בעונה שעברה. מחקו אותו.

האם בשביל לגדל קבוצה אופי צריך להפוך את מכבי חיפה לשלוחה של בני יהודה? האם האופי של ארבעה שחקנים שהגיעו משם מעולה ונשגב יותר מאיך שהצליחו לחנך ילדים במחלקת הנוער של מכבי חיפה? האם זה נכון להגיד שבמכבי חיפה שוב שמים זין על לבנות קבוצה עם אופי וחיבור?  לאמן ולפתח את הכישרונות שגדלו במועדון זה שוב מושג מגונה.

אל תדברו איתי על עמדות, גם לא על בנייה מושכלת של קבוצה. המועדון מצליח להפגין יהירות צוננת אבל זה השקר הכי גדול. מכבי חיפה  שוב מאוהבת בשחקן.   ב-דמון.

מישהוא היתאהב בהוא שאין להגיד את שמו. ומעכשיו כל מה שקורה לנו קורה לנו בגללו.

נקודת אור
מי בחר באדמירל סקופילד? (פודקאסט דראפט עם ציפי שמילוביץ׳)

49 Comments

Matipool 21 ביוני 2019

עזבי מכבי חיפה, מה את חושבת על סיום העונה של קילינג איב?
וילאנל עם הפיג׳מה הזו שאיתה ברחה מבית החולים אחרי שגאלה את הנער ההוא מייסוריו – פרייסלס.
מאז שסיימתי עם איב, הספקתי לראות את צ׳רנוביל, להיות שבוע בהולנד ועכשיו רואה במקביל את השפחה (עונה 3) ובארי (עונה שנייה).
כשאין פרמיירליג, יש הספק אדיר של סדרות.

vered s 21 ביוני 2019

הם הסתבכו קצת. אני מקווה שהם מבינים למה הסידרה עובדת וידפקו עונה 3 לפנתיאון. מבחינת הדימויים של אהבה הם הלכו טקסט בוק – וילנל רוצה פיצה וסרט בבית סנדרה או רוצה פחד וסכנה אז נוטשת היא גם לא מוכנה באמת להיסתכן . הם מבחינתם עשו את מה שצריך אבל מהר מדי

vered s 21 ביוני 2019

Unforgotten בילתי נשכח סידרה שיש ביס שלוש עונות עם שחקנית על חלל עונה שלישית הכי טובה אבל צריך לראות הכל מעולה ומשובח

יואב 21 ביוני 2019

סדרה אדירה(הבלתי נשכח) והשחקנית הראשית שם( ניקולה וולקר) היא עצומה ולא רק שם. גם ב"מרגלים" וגם ב"ריבר"(מומלצת בטירוף) היא עושה את העבודה.
צריכה להגיע ליס years and years, דרמה משפחתית עתידנית עם אמה תומפסון. ראיתי שני פרקים, נראה טעים ביותר.

vered s 21 ביוני 2019

יואב יש לה עוד סידרה חוץ משתי אלו. Last Tango in Halifax גם טוב

תבורי 21 ביוני 2019

בפעם האחרונה שמכבי חיפה הפכו לשלוחה של הפועל פתח תקווה ואחר כך מכבי נתניה זה עבד נפלא.

Vered s 21 ביוני 2019

בני כן אבל כשמכבי חיפה עשו את זה היו להם יסודות עכשיו הם עושים את זה על קבוצה צפה. בלי קבוצה. זה חסר תוחלת

יואב 21 ביוני 2019

ורד,
למי הכוונה ההוא שאין להגיד את שמו?
בגדול, אין מה לקנות בליגה הזאת אבל קונים מכח האינרציה. כי יש חלון וצריך לעשות עם זה משהו(תומר חרוב כתב על זה יפה בפוסט האחרון שלו).

vered s 21 ביוני 2019

חלוץ צעיר. ולייתר דיוק העומקים שמניעים את מכבי חיפה שזה לבנות אותה בשביל כישרון דמוני שרק הם מבינים. כל הייתר תפאורה ומצג שווא. אבל היי זה המראה של הקפיטליזם. מאמינה שזה נעשה מתוך שילוב של רגשות גדולים ושיגעון גדלות.

