בוקי חצוצרה

שמשון כפר קאסם – הכח עמידר רמת גן 2:0, ליגה א' דרום, איצטדיון עליון כפר קאסם

כשלושים אוהדי הכח הגיעו למשחק החוץ החשוב מול הקבוצה השנייה של הכפר. העולה החדשה שהחלה את העונה עם שמות מפוצצים כמו שלומי ארבייטמן ויוסף אבו לאבן, אבל החליפה מאמנים כמו גרביים ותסיים אותה ככל הנראה מחוץ לפלייאוף.

קשה לדעת כמה אוהדי שמשון הגיעו, מאחר שהיציע היה מלא בתגבורת של אוהדי מ.ס, מוליכת הטבלה, שהגיעו אחרי הניצחון על בית"ר כפ"ס וניסו להפריע לסגנית להשאיר את הפער על 3 נקודות. העומס על הכניסה גדל ואיתו הצפיפות ליד הגדרות. בוקי נאה, כתב הפלילים המיתולוגי, טען שהמשטרה התרשלה ויכול לקרות אסון ביציאה, עניתי לו שאולי נסדר פרנסה לכמה סוכני ביטוח. בוקי עודד באמצעות חצוצרה מחוברת למפוח,  שמפעילים בעזרת היד ("שלושים שקל בשוק הפשפשים").

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

הכח פתחה בלבן בלי לוגו של החולצות אבל עם שמות השחקנים על הגב למעלה. המארחים הופיעו בכחול עם לוגו "שלום-PEACE". רון שלום, עם כיתוב על גב החולצה והספרה 1, חילק הוראות מהיציע, מנשה "מונית" ישב משמאלו, והמתופף נתן עבודה. הלחץ על הגדרות עשה את שלו ונרשמו מספר התגרויות, אבל המשטרה מנעה הידרדרות.

על כר הדשא הצליח שרון גורמזאנו להבקיע בדקה ה- 33 במספרת ממרכז הרחבה את ה-0:1 לרשת של דביר קורן, והאוהדים הריעו לו בסגנון SEVEN NATIONS ARMY, וגם עיבדו בהמשך פזמונים נוספים לצד "הך הך הכח". הכח ניצלה את המומנטום ל- 2:0 מהיר של זלאיט מקרוס מימין של עובדיה דרוויש. סיראז' נאסר, ההוא מהאליפות של ב"ש, ומוחמד בדיר חיכו לאספקת כדורים מהקישור של המארחת, אבל זו לא הגיעה. ירין אברהם החמיץ את השלישי סמוך למחצית.

במחצית אוהד הכח נשארו ביציע והרוכל הגיע אליהם עם השתייה. אוהד צעיר ניסה לברר עם צוות טלוויזיה בערבית איך אפשר להשיג וידיאו של השערים. ממול נראו כמה עשרות יושבים על פיגומים בקומה לא גמורה של בניין, ונצפתה גם הצטופפות על גגות של בניינים סמוכים. איוב אבו סבית, שגדל בנוער של הפועל ת"א, נכנס למרכז ההתקפה של המארחת ושחרר את נסאר שמאלה. הוא גם בעט בהמשך מעל השער של אלדר פשכצקי, וגיל סאלם ניסה להחזיר כדור לשוער ונגח לקורה בדקה השבעים. השופט שרק לסיום והמשטרה חיכתה שהקהל יתפזר לפני שנתנה לאוהדי הכח לצאת. למיטב ידיעתי לא נרשמו תקריות.

עולים לרשת -אינדיאן וולס-חצי גמר פדאל-אורחת:דנה ברגר
משוגעים רדו מהגג - ארם אבירם

7 Comments

נולי 17 במרץ 2019

נהדר

Gil - Zimbabwe 17 במרץ 2019

בוקי חצצוצרה, ענק. לא להאמין שזה האיש.
נתן זהבי לא הגיע?
הכח יעלו ליגה?

ויכסלפיש 17 במרץ 2019

באמת שאלתי על נתן, שטוען לעתים שהוא אוהד הכח, ואני לא מפקפק בכך, מתי לאחרונה הוא נראה במגרשים. בוקי ענה לי שנתן כבר עבר גיל 70 ולא מגיע ולהערכתו הופיע לאחרונה בשנות ה-90. האמת? ניחשתי שרק בימי האליפויות, בשנות ה-20 לחייו הכדורגל עניין אותו

אלכס דוקורסקי 17 במרץ 2019

מצוין, תודה רבה.

מאשקה 18 במרץ 2019

כרגיל, אהבתי. תודה

גיא זהר 18 במרץ 2019

אחלה. רק שסיראז' עזב את ב"ש עוד לפני האליפויות.

ויכסלפיש 19 במרץ 2019

נכון…. הייתי צריך לרשום "סגנות"

Comments closed