פנטזי היפסטרים ויקינגים

קודם ניקח את מנהטן. הג׳ינגי מן המכונה.

שוער

לוקאש פאביאנסקי being their

זה לא משנה איך ווסטהאם משחקים וכמה זמן לוקח להם להיכנס לzone – פאביאנסקי הוא תמצית מזוקקת של המילה שוער.  אז  שוערי דגם חדש שמים טונות ג׳ל בשיער ומיסתובבים בקצה של הרחבה שלהם.  פאביאנסקי פשוט לוקח את הכדורים.  קטע פולני כזה.  תיקו  אפס נגד אסטון וילה. פאביאנסקי עם שש הצלות בונוס של שלוש נקודות. בסך הכל 10 נקודות במשחק. ומקום שלישי של השוערים העונה.

מרטין דובורקה  – השוער הכי טוב בפרמייר ליג שאתם לא מכירים.

סלובקי. ניוקאסל. בן 30  כשהיה ילד שיחק גם הוקי קרח. שוער דגם משולב. גם שוער קו  של הצלות על חלל וגם שוער דגם חדש שהצוות המקצועי בניו קאסל הציעו שישחק בקישור. האופנסיבי. הבן אדם עושה דריבל יכול לדפוק דאבל פאסים. הבנת משחק. לימסור. הגיע לניוקאסל בהשאלה מספרטה פראג ביום האחרון של חלון חורף 2018   בתחילת 2019 קיבל את את הפרס של איגוד כתבי הספורט הצפוני בתור השחקן המיצטיין של העונה בפרמייר ליג. זה אומנם רק הפלג הצפוני אבל הבחורים האלו חושבים הרבה לפני שהם מחליטים למי לתת את הפרס שלהם. המרקה הספרדי דירג אותו באותה עונה במיקום 20 מכל השחקנים בפרמייר ליג. דוברקה היה ילד היפראקטיבי וגם עכשיו לא מפסיק לדבר עם הגנה שלו. רפא בניטאז אוהב את הדרך שבה הוא מדבר עם ההגנה שלו בכל אופן בנטיז כבר לא בבית אבל זה הוא שהיתעקש להביא את מרטין דוברקה  למרות שהקבוצה כאילו לא היתה צריכה שוער ושישה משחקים אחרי שנעמד בשער ניוקאסל נחלצה ממאבקי הירידה.  זה דבר מאד בעייתי לעמוד בשער של ניוקאסל אז מרטין דוברקה זה הימור. לא מושכל.

הגנה

מרקו אלונסו – זה הוורלד קלאס היחיד שיש ללמפרד בצ׳לסי

ולכן הוא הושיב אותו על הספסל 4 משחקים. not good. בכלל צ׳לסי ניראיית כמו ניסוי שהישתבש אבל האוהדים מחליקים על התחת של עצמם כי כולם צעירים או שחקני בית או שיחקו בדרבי קאונטי או משהו. משחק אחרון מרקו אלונסו פותח בקישור שזה  good . אז אסיסט והכל.  חמש נקודות פנטזי על השולחן.

ג׳ניק וסטרגארד -הבלם הכי טוב בפרמייר ליג שאתם לא מכירים

וסטרגארד בלם של סאות׳המפטון. דני. בעונה שעברה הוא היה בפנטזי היפסטרים. והעונה זה ניראה שהפנים את כל מה שצריך להפנים בשביל בשביל להפוך לבלם שמוביל את שחקני ההגנה בפרמייר ליג. והוא עושה את זה בסאות׳המפטון שהתחילה את הליגה בצורה דפוקה  ורק עכשיו מיישרת קו עם עצמה.  סאות׳המפטון היא חלק מכמה מועדוני פרמייר ליג שאמורים להגדיר את האופי של הליגה. חוץ מזה אם כבר מדברים על בלמים} בפנטזי של האלופות התחילו לתת נקודה על כל שלושה חילוצי כדור. זה מעט מדי במונחים של כמה פרמטרים יש לכם וכמה מעט אתם מחדירים לתוך הפנטזי אבל זאת התחלה. בפנטזי של הפרמייר ליג מיסתפקים ב- קלינ שיטס. גולים. אסיסטים. not cool
ג׳ניק וסטרגארד מתחזק שני קלינ שיטס וגול אחד שהבקיע למאנ יונייטד. שזה אומר לדה -חאה.  בלם איכותי בליגה שההגנות שלה מיתפוררות.