יואב 21 ביוני 2019

ורד, את באמת חושבת שהם הובאו כדי לרצות את שועה? ממש לא נראה לי. אני חושב ששועה סופר מוכשר ושמחלקת הנוער של חיפה לא הפיקה אחד כזה בשנים האחרונות.

vered s 21 ביוני 2019

יואב לא אמרתי ל – רצות. ממש לא. שיהיה לו נוח שיהיו איתו שחקנים שהוא מכיר שבנויים לשחק איתו. להפיק ממנו. זה עלבון מאד גדול עבור מכבי חיפה שבמקום להפיק יותר הפיקו ממנו פחות מאשר בקבוצה הקודמת. הוא לא סתם שחקן שגדל במועדון – הוא רכש פנומנלי. הברקה שלהם. בשום שלב לא האמינו במכבי חיפה בצוות מקצועי או בלבנות קבוצה כמו שמאמינים שם בטאצ׳ שלהם. מצאו את האוצר האבוד. טרסט מי. במכבי חיפה לא מנסים לחקות את מכבי תל אביב. במכבי חיפה מחפשים גדולה מחפשים את ה- שחקן שיעשה להטוטים שהוא יותר גדול מכל קבוצה שתעמוד מולו. כזה שמבדר ומהנה את האוהדים שמדהים את כולם כזה שקונים בשבילו כרטיסים ומדברים עליו ומיתרגשים ממנו. מבינים שם מאז ומתמיד שלהעמיד קבוצה מאומנת ומחוייבת בהינתן תנאים אופטימלים כל אחד יכול אבל לשים עונה אחרי עונה חבורה של שחקנים פנומנליים כמו ברקו ועטר ובניון אפילו ניר דוידוביץ׳ זה רק מכבי חיפה יכולה לעשות. תבחין שלא אמרתי אפקטיביים. ודרך אגב יניב קטן הוא בדיוק דוגמא של החשיבה הזאת – שחקן קו מהיר וחזק מוכשר שחקן פצצה אבל לא פנומנלי – הסוף של הקריירה שלו שנימתח על פני כמה עונות לא יציבות כי הוא היתעקש להיות השחקן הזה הדגם הזה. כי אף אחד לא אמר לו אחרת. אני חושבת שלשחר היה מאד קשה שלא צומחים לו שחקנים פנומנליים במחלקת הנוער. מי שמכיר את מכבי חיפה לא מופתע מזה ששפכו שם המון כסף על ליגיונרים והבטיחו להם שיעמידו קבוצה רק בשבילם. קל. זה המיתולוגיה של מכבי חיפה. כששחר אומר שהוא לא מחקה את מכבי תל – אביב הוא מיתכוון לזה. עכשיו כשנידמה להם שהוא חזר אף אחד לא יהרוס להם את זה.

יואב 21 ביוני 2019

פנומנלים בקנה מידה ישראלי היו גם במכבי(גיורא, אבילה, נמני, זוהר, זהבי, ברומר)גם בנתניה הגדולה, בטח בביתר. זה עניין של דור,מזל ועיתוי.דווקא הכדורגל של רוני לוי היה מאד מתודי וטיפה חסר אומץ ביחס למה שהיה לו.
אבל אני אומר משהו אחר-חיפה קנתה רוחב עד עכשיו. היא צריכה עומק והרי רק לפני חצי שנה הבאתם את פלוצ'נקו ויכול להיות שההתקדמות שלו תיעצר. זה קצת מרגיש שליפות מהשרוול. ולהפוך אוסף לקבוצה אמיתית, לאגרוף, זות האלכימיה הכי מסובכת בכדורגל.
אין שום בעיה לתת לעטר, אצילי ומיכה לדרבל עצמם למוות אבל מכבי היא מקום לפני הסוף בדריבלים. להעמיד קבוצה מאומנת ומחוייבת היה שווה 31 הפרש השנה. מאד לא פשוט ויהיה קשה לשיחזור.

