בהתאחדות טרם עדכנו

עירוני בית דגן – הפועל נחלת יהודה 1:4, ליגה ב' דרום א', איצטדיון "עופר", בית דגן

לאצטדיון הקטן אין קשר למתקן בחיפה והוא נקרא ע"ש שחקן העבר עופר ברזילי. טריבונות אבן קטנה וקיוסק בשם "דאבל פס" מקדמים את פני הבאים, ואני מבחין מיד בשלטי פרסומת שפונים כלפי כביש 1 – "סטייק בלדי" ונדל"ן, אבל הם ייראו רק למי שיורד מהכביש לכיוון העיירה, בניגוד לאפקטיביות של השלטים באצטדיון של אזור.

סמוך לפתיחה אפשר לספור פחות מעשרה צופים אבל הזרם מתגבר ובמחצית הראשונה מספרם מגיע לאזור הארבעים. מטוסים ממריאים בהפרשים של דקות ספורות וגורם באיגוד השופטים מתפלא "איך אפשר לחיות פה". עונה לו חברו: "במושב חמד המצב גרוע בהרבה".

בית דגן, בלבן עם לוגו "דלתות אלון", פותחת במתקפה על הכתומים-שחורים נטולי הלוגו של נחלת. השלטים של הדלתות מציפים גם את הגדר שמול היציע. על הדשא רואים בעיקר חילופי מסירות ואיבודי כדור עד שהגבהה מכדור חופשי מגיעה אחרי ערבוביה לאיתמר בן דוד, שבועט לרשת העליונה ו-0:1 למארחת בדקה ה-25.

נציג האיגוד מנחש שייגמר 3 או 4 אפס אבל שלוש דקות אחרי בועט עומר אלמליח – כך אני מקווה, באתר ההתאחדות טרם עדכנו (י.ו), משלושים וחמישה מטרים ומשווה את התוצאות. רמקול מזכיר לכולם שיש מזנון למי שמעוניין בשתייה וארטיקים, ואני מבחין שיש גם מגרש סינתטי קטן לילדים מאחור. ברקע אני שומע סיפור על קוון שהגיע רק חמש דקות לפני המשחק בגלל הפקקים ועל הגדרת המשחק הזה כדרבי, כי שיכון המזרח משחקים בדרום ב'. מה שמוביל מיד שאלה איך קורה כזה דבר ולמה נמנע דרבי ירושלמי ודרבי הרצליאני בליגה א'. התשובה שאני מקבל היא "איחור ברישום גורר הדחה מהמחוז, אבל זה לא נראה מקרי". המחצית מסתיימת ב-1:1 אחרי שכדור נהדף מהקורה של האורחת בתוספת הזמן.

בית דגן סוגרת עניין תוך חמש דקות במחצית השנייה עם צמד של דייויד קראינסקי בבעיטה ונגיחה מתוך הרחבה לאחר הגבהות מימין. שני ניסיונות הבקעה של צ'יקו דננבאום נכשלו, ושער עצמי של דקל מנחם בדקה ה-77 חתם את התוצאה. ביציע מריעים לקבוצה שלהם. "משחק שאף אחד לא יזכור", מסכם נציג איגוד השופטים.

ארבע המעלות
נשבר המשבר

4 Comments

S&M 12 בינואר 2019

הייתי שמח אם היית כותב מיקומי קבוצות בטבלה. סתם כך שנדע.
חוץ מזה, איך, איך נתת לארז לנצח בחידון?! ;-)

ויכסלפיש 13 בינואר 2019

כרגע נחלת 14 8 נקודות מעל לקו האדום ובית דגן שישית, 17 נקודות פחות מהמוליכה אור יהודה, אבל תביא בחשבון שיש פלייאוף עליון 2-5 בתום העונה הסדירה ומקום 14 הולך למבחני ירידה מול מנצחת פלייאוף של ליגה ג'.

Gil - Zimbabwe 13 בינואר 2019

ניראה לי שהליגות האלו היו מקור השראה לגששים. אתה חייב להגיע לטבריה. לא תפסיק להחזיק את הבטן מרוב צחוק.
אל תפסיק לכתוב, זה ענק.

ניצן 14 בינואר 2019

ויכסלפיש האדיר שלום,

אני משגיח שאתה שם זרקור מיוחד על נושא נותני החסויות במשחקים הללו.
האם זה בראי הברנדינג והמסחור העולמי של הענף?

Comments closed