לי טיילור מאסטון וילה זה האהבה שלי לשחקנים מגניבים מווילס.

תגידו מה שתגידו על הבן אדם הוא נתן שני קלינשיטס בימים גרועים. זאת אומרת מי שם זין על אסטון וילה. אף אחד. אז בכל פעם שהוא מביא שש נקודות. אתה היחיד ביקום של הפנטזי  שמקבל אותם.

אנג׳לני – סיטי

הילד שהגיע מהכדורגל ההולנדי לא מקבל דקה אצל פפ. זה שחקן הגנה שאני מאד אוהבת. ותה חייב לשאול את עצמך בשביל מה קנו אותו אם ככה. או מה פפ ראה בו. או איזה שחקן הוא מנסה לעשות ממנו.

קישור

דה ברויינה -הג׳ינגי מן המכונה

פפ לא פתח איתו נגד נוריץ׳. כניראה בגלל ליגת האלופות. סיטי ניראו בילעדיו כמו מכונה בלי ה-שכל שלה. ראיתי את המשחק עם חבר שלי אורי בן 8. במחצית הראשונה הסתכלנו על הניסיונות העלובים אין מילה אחרת של סיטי לאיים על השער של נוריץ׳. כלום לא היתחבר כלום לא קרה וניסינו להבין מה זה דה ברויינה בשביל סיטי. אורי אמר שאם המכונה חורקת אז דה ברויינה הוא השמן של סיטי. אחרי עוד כמה התקפות באמת חסרות כיוון קבע שדה ברויינה הוא המפתח של סיטי ושלקון אגאורו שחקן אוטונומי יש מפתח גם בלי דה ברויינה אבל זה מפתח שבור. זה נכון שסיטי היסתדרו עונה שעברה בלי. וזה עוד יותר נכון שצריך להיתרגל לשחק בלי. זה שפפ פתח בלי דה ברויינה בשביל הצ׳אמפיונליג זה כל כך שחצנות שאומרת שהליגה האנגלית נהפכה לספרדית שהגיע להם כל כך להפסיד. והם הפסידו. לדה ברויינה יש חמישה אסיסטים וגול מפתיחת העונה שזה מרשים.

פליפה אנדרסון – ה- קשר עם הכדורגל הכי יפה על הפלנטה

ווסטהאם. עוד לא פתח את העונה.

אמיליאנו בואנדיה – קודם ניקח את מנהטן.

ילד ארגנטינאי בן 20 שהגיע לנוריץ׳ בשביל לכבוש את העולם.    אמיליאנו בואנדיה  שחקן כדורגל מבריק טכני ממציאן חד כמו תער.  פחות מאחוז בחרו אותו לפנטזי שלהם. זה יעבור להם. אמיליאנו בואנדיה הוא מהדור החדש של שחקני פרמייר ליג.  אומר תודה שהגיע לנוריץ׳.   ילד טוב.  מראה אהבה למועדון שלו.   אפס רגשי נחיתות. נתן 4 אסיסטים :  נגד ליברפול נוריץ הפסידה 4-1       נגד צ׳לסי נוריץ׳ הפסידה 3-2    נגד סיטי נתן שני אסיסטים נוריץ׳ ניצחה.  מסוג השחקנים שיתפתחו לקשרים מפחידים בכדורגל אנגלי אינטנסיבי שבו לא שורקים לך כמעט על כלום.

טוד קאנטוול -ילד מתוך סרט אינדי

נוריץ׳. לנוריץ׳ יש שני קשרים בתוך עשר הקשרים שמובילים את ה-פרמייר ליג.  אמילאנו בואנדיה וטוד קאנטוול. זה אומר הרבה על  הכישרון שלהם.  קאנטוול ילד בן עשרים וקצת נתן שני אסיסטים ושני גולים. ניראה כמו שחקן סרט אינדי שווה במיוחד. כישרון על פול פאאור. יש לו 27 נקודות והוא שותף אפקטיבי וחד בניצחון על סיטי. אפס רגיש נחיתות דור חדש של שחקני אנגליה.

