גוד אולד שמריה

בית"ר כפ"ס – הפועל מחנה יהודה 0:0, ליגה א' דרום, איצטדיון לויטה כפ"ס

בית"ר כפ"ס אירחה פעם במגרש בשכונת קפלן, אבל הוא לא אושר לליגה א' ולכן עברה לפני כעשור לאיצטדיון העירוני. קפלן עבר שיפוצים אבל משרת את מחלקת הנוער, ושמעתי שהוא לא מתאים לבוגרים בגלל טעות חישוב בגודל המשטח. הקבוצה כרגע אחרונה ובדרך לליגה ב', אבל לא יותר מחמישים צופים (כניסה חינם) הטריחו את עצמם לקרב התחתית נגד מחנה יהודה, שוותיקי האוהדים שלה זוכרים את שנות השישים העליזות. לפחות חצי מהחמישים נראו מעל גיל  חמישים, כולל אחד שמריה מפ"ת, שדיווח לי שהוא במגרשים מאז 1956.

וכך נבלעו רוב הצופים בחלק המקורה של יציע הכבוד, מתחת למפלס העליון, וחזו במשחק חלש ולא מדויק. מהיציע נשמעו אינספור הוראות לשחקנים "יאללה", "הלאה" ותלונות לשופט לקוונים. הצהובים-שחורים תקפו את השער של מייקל חכים, ותאמר טארש חיכה לכדורים בשפיץ של הכחולים-שחורים מפ"ת. במחצית המזנון עשה קופה עם נקניקיה בלחמנייה בחמישה עשר ש"ח, כוס קולה בעשרה ומים בחמישה, והיו קולרים למי שרצה מים חינם.

 

הלוגואים הקטנים על החולצות לא היו ניתנים לזיהוי, אבל מול היציע הופיע אוסף מרשים של שלטי פרסומת, שכנראה מיועדים לקהל של משפחות. שירות להונדה רבץ ליד שירות טויוטה, יחד עם חברת נדל"ן, מוניות, חילוצים 24/7, סטקייה, פלאפל, עיצוב הבית, רהיטים ומרכז כנסים. במחנה ניסו ללחוץ בתחילת המחצית השנייה וטגאבו אדיס הצליח לפרוץ לרחבה בדקה ה-55 אבל גל לובטון הדף את הבעיטה החזקה. כפ"ס ניסתה לתקוף משמאל עם מור צור ושלמה דיזאני והקרוסים להם אכן סיכנו את השער לקראת הסיום, אבל החמצות מקרוב מול השער של חכים שמרו על התיקו, כמו גם משחק נסוג וטקטי של הגנת מחנה עם סולי צמח כקפטן ובלם. בדקה ה-87 סוף סוף ראינו בעיטה מרחוק אבל חכים הדף לקרן, שלא נוצלה, את הכדור של עידו גונן.  אוהדי מחנה ביציע שמחו לשמוע ששעריים השוותה נגד הבקעה, ואוהד צעיר הציע לקוון להיעזר ב VAR וקונן על כך שהמכשיר יגרום למשחקים של מאה דקות. ביציע עוד נשמעה ההלצה "הוא יצא גבר, כמו אימא שלו", לפני שהשופט שרק לסיום והקהל התפזר במהירות.

תינוקות באזבי -52 -יונייטד קיבלה שיעור אירופאי
כשאלוהים משחק בקוביה

7 Comments

ויכסלפיש 16 בפברואר 2019

בבירור מאוחר נודע לי שהספונסרית של כפ"ס עוסקת באיטום ובידוד, ושל מחנה בייבוא, העונה הם גם שיחקו עם "ארמונד חומרי בניין" מאזור

ניצן 16 בפברואר 2019

לא רואים את התגובה שלי? הבוז לרונן ובני. הפרחים – לויכסל האדיר (תודה מיוחדת על ההבהרה/ בירור). לאב.

Dr.van nostrand 16 בפברואר 2019

מה הבעייה לעשות פיילוטים עם רעיונות חדשים לחוקים ולהכרעת המשחקים בליגות הנמוכות?
זה מתבקש.
פשוט אנטי ספורט מה שקורה.
אין שום הגיון. סתם חבל. זה הכל.

red sox 16 בפברואר 2019

מפרסם משלם כסף (או לפחות מממן את התלבושות) בשביל שהלוגו שלו יודפס בגודל שלא מאפשר זיהוי. קלאסיקה ישראלית.

ויכסלפיש 17 בפברואר 2019

הקהל יושב רחוק מהדשא, כי יש משטח מפריד, וזו בעיה. אני לא מאלה שחושבים שאיחוד תמיד מועיל לקבוצות אבל בהחלט חושב שאין טעם לשחק באיצטדיון גדול לעיני כמה עשרות או אפילו 500 ביום טובוי

Gil - Zimbabwe 17 בפברואר 2019

לפי הכתבות שלך (ענק, אל תפסיק!!) ניראה שממוצע הגיל של הצופים עולה משנה לשנה.

Comments closed