בלט בנוכחותו שוקי נגר

הפועל בני יהוד – מכבי רמת השקמה 3:3, ליגה ג' מחוז תל אביב, איצטדיון יהוד

עוצמה חולון דוהרת לליגה ב' ושתי המתמודדות היום שואפות למקום השני ולכרטיס לפלייאוף העלייה. המידע הזה הרשים בערך עשרים צופים בפתיחת המשחק בקרית הסביונים, איצטדיון שלא צריך WAZE  כדי להגיע אליו, אלא לנסוע על כביש 461 עד שרואים אותו משמאל. המידע הזה גרם לכעשרים איש להטריח את עצמם לשריקת הפתיחה, חלקם היו עסוקים בסמארטפונים ואישה אחת פתרה תשבצים.

המאחרים הלבנים עלו עם לוגו REMAX נדל"ן על הבטן מול הצהובים-כחולים עם "לירון מותגים". אחרי עשר דקות הצליח אביתר נדלר לתעתע בהגנה של בני יהוד ולבעוט חזק ושטוח לפינה השמאלית ו-0:1. המקורבים התלהבו וביהוד ניסו לדחוף את השחקנים, ללא הצלחה. למקום הגיע שוקי נגר, שחקן עם עבר בליגת האלופות והווה בתפקיד מנהל בית ספר לכדורגל ביהוד, וסינן "הם רואים בלמים גבוהים, אז מרימים לנגיחה..?".

*

המשחק נרגע ואחרי כחצי שעה החלוץ המרכזי שון צופי בעט בעוצמה לרשת של יוסף נקש אחרי קרוס, והוסיף עוד אחד בוולה סמוך לשריקה למחצית. 0:3 ויהודה בהלם בהפסקה. בשטח לא נמצא רוכל שצועק "אני הולך" אבל כמה צופים הולכים למכונת המשקאות ורוכשים בקבוקי מים/פחיות/ חטיפים בחמישה או שישה שקלים. השחקנים מופיעים בתום ההפסקה מחדרי ההלבשה במבנה הסמוך, שעל הקיר שלו מתנוסס הדגל האדום עם הפטיש והמגל.

*

אוהד עם סמארטפון מבשר למי שמעוניין שיש קלאסיקו בחצי גמר גביע המלך, מוקדם יותר הוא הציג בפני נגר ראיות חותכות לנגיעת יד ברחבה שחייבה פנדל ליהוד ומקבל תשובה: "תראה לשופט אחרי המשחק". מספר הצופים צמח במהלך המחצית ליותר מחמישים, רובם כמובן אדישים. יהוד פתחה בסערה וכבר אחרי שבע דקות צימקה ל 3:2 משערי נגיחה של אלירן מגול, אקס בני יהודה, ובעיטה של עדי בסט. השקמה נראו בהלם אבל חזרו ליזום ואיתי בוקנבוים בעט למשקוף. רבע שעה לסיום הצליח בסט להשוות בנגיחת המשך מקרוב לרשת של אריאל בר, שרשם הצלה גדולה סמוך לסיום והשאיר את השקמה במקום השני שמוליך לפלייאוף. מקורב ביציע הודיע לי שבקרוב חוזרים הביתה לסינתטי החדש שנבנה ליד וינטר.

תינוקות באזבי -50- סולשיאר כבר לא מושלם
פרמיירה פרק 78 - עוזי דן ובורוביץ' - האם סאדיו מאנה יכול לזכות בפרס כדורגלן העונה?

5 Comments

מאשקה 2 בפברואר 2019

תודה לך

Dr.van nostrand 2 בפברואר 2019

באמת לא יודע מה קורה בליגות הנמוכות אבל זה בטוח לא פחות גרוע ממה שקורה בליגה הראשונה.
אז שיחקת אותה.

7even 3 בפברואר 2019

אני לא בטוח שהמהירות איטית יותר מליגה העל.

7even 3 בפברואר 2019

שהקצב איטי *

ויכסלפיש 3 בפברואר 2019

אני בטוח שהקהל של יהוד של פעם לא חש שום קשר לקבוצה הנוכחית, בניגוד למשל למכבי יפו. זו קבוצה שהמקסימום שלה הוא ליגה ב'. השקמה לעומת זאת קמה מחדש לפני כמה שנים ובעשור הקודם שיחקה בארצית ובליגה א' (הכוונה בשתי הליגות שנחשבו רמה 3 בישראל)

Comments closed