משה 21 ביוני 2019

ורד,
נראה לי שהפרזת בכמה השפעה יש לשועה על הקבוצה. בסוף שחקנים ישראלים טובים באמת לא נשארים פה תוך שתיים שלוש עונות ואם הוא לא אז למה לבנות סביבו.
אולי מדובר בבחירות לא מרגשות אבל הן לאו דווקא קשורות אליו.

vered s 21 ביוני 2019

אי אפשר להפריז בחשיבות שמייחסים במכבי חיפה לשחקן פנומנלי שימשיך את ברקו עטר בניון דוידוביץ׳. הגבתי בייתר אריכות ליואב תגובה לפניך אם בא לך לקרוא. מכבי חיפה של העונות האחרונות למעשה מאז יניב קטן שסגר שושלת של שחקני קישור התקפה תוצרת בית (וגם לא בדיוק ענה על הדרישות אבל קיבל את העמדה של מספר 10) הקבוצה הידרדרה אחורה. אם היום הייתי צריכה להסביר את ההיתרסקות של מכבי חיפה בעונות האחרונות – זה הניסיון המטורף להביא ליגיונרים שיתנו את הדבר הפרוע הזה שמכבי חיפה מחפשת על חשבון הכל כמעט. במכבי חיפה תמיד העדיפו את השחקן ש על פני המאמן. תמיד. זה היה מצחיק כשלא היה להם כאלו ואז פייק טופ פליירס סתם הרסו את הקבוצה. זה לא מפחיד אותם שיעזוב אחרי שתי עונות. שייתן עונות מוםפלאות שיחזיר את הטירוף של מכבי חיפה. וזא ימכרו אותו ואם יצליח מה טוב זאת המיתולוגיה של מכבי חיפה. שחקן מדהים עם קריירה מדהימה באירופה.

רטקסס 21 ביוני 2019

אני בכלל חשבתי שהתכוונת לאבוקסיס, ובאיזה שיתוף פעולה מוזר כזה הם קונים חצי בני יהודה כדי להכין את הקרקע להגעתו מתישהו

רינוס מיכלס 21 ביוני 2019

נכון שעדיף לבנות קבוצה עם יסודות ושיטה מובנית , אבל בליגת העגלונים העלובה הזאת לא חייב יסודות ושיטה כדי להצליח ,
אפשר גם להבליח עם קליעה מדוייקת ו – " מזליקית " של זרים עם בסיס של התלהבות ומאמץ מהשחקנים הישראלים ,
ואז פתאום עם ההצלחה מקבלים תיאבון , ותיאבון זה כסף , וכסף מאפשר סיכויים יותר טובים לחוות חוויות משמחות ( תארים , העפלות לתחרויות אירופאיות ושלבים מתקדמים ) אבל לא מעבר לזה ( התקדמות ברמת איכותו המקצוענית של המועדון )

בקיצור , מה שאני אומר לך זה …
נכון שהעשור האחרון שלכם מתחיל להזכיר את ימי לוני ו – sony ,
אבל זה לא שיש משהו אחר שבורח לליגה ומתנתק ממנה באיכות ,
בסך הכל הביצה נשארת ביצה ,
גם אם יש נרקיס , הוא עדיין מחובר לאדמת הביצה …

אם התסכול שלך עד כדי כך גדול ואת מזהה מצב של עבודת אלילים למלך וחוסר תקומה לאומה ( מועדון , קבוצה ) מלבד גירושו של המלך ,
אז אני יכול להבין אותך ( בתור אחד שראה מקרוב איך מלך צבא עובדי האלילים ומסיבות החתונות הבר מצוות והבריתות מהעולם התחתון , מסרטן ומשמיד את המועדון האהוב שלי , כבר ראיתי הכל )

אבל נראה לי שיותר קשה להיפטר מנשיא …
לכן אני ממליץ על השלמה עם המצב

אומרים שישועה באה כהרף עין

פרפר נחמד 21 ביוני 2019

מה הבעיה עם חזיזה ואשכנזי?
הקישור של חיפה הוא אחד האנמיים בליגה.
הקטע הכי הזוי הוא שנטע לביא זה הקפטן. שזה הצעד השני הכי גרוע שאפשר לעשות אחרי ששמו את גרשון קפטן והיה קשה להעיף אותו מההרכב.
אז גם נטע לביא לא מתאים להיות שחקן הרכב, ומנז'ק לא מספיק דומיננטי ואולי פריי לא יישאר.
אז חזיזה במקום פריי, אשכנזי במקום נטע אמן, ופלושצ'נקו בכל מקרה צריך לפתוח.
לא הייתי ממהר להביא מגן שמאלי זר ופשוט נותן עוד קצת לרוקאביצה כדי להשאיר בקבוצה.

vered s 22 ביוני 2019

פרפר נחמד פריי היה צריך להיות עכשיו במחנה האימונים מיתחבר לעוד שני זרים בקישור כדי להרים את הקבוצה לרמה שלו ולהיות מוכן לאירופה ולהצגות בליגה. יהיו פה זרים ברמה של פריי? מקסים פלוצ׳נקו המעולה יפתח? סיכויים קלושים עד אפס.