גולרים

קון אגוארו – מתוך הבנה עמוקה שצריך להביא גם נקודות

כי פנטזי זה גם מישחק.

פטריק קטרונא – ילד איטלקי שמילאן זרקה מהחלון.

וולבס. בכדורגל האיטלקי  העלו אותו על רכבת הרים. דוגמא ומופת לאיך דברים ניראים כשהם לא מיסתדרים. גולר. מיספר 9 מקורי. היה אמור להיות היורש של אינזאגי.  כל הזמן מחפש את השער יודע להיתמקם. יודע  לנצל היזדמנויות.  מאד פיסי. יש מצב שהוא שרוט. עוד שחקן מהדור החדש של שחקנים שמגיעים לפרמייר ליג.  איטלקים לא מגיעים לשחק בכדורגל האנגלי וכל פעם שאחד כזה נופל בטעות לאיזור הקרבות שבו לא שורקים לך כמעט על כלום זה מקבל אפקט  של אמנות אלטרנטיבית. אז ילד שעבר בכל הנבחרות הצעירות שהיה אמור להיות החלוץ של מילאן בוחר לעבור לקבוצה קטנה מהפרמייר ליג בשביל לפתח את הקריירה שלו ולא לעשות את זה בקבוצה קטנה באיטליה. לא בטוח שהגיע בשביל לשבת על הספסל אבל שם בדיוק הושיבו אותו. וולבס מרוסקים העונה. בהפסד לצ׳לסי נתנו לו מספיק דקות והא הכניס גול. לא בטוח שהוא משחק את הסגנון של וולבס. כן בטוח שזה גולר לפרמייר ליג.

אוליבר מק בארני – ויקינג על כדורי הרגעה

אין שום סיבה שמקבארני יהיה בנבחרת הפנטזי של אף אחד. אבל מדובר בחתיכת גולר  עם חוש הומור ומזג דיכאוני. די. אנ. איי סקוטי. ימצא את הדרך שלו גם בפרמייר ליג כמו שכל טרו גולר אמור.    נימצא במערכת יחסים מסובכת ומצחיקה עם עצמו.  משחק בשביל שפילד יונייטד. בעונה שעברה נעץ 22 גולים בשביל סוונסי.  הגולר הכי טוב שיש או אין לסקוטלנד.

 

 

תינוקות באזבי -72 -מכה מתחת לחגורה

19 Comments

משה 18 בספטמבר 2019

השוער של ניוקאסל הוא כנראה הגרוע בליגה.
פביאנסקי לא הרבה מעליו.

צהוב בלב 19 בספטמבר 2019

מה עם תמי אברהם?

ארז 19 בספטמבר 2019

השחקן עם השם הכי טרנסג'נדר.
הכי קמצן: מאטיפ.

Ollie Williams 19 בספטמבר 2019

כשישראלים משדרים אותו זה תמיד נשמע שקוראים לו תמי 4

ארז 19 בספטמבר 2019

נכון :)

אלעד 19 בספטמבר 2019

את מי זה מעניין?

צור שפי 19 בספטמבר 2019

גדול. ומה עם פוקי? רק בגלל השם מגיע לו. יש לי גם כינוי. אם זאטופק היה ״הקטר הצ׳כי״ אז פוקי הוא ״הפלוץ הפיני״.

