נכון יצאת מאוחר?

הפועל אבירי בת ים – מ.ס. ראשל"צ 3:6 ליגה ג' מחוז מרכז, האצטדיון העירוני בבת ים

לאצטדיון בבת ים יש שלושה שערי כניסה אבל כולם סגורים, ורק אחרי דפיקות על הזכוכית בכניסה למשרדים – אני מצליח להיכנס ומגלה שכבר 1:1 לעיני שלושה צופים בלבד. אני שואל אותם למה הגיעו ומקבל תשובות "אני שחקן ראשל"צי פצוע", "אני אבא של הקוון", "הבן שלי משחק בבת ים". לטענתם במשחק רגיל באים חמישה עשר צופים אבל היום פורים.

*

במצב כזה שומעים היטב את השחקנים ואת הנזיפות וההוראות, הדרישות והצעקות על השופט. מעל כולם בולט פליקס חלפון, כיום מאמן בת ים, עם פנינים כמו "יש לכם שני חלוצים נצלו את זה… אתם בסדר בראש?…. תגיד לו עוד פעם אחת והוא עף החוצה, מבחינתי שנישאר עם שבעה שחקנים".

*

על המגרש אני רואה את אורן דיין, חלוץ שעבר הרבה תחנות וממשיך לחפש את השער גם בגיל 41 עם המדים האדומים-שחורים של בת ים והלוגו "SEA TOWER" מול הלבן הנקי של האורחים. ראשל"צ עולה ל-1:2 בשער יפה של אלעד דן בבעיטה לפינה הגבוהה אבל בת ים מגיבה בצמד ורועי אסייג משווה ל-3:3 במחצית.

אשתו של דיין מגיעה עם הילדים ומספר הצופים ביציע מוכפל מארבעה לשמונה. הזעם על השופטים בא לידי ביטוי בצעקת מכל הכיוונים ואני קולט דיאלוג בנוסח "תצלם מאחור את כל הטעויות שלי ותראה לי בסוף… אבל לא יישאר לי מקום בפילם".

*

במחצית אין לאן ללכת אז אני עולה למעלה ומצלם את הנוף, שכולל את בית הקברות ואת חצי חינם ובאופק אצטדיון הברפלד בראשל"צ. למטה אפשר להבחין במה שהיה פעם תא העיתונות, והיום הוא שולחן מוזנח ושבור. במחצית השנייה הקוון בלט בנוכחותו עם שורה של שריקות לאופסייד ומטר קללות מהספסלים, בעיקר זה של בת ים. האב ביציע נהנה לראות את הבן אביאל כובש למארחת וכאשר סופסוף נשרק פנדל לבת ים, עשר דקות לסיום, פקד פליקס על שחקניו לתת לבני לבעוט, והוא העלה ל-3:5 והבטיח את הניצחון. אימא של שחקן נוספה ליציע לאחר שלטענתה "דפקה על הדלת חצי שעה עד שפתחו לה". הקהל התפזר בסיום ללא דיבורים מיותרים ופליקס הצביע על שחקן ואמר לו "נכון שיצאת אתמול עד מאוחר?"

הנצחון על אתלטיקו
בסדר כזה

6 Comments

רועי 3 במרץ 2018

שרדת הכי חשוב

Amir A 3 במרץ 2018

ויכסלפיש, נראה לי אתה אחראי לחצי מסעיף ההכנסות מכרטיסים של קבוצות הליגות הנמוכות. כל משחק שאתה מגיע אתה מכפיל את כמות הצופים במגרש.

מאשקה 3 במרץ 2018

נהדר, איזה יופי. !!!
אני אוהבת לקרוא את הפוסטים שלך.
יואב, תבוא לסקר גם את המשחקים של "הכוח נגבה ",
ליגה אזורית, עם משחקים אש. קהל ? לא משהו.
( מועצה אזורית יואב )

Gil - Zimbabwe 5 במרץ 2018

מאשקה סעי קצת מערבה ותכתבי טור אורח על הדרבי בין מפלסים – לברור חייל.

אלכס דוקורסקי 3 במרץ 2018

מעולה!

Gil - Zimbabwe 5 במרץ 2018

לא מפסיק לצחוק….
הציטוט האחרון של פליקס חלפון, ענק. פליקס האיש שהיה מחבר את הלילה עם הבוקר.

Comments closed