פרפר נחמד 22 ביוני 2019

ממה שאני קורא העניין עם פריי לא תלוי רק במכבי חיפה ועם איך שמערכת הסקאוטינג נראית עדיף להביא שחקנים שכבר מכירים מהארץ

vered s 22 ביוני 2019

ובלי זרים ?

פרלה 22 ביוני 2019

אין בניה ואין חשיבה מקצועית לטווח הארוך או אפילו הקצר.
פועלים באיחור במקום עם תכנון מוקדם. ודווקא בקיץ הכי קצר שיש לנו.
קיץ ראשון שיש שלד שאפשר להתקדם איתו ומחליפים חצי הרכב.
עד שיש כבר 4 זרים ששווים הרכב אז מחליפים 3 מתוכם.
מחליפים צוותים מקצועיים על בסיס חצי עונתי כשאין מנהל מקצועי שיכול להכיל את זה.
מחליפים 2 מושאלים בשניים אחרים שאמורים לדעתי בכלל להיות על הספסל.
את מייחסת חשיבה והגיון כלשהם להבאה של חזיזה ואשכנזי!?
אני מתרשם שזה נראה יותר כמו קואליציה בלתי מתפקדת. כאילו לכל אחד מהמושכים בחוטים אמרו שיש לו שניים שלושה קלפים לשחק איתם וכל אחד מנסה להיות זה שיביא את הג׳וקר.
כמו שרצו את גוטמן ובסוף יד הגורל סידרה להם את בלבול? – זה הסיכוי שיפרח פה משהו. לא מקווים לנס אלא מסתמכים עליו מבעוד מועד.
בהמשך לירידה הקבועה במס׳ המנויים, שחלק גדול מאד מהם לא הגיעו למשחקים רבים השנה כך צפויות להמשיך ולהשתלט הקרחות על יציעי אבי רן.
אבל, תמיד יכול לבוא איזה נס. הסיכויים שלנו דומים לק״ש ולסטר.

yaron 22 ביוני 2019

אני לא חושב שבשנים האחרונות היה למישהו בחיפה מושג מה באמת מנסים לעשות, אבל הרבה אנשים חיו באשליה שהם מנסים לעשות משהו ושיש להם מושג מה.
השנה גם את זה כבר אין לאף אחד…

אורי 22 ביוני 2019

תתפלא – חבר בעבודה משוכנע ב10000% שהם עוברים את שטרסבורג

vered s 22 ביוני 2019

ירון הם מנסים למצוא כישרון פנומנלי. בכל דרך. לכן העדיפו שחקנים על מאמנים ושפכו כסף על ליגיונרים. וזרקו מאמנים. כשמצאו אחד – פריי – ראו שאין לו קבוצה לשחק איתה. עכשיו ניראה להם שמצאו חלוץ דמוני ומביאים לו את החברים . מידרון חלקלק

Ollie Williams 22 ביוני 2019

ורד אני חושב שהלכת קצת רחוק מדי בניתוחים שלך.

לא מבין את האובססיה להשוות כל הזמן לשחקנים מהניינטיז, חלאס זה דור שעבר ונגמר. בשנים של 2009-2011 היו כמה שחקני בית טובים (כיאל, רפאלוב, חמד) אבל חוץ מזה ברוב השנים הגדולות של חיפה ובמיוחד בעשור הכי גדול בקושי היו שחקני בית חוץ מקטן ודוידוביץ'.
יניב קטן כשהתבגר ואיבד את המהירות עבר לשחק באמצע והיה סוג של אבי נמני עבור חיפה בהתחלה לטוב ובסוף לרע, אני חושש שאת מייחסת יותר מדי חשיבות לשינוי התפקוד הדי טבעי הזה.