אלון 19 בספטמבר 2019

ניל טיילור (ולא לי) מאסטון וילה.

vered s 19 בספטמבר 2019

נכון נכון ניל טיילור

matipool 19 בספטמבר 2019

מעולם לא שיחקתי פנטזי או פיפ"א ואין לי מושג איך זה מתנהל ובכל זאת:
1. דה ברוינה לא פתח מול נוריץ' כי הוא חזר משני משחקים של נבחרת בלגיה וזכר של פציעות עומס מהעבר. עדיין, סיטי הייתה אמורה לנצח די בקלות והיא הפסידה יותר בגלל החיסרון של לאפורט ולא של דה ברוינה.
2. דובורקה הציל את ניוקאסל כשבניטז הביא אותו. נתן כמה תצוגות עילאיות. נחשב כיום לשוער ליגה טוב ולגיטימי ככל הידוע לי (למרות ההשמטה מול מאנה בשבת שאולי השפיעה על התגובה של משה).
3. טד קאוונטל – מקסים לגמרי ואליל הבנות בקרוב. נזכור לו כל העונה את השער והחגיגה מול סיטי. אכן אפס רגשי נחיתות.
4. בואנדיה – תודה! גם לך נזכור את סיטי.
5. אלונסו – הוורלד קלאס היחיד של צ'לסי? עזבי שהוא כבר כנראה לא וורלד קלאס אבל מה עם קאנטה? אולי קאפה (שוער נבחרת ספרד)? פוליסיק או פולישיץ? בכלל, התדמית של צ'לסי של חבורת ילדים שאספו מהיקב והגורן כל כך לא נכונה (בנוסף לנ"ל יש את וויליאן, קובאביץ', ג'ורג'יניו, בארקלי, ז'ירו, פדרו, רודיגר, אספי, לופטוס צ'יק, זומה, כריסטנסן) וביחד עם צעירים מעולים כמו תמי אברהם, מייסון מאונט והדסון הודוי יש ללמפארד סגל טוב שיסיים להערכתי לפני יונייטד וכנראה גם ארסנל בגלל ההגנה הליצנית שלה.
6. וסטרגארד – אמנם דני אבל "בלם אנגלי".
7. פוקי!!! איפה פוקי?

צהוב בלב 19 בספטמבר 2019

צודק פוקי תמי ואגוארו זה באנקר

משה 19 בספטמבר 2019

בואנדיה הוא קרוב של אאורליו בואנדיה ?
ראיתי מהשוער של ניוקאסל לא מעט טעויות גם בשנה שעברה ולכן אני לא מעריך אותו במיוחד. עם זאת לא עקבתי אחריו בצורה רצינית.

vered s 19 בספטמבר 2019

היי זאת נבחרת היפסטרים זאת לא הנבחרת הכי טובה אם הולכים על בטוח אז פוקי בטוח. יש את סטרלינג כל החבורה של ליברפול זה נבחרת היפסטרים

Fluttershy 19 בספטמבר 2019

זאת הקבוצה שהיא בחרה במסגרת התקציב, מה אתם רוצים ממנה?

tmak 19 בספטמבר 2019

כרגיל כייף לקרוא את טור הפנטסטי שלך והבחירות המשעשעות. לבחור את אלונסו מכל המגניבות החדשה של צ'לסי זה לא היפסטרי אלא הפוך על הפוך או היפיות של ממש. ובובי פירמינו ממש חסר לי בחוד שלך לקבל קבוצה היפסטרית עם קצת שמחת חיים.

vered s 20 בספטמבר 2019

פוקי הופך את נוריץ׳ לקבוצה משמעותית לטון של הפרמייר ליג. כי גם כשמועדונים גדולים מנצחים אותה הם לא חסינים בפני הגולים של פוקי וחדוות המשחק של הקשרים הצעירים והמוכשרים שלה בהתאמה. נוריץ׳ שולחת מסר לכל המועדונים קטנים בינוניים בליגה. וזה מעולה. שאפשר לנצח לא רק עם בונקרים ושגם אם אי אפשר לנצח אפשר לעשות משחקים שהם חגיגה התקפית.

עמית 21 בספטמבר 2019

מצדיע להתאמה של סגנון הכתיבה לטור. המדיום הוא המסר וזה

אסף the kop 21 בספטמבר 2019

חשבתי שהמטרה בפנטזי היא לצבור כמה שיותר נקודות, לא ?

7even 22 בספטמבר 2019

חזק מאד!
אני רק בפנטזי נ.ב.א לא בכדורגל, אבל תמיד כיף לקרוא כתבות כאלו על הפרמייר ליג.
החזרת אותי למימי 'שם המשחק'

Comments closed