אופציה יחידה

מכבי עמישב – הפועל נחלת יהודה 2:5, ליגה ב' דרום א', הסינתטי בכפר סירקין

במתקן האימונים של מחלקת הנוער רואים שלטים גדולים של הפועל פ"ת ואין שלטי פרסומת. אל כר הדשא עולות שתי קבוצות בלי לוגו על החולצות ועם שאיפות מנוגדות. עמישב מנסה להבטיח מקום בפלייאוף ונחלת מנסה לשרוד כדי לא ללכת בדרכם של רואי החשבון. בערך חמישה צופים יושבים ביציע עשר דקות לפני הפתיחה.

הירוקים מראים מיד מי בעלת הבית אור גירו מקשית מימין ובר מזרחי כובש הראשון משמאל בדקה החמישית. אחרי דקה גירו לא מפרגן אלא בועט חזק מאזור קו השישה עשר מטרים לרשת ו – 0:2.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

הטבלה הפעם לא משקרת ונחלת נראית רע. השחקנים של אנדריי אסולין בירוק יודעים את העבודה וממשיכים ללחוץ. השלישי מגיע אחרי קרן שמזרחי ממשיך פנימה. 0:3 בדקה ה – 19. לידי יושבים שני אוהדים/מקורבים של נחלת ודנים בחילופי מאמנים במחוז בעונה זו ובבניית קבוצה והצורך בגיוס צעירים. נחלת מנסה לחזור למשחק מהאגף הימני עם שחר ברכה ודקל מנחם אבל מזרחי כובש את הרביעי בדקה ה – 38 מריבאונד מבעיטה חופשית של גירו.

האופציה היחידה לשתייה במחצית היא הקולר המקומי. כמה ילדים מלאי מוטיבציה קופצים מעל לגדר ומתחילים להתמסר בזמן שהשחקנים בחדרי ההלבשה, ואיש ביטחון נמרץ מסלק אותם במהירות ובתקיפות.

נחלת פתחה את המחצית השנייה במוטיבציה גבוהה והראשון שלה הגיע בדקה ה – 62 אחרי פריצה של  גיא יפת וכדור עומק לרוני אוחנה שבעט לרשת מקרוב. אוהד עמישב ביציע תבע חילופים וקרא לשחקנים להתעורר, וקיבל את מבוקשו תוך חמש דקות אחרי פריצה מימין של שקד יפרח והגבהה של סהר דהאן היישר לראש של מזרחי. המחליף שלו (חיים) רומנו הגיב בשער משלו אחרי ריבאונד מכדור חופשי ו – 2:5.

בעשרים הדקות שנשארו לא ראינו הרבה אבל שמענו מונולוגים זועמים מהיציע לעבר מאמן עמישב אנדריי אסולין על הזנחת הנוער וחיסול כישרונות לטובת שחקני רכש מזדקנים. השופט שרק, ארבעים הצופים הלכו לקבל את השבת, עמישב פתחה פער במקום השלישי ונחלת צנחה אל מתחת לקו האדום.

 

פרמיירה פרק 85 - עוזי דן ובורוביץ' - מי תנצח במשחק העונה של אנגליה: הדרבי הגדול של מנצ'סטר?
הלייקרס לא בשלב הבא

6 Comments

אלכס דוקורסקי 23 במרץ 2019

מעולה.
תודה רבה, יואב.

D! פה ועכשיו 23 במרץ 2019

תענוג

red sox 23 במרץ 2019

סהר דהאן זה ההוא מצפת?

אורן השני 23 במרץ 2019

כן

מאשקה 25 במרץ 2019

תודה !!

פרידה מהבנק 29 במרץ 2019

להתמסר זה לחברה..למסור כדור התכוונת

Comments closed