לא חושב שרכשו שחקנים כדי להפיק משהו משועה (אם כן קודם כל היו צריכים להתאבד על צ'יבוטה בטרם חתם באירופה, שכן גם הוא איבד הרבה מהתפוקה אחרי ששועה עזב). רכשו שני שחקנים מובילים ממחזיקת הגביע שסיימה מקום רביעי. על המקום הראשון אין מה להסתכל, להביא נפלים מב"ש אחרי עונה מזעזעת היה צעד נכון? את הכוכב של נתניה בית"ר כבר לקחו, ובחדרה הרוב מושאלים של מכבי. כך שלהביא כוכבים מבני יהודה לא נשמע צעד מופרך.
הבעיה הכי גדולה של חיפה בשנים האחרונות היא שהביאו שחקנים על סמך אמונה שמשום מה בחיפה הם יהפכו להיות משהו שהם לא. וזה קרה פעם אחר פעם אחר פעם עם כ"כ הרבה שחקנים שלא מעט מהם חזרו לפרוח אחרי שיצאו משם ונתנו להם תפקיד שתפור למידותיהם.
אז אני לא יודע לגבי חזיזה מעבר לכשרון על המגרש, אבל שועה היה אסון שמחכה לקרות (כשרון בעייתי ששמו עליו תג מחיר מפלצתי וציפו ממנו להיות סופרסטאר שמוביל את הקבוצה באופן מיידי). אשכנזי אם כבר הוא לשם שינוי גם שחקן שיש לו אופי מוכח ואולי חיפה לראשונה מזה כמעט עשור מצאו מישהו שלפחות יוכל לעמוד בסיר הלחץ הזה מבלי לקרוס.

שחקני בית זה מוטו יפה ואין ספק שכשזה מצליח זה הרבה יותר כיף, אבל מועדון כמו מכבי חיפה קודם כל צריך שחקנים טובים ועם אופי חזק וזה לא משנה איפה הם גדלו. מלבד עילויים יוצאי דופן ולא זכור לי אחד כזה באף קבוצת צמרת בארץ בשנים האחרונות, כבר אין כמעט שחקני בית שעולים ישר מהנוער ומשתלבים פרפקט בקבוצה הבוגרת בזמן שהיא רצה לאליפות, להביא דוגמאות מהאייטיז והניינטיז זה לא רציני.

vered s 23 ביוני 2019

אולי לא הסברתי את עצמי כמו שצריך – אם מחפשים מה הניע את מכבי חיפה במסלול ההיתרסקות של העונות האחרונות זה החיפוש אחרי השחקן הדמוני. ולפי הרכש ויותר מזה הנזק ההיקפי שלו ניראה שבמכבי חיפה בטוחים שמצאו את האוצר האבוד ולמה בטוחים כי בטוחים בטאצ שלהם. מבחינתם לא שולם מחיר מופקע והוא שאין להגיד את שמו יהיה שובר השוויון ומלהיב היציעים. הרכש החדש והנזק ההיקפי שגרם ועוד יגרום גרמו לי להבין את כל עלילות העונות האחרונות .

Ollie Williams 23 ביוני 2019

אני חושב שהבעיה דומה אבל שונה.
זה לא בהכרח שמחפשים את הסופרסטאר הנוצץ.
זה שילוב של סקאוטינג לא נכון ובעיות בתפיסה העצמית.
זה פשוט כל כך כל כך דומה למה שקרה בימי מכבי לוני.

בגזרת הישראלים, שחקנים שלא היו מספיק טובים במקומות אחרים הובאו מתוך איזו אמונה לא ברורה שמתוך הכאוס בחיפה הם יצמחו למשהו שהם לא היו אף פעם. וזה לאו דווקא שחקני קישור והתקפה – אלברמן, רמי גרשון, בן הרוש, שלומי אזולאי, שכטר, עטר, אופיר מזרחי, ואני בטוח ששכחתי עוד כמה.

בגזרת הזרים, לא יודע כמה פעמים ראיתי כתבות על "כשרון ענק, אופי בעייתי שצריך מסגרת". קלאוס, קאיו, אידריסו, קראמר, ראיוס, אוברניאק, סיידו יאיא, מיצ'ל, ועוד ועוד. שחקנים שלי היה ברור כל פעם מחדש שאין סיכוי שיצליחו בקן הקוקיה שהוא מכבי חיפה של ימינו. ואת יודעת מה אומרים על מי שעושה עוד ועוד מאותו דבר בציפיה לתוצאות שונות.
ירדן שועה הוא שילוב של שתי המגמות האלה וגם הוא לא הכשרון הראשון שמביאים באמונה שיפרוץ בחיפה לגדולה, כמו חן עזרא/ויאם עמאשה ובטח עוד כמה ששכחתי כבר.

