ההוא מגדרה

הפועל רמת גן – הפועל קטמון ירושלים 2:2, ליגה לאומית, אצטדיון רמת גן

לפני פתיחת המשחק אוהדי קטמון, עולה פוטנציאלית לליגת העל, מריעים כצפוי לשחקנים שלהם, ואז הכרוז מגביר את הקול עם ההרכב של המארחת ומצפה לקונטרה מהקהל, אבל זו לא באה. כנראה "הקומנדו" איחרו למשמרת או עשו סופשבוע ארוך. אוהדי קטמון ממלאים את שער 3 למטה מהווים רוב גם בשער 2. תא הכבוד מאוכלס בשיטת "מי שבא – ברוך הבא" ולא על בסיס הזמנות.

קטמון פתחה בלבן עם "אלטשולר שחם" על הבטן ותוקפת את השער, עם שתי הזדמנויות בעשר הדקות הראשונות אבל המארחת (באדום, לוגו "אורפז") חזרה מהר לפוקוס והחלה לתקוף, אור ברוך, פעם ב MLS , והיום, בגיל 26, בשפיץ של האורדונים, דחק מקרוב בדקה ה-24 אחרי ריבאונד מהקורה, ואז התברר שיש כמה עשרות אנשים שמחים באצטדיון הם חגגו והניפו ידיים אבל לא מצאו מילים יותר מתאימות מ"הפועל עולה", לא שמעתי "אוי/יוי/יוי/יוי/יוי… הפועל רמת גן" וגם לא "אנחנו הקומנדו של הפועל רמת גן/ את השפיות איבדנו כבר בגיל קטן" ושום דגל לא הונף.

ביציע השני הגיבו עם "עד המוות הפועל" ודגלים של "בריגדה מלחה" ובוב מארלי. ירדן אבוחצירא כמעט השווה בנגיחה אבל האורדונים ירדו עם 0:1 להפסקה ושעתו של המזנון הגיעה. עברתי ליציע של קטמון ושמעתי דיונים לגבי מחירי הכרטיסים בליגה וכמות הקהל שהגיעה ("סגרנו אלף היום? קשה לדעת כי אנשים יצאו.."). המחצית השנייה נפתחה בשירת "יאללה הפועל לתת ת'לב והנשמה.." (אילו ציפורים) ולצד בוב מארלי והבריגדה זיהיתי גם דגלון של ANTIFA.

שלוש דקות במחצית השנייה הספיקו לקטמון כדי להשוות עם פס של אבוחצירה לאקפביו שבעט שטוח מתוך הרחבה, אבל אז כשהיה נדמה שהמומנטום משתנה – הגיעה טעות גסה בהגנה ותומר ששונקר העלה את המארחת ל-1:2 בבעיטה שטוחה לפינה. אבוחצירה השווה בדקה ה-62 אחרי שהשתלט על כדור ברחבה, אבל התוצאה לא השתנתה עד לסיום אחרי החמצה של אנאס מחמיד מקרוב ולמרות השיר על הפטיש והמגל והאינטרנציונל וקללות רבות לעבור ליאור לוי שנחשד בהתחזויות לפצוע.

קטמון התרחקה מליגת העל, רמת גן לא הצליחה להתרחק מהמקום הארבעה עשר המוביל למבחנים, והרוכל המבוגר, שנצפה בשבוע שעבר בגדרה עם שלוש בייגלה בעשר הציע במחיר הזה ארבע טרופית (שנקראת היום "בוסתן" ומיוצרת בטייבה).

גווארדיולה וקלופ
שבתרבות - בדרך לשום מקום

6 Comments

Amir A 6 באפריל 2018

כתבת אנטיפה, לאסף דה קופ יצא הוריד במצח.

אלכס דוקורסקי 6 באפריל 2018

יואב, סחטיין על הדברים.
אור ברוך מחליף משום מה לא מעט קבוצות. מהמעט שצפיתי בו, התרשמתי שאולי לא מצא את מקומו ב-MLS, אבל לפחות בליגת העל יש לו בהחלט מקום.

מאשקה 7 באפריל 2018

הפועל קטמון קבוצת "הבית" שלי.
שמה עליהם בכל שנה 1,000 ש"ח, ויש לי מינוי.
לא מגיעה למשחקים….
"הפטיש, המגל והאינטרנציונאל" …….

אולטרע 7 באפריל 2018

הקומנדו הודיעו לפני חודש-חודשיים על הפסקת פעילות

ויכסלפיש 7 באפריל 2018

תוכל לפרט יותר?

אולטרע 7 באפריל 2018

אין מה לפרט, הודיעו בדף הארגון בפייסבוק שהחליטו לקחת הפסקה עד להודעה חדשה

Comments closed