דאבל יוסי

הכח עמידר ר"ג – מ.ס. כפר קאסם 1:0 ליגה א' דרום

הנהלת הכח כיבדה את האורחים בדקת דומייה לזכר הילדים שנשרפו למוות השבוע ובמגן לזכר סוהייב פריג', שהקבוצה נקראת על שמו. אחרי הג'סטה עלו לדשא האדומים עם לוגו M.BADIR ומולם התייצבו הסגולים בלי ספונסרים על החולצות אבל עם כיתובי שמות השחקנים בגבם. בוקי נאה הכין בלונים ופרחים סגולים והמתופפים התחילו לעבוד כשברקע מיני להיטים מותאמים לסגולים כמו "אוווו/ הסגול עולה" או "1,2,3,4,5,6 – יאללה הכח".

שרון גורמזנו עלה כחלוץ בודד והכח תקפה בעיקר מימין עם לזמי. הקהל נרגע מהר מהשירים ועבר לגעור בקוון ("יאללה לך תעשה בר מצווה ותחזור"). אוהד אדלשטיין ניצל חור בהגנה בדקה ה-18 פרץ משמאל והקשית כדור עליו השתלט יוסי יוסי אסייג וקבע 0:1 מקרוב. "התקפה ראשונה…", מלמלו לידי וחזרו לתקוף את הקוונים בטענה לבזבוזי זמן של השוער צליל חתוכה.

הגיוס הכללי בהכח לקראת "משחק העונה" הביא להערכתי מאתיים וחמישים צופים, כולל המבוגרים שחזו באליפויות של פעם וגם לא מעט ילדים ממחלקת הנוער. המאמצים העקרים נמשכו ורק בדקה ה-26 הושגה הקרן הראשונה. היציע התעורר עם "אני סגול בנשמה/יאללה הכח מלחמה", אבל עד למחצית חתוכה לא התאמץ למרות ששלושה כדורים נבעטו לשער ורק אחד התגלגל לידיו. השריקה למחצית הגיעה והקיוסקים התחילו לעבוד. גם מוליכת הטבלה לא הבריקה ונראתה כמי שסומכת בעיקר על המהירות של אדלשטיין.

השופט שרק למחצית, הקיוסקים החלו לעבוד, צביקה פיק נשמע עם השיר המיתולוגי ובהמשך גם שיר העלייה מ-2008 עם השורות "לכן נשיר בכל הכוח על הכח עמידר/ ברמת גן נמשיך לשמוח/ שישמעו בכל העולם", ואני עברתי ליציע המלא של האורחים, להערכתי שמונה מאות צופים (בחוץ רשומה תכולה של יציעים 1-4 ו-5-8 ולא של כל אחד מהם). כאן המתופפים עבדו במשך כל המחצית עם וארסיות משלהם לשירים הגנריים ("אני אדום בנשמה/ יאללה כפר קאסם מלחמה") וגם טקסטים יותר מתוחכמים כמו "נכנס אל היציע/ עולה במדרגות/ כשאת עולה/אני מתחיל לצעוק…". שניים שלושה אוהדים נשארו עם הגב למגרש ברוטציה. הכח פתחה בלחץ וגורמזנו נגח לידיים של חתוכה כבר אחרי שתי דקות. בהמשך הנטרול ההדדי עבד היטב וסאמח מרעב נלכד שוב ושוב בנבדל של ההגנה. יאיר שפונגין תגבר את התקפת הכח אבל כל המאמצים נכשלו וכפר קאסם ירדה מהמגרש לצלילי "אוי/יוי/יוי… ליגה לאומית".

 

הניצחון בארסנל
משיגנע

5 Comments

שי 26 בינואר 2019

אני חושב שהתכוונת לאוהד אדלשטיין. ארז אדלשטיין עסוק בלשנוא מאמנים זרים בכדורסל.

ויכסלפיש 26 בינואר 2019

כמובן………..

אלכס דוקורסקי 26 בינואר 2019

תודה רבה. עושה רושם שכפר קאסם בדרך לעליה היסטורית ללאומית…

מאשקה 27 בינואר 2019

תודה

S&M 27 בינואר 2019

כבר לא מעודדים הך הך הכח??

Comments closed