כשמוסיפים על זה את כל שאר הקפריזות במועדון ואת הנטייה לתקן את מה שלא שבור, כפי שציינת, מתקבל העשור האחרון.

כל זה אגב נכון גם בסגל המקצועי, הביאו כל מיני שמות ודמויות, ישראלים וזרים, מבלי לבדוק מספיק לעומק את מידת ההתאמה שלהם למועדון. את היחיד שהיה אצלכם שיכל באמת להשפיע ולעשות שינוי (גם אם עשה כמה טעויות) זרקתם באופן מביש וכדאי לתלות את הראיון שלו עם אורי קופר על הקיר בבת גלים אם רוצים שאיזשהו מסר יחלחל פנימה.

אורי 23 ביוני 2019

" את היחיד שהיה אצלכם שיכל באמת להשפיע ולעשות שינוי (גם אם עשה כמה טעויות) זרקתם באופן מביש"

מי זה?

Ollie Williams 23 ביוני 2019

קרלסן, שבא עם קבלות וניסה לבנות קבוצה אבל קיבל מקלות בגלגלים כל הזמן.
לא אומר שהוא חף מטעויות אבל היחס אליו בסוף ואל השחקנים שהביא היה די מבזה, וממליץ באמת לחפש את הראיון שלו עם אורי קופר ששופך לא מעט אור על מה שקורה במועדון.

שמעון פנדלוביץ' 23 ביוני 2019

טום רידל במכבי חיפה?

איאן ראש 23 ביוני 2019

צריך להחתים את הארי פוטר דחוף. גם יתמודד מול זה שאין להזכיר את שמו וגם שוב יהיה קוסם בקבוצה.

MOBY 26 ביוני 2019

מעדיף את הרמיוני, נעזוב את הברק והקסם, שקדנות ומצוינות….

בלייק 23 ביוני 2019

שחר רוצה להראות לכולם שהוא עדיין במשחק. לאוהדים, לפרשנים, לתקשורת ואולי בעיקר לעצמו. יכול להגיד לעצמו שהוא עשה מה שהוא יכול.
על שועה אפשר לראות את הכישרון והיכולת לשחק במצבים ובמערכים שונים. חזיזה ואשכנזי בעיני עוד צריכים להוכיח את זה. בנתיים יש להם ביחד 2 וחצי עונות טובות ברמות האלה, ובקבוצה שרגילה להסתגר ולצאת למתפרצות.
האם בחיפה זיהו את יכולתם לעשות התאמה לקשרים מובילים בקבותה דומיננטית? אני בספק (גם אם אי אפשר לפסול שזאת תהיה התוצאה).
ואכן, מסכים איתך שהבעיה העיקרית היא שהם הגיעו לעשות נסיונות בקישור עמוס בשחקנים על התפקידים שלהם, ומישהו ישלם את המחיר. במיוחד אם מנדג'ק יישאר. אז פלקושצ'נקו וכנראה גם נטע לביא ייפגעו בדקות או ברצף המשחקים. שלב בתים אירופי יהיה בגדר נס, ככה שהעונה הזאת תספק מעט מאוד דקות ללא מעט שחקנים. והעתיד ממשיך להיות מעורפל כי כל שנה מתחילים מחדש.
כשרועי קהת הגיע לחיפה הוא הגיע עם יותר קבלות ושנים ארוכות יותר של כדורגל טוב ברמות האלה. רק סמלי שביום שחזיזה ואשכנזי מגיעים בשביל הרבה כסף (ושני נכסים עתידיים) קהת עוזב מהדלת האחורית בכלום כסף, כמה עונות אחרי שהיה בנעליים שלהם.

