בסוף מוסא נכנס

עוצמה חולון – מכבי השקמה 1:2, ליגה ג' מחוז ת"א, האיצטדיון העירוני בחולון

פתיחת קרב הצמרת בין המוליכה לסגניתה התעכבה ברבע שעה בשל דרישת השופט שאחד השחקנים (מפאת כבודו לא אזכיר את שמו) יוציא את העגיל מהאוזן. חבריו לקבוצה והצוות המקצועי ניסו לעשות זאת וביציע גיחכו וגם הזהירו מתנועה חדה שתגרור פציעה חמורה. אחרי רבע שעה השחקן הרים ידיים והמאמן שלו אבי עזר שינה את ההרכב. חולון פתחה בתלבושת צהובה עם פס כחול ולגו מוסך גדי את דוד (מבת ים) מול לירון מותגים על חולצות הפסים של השקמה.

*

עוצמה פתחה חזק ועמי נחאיסי נגח מקרוב בדקה השלישית לידיים של אריאל בר. אוהד חולון זיהה ביציע פנים מוכרות וקיבל תשובה חיובית לשאלה "נכון שאת מארחת בג'פניקה?". יעקב כהן, הבעלים החדש-ישן של לזרוס ("אגודת ספורט מור") הופיע ביציע וקיבל את הכבוד המגיע לו. בהמשך הוא נשאל איך הקבוצה פספסה את יונתן כהן ומתן חוזז לפני שלוש שנים. השקמה ניסתה לעתים לחץ גבוה עם אביתר נדלר ושון צופי מקדימה אבל לא סיכנה את השער, ועידן אשכנזי החמיץ מקרוב. מיציע הכבוד (ארבעים צופים+ עשרה למעלה ביציע הבטון) נשמעו זעקות "הרצל, תכניס את מוסא" כבר אחרי חצי שעה, אחרי עוד החמצה של נחאיסי, אבל המאמן הרצל בוסתנאי (68) לא התרגש. היציע עבר לאיומים "שופט תיזהר, היום אין אבטחה", והמחצית הסתיימה ללא שערים.

בהפסקה גיליתי שיש בחולון איצטדיון אולימפי, ולא סתם איצטדיון עירוני. חלק ממנו נראה כמו אתר בנייה עם מכולה של צים וכלי חפירה סמוך לחומה. עוצמה פתחה חזק את המחצית השנייה ונחאיסי שוב החמיץ מקרוב. הקריאה "הרצל תכניס את מוסא" נשמעה שוב אך לא נענתה. ואז, בדקה ה – 58 קיבל בן אלוני כדור, חדר לרחבה ובעט חזק לפינה הימני הקרובה ו – 0:1 לעוצמה. ביציע חגגו והשקמה ניסתה לתקוף, כולל בעיטות מרחוק. הרצל סוף סוף הכניס את מוסא בן חיים, עד לפני חודשיים מאמן שעריים וכיום בגיל ארבעם ושלוש ג'וקר בספסל של עוצמה שנכנס לקראת הסיום. מוסא נכנס ואז אביתר נדלר מצא את הרשת והשווה מקרוב. הרצל ספג נזיפות מהיציע "למה הוצאת את טל?", ארבע דקות לסיום ה – 90 קיבל נחאיסי מסירה עומק אלכסונית  חדר חרחבה והקפיץ מעל בר ו – 1:2, שלא השתנה גם אחרי שש דקות תוספת זמן. עוצמה בדרך לליגה ב', כמו באליפות המחוז ב-2012, גם אז בוסנתאי אימן.

חידון מספר 641. 2018
הרגענוהום

9 Comments

אמיתי 29 בדצמבר 2018

אסור לשחק עם עגיל? מי היה השופט, צביקה שרף?

אריק האחר 30 בדצמבר 2018

תענוג לקרוא .
כשרואים וקוראים מה קורא בליגות הנמוכות דרכך
מבינים אחר כך את מצב ורמת הכדורגל בארץ .
השאלה שלי ולא בציניות האם אתה נהנה או סובל
ממה שאתה רואה וחווה

S&M 30 בדצמבר 2018

יש כאלה שנהנים לסבול.
#רקאומר ;-)

מאשקה 30 בדצמבר 2018

אני מאוד, מאוד אוהבת לקרוא את הפוסטים שלך.
ממש נהדר. תודה לך

ויכסלפיש 30 בדצמבר 2018

הולך מרצוני ולרוב נהנה, אלא אם מזג אוויר גרוע או קהל בלתי נסבל

אחד 30 בדצמבר 2018

הפוסטים שלך פשוט אדירים! קורא אותם בהנאה אדירה כל פעם גם אם לא מגיב.

זה נשמע חוויה אדירה ואני מקווה לזכות לכמה שיותר פוסטים שכאלה ממך (משבת לשבת).

אריק האחר 30 בדצמבר 2018

בכול מקרה תודה
נהנה מאד מהפוסטים שלך
זה החצר האחורית של הכדורגל הישראלי
לא שהחצר הקדמית מדהימה

ניצן 1 בינואר 2019

ויכסלפיש אתה גדול

פרידה מהבנק 1 בינואר 2019

אהבתי. תודה!

Comments closed