שמח באשדוד – יואב ויכסלפיש

א.ס. "אדומים" אשדוד – מכבי רחובות 0:7, ליגה ג' מרכז, איצטדיון המכללה להנדסה אשדוד

אחרי עונה סוערת במחוז דרום שהסתיימה בעלייתן של עירוני אשדוד ומכבי שדרות לליגה ב', החלה העונה הפועל אשדוד החדשה את המסע לליגה ב' במחוז מרכז. ליד הגדרות נצפים אוהדים עם כיתוב "הצבא האדום" והמקהלה כולל המתופף יודעת מצוין את העבודה. אוהד מסור מחלק שירון עם הלהיט "אוהדי עירוני תקשיבו לי טוב/עוד נשרוף לובשי צעיף צהוב/נאשפז בכפייה כל אוהד ואוהד/ אפילו הדולפין כבר התאבד" ". האולטראס מצטופפים ליד הגדר ושרים בין היתר על שש עשרה שנות הציפייה מאז האיחוד ההוא שהוביל להקמת מ.ס. אשדוד.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

מכבי רחובות מופיעה בצהוב בעם לוגו "הפסקת אוכל" על החולצה אבל השחקנים שלה נראים טוב מאוד במחצית הראשונה ומסכנים את השער, לאשדודים אין לוגו על הבטן אבל "חרש אשדוד" וחברת הסעות מקומית מקשטים את הגב. אחרי כמה שירי עידוד נשמעות גם קללות לעבר שחקני היריבה תוך ציון מספר החולצה. מישהו מעדכן ש – 20 ברחובות זה אור אברג'יל ובקללות נשמע השם המפורש.  רחמים טבגה ועדי קסלסי מטרידים את ההגנה ושימי ביטון מאשדוד רושם החמצה גדולה וזוכה למנת קללות מהיציע.

*

אוהדים שומעים רעש מכיוון המגרש  הסינתטי ומנסים להעריך כמה אוהדי עירוני הגיעו למשחק נגד מעלה אדומים. המחצית מסתיימת ב – 0:0  ואוהד מטיח בשופט שהוא "שמן מסריח, אמבטיה עם רגליים". בתואר הפזמון זוכה: "מי שלא אוהד הפועל – בן זונה" (מי שטוב לו ושמח). האולטראס תופסים איזור ליד הגדר אבל הם לא לבד. חבורה אחרת עומדת בקצה השני ועוד כמה עשרות מאחורי השער.

*

במחצית השנייה זה נראה אחרת, משה שלו עושה את הספתח בדקה ה – 50 ונועם תרועה בועט לקורה אבל מתקן ומוסיף את השני בדקה ה – 65. רחובות מחדשת את המשחק וסופגת מיד את השלישי מנדיף ווראקט. האוהדים מבינים שהסיפור גמור ועוברים ל"מי הבא בתור? מכבי עקרון" ואחד מהם מתקרב לגדר של תא הכבוד ומבטיח לעשות שפטים ביריבה הבאה. אחרים מתעניינים לגבי לוח טרמפים או הסעות למשחק העונה.

 

המנוול שהמצאתם בראש שלכם
יומן האליפות של הפטס (17) - הניצחון על יוסטון

4 Comments

דודו כהן 14 בינואר 2017

הדולפין חי?

הארכיון 15 בינואר 2017

לא הבנתי מי זו הפועל אשדוד עד עכשיו.
זה הפועל ת"א בגלגול החדש?

ויכסלפיש 15 בינואר 2017

א.ס. אדומים זה הגלגול הנוכחי של הפועל אשדוד ההיסטורית, שנמחקה ב-1999 בעקבות הקמת מ.ס. כאיחוד שלה עם עירוני, כשלמעשה זה היה רק שינוי שם לעירוני

הארכיון 15 בינואר 2017

מי זו הפועל אשדוד ההיסטורית? כדוריד או רגל?
באשדוד אני מכיר רק עירוני אשדוד

Comments closed