Lord Anthony 23 ביוני 2019

זה פשוט שחר מתנהג כמו שהוא יודע להתנהג. השנים הטובות של מכבי חיפה בשניים וחצי העשורים האחרונים התבססו על ניצול היתרון הכספי של חיפה כדי לרוקן את קבוצות הליגה מהכישרונות הישראלים שלהן. שחר זיהה שהוא יכול לשחזר את שיטת הפעולה הזאת עם בני יהודה והוא לא היסס לרגע.

ניר 24 ביוני 2019

מכבי חיפה כרגע היא קבוצה עם סגל בינוני, צריך להגיד את זה בפה מלא. ההגנה חלשה (חוץ ממאבוקה), הקישור חלש (חוץ מסלליך, שפצוע, ופלצ'נקו) ובהתקפה יש שחקן אחד מבטיח שעוד לא קיים (שועה). כל יתר השחקנים הם פשוט לא ברמה שמתאימה למכבי חיפה. השחקן היחיד שהראה משהו וברור לנו שהוא כישרון גדול, פריי, כנראה לא ימשיך. שון וייסמן נראה כמו סיפור תומר חמד 2 – שחקן שלא קיבל קרדיט מספק ואת הפריחה שלו יעשה במקום אחר. בקיצור – זה סגל שיקום ויפול על היכולת למצוא זרים טובים. בינתיים, לא נראה שזה קרוב אפילו לקרות.

אורי 24 ביוני 2019

ועכשיו מדברים על בוזגלו
זו הולכת להיות התפרקות לתפארת

holden 24 ביוני 2019

איך לא מבינים חברים שלי היקרים ובני משפחתי ששוב עשו מנוי ?
עד ששחר לא יעזוב הצעצוע שלו לא תהיה תקומה למועדון,
הוא אנרכוניסטי,
הוא חי בעבר ולא צועד עם הזמן, יענקלה היקר מה שהיה לפני עשרים שנה לא רלוונטי לימינו אנו,
שחרר אותנו ממך בחייאת יעקב.
אך ורק יעקב שחר הבעיה ולא שום מישהו אחר,
יעקב הביתה והמנכל הביתה והכל יבוא על מקומו בשלום,
בוזגלו< נו באמת

כולם מחפשים את המטבע מתחת לאלומת האור של הפנס, הבעיה היא בפנס עצמו

נועם 25 ביוני 2019

שחר כבר לא מתעסק בכדורגל.
לא זוכר אי פעם שנתקלתי בפארסה כזו, קבוצה יוצאת למחנה אימונים שמטרתו לשפר את הכושר הגופני – בלי מאמן כושר.
משם ממשיכים לשבוע אימוני כדורגל – עם חצי מההרכב של שנה שעברה ועוד כמה שחקנים שלא נמצאים בתוכניות של המאמן (ובצדק).
וכל זה כשהמשחקים בליגה האירופית תיכף מתחילים, fight for europe, זוכרים?
אני כבר לא מדבר על זה שעל הישראלים הפנויים שחר הפסיק להתחרות אפילו למראית עין (בעבר הוא היה שולח את הלקקנים בתקשורת לדווח על התעניינות של מכבי חיפה בכל מלפפון חם), אלא על כך שכל מה שקורה כגאן הוא בדיחה קריסת מערכות ניהולית שמקורה באובדן הרצון להעמיד קבוצת כדורגל, עזבו להילחם על תארים.
כאוהד מכבי חיפה אני רק יכול לאחל לעצמי שבמהרה יומצא טיפול למחיקת סנטימנט לקבוצת כדורגל כי הסבל שהקבוצה הזו מסבה לי בשנים האחרונות מאפיל בקלות על האושר שהסבה בעבר הרחוק. זה סבל שנגרם מכך שבא לך כל הזמן לדפוק את הראש בקיר מהקנוניה הזו של שחר עם עיתונות הספורט ששומרת לו על התחת באופן חסר תקדים ולא מסתתר ובגין כך הוא פשוט יכול לאמלל חיים (ספורטיביים, ולא רק) של מאות אלפי אוהדים.

holden 25 ביוני 2019

גם אסף בן דב המנכל הוא אנטצ'אבל, כולם ממסביבו הוחלפו, צפוטרו, עזבו ורק הוא מופקד כמנהל על כל הקנוניה והפארסה הזו,
בשנים האחרונות ישבתי בכסף
, בימים אלו ממש מופעל עלי לחץ אדיר לשדרג ליציע הזהב,
אמנם יש שם אוכל לא רע בכלל, הבעיה שאני מתלבט האם לתת יד לחבורה הזו שמשנה לשנה ממאיסה עלי את החוויה של ללכת לכדורגל,

הפסקתי ללכת כמה שנים וחזרתי לפני שנתיים כבעל מנוי בכסף ,לרוע מזלי שנתיים נוראיות,אני בדילמה,
מצד אחד זו הזדמנות לשבת עם חברים לאכול משהו לפני או אחרי המשחק, סוג של אסקפיזם מהשגרה, אבך דחילק זה כבר מרגיש סוג של פראייר,
חבל שדווקא במתקן המפואר הזה אין לנו שמחה.

למרות הכל אני כן מאמין שאם נעבור את הסלובנים אנו נעבור גם את שטרסבורג, כולה קבוצה אפורה בליגה הצרפתית שבמקרה זכתה בגביע, סוג של מכבי פת של צרפת.
מי יודע אולי סמי יזכה לארח את שלב הבתים באירופאית, יחסי שנאה אהבה יש לי עם הירוקים, בגלל שאני ככ אוהב אני שונא וההיפך,
סוג של תסמונת האישה המוכה

אורי 26 ביוני 2019

"כולה קבוצה אפורה בליגה הצרפתית שבמקרה זכתה בגביע, סוג של מכבי פת של צרפת."
ואתם כולה קבוצה אפורה שסיימה 31 הפרש ממקום ראשון ועוד מחזור, פחות מחזור או עוד שער, פחות שער אתם לא באירופה בכלל. סוג של מכבי פ"ת (כבר 8 שנים)
עם איזו הגנה תעברו קבוצת מרכז טבלה אפור מצרפת? כל ההגנה שלכם "לא בתכניות"
קישור – אין מנדזק אין פריי, יש 2 שחקנים אפורים מבני יהודה שרק הגיעו
והתקפה, מה? אין וויסמן, אין רוקביצה, יש שוע (שיט הזכרתי את שמו) וזהו

vered s 26 ביוני 2019

אורי LOL

holden 26 ביוני 2019

ימים יגידו לגבי שטרסבורג, היינו כבר בסרט של סנט זרמן, נעבור גם את שטרסבורג. בהנחה שלא נקבל עקיצה ממירה או מורה מסלובניה

Ollie Williams 27 ביוני 2019

גם הייתם בסרט של נומה קאליו
תגיד לד"ר קופלובסקי שיבדוק גם את הזכרון הסלקטיבי על הדרך

Ollie Williams 26 ביוני 2019

אתה ממש צריך לעבוד על המאניה דיפרסיה שלך

holden 26 ביוני 2019

קבעתי תור למחר לדוקטור קופלובסקי, תודה על האבחנה

פרפר נחמד 26 ביוני 2019

הפארסה המוזרה עם בוזגלו מסמנת את הכול.
שחקן שהקבוצה לא ממש רוצה ושחר אמר יאללה ניתן לו 250,000 דולר ירצה ירצה לא ירצה לא ירצה…
כאילו אז אם יש 250,000 דולר ספייר למה לא להשקיע אותם איפה שבאמת צריך?

MOBY 26 ביוני 2019

עדיף ששחר ירתום את הכסף שלו לאגודה למלחמה בסרטן.
אני כבר שלוש שנים בים מספטמבר, איך אומר ניר צדוק, יש לנו קונספט חדש קודם קונים את הריהוט לדירה על מנת שבינואר נוכל לקנות את הדירה עצמה….
אוי ואבוי.

יואב 26 ביוני 2019

ורד,
כל המומ הזה עם בוזגלו, מהדהד יפה את הפוסט שלך.
זה בכלל לא משנה מה יהיו תוצאותיו, מועדון רציני בכלל לא אמור להתעניין במאור(אם כל הכבוד למאור). אבל נראה שחיפה מתעניינת בכותרות סנסציוניות יומיות ולא בפעולות פרודקטיביות לשיפור הסגל. ככה זה לפחות נראה.

holden 26 ביוני 2019

אמרתי את זה אלף פעם מלפני ארבע שנים, אבל בגלל שאני ככ נהנה אגיד זאת שוב,
הכושי עשה את שלו הכושי יכול ללכת,
יענקלה למכור

Comments closed